Nestalo se a utkání tak končí výhrou Granady, která se může radovat z velmi důležitých tří bodů. Zápas nebyl do 64. minuty příliš zajímavý, pak však přišla penalta, dvě červené karty a úvodní branka Granady. To vše odstartovalo zajímavou podívanou, kterou Mallorca dokázala zdramatizovat gólem v 86. minutě, jenže na nic víc už nestačila.

S informací, že Granada porazila Mallorcu 1:2 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
90+3
Hra se nám trochu přibrzdila a tak je možné, že sudí nastaví ještě o nějakou tu minutu navíc.
90+2
Casadesus měl míč krásně na noze, ale nedokázal z deseti metrů propálit brankáře! Zřejmě největší šance Granady na vyrovnání.
90+1
Hrát se budou ještě tři minuty!
90
Toňo musel řešit další závar před vlastní bránou, nyní bude velice důležité kolik hlavní rozhodčí nastaví.
88
Poslední střídání. Přichází Floro Flores, který nahradí El Arabiho.
88
Hosté se brání, ale jejich šance mohou přijít po rychlém brejku.
86
Mallorca právě vstřelila branku!

Tak se domácí přece jenom dočkali a šance na bodový zisk pro ně rapidně stoupají. Přímý kop dopadl přesně na hlavu TOMERA HEMEDA, který se konečně dočkal a nádhernou hlavičkou snižuje.
84
Střídání hostí! Odchází autor druhé branky Torje, kterého nahradí Juanma Ortiz.
84
Domáci se po standartce dostali k zakončení, které bylo sice hezké na pohled, ale nepřineslo příliš nebezpečí.
83
Už to vypadalo, že se bude po faulu na Fernandez Graciu kopat pokutový kop, ale domácí fotbalista byl faulován ještě před hranicí šestnáctky.
81
Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale dnes jim to prostě není přáno. Další hlavička pouze minula bránu a čas utíká pro Mallorcu strašně rychle.
78
A mohlo být 0:3! Průnik po levé strany obrany a přesný pas na El Arabiho byl opravdu velice povedený, jenže hostující útočník netrefil v rychlosti míč ideálně a ten skončil vedle brány.
77
Domácí Arizmendi vidí zcela po zásluze žlutou kartu.
76
Granada právě vstřelila branku!

S domácími to již vypadá hodně špatně! GABRIEL TORJE se totiž dostal k míči a s ledovým klidem si počkal na pád brankáře a poté zavěsil do prázdné brány.
75
Hemed opět ve velké šanci, přesně na hlavu mu přístal centrovaný míč, ale brankář Toňo zkřížil míči cestu a vše tak skončilo pouze rohovým kopem pro Mallorcu. Z toho domácí nic nevytěžili.
74
... letěl přesně do náruče brankáře Aouateho.
74
Rohový kop pro Granadu ...
70
Casadesus kličkoval s míčem a poté ho posílal do pokutového území, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
69
Z poklidného utkání máme rázem velice zajímavou zápletku! Jedna penalta, dvě červené karty - to vše během tří minut.
68
Domácí střídají, odejde Tomas Pina, nahradí jej Marc Fernandez Gracia.
67
Přesilovka domácích však netrvala vůbec dlouho po zbytečném faulu vidí druhou žlutou kartu Brahimi a znamená to pro něj jediné - odchod do sprch!
66

