Fotbalisté Málagy vyškolili Sevillu v efektivitě. Ta byla v prvním poločase lepší, ale své příležitosti nevyužila. Ve druhém poločase se karty obrátily, ovšem Málaga dokázala své šance proměnit, a tak se raduje ze zisku tří bodů.
90+3
Střela Javiera Savioly kousek za vápnem nebyla špatná, ale přece jenom ji něco scházelo.
90+2
Utkání už se jen dohrává, Málaga je v držení míče a v poklidu kombinuje.
90+1
Hlavního rozhodčí Ayza nastavuje 4 minuty navíc.
89
Utkání míří do svého konce, domácí jsou smířeni s porážkou a nikam se již ani neženou.
86
Rohový kop zahrávala na druhé straně i Málaga. Ale dopadla podobně jako Sevilla – bez většího úspěchu.
84
Jenže ten hostující obrana bez jakýchkoliv problémů bezpečně odvrátila.
83
Další standardní situace Seville příliš nevyšla, ale vybojovala rohový kop.
79
Poslední střídání hostí. Odpracováno má Isco, jehož na place vystřídal Francisco Portillo.
78
Nepříjemný centr letěl do malého vápna Málagy, na míč vyskakovali dva domácí hráči, ale hosté se ubránili.
77
Sergio Sánchez bude potrestaný žlutou kartou za faul na pronikajícího Negreda. Domácí mají navíc standardku z dobré pozice.
76
Domácí přestříleli Málagu 16 ku 7, přičemž na bránu zamířilo 5 střel domácích a 2 hostující. To znamená, že hosté jsou v zakončení stoprocentní – když vystřelili mezi tři tyče, dali gól.
75
Cicinho na hranici malého vápna lehce tečoval míč, který skončil ke smůle domácích jen na boční síti.
75
Domácí doplatili na nevyužité příležitosti z prvního poločasu. Málaga se ve druhém dějství výrazně zlepšila a dokázala využít i své šance. Navíc hraje proti 10.
71
Druhé střídání Málagy. Na hřiště zamířil Javier Saviola na úkor Joaquína.
70
Málaga právě vstřelila branku!
Pokutového kopu se ujal portugalský ofenzivně laděný ELISEU, který poslal Diega Lópeze na druhou stranu. Málaga vede 2:0 a navíc hraje v početní výhodě.
70
Penalta pro hostující tým! Joaquín byl zezadu stržen Faziem, který navíc viděl červenou kartu.
69
Avizované poslední střídání Sevilly je tu. Zraněného Rakitiče na hřišti vystřídal Manu.
67
Rakitič nyní za pomoci členů realizačního týmu odkulhal do útrob stadionu, domácí tedy budou muset naposledy vystřídat.
65
Rakitič byl ze hřiště odnesen na nosítkách a utkání pro něj zřejmě skončilo.
65
Ivan Rakitič nepříjemně došlápl a zřejmě si poranil kotník. Nyní leží na hřišti v bolestech.
63
Žlutá karta i na stranu Málagy, konkrétně pro Ignacia Camacha.
59
Domácí stoper Emir Spahič byl potrestán žlutou kartou za nedovolený zákrok.
57
Domácí dvakrát střídají. Na hřiště míří Cicinho a Reyes, z něj naopak odchází Coke a Kondogbia.
57
54
Brankář Caballero sice chytil centr Perottiho, ale pak mu míč vypadl a Rakitič, snažící se míč dorazit, po zásahu hráčů hostí upadl. Domácí se zlobili, že rozhodčí neodpískal penaltu, avšak marně.
52
Málaga ve druhém poločase výrazně ožila a je konečně také nebezpečná. Domácí Sevillu nečeká nic lehkého, pokud chce bodovat.
49
Hosté jdou překvapivě do vedení. Na rohový kop Joaquína si naskočil MARTÍN DEMICHELIS a přesnou hlavičkou vstřelil svůj druhý gól v sezoně. Alvaro Negredo se na čáře ještě snažil míč vyhlavičkovat, ale neúspěšně.
46
Hosté během poločasu vystřídali. Manuel Iturra dohrál, na hřiště přišel Sergio Sánchez.
46
První poločas nakonec branku nenabídl. Lepší byla domácí Sevilla, která se několikrát ocitla ve velké šanci, ale selhala. Především pak Negredo hned na úvod utkání, který obešel gólmana a trefil tyč. Málaga byla hodně nevýrazná a kupila jednu chybu za druhou. Druhý poločas začne přibližně v 23:00.
