V dnešním utkání se nakonec ze tří bodů radují hosté, kteří šli do vedení již v první minutě utkání a i když poté převzali otěže hry domácí, nepodařilo se Málaze vstřelit více, než jednu branku.

S přibývajícími minutami se hosté čím dál více osmělovali a nakonec v 59. minutě Prietem i udeřili, vstřelili druhou branku utkání a nakonec také vítěznou! Tři body si tak ze stadionu La Rosaleda, odváží Real Sociedad San Sebastian.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
90+3
Poslední, zejména již taktické, střídání hostů. Ze hřiště odchází Pardo, kterého na pár posledních vteřin nahradí Dani Estrada.
90+2
Eliseu centruje do pokutového území Realu, daleký centr ale postrádá potřebnou kvalitu a míč končí v autu.
90+1
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90
Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, zatím to nevypadá, že by hosté mohli o své vedení přijít, domácím se nedaří.
89
A navíc odpískaný faul domácím na vlastní polovině, to je "voda na mlýn" hostům, kteří tak nasbírají další důležité vteřiny.
88
Ne, ne, další pokažená přihrávka domácích, kteří se tak sami připravují o cenné závěrečné minutky!
87
Hosté brání v sedmi, osmi hráčích, prostor v blízkosti pokutového území Realu Sociedad, je neskutečně přehuštěné... to budou mít domácí hodně složité.
86
Mírný tlak domácích zatím nepřináší potřebné ovoce, a tak i necelých pět minut před koncem utkání, svítí na stavu ukazatele stav 1:2 v neprospěch Málagy.
85
Vzápětí rohový kop i na druhé straně, ale rozhodčí přerušuje akci pro ofsajd, domácí obrana "to" zvládla...
84
Obrana San Sebastianu ale pracuje spolehlivě.
83
A znovu rohový kop, znovu z pravé strany... třetí rohový kop v krátké době po sobě pro Málagu!
82
Iturra fauluje na polovině hřiště.
81
...a i ten domácí obrana zvládla ubránit. Stále tak žije šance Málagy na vyrovnání stavu utkání.
81
Míč z rohového kopu odvrací hostující obrana, ale jen znovu na roh...
80
Ještě předtím ale druhá změna v sestavě Realu Sociedad, odchází Diego Ifran, místo něhož přichází Imanol Agirretxe.
79
Rohový kop z pravé strany pro domácí.
78
Domácím se daří držet míč na svých kopačkách i na polovině Realu, nakonec přichází centr Iturri do pokutového území, ale Santa Cruz je ve vzduchu stažen, rozhodčí nepíská.
77
Autové vhazování Prieta v blízkosti levého rohového praporku Málagy, ale domácí získávají tento míč.
76
Hosté se nyní musí bránit, ale nakonec Isco nezpracovává přihrávku, míč končí v zámezí.
74
Sebastian Fernandez je dalším novým mužem v sestavě domácích, nahrazuje Sancheze.
73
... na jehož konci byl Isco a jeho střela, kterou jen reflexivně vykopává Zubikarai! To byla dobrá šance domácích!
72
Eliseu odvrací pokus San Sebastianu a domácí se vrhají do rychlého kontru...
71
Další faul domácího hráče, Iturra fauluje ve stejném místě, jako před pár vteřinami, tentokrát však již rozhodčí ocenil tento faul na Carlose Velu žlutou kartou.
70
Iturra fauluje, hosté rychle rozehrávají, ale stejně rychle o míč, po nepřesné přihrávce, přichází.
69
Prvním střídajícím hráčem hostů je Gonzalo Castro, místo něho nastupuje José Angel Valdes.
68
Opět nedobře zahraná standartní situace San Sebastianu! U míče domácí.
67
Zároveň za tento faul dostává žlutou kartu domácí Welington.
67
Další faul na polovině domácích, tentokrát se hosté dostávají blíže k pokutovému území Málagy!
66
Eliseu fauluje na vlastní polovině, je z toho centr do pokutového území, Prieto ale na míč nedosáhl, odkop od brány.
64
Hosté kombinují, máme za sebou více než hodinu hry, hosté budou usilovně bojovat o tři body, k nimž mají zatím blíže!
63
Míč ale končí bez jakéhokoliv zásahu vedle brány, odkop od brány.
62
Ještě předtím budou domácí střídat, ze hřiště doslova prchá Francisco Portillo Soler, místo něhož nastupuje Santa Cruz.
60
Nyní mají dobrou příležitost domácí, po faulu na Isca na hranici pokutového území!
59
Real Sociedad právě vstřelil branku!

