Ve druhém poločase se oba celky do sebe pořádně zakously a po vyloučení hostujícího Karabelase se hrálo především pouze na jednu branku. Ovšem Levante remízový stav udrželo. Stav utkání 1:1.
90+3
V následném centru do vápna Levante chycen v postavení mimo hru De la Bella.
90+3
Hostující Pape Diop dostává žlutou kartu za faul proti Ifranovi.
90+2
Valdo zůstává chvíli na trávníku kvůli křečem, hlavní rozhodčí ho vybízí, aby vstával.
90+1
Vela prohrál souboj ve vápně a Navas bude vykopávat od vlastní branky.
90+1
Která se zřejmě dohraje na polovině Levante UD.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu.
90
Až Pardo dostává míč na pravé křídlo, odkud centruje před branku, kde je pouze pokrytý Vela.
89
Hostům se i nadále daří kazit rozehrávku soupeře a nepouštět jej do blízkosti vlastní šestnáctky.
88
Kterým ovšem pouze sbíralo cenný čas.
87
Levante vybojovali po ostrém souboji na levé straně rohový kop.
86
A po něm také vidí žlutou kartu hostující Valdo. Hostům se daří kouskovat hru.
86
Po menší výměně názorů dostává žlutou kartu domácí Ruben Pardo.
84
A opět hostující Diop se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, které však chyběla přesnost. Hráči ze San Sebastianu se nemohou dostat do potřebného tlaku.
82
Ten se hráčům Realu Sociedad vůbec nevydařil a Garcia se dostal po rychlém protiútoku svého týmu do střelecké možnosti. Bravo však vykryl úhel střely.
81
Domácí vybojovali další rohový kop.
81
Výborný zákrok si připisuje hostující Navas po ráně ze střední vzdálenosti v podání domácího Griezmanna.
80
Levante se stále pouze brání. Závěrečné minuty se odehrají většinou na půdě hostů.
79
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Míchel, přichází Garcia.
78
Právě střídající Diego Ifran se dostával do slibné střelecké možnosti, když dostal míč na zadní tyč. Ale střela z první se mu vůbec nepovedla.
76
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Castro, přichází Ifran.
75
Který poslal domácí Vela na hlavu nabíhajícího Carlose Martíneze, ten však těsně mijí hostující branku Navase.
74
Ovšem po rychlém brejku vybojovali domácí pouze další kop od rohového praporku.
73
Na chvíli se hosté osvobozují a sbírají cenné vteřiny na polovině Realu Sociedad.
72
Který končí v rukavicích hostujícího brankáře.
72
Castro vybojoval další rohový kop.
71
Stále pokračuje obléhání branky Navase, kde všichni zbylí hráči jsou usazeni na vlastní polovině.
70
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Prieto, přichází Agirretxe.
70
Ani po druhém pokusu v řadě domácí Prieto nekoho z vlastních spoluhráčů nenašel svým pasem.
69
Následuje další kop od rohového praporku po zásahu hostujícím Vyntrou.
68
Pardo hledal ve vápně Velu, před kterým těsně zasáhl Juafran na rohový kop.
67
Castro opět zakončoval obléhání branku Navase, ale jeho rána se nevešla mezi tři tyče.
67
Domácí však zůstávají nastěhovaní na polovině soupeře, kterému rychle ubívají síly.
66
Který si ovšem hosté opět dobře pohlídali.
65
Nyní Castro vybojoval na pravé straně rohový kop pro svůj tým.
64
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Bergara, přichází Pardo.
64
Domácí se nemohou dostat k potřebnému tlaku. A po pravém křídle je hodně zlobí hostující Valdo s Míchelem.
63
Na protější straně chycen v postavení mimo hru Castro.
62
Ten už si obrana Realu Sociedad pohlídala.
61
Ale málem udeřilo na druhé straně. Domácí pustili do zakončení hostujícího Diopa, který střelou ze střední vzdálenosti provětral rukavice Brava. Ten výborným zákrokem vyráží míč alespoň na rohový kop.
60
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Ríos, přichází Juanfran.
60
Domácí Chori Castro vysílal další nebezpečný projektil směrem k Navasovi, ovšem trefuje pouze boční síť.
59
Přichází dva nebezpečné centry z levé strany před Navase, ovšem hostující obrana zatím vládne ve vzdušných soubojích ve vlastním pokutovém území.
58
Domácí se hned tlačí před branku soupeře.
57
Za zbytečný faul dostává druhou žlutou kartu hostující Nikos Karabelas a Levante bude dohrávat o deseti hráčích.
57
Na polovině hřiště fauluje nebezpečným skluzem a hlavně také zbytečným Karabelas Carlose Velu a je pískáno.
56
Rohový kop poslal Prieto na přední tyč, kde hlídkoval hostující Ballesteros a zahrává míč do bezpečí.
55
Na druhé straně ve střeleckém pokusu domácí Castro, který mířil do horního rohu hostující branky. Navas fantastickým zákrokem vyboxovává míč nad branku.
54
Po další akci vyslal Míchel do úniku Valda, který se ovšem ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru.
53
Který pozorně ubránila domácí obrana.
52
Z rychlého protiútoku napálil na druhé straně hostující Míchel břevno Bravovy branky, který stačil ještě jeho "bombu" těsně tečovat. Následuje rohový kop.
51
Ten zahráli domácí na krátko a po zakončení Vyntry z větší vzdálenosti bude Navas vykopávat od vlastní brány.
51
Která končí po střele Prieta a teči obranné zdi na rohovém kopu.
50
Hráči Realu Sociedad vybojovali zajímavou standartní situaci na polovině soupeře.
48
Ale domácí Vela se neprosadil po pravém křídle, kde jej výborně zdvojili bránící hráči.
47
Domácí opět v úvodu poločasu začínají mirným náporem.
46
46
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Lell, přichází Pedro Lopez.
Hlavní aktéři dnešního klání se již vrací na hrací plochu, kde zastavu 1:1 rozehrají druhý poločas.