44
Diego López si vyběhl daleko z brány pro centr a nakonec jej ani nezasáhl. Měl štěstí, že hosté nedokázali poté míč usměrnit do brány.
41
Domácí útočník Alvaro Negredo je ošetřovaný za postranní čárou. To by pro domácí byla citelná ztráta.
40
Centr Nacha Monreala adresáta nenašel, podobně jako ten Eliseua.
38
Ivan Rakitič se z dálky opřel do míče, ale jeho projektil byl zblokován hned prvním stojícím hráčem.
36
A další karta, tentokrát pro stopera Weligtona, který přidržel útočníka Negreda.
35
Manuel Iturra byl za nebezpečný skluz potrestán žlutou kartou.
34
Hosté to nyní zkoušeli na soupeře před vápnem, ale dobře zasáhl stoper Spahič.
32
Střela Fernanda Navarry byla snadným soustem pro brankáře Málagy Caballera.
28
Rohový kop Rakitiče se odrazil na vápno ke Cokemu, který ihned vystřelil. Ale hodně mimo.
27
Hra Málagy je hodně nepřesná a tým je směrem dopředu snadným soustem pro obranu Sevilly.
25
Domácí rozehráli nadějnou standardku se signálem, kdy se do míče z voleje před vápnem opřel Medel. Jenže jeho projektil byl hodně nepřesný.
21
Joaquín zahrával opět dva rohové kopy za sebou, první odvrátil Rakitič a druhý byl hodně nepřesný.
19
Po několika vzrušujících momentech se hra poměrně uklidnila, hraje se ve středu pole, míč má více na kopačkách Sevilla.
15
Další velké šance domácí Sevilly. Nejdříve mohl skórovat útočník Negredo a po něm i Jesús Navas, který z penalty nedokázal trefit poloprázdnou bránu. Jeho rána byla totiž sražená.
14
Na druhé straně byl sražený Joaquínův centr, takže roh zahrávali i hosté. Rozehrál jej právě Joaquín a hlavička Santa Cruze neměla špatné parametry. Skončila zhruba půl metru vedle.
11
Po sražené střele Kondogbii zahrávali domácí rohový kop a posléze i druhý, ani jeden však neskončil zakončením.
10
Fernando Navarro svým centrem z levé strany zatřásl břevnem brány Málagy!
9
Nebezpečný centr z pravé strany od Cokeho musel vyrážet brankář Málagy Caballero, na míč se už sápal Negredo.
7
Přetažený centr Rakitiče se snažil na zadní tyči v těžké pozici do brány usměrnit Perotti, nakonec se mu to podle očekávání nepodařilo. Trefil jen boční síť.
6
Alvaro Negredo se tentokrát dostal ve vápně Málagy k hlavičce a reklamoval ruku jednoho z hostujících hráčů, avšak marně.
4
Diego Perotti upadl po souboji s Ignaciem Camachem ve vápně Málagy, rozhodčí penaltu neodpískal.
3
Velká šance gólem nekončí. Alvaro Negredo využil zaváhání stoperů, obešel gólmana a zakončoval do prázdné brány, jenže trefil jen tyč. Od ní se pak míč odrazil přesně do náručí gólmana Caballera.
2
Hostující Málaga zahrávala standardní situaci, po níž hlavičkoval Demichelis, ale byl ve velkém úhlu. Jeho hlavička nebyla přesná.
1
Utkání před poloprázdným stadionem v Seville začali výkopem domácí v bílém, hosté v černých dresech.
1
Oba týmy jsou na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Sevilla FC: Diego López – Coke, Fazio, Spahič, Fernando Navarro – Medel, Kondogbia – Jesús Navas, Rakitič, Perotti – Negredo.

Málaga CF: Caballero – Jesús Gámez, Demichelis, Weligton, Nacho Monreal – Ignacio Camacho, Iturra – Joaquín, Isco, Eliseu – Santa Cruz.

Rozhodčí: Ayza – Martínez, Paredes.
Favoritem utkání je čtvrtá Málaga, která navíc naposledy Sevillu porazila 2:1. Jenže to bylo na domácí půdě, zatímco poslední utkání v Seville skončilo stejným výsledkem, ale ve prospěch domácích. Domácí Sevilla si naposledy, v rámci poháru, poradila s Mallorcou 5:0 na její půdě a Málaga v lize porazila doma Granadu rovněž vysoko 4:0. Čeká nás tedy velice zajímavé střetnutí.
Příjemný večer u španělského fotbalu. Program sobotního šestnáctého kola Primera División uzavře souboj Sevilly s Málagou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.