Je tu konec dnešního zápasu, který pro domácí tým skončil naprosto tragicky. V důležitém záchranářském zápase se Zaragoza dostala ve 14. minutě Helderem Postigou do vedení, jenže hosté v závěrečné desetiminutovce vývoj zápasu otočili a vyhráli 2:1. Vzhledem k tomu, že Deportivo La Coruňa překvapivě vyhrálo Espanyolem, klesla Zaragoza po dnešním zápase na sestupovou osmnáctou příčku..
90+5
A další ofsajd hostujícího týmu.
90+4
Llorente byl lapen do ofsajdové pasti a hra je přerušena.
90+3
Domácí nezvládli závěr zápasu a zdá se, že v zápase s Bilbaem nakonec nezískají ani bod.
90+2
Bilbao právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté jsou na kolenou, když se Susaeta fantasticky prosmýkl kolem brankové čáry, vnikl do vápna a tvrdou ranou vyzval ke skórování IBAIE GÓMEZE, který elegantní patičkou zády k bráně otáčí vývoj zápasu!
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Po centru Abrahama se Bienvenu k míči nedostal a nakonec z toho bude aut pro Zaragozu.
89
Domácím se čas ale rychle krátí a teď už to budou mít proti zformované obraně hodně složité.
88
Po rohu hlavičkující Pintér poslal míč ale vedle levé tyče hostující brány.
88
Roh pro Zaragozu. Třetí v zápase.
87
Závěr zápasu bude asi hodně dramatický. Domácí fotbalisté potřebují ty dva ztracené body určitě získat a vše tomu podmiňují.
86
Hráči Zaragozy se pokoušejí o zoufalý nápor, zatím se jim ale nedaří.
85
Po centru Apoña chyběl Bienvenuovi k zakončení krok. Následuje odkop.
85
Nyní je tu zajímavá příležitost pro domácí v podobě přímého kopu.
84
Po centru do vápna musel zasahovat Roberto Jiménez.
83
Nyní jsou to ale domácí, kteří se musí znovu bránit. Je tady rohový kop pro Bilbao.
82
Nyní musí tedy zabrat domácí fotbalisté. Potřebují tři body, remíza je málo.
80
Šok pro domácí. Ti si mysleli, že mají tři body v kapse a najednou je to 1:1, když se tradičním důrazem na malém vápně prosadil FERNANDO LLORENTE. Ten hodně zabojoval proti obráncům a snad natřikrát dotlačil míč do brány.
78
Hned po příchodu na hřiště zahrál Bienvenu rukou a dostává žlutou kartu.
77
Místo Víctora Rodrígueze nastupuje Bienvenu.
77
Problémy s křečí má Víctor Rodríguez a bude muset střídat.
76
Llorente zahrál při zpracování balonu ve vápně rukou a přestože ukazuje, že zahrál ramenem, dostává od rozhodčího žlutou kartu.
74
V závěru zápasu se začíná pomalu zvyšovat tempo hry. Hosté by rádi srovnali skóre dnešního utkání.
72
Hosté střídají. Odešel Ramalho a nastupuje Castillo.
71
Dalším hráčem, který si vysloužil žlutou kartu v dnešním zápase, byl Apoño. Ten bránil v rozehrávce přímého kopu a zasáhl balon.
70
Dvacet minut před koncem domácí fotbalisté celkem v pohodě kontrolují vývoj zápasu.
68
Domácí tým střídá. Odešel Paco Montañés a nastupuje Movilla.
67
Llorente a Săpunaru se srazili hlavami ve výskoku a jsou otřeseni. Oba byli ošetřováni a musí mimo hrací plochu.
66
Díky několika šťastným odrazům se k balonu dostal Rochina, vystřelit ale již nedokázal.
65
Pintér zatáhl za dres protihráče a dostává žlutou kartu.
63
Po přímém kopu domácího celku přišel od Rubena Rochiny centr do vápna a míč mířící pod břevno vyrazil Iraizoz přímo do břevna vlastní brány. Míč se odrazil zpět do hry a míč mají hosté.
