Granada opanovala druhý poločas, ve kterém si držela převahu. Ovšem branku se jim nepodařilo vsítit. V nastaveném čase přišel šok pro domácí. V 94. minutě udeřil z rohového kopu Hemed a vystřelil svému celku tři body! Děkujeme za pozornost!
Mallorca právě vstřelila branku!
Giovani dos Santos přesně nalezl hlavu naskakujícího TOMERA HEMEDA, který prostřeluje domácího brankáře Toňu a vystřeluje tak tři body svému celku v šokujícím závěru!
90+4
Giovani vybojoval rohový kop pro svůj tým, který sám rozehraje.
90+4
Giovani dos Santos opět v offsidové pasti.
90+3
El-Arabi se snažil projít proti přesile na pravé straně. Byl však zastaven.
90+2
Za hlasité protesty vidí žlutou kartu Michael Pereira.
90+2
Už na druhé straně se neprosadil El-Arabi, jehož pokus končí v zámezí.
90+1
Giovani nacentroval na zadní tyč, kde hlavičkoval do náruče brankáře Nunes.
90
Hlavní sudí dnešního duelu nastaví ještě 4 minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
89
V postavení mimo hru zastaven Giovani dos Santos.
88
Následný centr na zadní tyč sbírá ze vzduchu hostující gólman Aouate.
87
Za ostrý zákrok na Brahimiho dostává žlutou kartu hostující Alan Hutton.
87
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Buonanotte, přichází Torje.
86
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Alfaro, přichází Pereira.
85
Na protější straně se Hemed dostal k centrovanému míči a trefuje tyč Toňovy brány!
84
Nebezpečný útok Arandy, který však nepřesně poslal míč na nabíhajícího El-Arabiho.
82
Domácí Rico se snažil ohrozit branku soupeře ze střední vzdálenosti, ale jeho ránu s přehledem Aouate chytá.
81
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Tissone, přichází Marquez.
79
Ze kterého se Aranda dostal na zadní tyči do zakončení. Ale těsně přestřeluje branku Aouateho.
79
Buonanotte si vykoledoval nedovolený zákrok.
78
Domácí zůstávají zabydleni na polovině soupeře, ale musí do zformované defenzívy.
77
Ze kterého Granada nic nevytěžila.
76
Hra získává na rychlosti. Aranda ustrážen na levém křídle pouze za cenu rohového kopu.
75
Na druhé straně z protiútoku chycen v postavení mimo hru Giovani.
75
Rohový kop se však domácí opět nevydařil.
74
Právě střídající El-Arabi se dostal do velké šance, když hlavičkoval na malém vápně. Aouate zachránil svůj tým od inkasování druhé branky.
73
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Ighalo, přichází El-Arabi.
72
Na pravé straně se neprosadil domácí Buonanotte proti přesile.
71
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Víctor, přichází Hemed.
70
Hra se přesunula na polovinu hrací plochy.
68
Standartní situaci ovšem domácí zvládli.
67
Po faulu na Giovaniho rozehrají hráči RCD Mallorca zkrácený rohový kop.
66
Rohový kop odvrací hostující Luna.
66
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Nolito, přichází Brahimi.
64
Granada vybojovala rohový kop.
62
Na protější straně se po pravém křídle snažil prosadit Alfaro, jehož odražená střela se dostala až k Víctorovi, kterého výborně vychytal Toňo.
60
Opět přichází nebezpečný útok domácího Arandy, který se vyhnul obránci a výborně jej zastavil až vyběhnutý gólman Aouate. Následná rána Ighala před odkrytou bránou postrádala přesnost.
59
Granada opět před vápnem soupeře, ale Luna zblokoval centr Arandy.
58
Domácí se stále častěji dostávají do šancí po centru z křídelního prostoru. Nyní se pokoušel Buonanotte najít na zadní tyči nabíhajícího Nolita, před kterým zahrál pohotově Hutton.
57
V postavení mimo hru nachytán domácí Nolito.
55
Po uspávající rozehrávce dostal pas do úniku Aranda, který trefuje z náběhu pouze boční síť Aouateovy brány.
54
Se kterým ovšem nic nevymysleli. Před vápnem Aouateho nepřesně centroval Buonanotte. Ve hře je mnoho nepřesností.
53
Hostující Nunes zabránil centru z levé strany. Mallorca se po delší době dostává k balónu.
52
Ale po rychlém napadání se míč dostává až před Toňu.
52
Granada zůstává stále nastěhovaná na polovině soupeře.
51
Ale opět si se standartní situací domácí neporadili dobře.
50
Následuje další nedovolený zákrok na pravém křídle na Arandu.
49
Který však domácí řešili centrem, ten odhlavičkovává pryč Nunes.
49
Luna vyslal do uličky Buonanotteho, kterého poslal nedovoleně k zeimi Martí. Granada získala přímý volný kop ze střední vzdálenosti.
48
Alfaro se snažil napadat rozehrávku soupeře, ale bylo mu odpískáno hraní rukou.
47
Hosté se pokusili o dlouhý nákop na Giovaniho, kterého ustrážil Nolito.
46
Oba celky se již vrací na hrací plochu, kde za stavu 1:1 rozehrají druhou půli. Výkop obstarají hosté.
V první části zápasu byla Granada aktivnější a šla zaslouženě do vedení. O čtyři minuty se však hosté poprvé dostali před Toňu a vyrovnali. Do konce první části již branka nepadla. Stav zápasu 1:1.
