To je dnes ode mě vše. Přeji vám dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou.
A je dobojováno! Granada dokázal velmi dobře takticky dohrát druhý poločas a navíc ještě navýšila své vedení z první půle. La Coruňa si dokázala vypracovat i v druhé půli nějaké šance, ale v koncovce byla bezzubá. V závěru navíc ještě Pablovi tekli nervy, a tak ještě kromě třetí branky přišla La Coruňa určitě v příštím zápase o svého obránce.
90+6
Granada právě vstřelila branku!

GUILHERME SIGUEIRA poslal míč přesně do horního levého rohu branky a nedal tak šanci brankáři Aranzubiovi, aby zasáhl.
90+5
Pablo nedostal za svůj zákrok žádnou kartu. Následně ale asi sudímu pořádně z plného hrdla vyčinil a rozhodčí mu ukázal rovnou červenou.
90+4
Granada bude zahrávat po faulu Pabla pokutový kop!
90+3
Granada se také pustila do útoku, ale dobře v obraně zasáhl Zé Castro a zastavil akci soupeře.
90+2
Riki střílel z velkého úhlu. Jeho pokus dobrým zákrokem zneškodnil brankář Toňo.
90+1
Sudí přidá v druhém poločase 5 minut nad rámec řádné hrací doby.
90
Centr do šestnáctky našel pouze připraveného brankáře domácích.
89
Ighalo se dostal ke střele zpoza vápna. Jeho pěknou střelu konečky prstů vytěsnil brankář Aranzubia konečky prstů alespoň na rohový kop.
88
Domácí to již budou mít velmi těžké, do konce utkání již moc nezbývá.
86
Marchena tvrdě zajel do protihráče a uviděl žlutou kartu.
85
Siqueira nedovoleně zastavil pronikajícího Oliveiru a od sudího uviděl žlutou kartu
84
Domácí pokračují v neustálých útocích na branku soupeře, ale Granada zatím výborně brání a až na pár okamžiků nepouští domácí celek k jejich brance.
82
Poslední střídání Granady. Odchází Nolito, přichází Iriney.
81
La Coruňa zahrávala rohový kop a málem se dočkala snížení! Na centr se výborně vyskočil Valerón, který hlavou poslal míč těsně vedle branky.
80
Teď se alespoň na malou chvilku dostali hosté na polovinu soupeře.
79
Bergantinos má již dnes dohráno, přichází Lamas.
78
Granada je pod velkým tlakem, ale prozatím odolává.
77
Centr Oliveiry odvrátila obrana Granady alespoň do autu.
75
Riki se dostal dobré příležitosti a vystřelil, jeho pokus skvělým zákrokem chytil brankář Toňo.
73
Deportivo pokračuje v tlaku, ale zatím obrana Granady odolává.
71
Deportivo zahrávalo rohový kop. Centr do šestnáctky odklidil do bezpečí brankář Toňo.
70
Druhá změna u Granady. Odešel Aranda, přichází Buonanotte.
69
Do dobré pozice se dostal Riki, ale brankář Toňo jeho pěknou střelu dobrým zákrokem vyrazil mimo svoji branku.
67
La Coruňa pokračuje nadále v aktivně hře a obléhá šestnáctku soupeře.
65
La Coruňa má teď více ze hry a přehrává svého soupeře, který je však zalezlý na své polovině hřiště a v pohodě se zatím brání.
64
Salomão má již dnes odehráni, jeho místo zaujme Valerón.
63
Granada se nyní více zatáhla na svoji polovinu a čeká, co vymyslí soupeř.
62
Oliveiru zadržel v dalším postupu zdvižený praporek pomezního.
61
Hra pokračuje dále a brankář Toňo je stále v brance.
60
Brankář Toňo si nejspíše přivodil nějaká zranění a momentálně leží na zemi a je ošetřován.
59
Riki dokázal na poslední možnou chvíli odcentrovat. Míš skončil však jen v rukavicích brankář Toňa.
58
Marchenův dlouhý pas dopředu skončil v moci obrany Granady.
57
Riki vstřelil branku a dokonce se i radoval, ale pomezní již dávno předtím odpískal jeho ofsajd.
56
S dlouhým nákopem do vápna si obrana La Coruňi bez problémů poradila.
55
Rico srazil nedovoleně na zem Marchenu a od sudího uviděl žlutou kartu.
54
Oliveira není na hřišti ani deset minut a již uviděl žlutou kartu za faul na Siqueira.
53
Granada pokračuje v aktivní hře a zatápí soupeři.
52
První střídání u Granady. Nyom musí odstoupit kvůli zranění, jeho místo zaujme Ortiz.
51

