Utkání končí. Dnes vyhrálo zaslouženě lepší mužstvo a tím bylo mužstvo Granady. Betis odehrál velmi špatný zápas, který absolutně neodpovídal jeho postavení v tabulce. Dvakrát neskutečně zaváhal v obraně a hlavně brankář Adrian připomínal trochu Jense Lehmana v dobách jeho "slávy". Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+3
Hraje se poslední minuta utkání.
90+2
Betis je bezradný jako v celém zápase. Dnes si tento tým nezaslouží vyhrát.
90
Tři minuty se nastavují nad rámec řádné hrací doby.
89
Další hráč leží na trávníku. Dnes hrají místo fotbalistů cukrové panenky.
88
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Nelson a nahradí ho Angel.
87
Tři minuty do konce a nastavení a u míče jsou hosté.
86
Betis si nedokáže rozehrát, jeho akce jsou strasně pomalé se spoustou přihrávek, Nikdo nechce vzít odpovědnost na sebe.
83
Centr přesně do náruče brankáře Tona. Ten rozehrává. Čas se Betisu povážlivě krátí.
82
Betis se navíc místo tlaku musí bránit.
80
Betis dnes nejspíše tři body nezíská a je otázkou, zda získá bod. Hlavně v obrané hře působí místy naprosto chaoticky a na klidu nepřidává ani výkon brankáře Adriana.
79
Další žlutá karta pro hosty. Za faul ji dostává Juanma Ortiz.
78
Střídání. Odejde Yacine Brahimi a místo něj se na hřiště podívá Juanma Ortiz.
78
Brahimi (GRN) snad minutu a půl střídal a dostává za to žlutou kartu.
77
Pokus o zakončení Betisu někam vysoko na horní tribunu.
76
Granada právě vstřelila branku!

Granada dokázala ve třech lidem rozebrat šestičlenou obranu Betisu a po centru, kdy obránci zaváhali si MIKEL RICO vychutnal padajícího stopera i brankáře a poslal svůj tým opět do vedení.
73
Betis rozjíždí další akci.
72
Míče létají do vápna, ale obrana si s tím Granady si s tím dokáže poradit.
71
Hra se nám naklonila do poslední dvacetiminutovky. Dokáže Betis ze svého zlepšeného výkonu převrátit ručičku vah na svoji stranu? Má další standardní situaci.
69
Střídání (GRN). Ze hřiště odešel Gabriel Torje a nahradil ho Fabian Orellana.
69
Faul hostí a následuje další strandardní situace pro Betis. Ty vzduchem jsou dnes ze strany Betisu velmi nebezpečné.
68
Perquis (RBE) nepředvedl zrovna nejlepší kopací techniku, poprvé míč vůbec netrefil a když dostal šanci na reparát, tak vystřelil z poza vápna někam na horní tribunu.
67
A faul na druhé straně. Bude to centr do vápna. Hra se najednou zrychlila a sledujeme daleko lepší fotbal než doposud.
66
Střela byla tečována zdí na rohový kop.
65
Faul na hranici pokutového území, to je nebezpečná standardní situace pro hosty.
64
Betis najednou ožil a tlačí se do útoku.
62
Real Betis právě vstřelil branku!

