Je dobojováno. Domácí Málaga remizovala s Mallorcou 1:1. Hosty poslal do vedení střelec Hemed, který vstřelil už svojí třetí branku v této sezoně. Třináct minut před koncem dokázal vyrovnat domácí Juanmi, ale to bylo ze strany Málagy vše. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Přeji hezký večer, nebo dobrou noc.
90+4
Vypadá to, že utkání dohrají s míčem na svých kopačkách domácí hráči.
90+3
Z rohu ale nic nebylo, přesto mají míč stále hosté.
90+2
Do obrovské šance se dostal Alfaro. Ten se z pravé strany řítil sám na domácího brankáře, ale ten jeho pokus vyrazil na rohový kop.
90+1
Míč drží hosté, uvidíme, jestli se ještě dostanou do šance.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90
Domácí Pereira to svému týmu hodně zkomplikoval. Po neodpískaném faulu se ohnal po jednom z hostujících obránců a za to uviděl červenou kartu!
89
Z rohu ale domácí nic nevytěžili.
89
Rohový kop pro Málagu. Ta má obrovský tlak.
88
Dobrý centr poslal do vápna hostů Duda, ale kulatý nesmysl pefektně vyboxoval Aouate.
87
Žlutou kartu uviděl i hostující brankář Aouate.
86
Po rohu se míč kutálel po malém vápně hostů, ale žádný z domácích hráčů se k němu nedostal. Vše vyřešil jeden z obránců, který ho odkopl do bezpečí.
85
Rohový kop pro domácí celek.
84
Střídaní domácích. Ze hřiště odešel Isco a zahraje si Sánchez.
83
Žlutou kartu uviděl Tomás Pina.
82
Hosté střídají. Ze hřiště odešel střelec Hemed a přišel Alfaro.
81
Ale jejich snažení ukončila nepřesná přihrávka.
80
Hráči Málagy zakládají další útočnou akci.
79
Isco centroval do vápna hostů, ale míč sebral brankář Aoueta.
78
Domácí jsou i nadále aktivnější a snaží se vstřelit vedoucí branku.
77
Málaga právě vstřelila branku!
A domácím se to povedlo. Po rychlé akci se k míči dostal JUANMI, který se řítil sám na hostujícího brankáře. Tomu nedal žádnou šanci a vyrovnal na 1:1.
76
Málaga hodně tlačí a stále kombinuje na polovině hostů. Uvidíme, jestli se domácím borcům podaří vyrovnat.
75
Z rohu domácích nic nebylo. Míč má hostující brankář.
74
Za řeči dostal žlutou kartu obránce Demichelis.
73
K hlavičce se dostal Welington, ale jeho pokus dokázala hostující obrana odvrátit na další roh.
72
Rohový kop pro domácí.
71
Z velké dálky napřáhl domácí Camacho, ale jeho pokus hostující brankář v pohodě chytá.
70
Hosté kombinují na polovině Málagy.
68
Další útok domácího celku zastavil ofsajd.
67
Mallorca právě vstřelila branku!
A hosté se po rychlém brejku dostali do vedení. Po pravé straně utekl rychlý Insue, odcentroval do vápna domácích a tam si na míč skvěle naskočil TOMER HEMED, který svojí hlavičkou překonal brankáře Caballera.
65
Domácí se prokombinovali až do vápna hostů, ale ke střele se nedostali.
64
Hraje se na polovině Málagy. Míč mají ve své moci domácí, ale nedaří se jim dostat na polovinu hostů.
62
Do zakončení se dostal Pereira, ale ani on nedokázal vstřelit první branku tohoto duelu.
61
Hosté poprvé střídají. Dohrál Javi Marquez a zahraje si Joao Victor.
60
Po rohu se dostal ke střele jeden z hostujících hráčů, ale jeho pokus letěl vysoko nad branku domácích.
59
Rohový kop pro Mallorcu.
58
Žlutou kartu uviděl hostující Victor.
57
Ale ten ukončila opět nepřesná přihrávka. Míč má ve své moci brankář Aouate.
56
Domácí zakládají další postupný útok.
55
K vidění je zatím spousta nepřesných přihrávek.
53
Tak nyní to nevyšlo. Ale Málaga je pořád u míče.
52
Nyní se hraje na polovině hostů. Uvidíme, jestli domácí něco vymyslí.
51
Dopředu se hnali i hosté, ale jejich útok rychle skončil na pozorné obraně Málagy.
50
Na centrovaný míč si naběhl Demichelis, ale hlavičkoval nad branku hostů.
49
Rohový kop vybojoval domácí Fernandez.
48
Málaga je stále u míče, ale pořád je daleko od branky Aouateho.
47
U míče jsou domácí borci, kteří kombinují na své polovině.
46
První poločas je za námi. Aktivnější v něm byli hráči domácí Málagy, ale branku vstřelit nedokázali. Jednu šanci si vytvořili i hosté, ale ani Hemed první branku v tomto zápase nevstřelil. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne přibližně v 00:03.
45
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44
První poločas se blíží ke svému konci a my stále čekáme na první branku.
43
Za svůj tvrdý faul uviděl žlutou kartu hostující Javi Marquez.
42
Domácí jsou stále u kulatého nesmyslu.