...a je z toho gól XABIERA PRIETA, který již dokázal zužitkovat další výbornou přihrávku a na hranici malého vápna si pohrál jak s brankářem, tak s bránícím hráčem a dává druhý gól San Sebastianu!
59
Domácí až příliš chybují....
58
A vzápětí další střela Ifrána z pravé strany, Caballero chytá!
57
Pozor, výborné vysunutí Ifrána, ale tomu v poslední chvíli zblokoval střelu z hranice vápna jeden z domácích bránících hráčů!
56
Až nyní se dokázali fotbalisté San Sebastianu prokombinovat až k bráně Málagy, ale o míč přichází po chybě.
55
Další pokus o vysunutí Joaquina, ale míč končí na kopačkách hostů.
54
Hosté se v této fázi pouze brání.
53
Nakonec Saviola podkopává hráče San Sebastianu přímo před zraky rozhodčího, odpískaný faul.
52
Míč opět na polovině hřiště a stále v moci domácích, ti se ale nemohou prosadit před dobře rozestavenou "hráz".
51
Míč se nakonec při hostující rozehrávce dostává až k brankáři, který vykopává, ale míč vzápětí opět na kopačkách domácích.
50
Illaramendi s De La Bellou kombinují, ale nakonec ztrácí míč a jsou to domácí, kdo mohou zakombinovat.
49
Ale další nepovedený míč z kopačky Castra, škoda, hostům se standartní situace nedaří.
48
Vzápětí přichází faul na Prieta v blízkosti pokutového území Málagy, za nějž domácí Toulalan dostává žlutou kartu a hosté mají možnost rozehrát zajímavou standartku ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
48
Míč však domácí obrana odvrací.
47
Weligton blokuje střelu hostujícího Prieta, je z toho rohový kop pro hosty, který z pravé strany zahrává kdo jiný, než Castro.
46
Domácí o poločasové přestávce střídají, do druhého poločasu již nenastoupí Gamez, kterého nahradí Manuel Iturra.
33
Dalším potrestaným hráčem za faul na vlastní polovině, je domácí Gamez.
Skončil první poločas dnešního utkání, ve kterém jsme sledovali nejprve fantastický vstup hostů, kdy se Carlos Vela dokázal trefit v prvních vteřinách utkání, což byl rozhodně jeden z nejrychlejších gólů v historii Primera Division.

Domácím poté nějakou dobu trvalo, než vyrovnali hru, což se jim nakonec povedlo a díky skvělé práci Javiera Savioli se jim nakonec povedlo i vyrovnat.

Jak se bude utkání vyjíet ve druhém poločase, který začíná přibližně ve 23:05 hodin, sledujte v našem on-line přenosu!
45
Rozhodčí v prvním poločase nastaví jednu minutu.
45
Pardův pokus o centr ale končí daleko mimo bránu. Hodně nepovedený kop.
44
Blíží se závěr prvního poločasu, Toulalan ale ještě fauluje v blízkostí vlastní šestnáctky Ifrána, bude z toho zajímaví standartní situace z dobrých třiceti metrů!
42
Autové vhazování hostů v blízkosti středového kruhu, míč putuje až k brankáři Zubikaraimu.
40
Za faul na polovině domácích dostává žlutou kartu Carlos Vela.
39
Tentokrát ale končí míč až mimo pokutové území, hosté se ubránili.
38
Málaze by mohl tento gól velmi pomoci, což je patrné na dalším útoku, který se valí na hostující bránu a je z toho další rohový kop z pravé strany, který zahrává Joaquin.
37
Málaga právě vstřelila branku!