Penaltu s naprostým přehledem proměnil YOUSSEF EL-ARABI a hosté z ničeho nic vedou a navíc mají výhodu jednoho muže v poli.
64
Tak pozor! Na stadionu se ději věci. Emilio Nsue fauloval unikajícího Torjeho a okamžitě vidí červenou kartu. Navíc budou hosté kopat pokutový kop!
63
Na opačné straně hřiště musel řešit porblém Aouate, kterému lehčí pokus vypadl z rukou, ale domácí brankář ho stihl rychle schovat do náruče.
62
Opět se dostali domácí k zakončení, ale opět netrefili bránu. Tentokrát se jednalo o zakončení hlavou, ale ani to cíl nenašelo.
59
Hemed se postaral o první vzrušení ve druhé půli. Jeho střela z voleje protáhla Toňa, jenže míč prolétl těsně kolem tyče.
58
Po ponechané výhodě přichází žlutá karta pro Angula.
58
Domácí se pokusí oživit hru střídáním. Trávník opustil Alfaro, kterého nahradil Arizmendi.
55
Prosazení nepřichází ani po standartní situaci. Rohový kop si pohlídali hosté bez větších problémů.
53
Domácí se pokouší o různé způsoby překonání obrany Granady. Jenže dobře formovaná hra hostů jim v tom brání a tak se domácí nemohou dostat do zajímavější šance.
49
Hosté dostali výhodu a mohli tak založit rychlý protiútok, jenže obranná formace domácích se dala rychle dohromady a zabránila hrozícímu nebezpečí.
46
Dlouhý auto do pokutového území Granady byl odvrácen pozornou obranou.
46
Máme za sebou první poločas tohoto duelu a ani jeden z celků se v prvním pětačtyřiceti minutách nedokázal prosadit. Šance sice byli na obou stranách, ale aktivnějším týmem byli domácí. Uvidíme, zda se jim podaří ve druhém poločase svou aktivitu proměnit v góly.
45+3
Následoval dokonce třetí roh v řadě, ale Mallorca se ubránila a brankář Aouate bude odkopávat od vlastní brány.
45+2
Rohový kop z jedné strany nic nepřinesl, ale hosté budou zahrávat tuto standartní situaci i ze strany druhé.
45+1
Opravdu se nastavovat bude a to dokonce 3 minuty nad rámec hrací doby.
45
Začala plynout již poslední minuta prvního poločasu, je však pravděpodobné, že rozhodčí kvůli střídáním něco nastaví.
43
V prvním poločase je zde už druhé střídání, tentokrát na straně Granady. Hřiště opustil Siqueira a místo něj si zahraje Angulo.
40
Na opačné straně se ke střele dostal Hemed, který je dnes hodně aktivní, ale jeho pokusu chyběla přesnost.
40
Dva výtečné zákroky musel předvést Aouate. Po krásné individuální akci se totiž uvolnil El Arabi a vyzkoušel velice dobře pozornost domácího brankáře. Ten však obstál na výbornou a drží tak bezbrankové skóre.
37
Přízemní centr do vápna odkopával na poslední chvíli vracející se obránce Granady. Domácí Mallorca bude zahrávat rohový kop.
36
Hra se opět přesunula před bránu Granady, ale domácí se k zakončení nedostávají.
34
Chyba domácí obrany, po které se dostal ke střele Orellana a jeho pokus jen těsně minul bránu!
32
Přetažený centr z pravé strany byl příliš dlouhý i na Alfaroa, který na míč nedosáhl a tak mohou vhazovat hosté.
30
Dobrý přechod přes střed hřiště předvedli hráči domácího celku a celou akci zakončil střelou Hemed, jeho pokus však opět neletěl do prostoru tří tyčí a tak mohl být brankář Toňo v klidu.
26
Útočný faul Mallorcy přerušuje jejich snažení.
23
Brahimi vidí žlutou kartu za svůj faul a vůbec se mu to nelíbí. Je pravda, že se ohnal rukou a trefil soupeře do obličeje.
22
Pokus hostí o rychlý brejk zastavila nepřesná přihrávka.
20
Domácí jsou aktivnějším celkem a v úvodních minutách si vypracovali i několik velice zajímavých šancí, ale na branku stále čekáme.
16
V obrovské šanci se ocitl Hemed, ale proti němu rychle vysprintoval brankář Toňo a zmenšil mu střelecký úhel. Mallorca vybojovala alespoň rohový kop a i ten přinesl vzrušení před bránou Granady.
15
Avizované střídání se stalo skutečností. Hřiště opustil João Victor, kterého nahradil Marti
14
Při bránění předchozí střely se nepříjemně zranil João Victor a vypadá to, že bude střídat.
13
První střelecký pokus a hned šance. Z dálky se pokusil překvapit Brahimi a jeho střele chybělo opravdu málo. Střela však mířila těsně vedle a tak nemusel brankář Aouate zasahovat.
12
Úvod utkání je zatím bez větší příležitosti. Týmy dobře brání střed hřiště a tak je problém se přes něj dostat.
8
Mallorca musí zakládat celou akci až od brankáře Aouateho.
6
Rozhodčí držel v ruce oba kartónky a do poslední chvíle hříšníka napínal. Mickaël Pereira však vidí prozatím jenom žlutou kartu, hlavou totiž narazil do soupeře a to se ve fotbale trestá.
5
Na zemi zůstal otřesen jeden z hostů a vypadá to na kartu.
1
Utkání bylo zahájeno, domácí Mallorca nastoupila v červených dresech. Soupeř z Granady v modro-bílé kombinaci. Úvodní výkop měli na starosti hosté z Granady.
1

RCD Mallorca: Aouate - Bigas Rigo, Conceição, Geromel, Nsue, Alfaro, Pina, João Victor, Pereira, Casadesus, Hemed

Granada: Toňo - Nyom, López, Gómez, Siqueira, Iriney, Mikel Rico, Torje, Brahimi, Orellana, El Arabió

Rozhodčí: Hernández - Rivas, Munuera.
Hezký den, vítám Vás při sledování onlajn reportáže z utkání 7. kola Španělské Primera Division. V této onlajn reportáži budeme sledovat zápas RCD Mallorca - Granada.

Postavení v tabulce mluví jasně, domácí hráči jsou na výborném 4. místě s jedenácti body. Jejich dnešní soupeř z Granady okupuje 17. příčku s pouhými čtyřmi body.

Mallorca bude chtít jistě očinit prohru z posledního kola, těsná porážka 1:0 na půdě Getafe jistě zamrzela. Za to Granada dokázala doma naplno bodovat s Celtou Vigo a odpoutala se tak ze dna tabulky.

Favorit utkání je dnes jasný, jenže Granada v minulém kole dokázala, že fotbal hrát umí a dnes to bude chtít jistě potvrdit. Jak vše dopadne se dozvíme v 16:00, kdy je naplánován úvodní výkop utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.