To je z tohoto utkání vše, pokud se chystáte spát, přeji dobrou noc a úspěšný start do nového týdne a u dalších přenosů, nejen ze španělské La Ligy, se budu těšit na shledanou.
Ten právě přišel a je tak za námi poslední dnešní utkání 25. kola La Ligy. Real Betis v něm jasně přehrál Málagu 3:0, když všechny branky padly už v první půli. Ta druhá byla ze strany domácích už taková udržovací, byť by se několik šancí na zvýšení náskoku našlo. Domácí publikum musí být s výsledkem spokojeno, stejně jako trenér Pepe Mel. Hostující tým však má nad čím přemýšlet.
90+2
Už se pouze čeká na závěrečný hvizd sudího Estrady.
90
Rozhodčí přidá dvě minuty.
89
Domácí rozehráli ještě jeden rohový kop, ale po několika přihrávkách končí celá akce ofsajdem.
88
Utkání se už dohrává, domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a přihrávají si ve středu hřiště.
85
Jorge Molina má při svém odchodu bouřlivý aplaus, dnešní zápas se mu opravdu vydařil. Na jeho místo nastupuje Nono.
84
Molina se vřítil do pokutového území, snažil se podstřelit Caballera, ten mu ale tento záměr prohlédl a zabránil tak čtvrtému gólu.
83
Pozuelo se pokoušel proskočit mezi dvěma hráči Málagy, ti mu míč odkopli směrem ke gólmanovi, který okamžitě balon odevzdal dlouhým odkopem.
80
Do konce zápasu chybí deset minut, Real Betis kráčí neohroženě za třemi body, ale je nutno pochválit soupeře, že zápas nezabalil a stále se snaží o korekci skóre.
78
Joel Campbell má už dnes splněno a za potlesku tribun odchází na lavičku, odkud se zvedl Sergio Rodríguez.
77
Molina postupoval středem a z asi 22 metrů vypálil. Bohužel pro svůj tým nad.
76
Campbell se pak dostal do úniku, ale už mu docházely síly a těsně před střelou byl dostižen. Následná střela byla spíše propagačním pokusem.
75
Piazon vybojoval roh pro Málagu, jenže centr v naprostém poklidu odhlavičkoval Campbell.
73
Střídání v dresu Betisu. Odchází Juan Carlos a do hry se zapojuje Alejandro Pozuelo.
71
Betis drží míč na svých kopačkách a svými přihrávkami šachují hráče hostů.
69
Juan Carlos prošel obranou Málagy jako nůž máslem, dostal se však z úhlu. Ale i tak se pokusil propálit Caballera, jenže trefil pouze boční síť.
68
Z velké dálky to zkusil domácí Pabón a svou střelou po zemi minul Caballerovu bránu o dobrých pět metrů.
66
Poslední střídání Málagy. Odešel Javier Saviola a zbývající minuty odehraje Manuel Iturra.
65
Hosté se sami zbavili možnosti jít po faulu na Baptistu do útoku, když zbrkle rozehráli do míst, kde nebyl žádný hráč Málagy.
63
Ignacio Camacho si vyšlápl na unikajícího Juana Carlose a jelikož už měl z první půle žlutou kartu, po té druhé odchází do sprch.
59
Juan Carlos za to opět vzal po levé straně, vřítil se do vápna, kde po souboji upadl a chtěl si vymodlit penaltu. Jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta pro svou osobu.
58
Z levého křídla zasprintoval Juan Carlos, chtěl odcentrovat na malé vápno, ale tento záměr mu překazil Demichelis.
56
Moc nescházelo a mohlo být sníženo, jenže Joaquín těsně minul a navíc pálil z velice těsného ofsajdu.
54
Campbell to ve výskoku trochu přehnal s důrazem a loktem fauloval Antunese. Kartu za to ale nedostal.
53
Jak se možná dalo očekávat, tak Betis už není tak hladový po útoku, jako v první půli.
52
Beñatova rána končí vysoko nad.
51
Po faulu na Carlose budou domácí zahrávat poměrně zajímavý přímý kop. Caballero si už diriguje zeď, ve které stojí tři hráči.
50
Hostující Francisco Portillo dostává za faul žlutou kartu.
49
Přímý kop pro Málagu, centr mířil přímo na branku, ale Adrián zachoval duchapřítomnost a dokázal vyboxovat.
46
Hned dvojí střídání provedl hostující trenér. Odešli Jérémy Toulalan a Isco a na jejich místa nastoupili Júlio Baptista a Lucas Piazon.
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
S největší pravděpodobností je o vítězi dnešního utkání rozhodnuto. Real Betis se do svého soupeře zakousl a až na pár výjimek ho nepustil na svou polovinu. První gól přišel už po 34 vteřinách, když se po rohu trefil hlavou Molina. Ve 28. minutě se situace opakovala, gól padl opět po rohovém kopu, jen se vyměnil střelec, do statistik se zapsal Maria. Pak sice Molina neproměnil penaltu, ale skóre se přece jen ještě jednou měnilo. Těsně před odchodem do kabin se krásně prosadil Pabón. Uvidíme, zda bude tlak Betisu trvat i ve druhé půli, nebo se i pod vlivem náskoku tempo uklidní.