A je vyrovnáno! Povedený centr z levé strany šel přesně na nohu RUBENA CASTRA, kterého nedokázala obrana uhlídat a on z voleje poslal míč do sítě!
62
Betis rozjíždí útočnou akci.
61
Nazdžováno co nejvíce minut a když už se muselo hrát, odešel v pohodě po svých.
60
Paulao (RBE) dostává žlutou kartu. Hráč Granady leží na trávníku jako kdyby ho trefili puškou a neustále se kroutí.
60
Hosté si nebezpečně rozehrávali a málem na to doplatili. Betis teď trochu zapnul a hraje více do útoku.
58
Mohlo být vyrovnáno! Tono nejdříve vytáhl fantastický zákrok a vytáhl míč z brány a posléze šla dorážka do obránce!
58
Standardní situace pro domácí.
57
Granada předvádí velmi sympatický výkon a to hlavně v obraně. Betisu nedovoluje zhola nic.
55
Dvakrát hosté nebezpečně zahrozili po centrech. Diváci už na své hráče pískají.
54
Další velmi nejistý zákrok brankáře Adriana, ten si šel pro centr, pro který si nakonec nešel a musela odkopávat obrana Betisu na roh.
53
Další hráč leží na trávníku a nezvedá se. Rugby by dnešní aktéři asi hrát nemohli.
52
Jakmile má někdo z domácích míč, hned je obklopen obránci a o míč přijde.
50
Střídání domácích. Odešel Salva Sevilla a místo něj si zahraje Jonathan Pereira.
49
Betis nepředvádí žádný zlepšený výkon a už na to bude trenér reagovat třídáním.
48
I hosté se ve druhém poločase ukázali. Nebezpečný centr musel vyhlavičkovávat na poslední chvíli obránce.
47
Betis už změnil rozestavení a hraje na dva klasické hroty.
47
Oba týmy nastoupily ve stejných sestavách jako končili první poločas. Betis se pokoušel o jakýsi tlak na začátku druhého poločasu. Ke střele to nevedlo.
46
První poločas je za námi. Betis hned v úvodu dostal rychlou branku po obrovské chybě brankáře Adriana a poté nedokázal branku Granady nějak vážněji ohrozit. Pokud chce Betis dnes myslet na body, bude muset velmi výrazně přidat.
Druhý poločas začne přibližně v 22:33.
45+1
Ve vápně upadl jeden z hráčů Betisu, nepíská se.
45
Nastavuje se jedna minuta nad rámec prvního pločasu. U míče jsou domácí.
44
A další nepřesnost. Následuje odkop od branky Granady.
44
Granada výborně napadá a domácí si nejsou schopni rozehrát.
42
Jen to zahučelo na stadiónu! Střela z přímého kopu šla jen kousek vedle tyče!
41
TVrdý faul na Molinu znamená již třtí žlutou kartu pro hosty. Diakhate je hříšníkem. Následuje standardní situace. Bude to asi na přímou střelu.
40
Nakonec vše končí odkopem od branky Granady. Pokus o kombinaci se Betisu nepovedl a obránce Granady míč nechal doputovat do zámezí.
39
Po velkém závaru je tu další rohový kop pro Betis. Teď se museli obránci ve vzduchu pořádně ohánět, aby vyhlavičkovali míč do bezpečí.
38
Ještě repete.
38
Rohový kop pro domácí.
35
Fotbal z pohledu Betisu neodpovídá jejich postavení v tabulce. Předvádí naprosto neškodný fotbal, kdy si hráči nejsou schopni dvakrát po sobě přesně přihrát.
33
Tlak Betisu byl jen chvilkový a už je zcela pryč. Je to spíše Granada kdo nyní ovládá hru.
32
Ofsajd ukončuje akci Granady.
31
Borja Gomez (GRN) je dalším žlutým hříšníkem.
31
Pro Betis bylo snad to nejhorší co se jim mohlo stát, inkasovat hned na začátku. Granada to už nyní hodně zavřela a brání. Betis nemá zase takovou kvalitu, aby je dokázal nějak efektivně vykombinovat.
30
Domácí se dostávali do nadějné šance, Grana však dobře brání a zahušťuje prostor před bránou. Nikde nebyla cesta ke střele.
28
Nelson (RBE) zkusil projít mezi třemi a o míč přišel.
28
Betis najednou jakoby zapnul a je lepším týmem, poprvé dostává soupeře pod tlak.
27
Angulo tvrdě sundal protihráče a je z toho první žlutá karta pro tohoto hráče Granady.
26
Dobrá šance domácích! Brankář Tono musel vytahovat zákrok.
25
Perquis (RBE) napřáhl snad z 45 metrů. Nevím co jeho střela měla zaýšlet, ale ohrožení branky rozhodně ne.
25
Ještě zůstávají domácí u míče.
24
Velmi nebezpečná střela Granady mimo branku. Betis z následného útoku vybojoval rohový kop.
23
Střela šla vysoko přes zeď. Betis bude muset začít hrát, pokud chce dnes pomýšlet na body. Ovšem obraty ve Španělské lize nejsou nic unikátního.
22
Přímý volný kop pro hosty.
20
Nelson (RBE) byl sražen k zemi a opět se minutu nehrálo. Už byl odvezen.
19
Hostům byl pískán ofsajd. Betis tedy může rozjet další svoji akci. Atmosféra na stadiónu odpovídá kvalitě hry. Ta není valná.
18
Betis zatím papírové předpoklady nenaplňuje a soupeře nedostává pod nějaký větší tlak. Jeho přihrávky jsou nepřesné.
17
Nakonec se jim to povedlo a ke střele se dostal Molina. Jeho rána šla mimo branku.
17
Betisu se nedaří projít střed hřiště.
16
Pokus o centr do vápna byl vyhlavičkován.
16
Už se pokračuje. U míče je Betis.
15
Klasická fotbalová situace. Hráč leží na trávníku a vůbec se nezvedá. Takže se už dobré dvě minuty nehraje.
12
Obrana ho vyhlavičkovala a posléze nikdo nedokázal dorazit. Následoval rychlý protiútok Granady se střelou do náruče brankáře Adriana.
11
Je z toho rohový kop.
11
Betis drží míč na polovině soupeře. Bude se snažit o rychlé vyrovnání.
10
Nepovedená přihrávka domácích a Tono vykopává.
8