45+1
Nyní se ještě hosté snaží obrátit stav zápasu ve svůj prospěch, ale nepřesný pas zahrává do bezpečí Buonanotte.
45
Hlavní sudí dnešního klání nastavuje ještě minutu nad základní hrací dobu.
44
Ale ve vzdušných soubojích ve vlastním pokutovém území vládnou hráči RCD Mallorca.
44
Na pravém křídle vybojoval další rohový kop pro domácí Buonanotte.
43
Výborný zákrok předvedl hostující Aouate, který podržel své spoluhráče.
43
Přichází fantastický pas domácího Rica na Nolita, který si zaběhl za obranu a přízemní ránou neproměňuje vyloženou brankovou příležitost!
42
Granada zůstává nastěhovaná na polovině protivníka.
41
Na který domácí Aranda nedosáhl na přední tyči, odvrací Luna.
41
Až Siqueira vybojoval alespoň rohový kop.
40
S blížícíma se posledníma minutama první části zápasu se Granada dostává před pokutové území soupeře. Rico se však neprosadil na levé straně.
37
Giovani dos Santos vyslal centr na Alfara, který jej těsně nezasahuje. Míč končí v zámezí.
37
A hostující Tissone si vykoledoval faul protivníka.
36
Mallorca se na delší dobu nastěhovala před šestnáctku soupeře.
35
Dalším potrestaným hráčem zápasu je hostující Antonio Manuel Luna, který byl u míče později než Aranda, kterého poslal ostře k zemi.
34
Dlouhý centr končí v rukavicích domácího brankáře Toňa.
33
Za zbytečný faul ve středu hřiště na Martího dostává první žlutou kartu domácí Jude Ighalo.
31
Přichází však rychlá rozehrávka na nabíhajícího Giovaniho, který se opět na levém křídle neprosadil.
30
Hosté uklidňují hru kombinací na vlastní polovině.
29
Ze kterého ovšem nic nevytěžili.
29
Po delší odmlce Granady vybojoval Aranda rohový kop.
27
Nolito fauluje na polovině hřiště hostujícího protihráče. Hra je hodně kouskována z obou stran.
26
Giovani se pokusil provětrat obranu na levém křídle. Ale po vyrovnávací brance si na něj Ortiz dává větší pozor.
25
Do zakončení se tlačil hostující Alfaro, který signalizoval, že byl držen za dres. Na druhé straně zase domácí reklamovali hraní rukou ve vápně Conceicaovi, v obou případech zůstala píšťalka hlavního sudího němá.
24
Střela Reciomu se však vůbec nepovedla.
23
Domácí Buonanotte v individuální akci středem, kdy jej nedovoleně zastavil až Luna. Volný přímý kop na Aouateho.
22
Který musel řešit nepřesný pas na přední tyči, který měl směřovat na nabíhajícího Víctora.
21
Znovu hosté nastěhováni před pokutovým územím Toňa.
21
Na druhé straně Nolito se snažil prosadit přes dva hráče, ale míč jej neposlechl a mizí za postranní čárou.
20
Tentokrát si s levým obráncem Granady neporadil.
19
Opět na levé straně motá hlavy domácí obraně a hlavně Ortizovi Giovani dos Santos.
18
Hra se přesunula na polovinu hřiště, kde se hostům daří přerušovat rozehrávku soupeře.
16
Nepřesná přihrávka na nabíhajícího Ighala, kterého vyslal do úniku Nolito, pas byl však příliš dlouhý.
15
Který si však hostující obrana v čele s Nunesem pohlídala.
14
13
Vynikající a hlavně rychlý prúnik po levé straně Dos Santose zužitkoval na vzdálenější tyči ALEJANDRO ALFARO, který už měl po jeho pasu jednoduchou pozici. Srovnává o čtyři minuty později stav zápasu.
13
Hosté poprvé před pokutovým územím protivníka.
12
Na druhé straně chycen v offsidové pasti hostující Alejandro Alfaro.
11
Domácí Siqueira se snažil zahrozit z levé strany, ale míč mu unikl do zámezí. Aouate bude vykopávat.
9
Granada právě vstřelila branku!
Nebezpečný centr poslal z pravé strany domácí Ortiz, který unikl po křídle obraně soupeře a předložil na vzdálenější tyč svůj pas na hlavu nabíhajícího NOLITA, který si výborně načasoval výskok a otevírá skóre dnešního zápasu.
9
Opět domácí před vápnem soupeře.
8
První vážnější situace před hostujícím gólmanem Aouatem, kterého prověřil z přímého kopu Nolito.
7
Pina si pomáhá proti soupeři nedovoleným zákrokem a Granada získává zajímavou standartní situaci na útočné polovině.
7
Střed hřiště ovládá domácí záloha, která po ztrátě míče ihned vyráží do bleskového napadání.
6
Tlak domácích ovšem dále pokračuje. Nepřesný centr do vápna soupeře přes Buonanotteho.
5
Zrychlení hry po levé straně přes Siqueira však nepřineslo výsledek. Mallorca se zatím výborně a pozorně brání.
4
Granada stále drží míč na vlastních kopačkách na polovině hřiště.
3
Po další akci si pomohl domácí Ighalo útočným faulem proti Tissonemu.
2
Po nepřesné přihrávce na nabíhajícího Ighala se ujímá míče Aouate.
1
Domácí začínají opatrně a postupným útokem se přesouvají na polovinu soupeře.
1
Úvodní výkop obstarají domácí hráči Granady.
Hlavní aktéři dnešního klání vstupují na hrací plochu k zahájení zápasu.