41
Ke střele z vápna se dostal Sebastin Fernández, ale jeho pokus skvěle zneškodnil hostující brankář.
40
Tak ani z tohoto rohu nic nebylo a na první branku stále čekáme.
39
Rohový kop pro Mallorcu. Uvidíme, zda z něho něco vytěží.
38
Už se opět hraje a u míče je Mallorca.
37
Na hřišti zůstal ležet Duda, rozhodčí hru raději přerušil.
36
Z levé strany se řítil sám na branku domácích Hemed, ale jeho přízemní střela skončila jen těsně vedle branky. To byla první velká šance tohoto zápasu!
34
Míč má ve své moci brankář Málagy.
33
Ale ani z tohoto rohu se domácí neprosadili a stále tak čekáme na první branku tohoto zápasu.
32
Rohový kop pro domácí Málagu.
31
Hra se nyní malinko vyrovnala.
30
Hosté konečně míč vybojovali, poslali ho až ke svému brankáři, který ho ale odkopl až k golmanovi Málagy.
28
Málaga má stále míč na svých kopačkách.
27
Domácí poslali do vápna hostů nebezpečný centr, ale k míči se nikdo nedostal.
26
Domácí stále kombinují na polovině hostů. Do šance se ale zatím nemohou dostat.
25
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo.
24
Domácí nyní tlačí, vybojovali další roh.
24
Ale ani z tohoto rohu si domácí nic nevytvořili.
23
Další roh pro domácí borce.
22
Domácí stále kombinují na polovině hostů.
21
Ale nic z něho nebylo. Hosté se osvobodili dlouhým odkopem.
20
18
Domácí kombinují na polovině hostů. Uvidíme, jestli se jim povede něco vymyslet.
17
Ale ani z něho domácí hráči nic nevytěžili.
16
Rohový kop pro Málagu.
15
O míč se bojuje uprostřed hřiště.
14
Útok Málagy zastavila nepřesná přihrávka a dopředu mohou jít hosté.
13
Nyní jsou aktivnější domácí borci, kteří stále drží míč na svých kopačkách.
12
Nacho Monreal to zkusil z dálky, ale hostující branku netrefil.
11
Ale ani z tohoto útoku se jim nepodařilo nic vymyslet.
10
Domácí vybojovali míč a hnali se dopředu, nakonec získali faul na polovině hostů.
9
Hosté jsou zatím aktivnější, ale všechny útoky končí před velkým vápnem domácího celku.
8
Míč mají hosté a zkouší něco vymyslet.
7
Nyní se bojuje o kulatý nesmysl uprostřed hrací plochy.
6
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo.
5
4
Zatím sledujeme pohledné utkání, ve kterém se oba týmy snaží útočit od prvních minut.
3
Z toho ale nic nebylo a u míče jsou hosté.
2
2
Domácí borci začali aktivně a hned se také dostali ke střele z dálky, ta ale nebyla vůbec přesná.
1
MÍSTO UTKÁNÍ Utkání se odehraje na stadionu La Rosaleda, který má kapacitu 35 530 míst.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY V minulé sezoně se ve vzájemných utkáních dařilo Málaze. Ta nejdřív dokázala vyhrát na soupeřovo hřišti 1:0 a poté zvítězila i doma, když Mallorcu porazila 3:1.
RCD MALLORCA Také Mallorca vstoupila do nového ročníku výborně. V prvním kole přehrála na svém hřišti Espanyol, který porazila 2:1. Za domácí se dvakrát střelecky prosadil Tomer Hemed, který utkání rozhodl svou trefou v 86. minutě.
Real Club Deportivo Mallorca je španělský fotbalový klub sídlící v přístavním městě Palma na ostrově Mallorca ve Španělsku. Byl založen v roce 1916 a své domácí zápasy hraje na Iberostar Stadium. V současnosti tým trénuje bývalý slavný dánský fotbalista Michael Laudrup. Mallorca hraje s červenými dresy a černými trenýrkami. Mezi největší úspěchy Mallorcy se řadí vítězství ve španělském poháru Copa del Rey (2003), vítězství ve Španělském superpoháru (1998) či finálová účast v Poháru vítězů pohárů (1999). Mallorca strávila celkem 26 sezon v nejvyšší soutěži.
MÁLAGA CF Domácí celek vstoupil do nejvyšší španělské soutěže výborně a hned v prvním kole dokázal vyhrát na hřišti Celty Vigo. Utkání rozhodl jedinou brankou Fabrice Olinga a vystřelil tak svému týmu cenné tři body.
Málaga se do nejvyšší soutěže vrátila v sezoně 2008/2009 a hned dokázala skončit na skvělém osmém místě.
Růžovější ekonomickou budocnost přinesla koupě klubu šejkem Abdullahem Al Thanim v červnu 2010, který se stal prezidentem klubu. Jako trenér byl podepsán Jesualdo Ferreira, ten byl ale po sérii špatných výsledků vyhozen. Nahradil ho Manuel Pellegrini, kterému se daří podstatně lépe.
Přeji krásný pozdní večer všem příznivcům kopané. Španělská Primera Division dnes pokračuje druhým kolem a my budeme sledovat utkání mezi Málagou a Mallorcou. Mírným favoritem tohoto zápasu jsou domácí borci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.