45
Real Betis právě vstřelil branku!
Destrukce Málagy pokračuje. DORLAN MAURICIO PABÓN nejprve hlavičkou mířil k tyči a i když mu ji Caballero vyškrábl, dokázal se opět dostat k míči a z ostrého úhlu z otočky zavěsit. Spektakulární fotbalový moment.
45
Pabón prostrkával na Beñata, ten se ale do zakončení nedostal a o míč přišel.
43
Centr mířil na bližší tyč, kde však byli pouze domácí a rezultoval z toho rychlý brejk. Na levé straně zasprintoval Pabón, nacentroval na volného Campbella, jenže tomu nevyšel ideálně krok a vysoko přestřelil.
42
Roh pro Málagu.
41
Střelecký pokus Málagy, ze střední vzdálenosti to zkusil Isco, Adrián byl ale na zemi včas a střelu pokryl.
38
Po neproměněné penaltě tempo trochu opadlo, i publikum je teď trochu zaražené.
35
Tak tohle se Molinovi nepovedlo. Dal si rozběh z pouhého kroku, napálil břevno a následná jeho dorážka i dorážka Juana Carlose byly zbytečné - ofsajd. Problémem ovšem je, že si brankový rozhodčí nevšiml, že se míč od břevna nejprve odrazil za brankovou čáru!
34
Ignacio Camacho dostává samozřejmě žlutou kartu.
34
Pokutový kop pro Real Betis! Ignacio Camacho zahrál v pokutovém území rukou a na pokyn asistenta píská hlavní rozhodčí penaltu!
32
Mohutným odkopem ho vyřešil Camacho.
32
Přímý kop Realu Betis, kope ho kdo jiný, než Beñat.
30
Tentokrát se to domácím nepodařilo dle představ a hosté odvrátili až na půlku.
30
Po Carlosově sražené bombě kope Real Betis opět rohový kop.
30
A už to mohlo být o tři branky! Přihrávka propadla na vápno až ke Campbellovi a jen slabé zakončení mu vzalo radost z gólu.
28
Rohové kopy jsou dnes zbraní, kterou Betis ničí svého soupeře. Beñat posadil centr na hlavu ÁLVAREZE MARIA a ten poslal míč přesně pod břevno!
27
Je tu další rohový kop pro zelenobílé, míč si staví Beñat.
25
Beñat byl při svém průniku sražen k zemi, rozhodčí však nechává pokračovat ve hře.
24
Saviola se pokoušel proháčkovat středem, tam je ale přehuštěno a šance na průnik byla minimální.
22
Málem bylo vyrovnáno. Centr si v pokutovém území našel Demichelis a z malého vápna hlavou jen o kousíček přestřelil.
21
Nacho navíc dostal žlutou kartu.
21
Hosté se poprvé dostali k brance Betisu a hned je z toho nebezpečný přímý kop po faulu na Saviolu.
19
Málaga vůbec neví, co hrát, je to spíše chaos, než organizovaná hra. Každá akce Realu Betis je pro ně velmi nebezpečná.
17
Další obrovská šance Betisu! Campbell se opět dostal za obranu Málagy, ale Caballero dělá v brance divy. Šanci zlikvidoval tak, že z toho není ani roh.
16
Ten hosté odvrátili, nicméně Betis je stále u míče.
16
Hosté jsou pod permanentním tlakem. Molina se dostal jednoduše za obranu, postupoval sám na Caballera, chtěl ho obstřelit, hostující brankář ale vyrazil na roh!
15
Po přetaženém centru se míč odrazil ke Cañasovi, ten ale vysoko přestřelil.
14
Rohový kop pro Betis.
12
No, tak tohle byl velice těsný ofsajd, pokud to vůbec ofsajd byl. Pabón mohl postupovat sám na Caballera, zastavil ho však zdvižený praporek.
9
Po levé straně zasprintoval Carlos, přízemním centrem našel Molinu, tomu se ale balon svezl po kopačce a skončil vedle.
8
Beñat je v laufu, posílá jeden centr za druhým, nyní hledal Pabóna, přehnal to však s razancí a míč končí v zámezí.
6
A měl proč. Beñat nacentroval krásný míč do vápna, kde hlavičkoval jeden z hostujících hráčů přesně na branku! Vlastnímu gólu zabránil rychlý zákrok gólmana Caballera.
6
Po faulu na Molinu budou domácí rozehrávat přímý kop, Caballero vyhlašuje nejvyšší stupeň ohrožení.
5
Za obranu Málagy se už dostával Pabón, zastavuje ho však praporek asistenta rozhodčího.
3
Hosté jsou začátkem utkání úplně opaření a při kontaktu s míčem ho jen odkopávají pryč.
1
Tak to je start, jako z říše snů! Beñat nacentroval přesně na JORGE MOLINU a jeho hlavička i přes drobný zásah gólmana Caballera končí v brance. Na gól potřeboval Betis 34 vteřin!
1
Hned po jedenácti vteřinách vybojoval domácí Molina rohový kop.
1

