To je z dnešního utkání opravdu vše. Děkuji za pozornost a hezký zbytek večera.
Je tu konec dnešního zápasu. Sledovali jsme opravdu zajímavý duel, ve kterém byla od začátku až do konce jasně lepší Málaga. Ta v prvním poločase sice vstřelila rychlou branku zásluhou Portilla, ale další nemohla i přes vyložené šance přidat. Uklidňující druhý gól přišel až v 75. minutě. A nebylo to ze strany domácích vše, protože další branky přidali Santa Cruz a Isco. Hosté z Valencie působili v utkání ospalým dojmem a k ničemu vážnějšímu se nedostali. Všechny 3 body tak zaslouženě bere Málaga, která nyní poskočila na čtvrtou příčku, Valencia padá na 10. místo.
90+2
Málaga právě vstřelila branku!
FRANCISCO ISCO se dostal v pokutovém území Valencie ke střele a ta skončila až za zády Diega Alvese.
90+1
Rozhodčí dnešního zápasu nastaví ještě 3 minuty.
90
Poslední střídání domácích. Ze hřiště odchází za velkého potlesku Toulalan, na jeho místo přichází Buonanotte.
89
Feghouli vybojoval pro hosty další roh.
88
Valencia vybojovala rohový kop. Ten zahraje Parejo.
87
Gago se pokusil ohrozit branku Caballera z uctivé vzdálenosti. S jeho střelou neměl brankář Málagy žádné problémy.
85
Domácí střídají. Ze hřiště odchází aktivní Saviola, na jeho místo přichází Fernandez.
84
Pro Ramiho to byla v dnešním utkání již druhá žlutá, a tak následovala i červená. Obránce jde předčasně pod sprchy.
84
Obránce Rami navíc za faul během útočné akce Málagy vyfasoval žlutou kartu.
83
Domácí stále nemají dost. Další útok Santa Cruze odvrací hostující obrana jen za cenu rohového kopu.
81
Útočník ROQUE SANTA CRUZ pobyl na hřišti jen pár minut a už se zapsal mezi střelce. K vytáhlému útočníkovi se uvnitř pokutového území odrazil míč a snajpr jeho kvalit si s ním věděl rady.
79
Poslední střídání na straně hostů. Ze hřiště odchází Costa a místo něj si zahraje Parejo.
78
V dnešním utkání dohrál Joaquín. Toho na hřišti nahradí Santa Cruz.
75
Tak přece jen se domácí útočník JAVIER SAVIOLA dočkal. Snajpr Málagy se po přihrávce od Joaquína položil do střely na hranici pokutového území a jeho přízemní střela skončila až za zády Diega Alvese.
74
Rami fauloval unikajícího Saviolu. Nemohlo následovat nic jiného, než žlutá karta.
72
Další žlutou kartu vidí Costa. Ten před Saviolou musel zatáhnout za záchranou brzdu.
71
Joaquín utekl zadákům Valencie, ale brankáře překonat nedokázal.
69
Ze hřiště odchází Guardado. Na jeho místí míří Piatti.
68
Hosté svou hru stále nedokázali spřesnit, a tak ztrácejí velmi lacině míč.
66
Valdézova hlavička končí jen těsně nad brankou Málagy.
66
Rohový kop bude zahrávat Valencie.
63
Rozhodčí rozehrál zajímavý mariáš. Dalším potrestaným hráčem je stoper domácích Weligton. Jeho potrestání nechápe domácí trenér Pellegrini, kterýmu celou situaci objasňuje rozhodčí.
62
Feghouli svým skluzem nebezpečně zasáhl Isca. Vidí tak zaslouženě žlutou kartu.
60
Na hřišti se stále hraje podle stejné písničky. Aktivnějším i nebezpečnějším týmem je domácí Málaga.
58
Joaquín navíc za své herecké vystoupení viděl i žlutou kartu.
58
Na hřišti to hýří emocemi. Joaquín se pokusil nasimulovat penaltu a sklidil za to několik ostrých slov od hráčů Valencie.
56
V další velké šanci se ocitl Saviola. Ani tentokrát však nedokázal trefit branku.
55
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Banega a místo něj si zahraje Jonas.
54
Valencia zatím na svém ospalém výkonu z první poločasu nic nezměnila. Je až podivem, že takový tým hraje ligu mistrů.
52
Málaga rozehraje přímý volný kop z velmi dobré pozice.
50
Po zákroku Demichelise budou hosté zahrávat rohový kop.
48
Eliseu poslal dlouhý pas na Joaquína, který následně našel před brankou Saviolu. Nikým nehlídaný útočník poslal míč na tribunu. Další tutovka domácích !
46
Valdéz poslal k zemi Gámeze. U míč tak budou domácí fotbalisté.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Do něj vstoupilo lépe domácí mužstvo, které bylo za svou aktivitu odměněno brankou. Šťastným střelcem se stal Portillo. Po zbytek první půle byla Málaga jasně lepším týmem a měla i několik vyložených příležitostí, jak své vedení navýšit. Fotbalisté Valencie v dnešním utkání tahají za kratší konec provazu a budou muset ve druhém poločase pořádně zabrat, jestli si odsud chtějí odvézt alespoň bod.
44
Málaga se snaží ještě do poločasu své vedení navýšit. Fotbalisté Valencie nepůsobí příliš přesvědčivým dojmem.
42
Saviola vyslal do jasné šance Joaquína, který si následně vylámal zuby na brankáři Diegu Alvesovi. Jen aby domácí fotbalisté těchto zahozených šancí na konci nelitovali!
40
Gago zasáhl míč rukou a rozhodčí ho za tento prohřešek ocěnuje žlutou kartou.
39
Ten si vzápětí zopakují.
39
Domácí rozehrají další rohový kop. V tomto utkání již 4.
37
Málaga v pohodě kombinuje na své útočné polovině.
35
Gámez poslal před branku Valencie milimetrově přesný centr. Na něj si nabíhal Joaquín, který jen těsně nedosáhl na míč. Obrana Valencie tak přežila další velkou šanci domácích.
34
Domácí útočník Saviola šel sám na bránu, ale svůj pokus namířil trestuhodně vysoko nad.
33
Saviola se řítil skrz pokutové území hostů jako tank. Jeho sólo zastavil až útočný faul.
31
Isco svou bombou sestřelil jen svého spoluhráče.
29
Banega fauloval Camacha a vyfasoval žlutou kartu.
29
Domácí fotbalisté se rychlou kombinační hrou dostali až do pokutového území. Následný centr z kopačky Portilla dokázal odvrátit před nabíhajícím Saviolou Rami.
27
Isco upadl v pokutovém území, ale rozhodčí i přes ohlušující pískot domácích fanoušků penaltu neodpískal.
25
Joaquín našel jen hlavu Banega, který míč odvrátil daleko od svého pokutového území.
25
Toulalanova střela byla sražena na roh.
24
Isco je zatím nejaktivnějším hráčem na hřišti. Zadáci Valencie s ním mají velké problémy.
23
Isco vybojoval pro Málagu rohový kop.
21
Fotbalisté Valencie předvedli pěknou kombinaci, na jejímž konci se ocitl Valdéz. Jeho hlavička šla mimo tři tyče, a tak od branky bude odkopávat brankář Caballero.
19
Eliseu se na hranici pokutového území uvolnil, jeho střelu však zblokoval Rami. Domácí se dožadovali pokutového kopu, píšťalka rozhodčího zůstává němá.
18
Ve hře hostů je až příliš nepřesností. To je voda pro mlýn Málagy.
16
Rozhodčí nyní k nelibosti domácího publika pustil hodně tvrdých soubojů.
14
Valencia se dostala k rychlému protiútoku, ale situaci v šestnáctce vyřešil špatně Guardado. Ten v dobré pozici nevystřelil, ani nenahrál.
13
Isco vybojoval pro domácí další rohový kop. Ten rozehraje Joaquín.
12
Cissokho posílal před branku Málagy nebezpečný centr, ale obrana domácích si s ním bez problémů poradila.
11
Guardado udeřil soupeře loktem do hlavy. Následovat musí žlutá karta.
10
Domácí fotbalisté pokračují v aktivitě. Jejich další útok vyřešil dlouhým odkopem obránce Barragán.
8
FRANCISCO PORTILLO se v pokutovém území dostal k odraženému míči a následnou technickou střelou překonal brankáře Valencie, který jen marně plachtil vzduchem.
6
S ním Costa nenaložil zrovna podle svých představ. U míč jsou opět domácí.
6
Fotbalisté Valenice si poprvé dostali na polovinu Málagy. Při svém prvním výletě vybojoval Gago přímý volný kop pro svůj tým.
5
Eliseu napřáhl z velké dálky, ale brankáře Diega Alvese neohrozil. Na pozoru se museli mít diváci na tribuně.
4
Úvodní minuty patří domácím fotbalistům.
3
Standardka pro Málagu. Ujal se jí Joaquín. Míč však vyboxoval brankář Alves na rohový kop.
2
Isco hledal centrem do pokutového území někoho ze svých spoluhráčů. Míč bohužel pro Málagu proletěl pokutovým územím, bez povšimnutí.
1
A je to tady. Úvodní výkop měli fotbalisté Málagy. Ta dnes hraje klasicky v modro-bílých dresech. Hosté z Valenicie v oranžovo-černé kombinaci.
1