Po vynikající první půli, kde si domácí vytvořili značnou územní převahu je stav 1:1. Obě branky padly po penaltových zákrocích.
45+1
Domácí dohrají první část zápasu na polovině Levante UD.
45
Hlavní rozhodčí nastaví ještě jednu minutu nad základní hrací dobu v prvním poločase.
45
Za předcházející zákrok dostává další žlutou kartu Iborra.
44
Uprostřed hřiště sestřeluje hostující Iborra unikajícího Velu a je pískáno.
42
A přichází nebezpečný centr na zadní tyč, kde se k hlavičce nedostává úplně volný Vela. Centr byl o několik vyšší, než by domácí střelec potřeboval.
42
Opět obléhají branku Navase.
40
S blížícími se závěrečnýma minutama se Real Sociedad stále více dostává na dostřel hostující brance.
39
Další rozplnuplný zákrok na domácího Griezmanna po vzdušném souboji. Ten zůstává ležet uvnitř pukotového území. Opět hlavní rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
38
Po centru do vápna Levante získává míč hostující Vyntra, který při odkopu trefuje ruku svého spoluhráče Diopa, vše nechává hlavního sudího dnešního klání klidným.
37
Po řadě nepřesností z obou stran se dostává k míči domácí Bergara, kterého nepříjemně zezadu sestřelil Míchel a vidí za předcházející zákrok žlutou kartu. Ani neprotestuje.
34
Levante kontroluje hru na vlastní polovině.
33
Obrovská šance domácího Griezmanna po centru z pravé strany. Castro nacentroval před branku soupeře a Navas se štěstím zachytil hlavičku Griezmanna, kterého nechala hostující obrana trestuhodně zakončit úplně volného.
31
Nepřesný pas Griezmanna, který se dostává častěji na hrot. Vela si stále více chodí pro míč do středu pole.
30
Castro už na druhé straně kombinuje s Velou, kteří se snaží zvrátit stav zápasu opět ve prospěch domácího celku.
29
Levante právě vstřelilo branku!
Sám postižený MICHEL si bere míč a technickou střelou srovnává stav zápasu. Bravo směr rány vystihl, ale nedosáhl na ní. Po druhé penaltě v utkání je srovnáno!
28
Chori Castro dostává žlutou kartu za penaltový zákrok.
28
V pokutovém území padá po souboji hostující Míchel po zákroku Castra a hlavní rozhodčí píská další pokutový kop!
27
Levante s blížící se půl hodinou zápasu berou iniciativu do vlastních rukou.
26
Hostující Martins přesunul hru na protější stranu, kde však neprošel přes prvního strážce.
25
Po další útočné akci Realu Sociedad ubráněn Castro na pravé straně Krabelasem.
23
Který zakončuje hlavičkou González. Ovšem netrefuje bránu soupeře.
23
Zblokovaná rána domácího Vely končí nad brankou. Následuje rohový kop.
22
Uvadající hru domácího celku vedoucí branka zvedla. A opět zatlačují soupeře.
21
Prieto se nedostal středem do střelecké pozice a odražený míč ztrácí také Castro. Ovšem hosté vše řeší pouze odkopem.
20
Levante se snaží rychle odpovědět, ale domácí výborně kontrolují a uklidňují hru.
18
Real Sociedad právě vstřelil branku!
CARLOS VELA nedává Navasovi v hostující brance šanci, posílá jej na druhou stranu a optimální přízemní ránou otevírá skóre dnešního zápasu.
17
Vela versus Navas!
17
Žlutou kartu vidí za předcházející faul Nikos Karabelas.
16
Po chybné rozehrávce získává míč Vela, který je povalen v pokutovém území Levante Karabelasem a hlavní rozhodčí píská desítku!
15
Nepřesný centr se stává snadnou kořistí hostujícího brankáře.
15
Iborra však ztrácí míč a dopředu jde po pravé straně Vela s Castrem.
14
Ale výborně zhušťují prostor, a nepouští soupeře k blízkosti vlastní svatyně.
13
Nyní se zase domácí dostávají pod narůstající tlak.
12
Po centru na zadní tyč však míč odvrací De la Bella.
12
Levante zásluhou Martinse a Valda získávají zajímavou standartní situaci na polovině soupeře.
11
Oba celky ve středu hrací plochy vytvořily neprostupnou hráz, kterou se snaží překonat dlouhými nákopy na nabíhající útočníky, ale ti se stávají snadnou kořistí pozorných obránců.
10
Po vleklých soubojích ve středovém kruhu se opět pokoušel uniknout Ríos, ale opět si nepohlídal postavení mimo hru.
8
A další překvapivý útok Levante, který končí výborným pasem Martinse na Ríose, který přízemní ránou prověřil domácího brankáře Brava. Ovšem trefil pouze střed branky. Levante začíná vyrovnávat hru.
7
Poprvé až v sedmé minutě se dostali hosté před vápno soupeře, ale Martinse vystavila domácí obrana do offsidu.
6
Ovšem hráčům ze San Sebastiánu chybí přesnost. Prieto nenašel svým pasem unikajícího Velu.
5
Domácí obléhají branku Levante, které se nemůže dostat z vlastní poloviny.
4
Ovšem opět domácí kapitán Prieto získal míč na polovině hrací plochy, po kterém přišel nebezpečný centr před Navase, ten si však s touto situácí výborně poradil.
4
Přichází však nepřesná rozehrávka z půlící čáry a k míči se tak po delší dobu dostávají hosté.
3
Tlak domácího týmu však pokračuje. Real Sociedad hned od začátku diktuje tempo hry.
2
Po pravém křídle se dostával k centru domácí Castro, ale Iborra jej výborně zastavil.
1
Zahajovací výkop si vylosovali hráči domácího celku.
Týmy již vstupují na hrací plochu.
Vítám Vás na fotbalovém klání z Pyrenejského poloostrova. V pravé poledne zahájí klání v rámci 24. kola Real Sociedad s Levante. Přípravy na samotné zahájení již jsou v plném proudu. Za několik minut utkání začne.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo - Martínez, González, Martinez Berridi, De la Bella - Markel, Illarramendi - Griezmann, Prieto, Castro - Vela.

