Domácí Deportivo poráží Celta de Vigo 3:1. Velmi zajímavý zápas ovlivnila červená karta Aspase, který výrazně oslabil hosty. Domácí si vítězství zaslouží, v zápase byli lepším týmem. O branky se za domácí postarali Riki, Pereira a Salomao, jedinou branku hostů vstřelil Park Chu-Young. Pro dnešek je to vše a příště na shledanou.
90+3
Domácí zahazují únik tří na nikoho! Mírně nepřesnou přihrávku dostal Salomao, i tak ale měl dávat čtvrtou branku Deportiva. Míč místo toho ale končí jen v postranní síti domácí branky.
90+2
Tribuny už oslavují vítězství a nejsou daleko od pravdy, zápas se už jen dohrává.
90
Sudí Velasco nastavuje tři minuty.
88
Hosté se nevzdávají, teď to ale s agresivitou přehnali a píská se útočný faul.
86
Bergantinos nahrazuje Valeróna. Ten dnes patřil k nejlepším na hřišti.
84
Po akci domácích odkopává od branky Aranzubia.
82
Pizzi potrestán žlutou kartou.
80
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Je tu ale hodně rychlá odpověď ze strany hostů. PARK CHU-YOUNG dostal geniální prudký přízemní pas z pravé strany a bez větších komplikací trefuje odkrytou branku! Krásná akce hostů, Celta se ještě nevzdává.
80
Dehli střídá Fernándeze.
79
La Coruňa právě vstřelila branku!
A střídající DIOGO SALOMAO ukazuje co umí ani ne po minutě... Celtra hraje v deseti a hodně riskuje, teď toho využil domácí forvard, který šel sám na branku a po kličce zakončuje do prázdné branky.
77
Riki dnes vystřelil na branku hostů šestkrát, jednou se radoval z gólu. Nyní ho střídá Salomao.
76
Riki pálí i přes bránění jednoho z hostů kousek nad.
74
Další střelecký pokus domácích vyráží Varas.
73
Domácí mají momentálně výrazně navrch, nic nenasvědčuje tomu, že by měli hosté případně srovnat.
70
Domácí teď absolutně vykombinovali obranu hostů. Po překrásných individuálních akcích domácích fotbalistů ale přichází nepřesná střela Rikiho.
69
Bermejo odchází, nahrazuje ho Chu-Young.
68
Riki se dostal do úniku z pravého křídla, obránci hostů jeho střelu blokují, je z toho roh.
64
Velmi důležitá druhá branka padá opět do sítě hostů! Do odraženého míče se z voleje opřel SÍLVIO PEREIRA a balon končí po přenádherné střele v síti!
62
Rohový kop zahrávají domácí. Celta ale snadno útok zastavuje.
59
Varas vyráží centr domácích z pravé strany.
56
Orellana střídá de Lucase na straně hostů.
55
A znovu Riki, krásná střela směřující do pravého spodního rohu branky je vyražena Varasem, který drží svůj tým!
54
Velké věci se dějí na stadionu Municipal. Po rychlé kombinaci domácích šel Riki sám na branku Varase, nikým nebráněn. Jeho zakončení se ale vůbec nepovedlo, míč vyráží Varas!
51
Míč mají domácí, přechod na útočnou polovinu se ale nedaří, Celta dobře napadá.
48
Domácí se ubránili a vyráží do brejku...
48
Hosté načínají druhý poločas aktivně. Nyní zahrávají další rohový kop.
46
Domácí byli v první půli o něco málo aktivnější a fotbalovější. O jedinou branku se postaral v deváté minutě Riki, když po centru do pokutového území z druhého dotyku poslal míč za záda Varase. Ve 29. minutě byl vyloučen Aspas, hosté tak budou mít druhou část hodně ztíženou. Druhý poločas začne cca v 22:51.
39
Další nebezpečný přímý kop - tentokrát pro hosty...
37
Přímý kop pro domácí, zahrává ho Pizzi zprava. Hosté se ubránili.
34
A zase Riki, tentokrát pálí ostře zleva k tyči, Varas pohotově vyráží na roh. Ten už hosté ubránili.
31
Připomínám, že se hraje velmi důležité utkání dvou posledních týmů španělské Primera división - situace Celty se tak po vyloučení Aspase velmi komplikuje.
29
Velké vášně vzplanuli na Estadiu Municipal. Iago Aspas hlavou udeřil Marchenu a po zásluze dostává červenou kartu.
25
Bermejo hlavičkuje ale vedle.
25
Hosté přidali na aktivitě, rozehrávají další rohový kop.
22
Hodně tvrdá rána směřovala na branku domácích, Pranjič posílá svůj přímý kop ale těsně nad!
21
Hosté zahrávají rohový kop. Aranzubia si vyběhl z branky a míč vyboxovává do bezpečí.
18
Míč mají domácí a přecházejí do útočné fáze.
16
Pěkná kombinace domácích, Riki nakonec ale nevyslal příliš razantní střelu, Varas zasahuje na zemi a míč drží.
14
Pizzi trefuje jen zeď.
13
Demidov dostává žlutou kartu za skluz v obranné činnosti, domácí budou zahrávat nebezpečný přímý kop.
12
Následuje odkop od branky domácího gólmana Aranzubii.
9
A je tu první branka! Valerón nacentroval z levé strany na IVÁNA SÁNCHEZE RIKIHO, který si zpracoval míč a poté ho posílá neomylně k tyči!
7
Hosté se ubránili a Varas rozehrává od branky.
6
Tuňez potrestán žlutou kartou.
6
Hosté ji ubránili jen za cenu rohu.
6
Gama nebo Pizzi vyšle přímý volný kop na branku hostů.
4
Lago se teď pokusil vystřelit, míč se mu odrazil zpět. Hosté poté zakombinovali, nyní jsou ale zahnáni na obrannou půli - míč mají ale stále ve své moci.
2
Po krátké kombinaci domácího Deportiva na útočné polovině jdou kupředu hosté.
1