Málaga CF: Caballero -- Eliseu, Demichelis, Weligton, Jesús Gámez -- Ignacio Camacho,Toulalan -- Portillo, Isco, Joaquín -- Saviola

Valencia CF: Diego Alves -- Barragán, Ricardo Costa, Rami, Cissokho -- Costa, Gago -- Feghouli, Banega, Guardado -- Valdéz

Rozhodčí: César Muñiz.
Jak dopadne vzájemný duel těchto dvou týmů? Vyhraje poprvé Valencia venku? To se dozvíte pokud budete sledovat náš onlajn!
V loňské sezóně se ve vzájemných duelech z výhry radoval vždy domácí tým. Nejprve vyhrála doma Valencia 2:0, na jaře se z výhry radovala Malaga v poměru 1:0.
Valencia je na své poměry až na 8. místě, ale na Malagu ztrácí pouhý bodík. V posledním kole si "Netopýři" poradili s Espaňolem 2:1 a v milionářské soutěži remizovali s Bayernem Mnichov 1:1. Do zápasu v dresu Valencie určitě nenaskočí dvě opory - Fernando Gago a Joao Pereira, které vyřadilo zranění. A kvůli karetním trestům se budou muset obejít i bez služeb Roberta Soldada a také Víctora Ruia.
Málaga se momentálně nachází na 5. místě s 19ti body. V posledním kole španělské ligy uhrála Malaga na půdě předposlední Osasuny pouze remízu 0:0. Remízově skončil i její úterní zápas v lize mistrů na půdě Petrohradu 2:2. Do utkání pravděpodobně nezasáhne Nacho Monreal, který má problémy se zády.
13. kolo španělské Primera Division nabídne souboj mezi domácí Málagou a Valencií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.