To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Druhý nejlepší tým tak dnes vyšel bodově naprázdno a na "záda" mu tak již dýchá Real Madrid. Naopak pro Vallecano je tříbodový zisk nesmírně důležitý v souboji o vyšší, než sedmé místo v tabulce La Ligy.
Je konec. Rayo Vallecano získává nesmírně cenné tři body v souboji s druhým nejlepším týmem La Ligy, když Atlético poráží 2:0! Vítězství domácího mužstva pečetily dva góly v prvním poločase a ani branka v poslední minutě nastaveného času na tom nic nezměnila.
90+4
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté ještě zahrávali rohový kop z pravé strany, míč se v závaru před bránou dostává k RADAMELOVI FALCAOVI, který pohotově z hranice malého vápna "uklízí" míč do sítě. Sám již ale ví, že ani tato branka dnes na body stačit nebude.
90+4
Běží poslední minuta nastaveného času, domácí již vědí, že tři body jim dnes nikdo již nevezme!
90+3
Arda Turan je velmi rozezlen, negativně reaguje téměř na každé rozhodnutí sudího, ať již píská aut, či jakékoliv jiné přerušení hry.
90+2
Falcao se pokoušel přejít po levé straně, ale tam se skvělým obranným zákrokem blýskl domácí Arbilla.
90+1
Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby.
88
A za řeči dostává žlutou kartu domácí Roberto Trashorras.
87
Alejandro Gálvez se nezvedá z trávníku po předchozím tvrdém faulu Cristiana Rodrigueze, který nekontroloval svůj pád pod nohy soupeře.
86
Domácí naposledy střídají, ze hřiště odchází Alejandro Dominguez a nahradí ho Adrián González.
85
Atlético vsadilo vše na útok, hráči se snaží dostat do dobré střelecké pozice, ale Vallecano zatím hraje velice dobře takticky.
84
Na obranu Jémeze nutno dodat, že sudí spoustu faulů nechává bez povšimnutí!
83
Hlavní sudí vykazuje domácího kouče Paco Jémeze na tribunu, zřejmě za nevhodné komentáře směrem k rozhodcování.
81
Střídání v sestavě Atlética, na hřiště přišel Óliver, který nahradil Kokeho.
80
Rohový kop řádně vystrašil Martineze v bráně Vallecana, který míč málem podskočil, nakonec ho konečkama prstů vytěsňuje mimo!
79
Rohový kop po Filipeho zblokované střele uvnitř pokutového území Vallecana.
78
Falcao přešel sám přes dva bránící hráče Vallecana, ale své sólo skončil na tom třetím obránci, což je pro hvězdu jeho formátu frustrující.
77
Vallecano zkoušelo signál při volném kopu, ale míč končí mimo bránu, Courtois vykopává.
76
Domácí opět střídají, hřiště opouští Leo Carrilho a přichází Andrija Delibašič.
75
Gabi Fernandez a Cata Diaz dostávají žluté karty za dva po sobě jdoucí fauly, kterými zastavují rychlý protiútok soupeře.
75
74
Znovu nepřesná kolmice za obranu domácích, kteří získávají míč.
73
Vallecano bude vhazovat z pravé strany na vlastní polovině.
72
Hostům ale chybí klid v koncovce, akce jsou velice zbrkle zahrané.
71
Atlético opět střídá, hřiště opouští Mario Suaréz, místo něho přichází Cristian Rodriguez.
70
Míč se ocitá opět u Martineze, který bude vykopávat.
69
Nakonec si hlavu se složitou kombinací nelámou a nakopávají míč na polovinu soupeře, ta se ho zmocňují hráči Atlética.
68
Domácí rozehrávají na vlastní polovině.
67
Domácí střídají, hriště opouští střelec prvního gólu, Lass Bangoura a nahradí ho Jose Carlos.
66
Martinez je již opět v bráně a pomáhá zneškodnit útočný pokus hostů z rohového kopu.
65
Mezitím jsou již všichni připraveni k rozehrání rohového kopu Atlética.
64
Martinez musí zasahovat po střele Filipeho z levé strany, ale stejně jako Piti předtím, i on dostává míčem přímo do obličeje a těžce se zvedá ze hřiště.
63
Ani tuto příležitost hosté využít nedokázali.
62
Je tu další standartní situace Atlética, tentokrát z pravé strany z blízkosti pokutového území.