Deportivo La Coruňa: Aranzubia - Silvio, Aythami, Marchena, Pablo - Pizzi, Domínguez, Aguilar, Valerón, Gama - Riki.

Real Club Celta de Vigo: Varas - Lago, Tuňez, Demidov, Johny - de Lucas, Pranjič, Bermejo, Oubina, Fernández - Aspas.

Rozhodčí: Velasco - Alonso, Yuste.
Sledujte onlajn reportáž pro podrobný průběh...
Dnes jde o souboj posledních dvou týmů španělské ligy. Hosté totiž budou Celta Vigo. Tento tým má na 17. příčku manko pouze tří bodů, proto závěr soutěže rozhodne o osudu Real Clubu. Současná forma hostů však taktéž není oslnivou. Tým pětkrát prohrál, vyhrál jedinkrát, alespoň co se týče posledních šesti ligových kol. Jediné vítězství bylo 24. února doma proti Granadě - 2:1
La Coruňa je v tabulce španělské nejvyšší soutěže poslední, po sedmadvaceti zápasech má na kontě sedmnáct bodů, což je suverénně nejmenší počet ze všech dvaceti zúčastněných. Na 17. Zaragozu, která drží poslední příčku, jenž zajišťuje udržení se v soutěži, tým ztrácí devět bodů. I přes solidní ztrátu tak ještě není Deportivo odepsané. Z posledních šesti zápasů tým nevyhrál ani jednou. Postupně podlehl Getafe, Granadě, Seville a Realu. Poté následovala remíza s Vallecanem, v posledním zápase La Coruňa podlehl na Barceloně 0:2.
Příjemný večer s Primera Division, dnes nás čeká střetnutí Deportiva La Coruni proti Real Club Celta de Vigo. Mírným favoritem jsou domácí, šance hostů ale též nejsou malé.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:45.