Tak to je pro domácí šok! Obrovská chyba brankáře Betisu, který nedokázal podržet centr a míč pustil pod sebe, kde mohl pohodlně dorážet GABRIEL TORJE. Ten posílá Granadu do vedení.
7
První minuty nám zatím nenabízí nějakou úchvatnou podívanou. Hraje se opatrně na obou stranách.
6
O míč však přišel a hrají hosté.
5
Betis rozjíždí útočnou akci ze své poloviny.
4
Od prvních minut začíná přebírat iniciativu Betis. Zatím ale neohrozil brankáře hostí Tona.

Real Betis: Adrian - Martinez, Perquis, Paulao, Nelson, Canas, Etxebarria, Carlos, Sevilla, Castro, Molina

Granada: Tono - Nyom, Gomez, Diakhate, Angulo, Iriney, Rico, Torje, Brahimi, Benitez, El Arabi

Rozhodčí: Carlos Delgado‎ .
2
Hraje se zatím na středu hřiště.
1
Hosté to hned zkoušeli dlouhým nákopem. Ten nenašel adresáta a u míče jsou domácí.
1
Hráči si již podali ruce a utkání co nevidět začne.
Favorit pro tento zápas je tedy zcela jasný. Jsou jím domácí. Zda svoji roli potvrdí a připíšou si další tři body do tabulky, uvidíme v zápase samotném, ten začíná v 21:30 a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Poslední tři vzájemné zápasy vyznivají lépe pro Granadu. Ta dvakrát vyhrála a jednou prohrála. Letos je to však jiný Betis a na tyto výsledky nelze brát tolik ohled.
Co se týče týmu hostí. Granada je na zcela opačném pólu tabulky, zaujímá 19. místo v tabulce a je tedy předposlední. Zatím se tomuto celku povedlo vybojovat pouhých 8 bodů a poslední tři zápasy má na své kontě 0 bodů. Granada hraje stejné rozestavení jako Betis. Tedy 4-2-3-1.
Betis hraje svoje zápasy na jednoho hrotového útočníka a tři ofenzivní záložníky. Stejný systém jako praktikuje naše reprezetance. V letošní sezóně nastřílel Betis 17 branek a 15 jich inkasoval.
Domácím se letos povedl velmi dobře vstup do sezóny. Tento v minulosti velmi ambiciózní tým, který ovšem potom zastihly finanční problémy, se začíná opět drát na výsluní. Betisu aktuálně patří čtvrtá pozice s devatenácti body. Z posledních tří zápasů vybojovat tento tým krásných 7 bodů, kdy si dokonce připsal na svém hřišti skalp Valencie.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 11. kola Primera Division mezi Real Betis a hostujícím celkem Granady.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.