Ve druhém poločase si oba celky vytvořili řadu střeleckých možností, ovšem žádnou z nich nedokázaly využít. Stav zápasu 1:1. Děkujeme za pozornost!
90+4
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Postiga, přichází Pintér.
90+2
Baptista však vystihl přihrávku a José Mari jej nedovoleně zastavuje. Po druhé žluté musí předčasně do sprch.
90+2
Zaragoza zůstává natěhovaná na polovině soupeře.
90+2
Který na zadní tyči ubránil Baptista se spoluhráči.
90+1
Postiga vybojoval rohový kop.
90
Hlavní rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty na základní hrací dobu.
90
Po obranném odkopu fauloval Postigu na půlící čáře domácí Lugano.
89
Málaga přece jen získává územní převahu a stále více zatlačuje soupeře k jeho brance.
88
Po další akci si neporozuměl Baptista se Saviolou a hosté se zadarmo ubránili.
87
Baptista neprošel středem a ani Saviola nezabránil soupeři v odebrání míče.
86
Postiga se dostával do úniku, ale v čas zakročil domácí obránce Weligton.
85
Pokračuje vyrovnaná partie v závěrečných minutách zápasu.
84
V závěrečných minutách se oba celky stále více soustřeďují na bránění nerozhodného stavu.
82
V závpětí však loktem udeřil bránícího Paredese a sám dostává žluté napomenutí. Julio Baptista je dalším potrestaným hráčem zápasu.
82
Na druhé straně zastavil nedovoleně Baptistu Rodri a vidí za tento zákrok žlutou kartu.
81
Ze které se prosadil hostující Helder Postiga, ovšem byl mu odpískán offside.
80
Za držení za dres dostává žlutou kartu domácí Jeremy Toulalan. Real Zaragoza bude zahrávat standartní situaci.
79
Hra se v závěrečných minutách hodně kouskuje, oba celky si hlídají úniky soupeře již ve středu hrací plochy.
78
Na protější straně nachytán v postavení mimo hru domácí Javier Saviola.
76
Na polovině hřiště faulován hostující Portillo. Baptista však výborně zasáhl v počátcích rodícího se protiútoku.
74
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Rochina.
72
Ze kterého však domácí podnikli rychlý protiútok. Na jehož konci byl Saviola, ovšem jeho ránu zblokovala dobře postavená obrana.
71
Hra se opět přesunula doprostřed hřiště.
69
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Santa Cruz, přichází Baptista.
69
Apoño vyslal technickou ránu, která těsně mijí horní roh domácí branky.
69
Hlavní rozhodčí vytáhl zákrok ven z vápna.
68
Další žlutou kartu vidí za předcházející nedovolený zákrok na hostujícího útočníka Weligton
68
Postiga faulován na hranici vápna Málagy.
67
Ovšem Santa Cruz se neprobil středem, navíc mu byl odpískán nedovolený zákrok.
66
Hráči Málagy se po delší době usadili před pokutovým územím soupeře.
65
Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Movilla, přichází Rodri.
64
Za ostrý zákrok proti Protillovi dostává žlutou kartu na polovině hřiště José Mari.
63
Hosté stále nepouští soupeře na svoji polovinu. Málaga musí neustále odrážet útoky soupeře.
61
Rodriguez se snažil najít na zadní tyči Postigu, kterého pozorně pokryl domácí Weligton. Willy bude vykopávat.
60
Zaragoza opět nastěhovaná na útočné polovině.
59
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Joaquín , přichází Saviola.
58
Následný roh si domácí pohlídali.
57
Další vynikající rána ze střední vzdálenosti v podání Rodrigueze, kterou se štěstím vyrazil domácí brankář na roh.
56
Apoño zkusil přímou střelu, kterou zastavila až tyč domácí branky. Willy Caballero zřejmě vytáhl jeho ránu konečky prstů.
55
Žlutou kartu za předcházející faul dostává domácí Francisco Portillo.
55
Rodriguez faulován Portillem těsně před vápnem Málaga. Hosté získali slibnou palebnou pozici.
54
Roberto chytá nepřesný pas směřující do jeho území do rukavic a hosté zakládají další útočnou akci.
53
Joaquím jim však sebrál míč a je hodně nešetrně poslán na trávník hostujícím štítovým záložníkem José Marim.
52
Apoño s Motañesem už přesunuli hru před vápno soupeře.
51
Toulalan se snažil prosadit středem hřiště, ale tam je v dnešním klání Zaragoza nesmírně silná a odolná.
50
Isco se pokusil na protější straně už vyslat do úniku Joaquína, ale míč nakonec skončil v rukavicích hostujícího brankáře Roberta.
49
Zaragoza však stále z kraje druhého poločasu aktivnější. Přichází nepřesný centr na hostujícího Apoña.
48
Postiga dostal pas do pokutového území, ovšem obrana soupeře jej zbránila a míč již drží v rukavicích Willy.
47
Zaragoza se pomalými krůčky dostává stále blíže pokutovému území soupeře.
46
Hlavní aktéři dnešního klání se již vrací na hrací plochu, kde za malou chvíli začne druhý poločas. Do kterého vstoupí oba celky za stavu 1:1.
V první poločase se oba celky do sebe rychle zakously a brzy také přišli i branky. Skóre otevřel hostující Postiga po rohovém kopu. Ovšem o deset minut později zahrál ve vlastním vápně rukou Paredes a hlavní rozhodčí odpískal penaltu. Tu proměnil Isco a bylo srovnáno. Další branka již nepadla. Stav po prvním poločase 1:1.
45+2
Joaquín vybojoval ještě v samém závěru rohový kop.
45+2
Po rychlém brejku hráčů Málagy chycen v offsidové pasti domácí Isco.
45+1
Hlavní arbitr Alfonso Álvarez Izquierdo nastaví ještě dvě minuty nad základní hrací dobu.
45