Pablo společně s Marchenou byli v obraně velmi nedůslední a nechali bez skoro sebemenších potíží nechat projít Nolita, který si narazil míč s JUDEM IGHALEM, kterému ho následně vrátil před branku, kde ho útočník Granady nekompromisně poslal do horní poloviny branky.
50
Menší závar v pokutovém území odvrátil až Marchena, který odkopl míč daleko os své branky.
49
Granada bude zahrávat rohový kop.
48
Mainz nedokázal odvrátit hlavou míč do bezpečí, ale jen pouze k Pizzimu, který z voleje vystřelil daleko mimo branku Granady.
47
Odmávnutý ofsajd zastavil v dalším postupu útočníka Ighala.
46
Dlouhý pas Lópeze skončil až u brankáře Toňa.
46
První změna u La Coruňi. V druhém poločase si již nezahraje Gama, přichází Nelson Oliveira.
46
V první půli bylo k vidění velmi vyrovnané utkání. Obě dvě mužstva si dokázala vypracovat nějaké šance. Největší z nich přišli těsně před koncem poločasu. Nejdříve Riki nedokázal ve stoprocentní šanci poslat míč do sítě. Hned za okamžik toho musel litovat, neboť z následné akci Granady si dal po nešťastném odrazu míče Carlos Marchena vlastní gól a poslal tak hosty do vedení.
Druhý poločas začne přibližně v 23:01.
45+1