Real Betis: Adrián - Á. López, Mario, Amaya, Nacho - Campbell, Cañas, Beñat, Juan Carlos - Pabón, Molina. Trenér: Pepe Mel.

Málaga CF: Caballero - S. Sánchez, Lugano, Demichelis, Antunes - Camacho, Toulalan - Joaquín, Isco, Portillo - Saviola. Trenér: Manuel Pellegrini.

Rozhodčí: Javier Estrada - Javier Aguilar, Francisco Martín.
Oba týmy jsou připraveny, stejně tak rozhodčí, takže jdeme na to.
Dobrý večer, španělská La Liga uzavírá svůj nedělní program dvěma zápasy, z nichž jedním Vás provedu. Jedná se o utkání mezi Realem Betis a Málagou CF.

Real Betis je zatím na 8. příčce s 36 body a bude v domácím utkání napravit nezdar z minulého týdne, kdy podlehl na hřišti Espanyolu Barcelona 0:1. Barcelonský tým zrovna stoupá tabulkou vzhůru a potvrdil to i v tomto utkání. Už v sedmé minutě se prosadil Sergio García a svou trefou rozhodl o třech bodech. Betis se snažil o vyrovnání, jenže tato snaha byla spíše platonická.

Momentálně čtvrtá Málaga hrála doma proti Athleticu Bilbao a získala plný počet bodů za hubenou výhru 1:0. I zde padl gól poměrně brzy, už 18. minutě se trefil Saviola. I přes fakt, že padl pouze jeden gól, se hrál zajímavý zápas, který se divákům musel líbit. Ve velice dobrém světle se představil zejména domácí brankář Caballero, který vychytal Adurize, a několikrát Gómeze a výrazně tak pomohl k výhře svého týmu.

Jestli zazáří podobným způsobem i v utkání proti Realu Betis, to budeme moci zjistit od 21 hodin. V ten okamžik totiž Javier Estrada zahájí na Estadio Benito Villamarín utkání. Pomáhat mu budou Javier Aguilar a Francisco Martín. Ke sledování tohoto atraktivního duelu jste všichni vítáni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.