Pokračuje dobývání domácí branky. Romero se však nedokázal dostat přes Gámeze a je mu odpískách útočný faul.
44
Hosté zřejmě dohrají poločas na soupeřově polovině.
43
Centr od rohového praporku však hostující obrana ubránila.
42
Hráči Málagy pokračují v tlaku. Joaquín vybojoval rohový kop.
41
Který po faulu na něj převzal domácí Joaquín. Ten poslal do úniku krajního beka na pravé straně. Gámez však nepropálil vyběhnutého Roberta.
40
Žlutou kartu za faul na unikajícího Isca dostává v zápětí hostující Abraham Minero.
40
Isco se uvolnil ve středu hřiště a jde se spoluhráči do nebezpečného protiútoku.
39
Hostující Motañes se dostal k hlavičce, které ovšem scházela přesnost.
39
Sražený pokus Heldera Postigy. Real Zaragoza bude zahrávat rohový kop.
38
Hostující Apoño se snažil probít po pravé straně, ale také obrana Málagy funguje výborně.
37
Hra se po několika akcích domácích opět vyrovnala.
36
Weligton na protější straně ubránil Postigu.
35
Joaquín se nyní neprosadil proti přesile. Minero s Movillou zdvojili domácího forvarda.
34
Málaga se vymanila z tlaku a sama zatlačuje svého dnešního soupeře, který má i po několika pokusech protivníka štěstí.
34
Po kterém trefuje domácí Isco na zadní tyči břevno hostující branky.
33
Domácí vybojovali rohový kop.
32
Isco se nadále snaží rozhýbat upadající ofenzívu svého týmu. Joaquín se snaží prosadit na levé straně.
31
Nepřesný pas na Santa Cruze. U míče byl dříve hostující brankář Roberto.
31
Domácí Isco přesouvá hru na druhou polovinu, kde kombinuje s Comachem a Portillem.
30
Ale hostující Postiga se nepropracoval k pokutovému území soupeře. Toulalan zapracoval výborně do obrany.
29
Zaragoza výborně a hlavně bleskově napadá hráče protivníka, kteří se marně snaží dostat za vlastní polovinu.
28
Trefil ovšem z úhlu pouze boční síť Willyho branky.
28
Ovšem záhy o něj přichází. Romero se žene do pokutového území soupeře po pravé straně.
27
Málaga se po delší době dostala k míči.
27
Zaragoza pokračuje v aktivní hře a zatlačuje papírového favorita dnešního utkání.
26
Kde získali standartní situaci. Tu si vzal na starosti Helder Postiga, ale trefil pouze dobře postavnou zeď domácího celku.
25
Hosté přesunuli po vyrovnávací brance soupeřem hru před domácího brankáře Willyho Caballeriho.
23
Málaga právě vstřelila branku!
Po nařízeném pokutovém kopu nedává šanci hostujícímu brankáři ISCO, který Roberta poslal úplně na opačnou stranu brány a vyrovnává stav zápasu.
22
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Eliseu, přichází Sanchez.
22
Za ruku ve vápně dostává žlutou kartu Javier Paredes.
22
Po ruce hostujícího kapitána na přední tyči odpískal hlavní rozhodčí pokutový kop proti Zaragoze.
21
Také domácí získali rohový kop.
20
Který zakončoval téměř na hranici vápna hostující Motañés. Willy bude vykopávat.
19
Tak rozhodčí ukázal pouze na rohový praporek po poradě s asistenty.
18
Málaga už přesunula hru na útočnou polovinu, kde se jim ovšem nedaří dostat do tlaku. Zaragoza drží své obranné bloky hodně blízko u sebe a domácím se nedaří prokombinovat se zhuštěným prostorem.
17
Domácí Lugano musel odhlavičkovávat centr směřující do jeho obranné území.
16
Málaga rozehrává až od vlastní branky. Odkud se míč vrátil ve středovém kruhu zpátky na kopačky hostujícího celku.
15
Ošetřují se domácí Eliseu a Apoño.
14
Nepříjemná srážka dvou protihráčů u levém postranní čáry.
13
Zaragoza právě vstřelila branku!
Rozehraný roh na krátko dostali hráči Zaragozy zpátky před branku, kde si výborně naběhl HELDER POSTIGA, který překvapivě a po první vážnější šanci zápasu posílá svůj tým do vedení.
13
Po odvrácení nebezpečí domácím Toulalanem budou mít hosté možnost zahrávat rohový kop.
13
Postiga faulován na polovině soupeře. První vážné ohrožení domácí branky.
11
Hra se stále více přesouvá na střed hřiště, kde končí většina akcí ve zhuštěném prostoru z obou stran.
10
Na polovině hřiště fauloval Abraham Portilla.
10
Po rychlém protiútoku Zaragozy se dostával za obranu Rodriguez Romero, ovšem Weligton si pohlídal jeho náběh.
9
V další akci právě domácí ofenzivní hráč Joaquín, kterého opět zastavila hostující obrana.
8
Další zastavený útoky domácího celku, kdy si Joaquín zaběhl na druhou stranu, ovšem bez problémů jej odzbrojil hostující Abraham Minero.
7
Vysoký pas na Santa Cruze zastavil praporek pomezního - offside.
6
Hra se přesunula na polovinu hřiště, kde stále vládne Málaga.
5
Rychlý pressing Realu sbírá úspěch na pomalou rozehrávku soupeře.
4
Apoño přesunul hru na druhou polovinu hřiště, kde hosté vybojovali vhazování.
4
Ovšem obranný blok Zaragozy zatím drží.
3
Hráči Málagy rychle získávají převahu na hřišti a tlačí se do ofenzívy.
2
Portillo se výborně prokličkoval středem a poté předložil míč na levou stranu, kde ovšem Joaquín neprošel jeden na jednoho do vápna.
1
Domácí rychle získali míč a kombinují na vlastní polovině.
1
Výkop obstarají hráči Zaragozy.
Následuje ještě minuta ticha před samotným zahájením zápasu.
Hráči již přichází za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.
Vítám Vás u atraktivního klání z Pyrenejského poloostrova, kde v pravé poledne začne duel mezi Málagou a Zaragozou.

