Levante poráží Sevillu 1:0, o zisku tří bodů rozhodl v prvním poločase García. Zápas byl vyrovnaný, hosté ale nedokázali využít své příležitosti. Především Negredo jich zahodil hodně. Pro dnešek je to vše, příště se těším na shledanou.
90+2
Negredo zahazuje další velkou šanci hostů, tentokrát trefil jen Munúu.
90+2
García fauluje unikajícího soupeře a je potrestán žlutou kartou.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Domácí takticky střídají, Ríose střídá Rodas.
87
Diop dostal v brejku přihrávku za obranu, jeho zakončení po zemi ale míjí levou tyč o centimetry!
85
Roger nahrazuje Acquafrescu.
85
Útočný faul Sevilly končí její tlak.
82
Negredo teď měl srovnat, ale selhal! Navas vypálil z úhlu, míč se odrazil přesně na útočníka hostů, ten ale ve skluzu neuvěřitelně minul!
80
Iborra zakončuje rychlý brejk domácích z velké blízkosti jen do Beta!
79
Hra je velmi často přerušovaná a chybí jí spád. To nahrává domácímu týmu, který se tak snadněji brání pokusu hostů o tlak. Vše navíc jistí koncentrovaný Munúa, který chytá či vyráží jeden míč za druhým. Seville zbývá zhruba čtvrt hodiny.
78
Domácí střídají – unaveného Míchela střídá Juanlu.
76
Volný přímý kop hostů těsně za vápnem krásně vyráží Munúa!
76
Ríos potrestán žlutou kartou.
75
Nebezpečná akce Sevilly v pokutovém území, domácí obrana odolává silou vůle.
73
Hodně přiostřený skluz předvedl Negredo a dostává žlutou kartu.
71
Odejde Coke a místo něj si zahraje Cicinho.
70
Navas potrestán žlutou kartou.
69
Velmi sporný moment ve vápně domácího týmu. K zemi tam po souboji padl Negredo, penalta se nepíská.
67
Roh hostů nebezpečí nepřinesl.
65
Míč mají hosté a přecházejí na útočnou půli.
61
Acquafresca se dostal do vynikající střelecké pozice na pravé straně vápna, jeho nebezpečný pokus sráží na roh obránce hostů.
60
Navarro potrestán žlutou kartou, vynechá tak příští utkání.
59
Další útočný faul hostů, míč má Munúa rozehrávající od branky.
58
Míč mají hosté a obléhají vápno Levante. To se ale brání s bravurou.
55
Kondogbia nahrazen Babá.
52
Rios a Kondogbia ošetřováni na hrací ploše.
50
Po rohu Levante hlavičkuje jeden z domácích nad.
48
Sevilla sice vstupuje do druhé půle aktivně, dnes už poněkolikáté ale ztrácí akci kvůli útočnému faulu.
46
Střídání. Odejde Hedwiges Maduro a místo něj se na hřiště podívá Gary Medel.
46
První půle byla vyrovnaná, domácí se dokázali prosadit i gólově a díky brance Garcíi vedou 1:0. Sevilla ale naznačila i svůj potenciál a dnešní zápas může při trochu štěstí klidně i otočit. Domácí ale nehrají špatně a zápas mají rozehraný dobře. Druhá půle začne cca v 22:59.
44
Beto stahuje centr a rozehrává.
42
Od branky rozehrává Munúa.
40
Levante právě vstřelilo branku!
A je tu úvodní branka dnešního zápasu, domácí se trefují jako blesk z čistého nebe. RUBÉN GARCÍA vypálil ze střední vzdálenosti přízemní umístěnou střelu, která končí v levém dolním rohu branky Beta!
38
Navas dal dlouhou přihrávku Kokemu až do rohu hřiště, následoval centr z pravé strany, který odvrací domácí obrana.
34
Rohový kop rezultoval v odražený balon, do kterého se chtěl opřít Míchel, jeho střela ale nebezpečí nepřinesla.
31
Akce hostů končí po útočném faulu.
29
Zajímavá šance pro hosty. Nejprve pálil do bloků Rakitič, odražený balon potom netrefil dobře Maduro.
28
Domácí vhazují na vlastní obranné půli.
26
Navarro dostává žlutou kartu.
25
Po útočném faulu Negreda získává balon Levante.
22
Sudí Teixeira nařídil volný přímý kop proti brance hostů, Iborra ale jen trefil soupeře.
18
Největší šance Levante v zápase! Roh byl nacentrován Míchelem na hlavu Navarra, který poslal míč prudce na branku hostů. Vynikající zákrok předvedl tygřím skokem Beto, jenž zachránil hosty od první branky.
17
Levante zatlačilo Sevillu před její vápno, nakonec je z celé akce roh pro domácí.
14
Domácí se začínají herně probouzet a útočí přes křídla. Sevilla ale dobře zhušťuje prostor a soupeři zatím nic nedovoluje.
10
Ríos to zkusil střelou přes půl hřiště, protože viděl, že je Beto hodně vyběhnutý z branky, míč jde ale nad břevno.
8
Hosté vstoupili do zápasu jasně lépe a zaskočili domácí fotbalisty. Ti zatím nic nepředvedli.
4
Další zajímavá šance pro aktivní a zatím jasně lepší Sevillu, Negredo ale stejně jako Navas nedokázal přechytračit Munúu.
3
Vyntra potrestán žlutou kartou, znamená to, že bude muset vynechat příští utkání.
2
Hned v úvodu utkání měl zajímavou šanci Navas, z dobré pozice ale nechává vyniknout Munúu.
1

Levante UD: Munúa – Juanfran, Navarro, Vyntra, Lell – García, Diop, Iborra, Míchel, Ríos – Acquafresca.

Sevilla FC: Beto – Moreno, Navarro, Fazio, Coke – Reyes, Kondogbia, Rakitič, Maduro, Navas – Negredo.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Ríos.
Pro podrobný průběh utkání sledujte onlajn reportáž...
Naopak Sevilla je velkým zklamáním letošní sezony. Ve španělské lize je až desátá, čili hned před svým dnešním soupeřem. Jako obvykle se ale od týmu čeká nejvyšší fotbalová kvalita a výrazně lepší umístění, to se ale letos už zřejmě nepovede. Sevilla má zatím o jeden bod více než dnes domácí Levante, půjde tak o důležitý souboj dvou sousedů z tabulky.
Levante je jedenáctým týmem španělské Primera División, s třiceti sedmi body na kontě ale na pohárové příčky ztrácí sedm a více bodů. I tak jsou výkony týmu stále ještě příjemným překvapením a to platí i pro letošní ročník Evropské ligy, kde tým vypadl až 14. března ve vyřazovací části s Rubinem Kazaň. V posledním ligovém střetnutí tým remizoval v Granadě 1:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.