Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů, napočtenou.
A je dobojováno! V dnešním utkání španělské ligy mezi Zaragozou a Levante viděli diváci jen jednu branku. O tu se v prvním poločase postaral García. Druhý poločas byli jasně lepším celkem domácí, jejich aktivita ale vyšla vniveč. Hosté si tak odváží velmi cenné tři body.
90+5
I této standardce se ale hosté ubránili a to bylo zřejmě poslední akce zápasu.
90+5
Poslední šance pro domácí! Po faulu jednoho z beků je tu zkrácený rohový kop. Ve vápně je i Jimenez.
90+4
Na zdržování doplatil Lell, který dostal svou druhou dnešní žlutou kartu a následně tedy i červenou.
90+3
Zbytečný faul Postigy u postranní čáry. Hosté toho využívají a zápas natahují.
90+2
Centr se ale příliš nepovedl a tak moc nadějí už domácí nemají.
90+1
Zajímavá standradní situace ve prospěch domácích. Zřejmě poslední šance na srovnání!
90
Sudí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec hrací doby.
89
Gómez vidí žlutou kartu za simulování. Domácí se ženou dopředu.
88
Obrovská šance na srovnání, které měl na kopačce Montanes, jeho prudká střela z halfvoleje ovšem mířila doprostřed branky a Manua si s ní nadvakrát poradil!
87
Oriolova střela se mezi tři tyče nevešla. Domácí již nemají moc času.
85
Centr z pravé strany Apona žádného spoluhráče ve vápně nenašel.
83
Domácí se stále více tlačí před branku soupeře, zatím jim to ale žádné ovoce nenese.
82
Další útočné snažení domácích skončilo faulem Postigy.
80
Domácím zbývá něco málo přes deset minut na to, aby změnili skóre.
78
Levante předvádí své druhé střídání, střelce dosud jediné branky Garcíu střídá Gómez.
77
Útočný faul ve vápně soupeře předvedl Postiga.
76
Do šance se dostal Postiga, který ve vápně zakončoval z úhlu a branku soupeře dosti minul.
76
Aponův centr nenadělal hostující obraně problémy.
75
Zajímavá standardní situace pro domácí z pravé strany.
74
Poslední střídání provádí domácí střídačka, Rodrigueze nahradí Ortí.
72
Zaragoza kombinuje na polovině soupeře, zatím se jí ale nedaří nic vymyslet.
70
Další žlutou kartu vidí domácí hráč Apono, který si naskočil na El Zhara. Karty žluté barvy se nám s přibývajícím časem nějak začínají kupit.
68
Nevybíravým zákrokem se teď prezentoval u postranní čáry Lell, za což po zásluze vidí žlutou kartu.
66
Z ničeho nic se do dobré příležitosti dostal Montanes, který se dostal do vápna a z levé strany zakončoval křížem. Jeho pokus jen těsně minul branku!
65
Zdá se, že bude v pořádku a hra může pokračovat.
64
Po střetu s Martinsem zůstává na trávníku ležet Jimenez. Asi bude potřebovat menší ošetření.
63
Házenkářský zákrok teď předvedl Movilla, za což si zasloužil žlutou kartu.
62
Saponaru se snažil procpat míč přes obranu na volného Postigu, jeho úmysl ale vystihl jeden z obránců.
61
Z něj ale žádná větší příležitost nepřišla a hra se zase přelévá na druhou stranu.
60
Levante si vybojovalo rohový kop.
58
První změna i v hostující sestavě, trávník opouští Michel, nahradí ho El Zhar.
56
Velká šance na srovnání! V ní se po dobré kombinaci Zaragozy ocitl Montanes, který ale z úhlu branku o kousek minul! Aby tohle domácí v závěru nemrzelo!
54
Nepovedený nákop hostí si pohlídal Jimenez a rozehraje útočnou akci svého týmu.
53
Helder Postiga se provinil útočným faulem, navíc si vykoledoval žlutou kartu.
52
Zaímavá standardka pro Zaragozu z prostoru kolem branky Levante.
49
Žlutou kartu obdržel Martins za faul loktem.
46
47
Centr Diopa z levé strany zblokoval jeden z obránců, hosté budou vhazovat.
Oba celky jsou již na hrací ploše, za malý okamžik začne druhá půle.
Druhý poločas začne přibližně v 13:04.
Máme za sebou první poločas utkání španělské La ligy mezi Zaragozou a Levante. I přes větší držení míče domácích byli hosté lepším celkem, což také vyjádřili v 19. minutě gólově, kdy se ve skluzu trefil Rubén García. Domácí se snažili ke konci poločasu s nepříznivým stavem něco udělat, žádnou větší příležitost si ale nevytvořili. Uvidíme, jak bude vypadat druhý poločas.
45+1
Držení míče je 65% ku 35% ve prospěch Zaragozy.
45
V prvním poločase nastaví sudí ještě 2 minuty nad rámec hrací doby.
45
Po faulu na Postigu vidí žlutou kartu Iborra.
44
Po následném rohovém kopu ale žádné ohrožení hostující branky nepřišlo.
44
Zuculiniho centr byl obráncem zablokovaný na roh, v posledních minutách jsou lepším celkem domácí.
41
Postiga se znovu snažil obtočit kolem obránce, tentokrát mu na to Navarro neskočil a míč mu sebral.
40
Garcia zůstal ležet na trávníku po ošklivém střetu s protihráčem. Po krátkém ošetření však bude v pořádku.
38
Tu ale pohlídal Ballesteros, následně směřoval do vápna další centr, na který jen o kousek nedosáhl osamocený Apono.
37
Minero byl u postranní čáry faulován, následuje standardka z dobré pozice.
37
Domácí začnou svůj postupný útok zezadu.
35
Za dalším pasem sprintoval Martins, praporek pomezního ale vlaje ve vzduchu, jednalo se o offside.
33
Zkrácený roh budou mít k dispozici hosté po faulu Abrahama Minera.
32
Dlouhý nákop hostů si v poklidu pohlídal Jimenez.
29
Vzápětí ale přišla další velká šance! Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Martins, dobrý reflex proti jeho zakončení předvedl Jimenez, který vyrazil míč na rohový kop! Teď mohou domácí svému brankáři děkovat!
29
Zuculiny zastavil další útok hostů a odkopl míč daleko do bezpečí.
27
První žlutou kartu zápasu má na svědomí Sapunaru, který složil zápasnickým chvatem k zemi Martinse.
26
Martins dostával krásnou přihrávku před prázdnou branku, zastavil ho ale praporek pomezního rozhodčího - offside.
24
Už mohlo být vyrovnáno! Postiga se skvěle obtočil kolem svého strážce okamžitě z vápna zakončoval, bohužel pro domácí jeho střela mířila jen doprostřed branky, kde stál Munua!
23
Centr do vápna na Garciu byl příliš dlouhý a míč má ve svých rukavicích Jimenez. Hosty branka hodně nakopla.
22
K odraženému míči se na vápně dostal Michel, který z první pálil, jeho dělovku mířící doprostřed branky zneškodnil Jimenez!
21
Další možnost na skórování budou mít hosté z rohového kopu.
19
Levante právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Michel se skvěle prokličkoval mezi dvěma hráči a předložil šťastnou přihrávku na RUBÉNA GARCÍU, který ve skluzu překonal Jimeneze!
17
Zdá se ale, že bude v pořádku a hra může dál plynout.
17
S Rodriguezovým dobrým centrem si poradila hostující obrana. Na trávníku po jednom souboji ale zůstal na zemi ležet Navarro.
16
Zajímavá standardka na druhé straně po faulu na Zuculiniho.
14
Z ničeho nic přišla obrovská šance hostů! Barkero napřáhl z vápna ke střele a trefil tyč, z následné dorážky netrefil Garcia poloprázdnou branku!
13
Dlouhý nákop na Martinse ovoce nepřinesl.
10
Montanes se neprotáhl u lajny kolem svého strážce a tak domácí budou vhazovat.
9
Zápas se odehrává převážně kolem středového kruhu, ani jeden celek se nedostal k přímému ohrožení branky.
7
Dalším faulem se provinil Iborra, domácí budou rozehrávat ze středu pole.
5
Tu ale Rodriguez nezahrál příliš dobře a míč končí v náručí Manua.
4
Zaímavá standardní situace pro domácí po faulu Diopa.
2
Zaragoza ještě pořádně nepůčila hostům míč, jejich kombinace se ale odehrává spíše ve středu hřiště.
1