62
Po centru do vápna si Iraizoz došel pro balon a rychle rozehrál na své obránce.
61
Do vápna se snažil centrovat Abraham, jeho pas ale přelétl Postigu a hosté následně odpravili míč na roh.
60
U míče jsou hosté, kteří se snaží ohrozit bránu soupeře.
59
Paco Montañés po krátkém ošetření bude pokračovat ve hře.
58
Paco Montañés se hlavou srazil s Ramalhem a hra je přerušena.
57
Domácí tým střídá. Odešel Rodri a nastupuje Rubén Rochina.
56
Na druhé straně byl v zajímavé šanci Víctor Rodríguez, jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců.
56
K zahrávání přímého kopu se postavil Ibai, míč poslal kousek nad.
55
Álvaro González kousek za vápnem fauloval a dostává žlutou kartu. Následuje zajímavá standardka pro hosty.
54
Další střelu zpoza vápna zkusil na Iraizoze vyslat Fernández, mířil ale hodně nepřesně.
53
Zajímavý centr do vápna nyní posílal Paco Montañés, hosté se ale dokázali ubránit.
51
Jedinečnou šanci na navýšení skóre měl nyní Hélder Postiga, který se hezky obtočil okolo protihráče a následně vystřelil. Jeho ránu ale bravurně zneškodnil Iraizoz.
50
Žlutou kartu nyní dostal hostující De Marcos, který poslal k zemi důrazně Fernándeze.
48
Hosté nezačali nijak aktivněji a znovu se hraje spíše ve středu pole.
47
Do vápna soupeře centroval Abraham, gólman Iraizoz byl ale pozorný a na místě.
46
Zároveň v zápase nepokračuje Aurtenetxe a nastupuje Ibai.
46
Hosté o poločase vystřídali. Hrát nebude Aduriz a nastupuje Llorente.
46
Máme za sebou první poločas, který byl velice průměrný. Ani jedno z mužstev nijak nezářilo, avšak spokojenější budou domácí, kteří díky brance Heldera Postigy vedou 1:0. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začíná přibližně ve 20:03.
45+1
De Marcos dopravil míč do brány, jenže je mu po jeho hlavičce pískaný ofsajd. Opět to byla velice hraniční situace..
45
První poločas bude nastaven ještě o jednu minutu.
44
Na pravé straně byl u míče domácí Victor, dobře ho ale odzbrojil Susaeta.
43
Díky standardce se hosté natlačili před vápno Zaragozy, jenže do zakončení se zatím nedostali.
42
Săpunaru zastavil rukama unikajícího protihráče a dostává žlutou kartu.
41
Do dalšího náznaku šance se po pasu z pravé strany dostával Paco Montañés, byl ale dobře střežený a zakončit nedokázal.
40
Domácí svého soupeře nyní zatlačili. Na pravé straně se uvolnil Pintér, jeho přihrávka ale k Postigovi nedošla.
39
Apoñův centr byl ale přetažený a nikdo ze spoluhráčů se k zakončení nedostal.
38
Po rohu byl na druhé straně u druhého praporku Ramalhem faulovaný Rodri a míč mají domácí.
37
Po střele Rodriho zasáhl Iraizoz hodně nejistě a následuje rohový kop pro domácí.
36
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu, ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
35
Do ofsajdové pasti se nyní chytil Aduriz a rozehrávat budou domácí.
34
Hosté v závěru poločasu přeci jen trochu přidali, jenže k zakončení se stále nemohou dostat.
32
Přímý kop rozehrál právě Susaeta, míč ale poslal nad bránu a Roberto mohl být v klidu.
31
Po faulu na Susaetu budou hosté kopat přímý kop ze zajímavé pozice.
30
Na míč do vápna si nabíhal Aduriz, k zakončení se ale nedostal a rozehrávat bude domácí brankář.
28
Tempo hry trochu povadlo. Hosté nejsou momentálně v takové pohodě, aby se dostali k ohrožení brány soupeře.