Málaga CF: Willy - Gámez, Lugano, Weligton, Eliseu - Toulalan, Camacho - Joaquín, Isco, Portillo - Santa Cruz.

Real Zaragoza: Roberto - Fernandez, González, Paredes, Minero - José Mari, Movilla - Rodriguez Romero, Apoño, Montañés - Postiga.

Rozhodčí: Izquierdo - García, Trejo.
Španělská nejvyšší fotbalová soutěž otevře o prvním víkendu v druhém měsíci v roce už svoji dvaadvacátou část. Ve které se také střetnou týmy z opačných pólů tabulky. Zaragoza zavítá na horkou půdu čtvrtého celku ligy Málagy. Na začátku září vyloupil aktuálně tým ze špičky tabulky Real 0:1. Sledujte s námi zajímavou a napínavou podívanou, která startuje v pravé poledne.
MÁLAGA CF:
V letošním roce zažívají domácí vynikající období, které nyní potvrdili ziskem čtvrté pozice v Primera Division, kde přeskočili Betis zásluhou lepšího skóre. Ovšem souboj o pohárové příčky je stále otevřený. Rozdíl mezi čtvrtým a desátým je pouze devítibodový. Jedna z důležitý věcí, které drží Málagu na vrcholu je precizní obrana (19), která je také nejlepší v celé soutěži. Ovšem aktuální forma už hodně kolísá, čemuž přidali především pohárová utkání, když minulý týden prohráli s Barcelonou 2:4 a vypadli. Ale v lize dále sbírají body. Naposled porazili Mallorku na jejím hřišti 2:3.

Nejlepší střelci:
Isco (7)
Joaquín (7)
Javier Saviola (7)

REAL ZARAGOZA:
Hostující Real Zaragozu zřejmě čeká boj o záchranu v lize, kam se propadla po čtyřech ligových nezdarech. S 23 body okupují čtrnáctou příčku a náskokem pouhých třech na sestupové pozice. Prohrané čtvrtfinále domácího poháru se Sevillou (0:0, 4:0) a především tři porážky před remízou z posledního víkendu dělají Zaragoze velké starosti. Jelikož již v pěti mistrovských zápasech nevstřelili ani branku. Právě před týdnem remizovali doma s Espaňolem 0:0.