A JAVIER SAVIOLA zužitkovává mírnoun převahu domácích v posledních minutách, po skvěle kopnutém rohovém kopu se domácí útočník dokázal ve vápně skvěle uvolnit, zpracovat míč a vypálit. Zubikarai byl na jeho ránu bezmocný, vyrovnáno!
36
Sledujeme nyní úsek prvního poločasu, v němž se domácí přece jen častějí dostávají do blízkostí brány San Sebastianu, ale chybí jim více přesnosti.
34
Domácím se podařilo přečíslit hostující obranu, míč z levé strany ale končí až za pokutovým územím, kde nebyl nikdo z hráčů Málagy.
32
De la Bella je faulován na polovině domácích, rozhodčí ale překvapivě nechává rozehrávat domácí tým.
30
Je za námi první třetina hrací doby dnešního utkání, v němž zatím sice vedou hosté po brance v první minutě utkání, ale rozhodně se nedá říci, že by byli lepší, než domácí.
29
U míče domácí, ale jejich rozehrávka postrádá potřebnou kvalitu, hlavně přesnost... ale nakonec se míč dostává znovu na kopačky domácích, jejich útočné choutky ale přerušuje hvizd rozhodčího pro ofsajd.
27
Opět dlouhý nákop na útočný hrot hostů, domácí obrana ale bere míč, tato taktika zatím nevede k výraznějšímu přečíslení.
25
Za faul zezadu na vlastní polovině dostává první žlutou kartu hostující I. Martinez.
24
Zatím sledujeme hru spíše na polovině hřiště, po prvním bleskovém gólu se zatím ani jeden z týmu nedokázal dostat do "provozní teploty".
22
Faul domácích, hosté se přibližují stále blíž a blíž k šestnáctce domácích!
21
Faul domácího Welingtona na polovině hřiště, k míči se dostávají hosté.
19
Rohový kop pro hosty, z levé strany... nicméně míč končí na prvním bránícím hráči Málagy.
17
Míč však končí až za hranicí vápna...
17
Další rohový kop domácích, kteří zatím v této statistice vedou 2:0...
16
Nyní se i domácí pokouší prodrat do pokutového území, což se jim nakonec daří, je z toho první rohový kop, který je ale bleskově rozehrán "na krátko" a nakonec se míč ocitá až na polovině domácích.
14
Pozor, další pokus o kolmici, tentokrát se však přihrávka nepovedla. Hosté hrají ale ve velké pohodě!
13
Další střelecký pokus hostů, střílí Illaramendi, míč však končí vedle levé tyče Caballerovi brány.
11
Prieto vrací rozehrávku až na svou polovinu.
9
Souboje na polovině hřiště pod dohledem rozhodčího, nebyly rozhodně "v rukavičkách", ale hra pokračuje.
7
Faul Gonzala Castra, domácí budou rozehrávat poblíž poloviny v blízkosti postranní čáry.
5
Hosté se nikam neženou, naopak jsou to domácí, kteří nyní mají více prostoru na své kombinační akce. Ofsajd však přerušuje jednu z nich.
3
Po skvělém vstupu do utkání se hostům daří, výborně kombinují a lepší úvod zápasu si přát opravdu nemohli.
1

CARLOS VELA dává bleskový první gól utkání, kdy se dokázal prosadit v pokutovém území po skvělé přihrávce z levé strany od Sergia Sancheze! Skvělý vstup do utkání!
1
Vítejte u on-line přenosu, utkání začne za pár vteřin.

Málaga CF: Caballero - Gamez, Onyewu, Weligton, Eliseu - Toulalan, Duda - Joaquin, Isco, Soler - Saviola

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai - C.Martinez, González, I.Martinez, De la Bella - Pardo, Illarramendi - Prieto, Vela, Castro - Ifrán

Rozhodčí: Alberto Undiano .
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání jedenáctého kola španělské Priméra Divison, ve kterém se střetne Málaga CF s Real Sociedad San Sebastianem.
Málaga CF
Hráče Málagy především těší, že si už po úterních zápasech 4. kola základních skupin Ligy mistrů zajistili postup do jarních vyřazovacích bojů. "Splnili jsme náš úkol po čtvrtém zápase skupiny, v níž nás mnoho lidí vidělo jen jako komparzisty. Kvalifikovali jsme se v těžkém zápase na stadionu, kde je obtížné uspět," prohlásil po remíze 1:1 s AC Milán trenér Málagy Manuel Pellegrini. Španělský tým jako nováček LM po úvodních třech výhrách ztratil na San Siru první body a poprvé inkasoval! Opojení z velkého úspěchu, kterým postup ze skupiny LM nepochybně je, by chtěli hráči Málagy přenést i do dnešního utkání, do kterého vstupují v roli favoritů.
V dosavadním průběhu jsou totiž po deseti odehraných kolech na skvělém pátém místě, čímž jen podtrhují fakt, že se jim v letošní sezóně velmi daří. I když, výstrahou může být poslední ligové kolo, kdy se na na domácím stadionu museli poklonit soupeři z Vallecana, kterému podlehli 1:2!

Athletic Bilbao
Real Sociedad má v letošní sezoně zatím velké problémy a pod tlakem se ocitl především trenér Philippe Montanier. Jeho jméno začíná být spojováno s možným odvoláním, někdejší kouč Valenciennes se ovšem o svou práci zatím obávat nemusí...
Baskický klub dal letos zatím jenom deset branek a v tabulce Primera División mu patří až sedmnáctá, první nesestupová pozice. Z posledních čtyř zápasů získal jenom jeden bod a střelecky vyšel naprázdno hned ve třech případech, naposledy doma proti Espanyolu (0:1) v duelu, během něhož fanoušci rozvinuli protestní transparenty a žádali trenérovo odvolání.
"Vyhození Montaniera představuje nejsnazší a nejlevnější možnost, ale problémy klubu by to nevyřešilo, i když potřebujeme a musíme hrát lépe. Montanier je psychicky odolný a věrný klubu, není to nějaký vetřelec z prostředí mimo naší organizaci," brání kouče prezident Jokin Aperribay.