Granada: Toňo - Ortiz, López, Mainz, Siqueira - Buonanotte, M. Rico, Recio, Nolito - Aranda, Ighalo.

RCD Mallorca: Aouate - Hutton, Nunes, Conceicao, Luna - Alfaro, Tissone, Martí, Pina, Giovani - Víctor.

Rozhodčí: González - Santos, Palomino.
Vítám Vás na polední, fotbalové bitvě z Pyrenejského poloostrova mezi Granadou a Mallorcou. Přpravy již jsou v plném proudu. Za několik minut utkání začne.
Nedělní program španělské nejvyšší fotbalové soutěže otevře duel ze spodní poloviny tabulky, kde se střetnou o důležité záchranářské body Granada s Mallorcou. Vzájemné měření sil z podzimního zápasu vyznělo na půdě RCD lépe pro hostující celek 1:2, který se pokusí nyní před vlastními příznivci zopakovat tříbodový zisk. Sledujte s námi zajímavé a dramatické klání, které startuje v pravé poledne.
GRANADA CF:
Domácí se drží těsně nad sestupovými příčkami, na které mají náskok před 26. kolem tří bodů, které by rádi rozšířili i o tomto víkendu. Na svém kontě ovšem mají dvě porážky v řadě, když nestačili před čtrnácti dny na Barcelonu 1:2 a před týdnem na Celtu Vigo 2:1. Granada patří především k hostujícím týmům, kde získala stejně bodů jako na vlastním stadionu (13). Také se řadí k celkům, které trápí slabá produktivita (24), se kterou patří k nejhorším mužstvům v soutěži.

Nejlepší střelci:
Youseff El Arabi (4)
Odion Ighalo (4)
Guilherme Siqueira (4)

Pravděpodobná sestava:
Tono – Ortiz, López, Maínz, Siqueira – Torje, Mikel Rico, Recio, Nolito – Aranda, Ighalo.

RCD MALLORCA:
Devatenáctý tým La Ligy již postupně propadá napříč sestupovými vodami, když ztrácí na záchranu již osm bodů. Po světlejším období na začátku Nového roku, kdy získali hosté čtyři body, se jejich šance neustále zmenšují. Poté už vybojovali pouhý jeden bod, když remizovali doma s Osasunou 1:1. Následně podlehli Valencii 2:0 a před týdnem odevzdali všechny tři body Getafe 1:3. Nyní se pokusí vzkřísit naději na setrvání v nejvyšší soutěži na půdě Granady.