61
Dlouhý výkop Martineze na Falcaa, nakonec si míč zpracovává Garcia.
60
Falcao ale trefuje pouze Pitiho ve zdi, který "pumelici" schytal přímo do hlavy a těžce se zvedá ze hřiště.
59
Nervozita by se na hřišti dala "krájet", po dalším z celé řady faulů budou hosté kopat přímý kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.
58
Diego Simeone netrpělivě pochází před střídačkou Atlética a marně zatím vyhlíží kontaktní gól.
57
Domácí se nyní těžko dostávají ze vlastní poloviny.
56
Aktivita Atlética je nyní znatelná, hosté se častěji dostávají před pokutové území Vallecana.
55
Obrana Vallecana ale odvrací.
54
Atlético bude rozehrávat volný kop po faulu na Falcaa.
53
Atlético se nyní snaží dlouhými nákopy překonávat střed hřiště, ale zatím se to příliš nedaří.
52
Je tu dokonce žlutá karta pro domácího Javi Fluega.
51
Atlético vybojovalo autové vhazování na polovině soupeře.
50
Míč se však rychle vrací zpět, je z toho faul na polovině, domácí rozehrávají.
49
Hosté se zbavují nebezpečí odkopem až na polovinu Vallecana.
48
Vallecano zůstává u míče na polovině soupeře.
47
Domácí centrují z levé strany, míč opět končí na pravé straně u Lasse Bangoury, který vrací míč do "ohně", ale obrana Atlética odvrací.
46
Hosté provedli střídání, Adriana do druhé půle nahradí Arda Turan.
46
Sledujte dál náš online přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:00 hodin.
Rozhodčí, i přes množství faulů a přerušení, nenastavil ani vteřinu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu. Ten zvládli lépe domácí fotbalisté, kteří díky brankám Lasse Bangoury ze 3. minuty a Carrilha ze třiatřicáté minuty, vedou nad Atléticem Madrid 2:0.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.
44
Roberto Trashorras odkopává míč do autu, hosté vhazují v blízkosti půlící čáry.
43
Filipe ostře zajel do Lasse Bangoury v blízkosti vlastní šestnáctky, střelec první branky Vallecana se těžce zvedá z trávníku a kulhá.
42
Pohled na lavičku Atlética dává tušit mírné rozčarování na tvářích střídajících hráčů, kteří nevěřícně sledují matný výkon svých spoluhráčů na hřišti.
41
Nakonec je z toho střela Domingueze ze střední vzdálenosti, míč letí těsně nad bránu Atlética.
40
Lass Bangoura padá na polovině soupeře, tentokrát sudí píská, domácí budou rozehrávat.
39
Nepřesnost v rozehrávce Atlética, míč získávají domácí.
37
Falcao se nyní dvakrát ocitl na trávníku na své polovině, vždy ale více méně bez cizího přičinění, spíše s úmyslem, vymodlit si faul a překazit kombinaci Vallecana.
36
Diego Simeone nyní z lavičky zklidňuje své svěřence a nabádá je ke klidu, i přes dvoubrankovou ztrátu.
35
Hosté jsou ještě více agresivnější při napadání rozehrávky soupeře, ale zatím tato taktika plody nenese.
33
Vallecano právě vstřelilo branku!
LEO CARRILHO zužitkoval excelentní přihrávku z pravé strany od střelce první branky, Lasse Bangoury a po náběhu na přední tyč placírkou usměrňuje míč do sítě!
32
A do třetice, tentokrát Atlético rozehrává "na krátko", ale hosté se proti přesile nedokázali ani tentokrát prosadit.
31
Obrana Vallecana odvrací pouze na další roh.
31
Atlético zahrává rohový kop z levé strany.
30
Je za námi půlhodina hry a stále platí, že vedou domácí, když jedinou branku vstřelil již ve třetí minutě domácí Lass Bangoura.
29
Míč se ocitá až u Martineze, ten vykopává až na polovinu soupeře.
28
Gálvez odkopává nakopávaný míč do autu, hosté vhazují z pravé strany v blízkosti pokutového území Vallecana.
27
Ale téměř okamžitě poté fauluje Piti a situace se obrací.
26
Faul Maria Suareze na polovině, domácí budou rozehrávat.
25
Statistika držení míče - Vallecano 60%, Atlético 40%.
24
Další dobrý centr z levé strany posílá Javi Fuego, ale před Pitim odehrává obránce Atlética.