Levante UD: Navas - Lell, Ballesteros, Vintra, Karabelas - Iborra, Diop - Ríos, Míchel, Valdo - Martins.

Rozhodčí: Hernández - Rodríguez, Rivas.
Již 24. kolo španělské nejvyšší fotbalové soutěže nabídne zajímavou podívanou z horní poloviny tabulky, kde změří síly „téměř sousedé“ Sociedad s Levante. Ve vzájemném podzimním klání prohrál Real 2:1. Sledujte s námi atraktivní podívanou začínající v pravé poledne.
REAL SOCIEDAD:
V pozicích zaručující v příštím ročníku evropské poháry jsou rozdíly minimální. Domácím patří aktuálně sedmá příčka s 36 body a jednobodovou ztrátou na vysněná místa do Evropy. Real sází především na svoji ofenzivní sílu (37) a na domácí prostředí, které jim letos vyneslo již 24 bodů (7-3-2), což je také zásluhou precizní obrany, která inkasovala před vlastními příznivci v lize pouze osmkrát.

Sociedad si drží již pěti zápasovou neporazitelnost, když naposled podlehli 6.ledna Realu Madrid (4:3), následovaly dvě remízy a tři výhry. Před týdnem se radovali v Zaragoze 1:2.

Nejlepší střelci:
Carlos Vela (9)
Agirretxe (6)
Antoine Griezmann (6)

Pravděpodobná sestava:
Bravo – Martínez, González, Martínez Berridi, De la Bella – Pardo Gutiérrez, Illarramendi – Griezmann, Prieto, Castro – Vela.

LEVANTE UD:
Hostům se aktuálně vůbec nedaří. Propad ligovou tabulkou se zastavil na devátém místě s 33 body a ztrátou dalších čtyř na pohárové příčky. Minulý týden zaznamenali již svoji šestou porážku v osmi zápasech, když podlehli čtvrtému celku 1:2. Na venkovních hřištích se Levante UD příliš nedaří uhráli zde pouze jedenáct bodů (3-2-7) a hlavně vstřelili pouze osm branek, což je společně s Osasunou nejméně.