26
Domácí se zase tlačili na polovinu soupeře, jenže do zakončení se stále nemohou dostat.
24
Apoño dostal úder do hlavy a je pískaný faul na jeho osobu.
22
Po zaváhání Fernándeze se ke střele zpoza vápna dostal Susaeta, balon ale ideálně netrefil a v pohodě zakročil Roberto Jiménez.
22
Nyní se ale ve snaze o útočnou akci dopustili hráči Zaragozy faulu a míč mají hosté.
21
U míče jsou ale již opět domácí, kteří se tlačí před vápno soupeře.
20
Susaeta pronikl do vápna a přiťukl balon De Marcosovi, ten ale z dobré pozice zamířil hodně mimo.
19
Postiga si elegantně přehodil obránce a následně ze vzduchu zakončil. Jeho zajímavá střela šla nad bránu.
18
Domácí jsou při chuti a snaží se svého soupeře zatlačit na jeho polovině.
16
Ještě na vlastní polovině byl úderem do obličeje faulovaný domácí Apoño a je z toho standardka pro Zaragozu.
15
Nyní jsou na tahu hosté. Je ale vidět, že hostům zas tolik o moc nejde a že naopak domácí potřebují za každou cenu vyhrát.
14
Zaragoza právě vstřelila branku!
Paco Montañés odcentroval znovu z levé strany do vápna Atlética a hlavičkující HÉLDER POSTIGA nedal brankáři Iraizozovi šanci – 1:0!
13
Po centru z levé strany se míč ve vápně Atlética odrazil k obránci San Josému, který si málem srazil balon do vlastní brány.
12
Z dálky zkusil vypálit Víctor Rodríguez, jeho rána byla ale hodně nepovedená a mířila vysoko nad bránu.
11
Od vlastní brány odkopával gólman Roberto Jiménez, hosté ale rychle získali balon a již se blíží k bráně Zaragozy.
10
Máme za sebou skoro prvních deset minut utkání a vážnější šanci na jedné nebo druhé straně jsme zatím neviděli.
8
Hodně prostoru měl na pravé straně Susaeta, jenže jeho pokus o centr byl hodně nepovedený a u míče jsou domácí.
7
Hodně ostrý defenzivní zákrok předvedl San José, po jeho skluzu se ale faul nepíská.
6
Po útočné snaze Andere Herrery byl opět mávaný ofsajd, tentokrát se ale jednalo o nepřesné rozhodnutí sudích.
5
Postiga to přehnal s napadáním a po jeho faulu budou hosté rozehrávat přímý kop.
5
V posledních desítkách vteřin se hraje na polovině Bilbaa, domácí se ale k přímému ohrožení brány soupeře nedostávají.
4
Domácí poprvé zahrozili, centr do vápna ale dokázala hostující obrana odvrátit.
2
Aduriz sice dopravil míč do brány, byl mu ale mávaný ofsajd a rozehrávat bude domácí gólman.
1
Výkop měli hosté, kteří jsou hned od úvodních vteřin u balonu.
1
Na hrací ploše probíhají tradiční předzápasové oficiality. Zápas za pár chvil začne.
Hráči obou týmů právě nastoupili na zcela zaplněný Estadio de la Romareda. Čeká nás velice dramatické utkání.

Real Zaragoza: Roberto Jiménez – Fernández, Álvaro González, Săpunaru, Abraham – Víctor Rodríguez, Apoño, Rodri, Pintér, Paco Montañés – Hélder Postiga

Athletic Bilbao: Iraizoz – Ramalho, Gurpegi, San José, Aurtenetxe – Susaeta, Iturraspe, De Marcos, Ander Herrera, Muniain – Aduriz

Rozhodčí: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 36. kola španělské Primera División mezi Realem Zaragoza a Athleticem Bilbao. Dnes nás čeká rozhodně zajímavé utkání. Pravdou sice je, že hostům již v závěru sezony o mnoho nejde, naopak domácí budou do posledních kol bojovat o záchranu v lize a dnešní zápas potřebují určitě vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.