23
S ním si ale obrana Atlética poradila.
22
Výborná střela Alejandra Doingueze z hranice pokutového území, Courtois fantastickým zákrokem vyráží na roh!
21
Domácí obrana v nouzi zahrává "malou domů", hosté napadají jejich rozehrávku.
20
Obrana Vallecana dokázala odvrátit, i když míč letí jen těsně nad bránou.
19
Atlético bude zahrávat rohový kop opět z pravé strany.
18
Nutno dodat, že taková hra je pro Radamela typická. Sudí však jeho zákroky, podobně jako nyní, přehlíží.
17
Sledujeme další negativní emoce směrem k Falcaovi, který je při osobních soubojích velmi nevybíravý. Nyní ukázkovým šlapákem sestřelil Roberta Trashorrase!
16
Hra se nyní převážně odehrává na polovině hřiště.
15
Je za námi první čtvrthodina utkání, domácí sice vedou, ale hosté přerušili tlak Vallecana z úvodních minut, sledujeme vyrovnanou partii.
14
Ale ani Falcao, ani nikdo jiný, se k míči nedostal. Hvězdný Falcao posléze hlavičkuje při dalším centru z pravé strany pouze mimo.
13
Je z toho faul domácích, hosté budou rozehrávat nepřímý kop z pravé strany ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
12
Alejandro Dominguez ztrácí míč, Atlético bude vhazovat na polovině.
11
Raul Garcia byl velice tvrdě sražen v pokutovém území Vallecana, inkasoval tam úder do obličeje od obránce, ale rozhodčí celou situaci viděl zřejmě jinak.
10
Je z toho dlouhý nákop, který získá soupeř.
9
Domácí kombinují na vlastní polovině.
8
Ten obrana Vallecana odvrací.
7
Atlético se dostává konečně před pokutové území Vallecana, je z toho rohový kop.
6
A znovu se Lassana Bangoura (zkráceně "Lass") dostává na pravé straně do zakončení, tentokrát k němu však stihl obránce Atlética přistoupit včas.
5
Hosté jsou zatím pod tlakem Vallecana, kterému se úvod utkání povedl náramně.
3
To je rychlý začátek! LASSANA BANGOURA dává první branku poté, co nikdo ve vápně "neodklidil" míč z levé strany, který vyslal Piti, až to zbylo na pravé straně nabíhajícímu Bangourovi, který nezaváhal.
3
Koke v nouzi odkopává na vlastní polovině do autu.
2
Hosté musí odvracet první útočnou akci domácích, Leo Carrilho se do zakončení nedostal.
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu.

Rayo Vallecano: Martinez - Arbilla, Galvez, Mass, Casado - Trashorras, Fuego - Bangoura, Dominguez, Piti - Carrilho

Atlético Madrid: Courtois - Juanfran, Diaz, Miranda, Filipe - Suaréz, Fernández - Koke, Garcia - Falcao, Adrian

Rozhodčí: Estrada Fernández - Guadamuro, Martín García.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání třiadvacátého kola španělské Primera División, v němž domácí Rayo Vallecano přivítá Atlético Madrid.
Rayo Vallecano
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice sedmého klubu La Ligy, když ve dvaadvaceti odehraných utkáních nasbírali čtyřiatřicet bodů, za jedenáct výher a jednu remízu. Desetkrát odešli hráči Vallecana ze hřiště poraženi. Rayo bude chtít navázat na skvělé výsledky na domácím hřišti, kde, nebýt zaváhání se Zaragozou (dva výsledky proti Realu a Barceloně - 0:2 resp. 0:5 nelze brát v potaz), zatím převážně vítězí! Naposledy doma Vallecano přehrálo Real Betis 3:0.
Atlético Madrid
Hosté jsou na tom v tabulce Primera División o něco lépe než jejich dnešní hostitel, když v doposud odehraných dvaadvaceti zápasech šestnáctkrát vyhráli a dvakrát remizovali. Ve čtyřech zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali již padestá bodů, což je řadí hned za suverénní Barcelonu na druhé místo tabulky, i před hvězdný Real Madrid, na ktrý mají náskok sedmi bodů! Ovšem na hřištích soupeřů se Atlético nevídaně trápí, když poslední vítězství získalo 18. listopadu loňského roku! Od té doby ve čtyřech dalších utkáních třikrát prohrálo a získalo pouze bod za remízu 1:1 na hřišti RCD Mallorca.