Real Zaragoza: Jimenez - Sapunaru, Pinter, Soberon, Minero, Movilla, Apono, Zuculini, Rodriguez, Montanes, Postiga

Levante UD: Munua - Lell, Ballesteros, Navarro, Garcia, Michel, Diop, Iborra, García, Barkero, Martins

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva (Španělsko).
V tomto měsíci na sebe dnešní soupeři narazí hned třikrát. Teprve před třemi dny si vítězství připsali fotbalisté Zaragozy brankou z posledních minut, kterou má na starosti Carlos Aranda. Odveta v Zaragoze je na programu 9. ledna.
Levante UD - Hosté jsou povzbuzeni nedávným úspěchem v Evropské lize, kde si hravě zajistili postup do jarních bojů. Ani v lize nestrádají, v minulém kole doma rozstříleli Mallorcu 4:0. Týden předtím remizovali na hřišti Celta Vigo 1:1. Levante je na tom v tabulce o poznání lépe, než její dnešní soupeř, v lize jim patří 6. pozice s minimální ztrátou na čtvrtou pozici.
Real Zaragoza - Před koncem kalendářního roku mají domácí vcelku solidní formu, V minulém kole si hravě poradili na hřišti Vallecana 0:2. O týden dříve hrali na Mallorce, odkud si přivezli cenný bod. Po patnácti odehraných kolech jim tak náleží třináctá pozice se ziskem 19 bodů.
Dobré poledne přeji při sledování španělské nejvyšší fotbalové soutěže. Ta má dnes na programu 16. kola. My se společně zaměříme na utkání mezi Zaragozou a Levante.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.