A Granada se před koncem poločasu dočkala vedení. Po centru ze strany hlavičkoval zcela volný Ighalo do tyče, od které se míč odrazil do břevna a nakonec do hry, kde nešťastně běžel špatným směrem CARLOS MARCHENA, kod kterého se míč odrazil do sítě La Coruňi.
45
Obrovská šance La Coruňi. Obrana hostů se po centr špatně zorientovala a míč se dostal k volnému Rikimu, který z blízkosti nedokázal trefit ani prostor branky a zahodil tak velkou šanci.
44
Nolito i přes velkou snahu nedokázal zkrotit dlouhou přihrávku od spoluhráče na hrací ploše.
43
Centr do pokutového území nebyl vůbec dobrý a nikoho z domácích hráčů nenašel.
42
Po faulu Evalda bude La Coruňa zahrávat zajímavou standardní situaci.
41
Riki se po krátkém ošetření, kterému předcházela srážka s brankářem, vrátil do hry.
40
Riki dostal nádhernou přihrávku od Pizziho, následně mohl jít sám na gólmana, ale míč si příliš předkopl před sebe, kde už byl připravený brankář Toňo, který míč lapil do své moci.
39
Gama se teatrálně skácel k zemi. Rozhodčí mu na to neskočil a nechal pokračovat ve hře.
38
Zé Castro dobře zapracoval v obraně a zažehnal případné nebezpečí.
37
Rikiův centr skončil jen v náruči brankáře Granady Toňa.
36
Ighalo se dokázal dobře odpoutat od svého strážce a následně vystřelit. Jeho pokus ale nebyl vůbec přesný a skončil vysoko nad brankou.
34
Hra se v poslední minutě odehrává především ve středu hřiště.
33
Aranzubia byl velmi dobře napadán, a tak zvládl odkopnou míč pouze do autu.
32
Pizzi napoprvé nastřelil pouze zeď, napodruhé míč přes zeď propasoval na Marchenu, kterého se snažil zastavit brankář Toňo, který velmi špatně vyběhl. Marchena si toho všiml a zkusil ho z velkého úhlu přelobovat, jeho pokus skončil na horní síti branky.
31
Mainz musel zatáhnout za záchranou brzdu a sundal k zemi pronikajícího Bergatiňose, za což obdržel žlutou kartu. La Coruňa bude zahrávat standardní situaci z výborné pozice zpoza vápna.
30
Na pěkný centr ze strany si dobře nabíhal Ighalo, ale těsně na něj nedosáhl.
29
Salomão zabojoval u pomezní lajny a zvládl těžkou přihrávku od spoluhráče udržet ještě ve hře.
28
Pizziho zastavil v dalším postupu dobrým skluzem stoper Mainz.
27
Centr do vápna našel Arandu, ten však v těžké pozici vypálil daleko mimo branku, míč nejspíše skončil někde vysoko na tribuně.
26
Gamův centr byl neúspěšný, přesto bude Granada zahrávat další rohový kop v utkání.
25
Další nepřesná přihrávka Pabla skončila teď až u brankáře Granady Toňa.
24
Hráči Granady jako jeden muž vyběhli najednou napadat rozehrávku domácích a hned z toho byl málem gól. Nepřesnou přihrávku Pabla ještě zachránil včasným skluzem brankář Aranzubia, na následnou dlouhou střelu do opuštěné branky by byl již krátký, neboť byl daleko od své branky, ale Ighalo zamířil těsně vedle opuštěné klece!
23
La Coruňa vůbec nikam nespěchá a již přibližně minutu si její obránci přihrávají mezi sebou míč.
22
Hra se v posledních minutách velmi zklidnila, obě dvě mužstva si dávají pozor hlavně na obranu.
21
Lópezovi se pas na Rikiho vůbec nepovedl a balón skončil až v zámezí.
20
Obránci La Coruňi jsou teď u míče a budou zakládat další útočnou akci svého týmu.
19
Zé Castro si nekomplikoval situaci a raději míč nekompromisně odkopl co nejdál od své branky
18
Pizzi se snažil vysunout kupředu Rikiho, jeho pěknou přihrávku ale zblokoval stejně dobrým zákrokem stoper Mainz.
17
Granada rozehrála standardní situaci velmi špatně a vlastně ani nevystřelila.
16
Navíc byl Zé Castro za svůj nedovolený zákrok oceněn žlutou kartou.
15
Torje si skvěle došel pro faul a jeho tým bude zahrávat standardní situaci z dobré pozice.
14
Zé Castro dobře přečetl úmysl soupeře a byl u balónu dříve než protivník.
13
V poslední minutě se hra odehrává především ve středu pole.
12
Na druhé straně se uvolnil přes obránce Salomão a zpoza šestnáctky vystřelil jen těsně nad branku domácích.
11
Pizzi dostal drobet prostoru a ihned vystřelil, jeho pokus z dálky ale skončil daleko mimo branku.
10
Další centr Gamy tentokrát skončil v náruči gólmana Granady.
9
La Coruňa již na několik minut přišpendlila hosty k jejich šestnáctce.
8
Pěkný centr Gamy na poslední chvíli před nabíhajícím Rikim vyboxoval do bezpečí brankář Toňo.
7
Centr do šestnáctky odvrátil stoper López na rohový kop. Následně další centr do rohového praporku skončil míč v rukavicích brankáře Toňa.
6
Po faulu Evalda bude následovat volný přímý kop ze zajímavé pozice.
5
La Coruňa se také teď alespoň na nějakou chvíli podívala k soupeř šestnáctce.
4
Druhý centr od praporku skončil již v rukavicích domácího gólmana Aranzubiy.
4
I další centr od rohového praporku raději poslala obrana do zámezí.
4
Centr Salomãa byl zblokován na rohový kop.
3
Granada je teď u balónu a postupně se přesouvá k šestnáctce soupeře.
2
Ighalo nemohl pokračovat dál v postupu, neboť mu byl odpískán ofsajd.
1
První útočná akce hostů skončila na obraně La Coruňi.
1
Výkop měl tým Granady.
1

Deportivo La Coruňa: Aranzubia - Pablo, Marchena, Zé Castro, Evaldo - Bergatiňos, Assunção - Gama, Pizzi, Salomão - Riki

Granada: Toňo - Nyom, López, Mainz, Siqueira - Recio, Rico - Torje, Aranda, Nolito - Ighalo

Rozhodčí: Ayaza - Martínez, Paredes.
Granada se nachází jen těsně na pásmem sestupu, na které má náskok jen 3 body. Hráči se po špatném úvodu sezóny začínají konečně probouzet a v poslední době začínají sbírat důležité body. Z posledních čtyřech utkání vybojovala Granada slušných 7 bodů. Naposledy si vyšlápla na věhlasný Real Madrid, který na svém hřišti pokořila 1:0.
Deportivu se v letošní sezóně vůbec nedaří. Tým, který v minulém roce postoupil zpět do první španělské ligy, se krčí až na samém dně tabulky s 16 body. Na místa zaručující záchranu má La Coruňa ztrátu 5 bodů. Deportivo již tři zápasy nezískalo ani bod, kdy postupně nestačili na Osasunu 1:2, Valencii 2:3 a Getage 1:3.
Ve večerním sobotním zápase se v rámci 23, kola Primera División utkají týmy ze dna tabulky. Poslední La Coruňa přivítá na svém hřišti Granadu, která je na 16. místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.