To je tedy vše, co se událo. Hosté si zasloužili bod, když bojovali až do samotného závěru. Naopak pro domácí trochu smutná tečka, když v 10 lidech dlouho odolávali útokům hostů.
Od dnás to je taky vše, děkujeme vám za pozornost!
95
Pellerano vyfasoval žlutou kartu.
95
Elche právě vstřelilo branku!
RICHMOND BOAKYE přeci jen srovnává stav na 2:2 po ráně z otočky v pokutovém území Almeríe. Branka sice padla po nastavení, což zvedlo vlnu nevolí, ale byla uznána.
Aistence: Coro.
94
Ñíguez vidí žlutou kartu za ošklivý faul ve středu pole.
93
Esteban kryje do náruče ránu Pereze z 30 metrů.
92
4 minuty navíc uvidíme v závěru utkání.
92
Suso obdržel za zdržování hry žlutou kartu.
90
UD Almería střídá: Vidal má dohráno, místo něj jde na plac Kim Young,
90
Suso si vykoledoval faul na půlce Elche! Pérez zato vidí žlutou kartu.
89
Další odkop od Trujilla za půlku, Elche má drtivý tlak.
88
Boakye mířil ze záklonu vedle. Odkop od brány Estebana.
87
K míči měli blíž domácí, kteří jej urychelně poslali, co nejdál od své brány, nebezpečí tak na chvíli zažehnali.
87
A další roh pro Elche.
86
Albacaroa levačka byla odhlavičkována, resp jeho centr.
86
Roh pro Elche.
86
Opět hosté u míče.
85
Po rohu nic nebezpečného nepřišlo. Esteban je dnes skutečně famózní.
84
Coro po Boakyeově přihávce vypálil z hranice 11 metrů, jeho prudkou ránu ale kryje brankář Esteban na roh!
83
Almería svědomitě brání, hosté naopak neví, jak na ně vyzrát.
83
Zbývá posledních cca 10 minut, uvidíme, co se stane.
82
Domácí tak střídáním získali trochu času a už hra opět plyne dále.
81
UD Almería střídá: Rodri má pro dnešek dohráno, jeho minuty dohraje Díaz.
80
Hosté nyní vytrvale okupují obranné pásmo Almeríe. Ti se statečně brání v 10 lidech.
78
Letní akvizice z Juventusu Boakye mířil z hranice 15 metrů těsně vedle.
77
Elche CF naposled střídá: Sapunaru odchází ze scény, místo něj uvidíme Mantecóna.
76
Elche se nadechuje k útoku.
75
Ve druhé půli se hra častěji kouskuje, nicméně vidíme více vyrovnanou partii než tomu bylo v prvním dějství. Elche má ještě dostatek času něco se zápasem udělat.
74
Už se opět hraje, domácí takticky šetří čas.
73
UD Almería střídá: střelce první branky utkání Soriana nahradí Azeez.
72
Perez z 25 metrů málem ohrozil branku! Jeho střela minula bránu Estebana jen o kousek.
72
Soriano tentokrát nezopakoval svou gólovou trefu, hlavičkou mířil hodně nad.
70
Albacar se dopustil faulu, standartka pro Almeríi.
70
Niguezova ráan byla rovněž zblokována.
69
Boakye poslal střelu na bránu, Esteban ji se štěstím vyrazil.
69
Elche kombinuje na půlce domácích.
68
Utkání tedy přináší další zápletku. Hosté nyní mají početní výhodu, pomůže jim to vstřelit kýženou branku?
67
Boakye je po zákroku, zdá se, v pořádku.
67
Dubarbier jde ze hry, po své druhé žluté kartě přichází karta červená. To je malér pro domácí!
66
Esteban si připisuje další zákrok po střele hráče s číslem 11 Coro.
65
Perez nyní vyslal střelu z 30 metrů, která ale minula cíl o velký kus.
65
U míče aktivní hosté.
63
Elche CF střídá: del Moral jde ze hry ven a místo něj přichází Boakye.
Také Fidel má dohráno, jeho místo nahradí Ñíguez.
63
62
Rafita zfauloval Fidela, který nám předvedl svou hereckou vložku, kartu naštěstí nedostává ani jeden hráč.
61
Nyní je hra hodně vyrovnaná, oproti první půli je aktivnější spíš tým hostů, kteří musí dohánět jednogólové manko.
60
Rafita zachytil dlouhý míč na Fidela.
59
Hosté zakládají útočnou akci.
59
Perez se dopustil útočného faulu na střelce druhé barnky Almeríe Verzu.
57
Přímý kop nebyl dobře zahrán, Elche se tak v klidu ubránilo.
57
Domácí budou zahrávat standartku.
56
Lombán vidí žlutou kartu, když skolil unikajícího Rodiho nepěkným skluzem.
55
Almería už není zdaleka tak aktivní jako v první půli, otěže utkání zdá se, převzali hosté.
55
Domácí u míče.
54
9 781 diváků sleduje tento duel na Estadio de los Juegos Mediterráneos.
53
Sapunaru se dostal k hlavičce, tu však parádně pokryl Esteban.
53
Pellerano míč odklidil na roh pro Elche.
52
Na druhé straně Trujillo fauloval Fidela, standartka pro hosty z levé strany.
52
Míč skončil v rukavicích barnkáře Herrery.
51
Brankář Elche skočil do střely Soriana a zachránil tak své mužstvo. Roh pro domácí.
51
Pozotní hosté se však ubránili. U míče stále bíločervení,
50
Gil se dopustil faulu na Dubarbiera. Standartka pro Almeríi z levé strany.
49
Rodri se do zakončení nedostal, míč pak odkopla obrana hostů.
49
Roh také pro domácí.
48
Albacar rozehrál, ale hned na to byl v pokutévm území signalizován faul hráče Elche, proto bude odkopávat Esteban.
48
Roh pro hosty.
47
Gilova střela z pravé strany byla zblokována.
46
Hosté rozehráli druhou půli.
46
Álvarez Izquierdo ukončuje první půli. V ní jsme viděli velké drama. Utkání načal už v 11. minutě kapitán domácích Soriano, který zamířil hlavou přesně a poslal svůj tým do vedení. Následně domácí udržovali dobrou hrou dnešní utkání a mohli i navýšit. To se však nestalo a hosté se dočkali vyrovnání ve 33. minutě zásluhou Albacara z penalty. V poslední minutě hry se ale pískala penalta i pro domácí a s tou si rhavě poradil Verza. Bude i druhý poločas takhle živý?
47
Almería právě vstřelila branku!
VERZA posílá svůj tým do vedení! Penaltu poslal přesně k pravé tyčce brankáře Herrery. 2:1!
46
Sapunaru za svou ruku po střele Soriana vidí žlutou kartu
46
Byla nařízena penalta pro domácí!
45
1 minutu navíc přidá rozhodčí Álvarez Izquierdo.
44
Albacar našel centrem Cora, který hlavičkoal z malého vápna! Esteban ale zázračně míč chytil na čáře a zaslouží si velkou úctu.
43
Přímý volný kop pro Elche z dobré vzdálenosti cca 22 metrů.
43
Hosté se nyní ubytovali na půlce UD ALmeríe.
42
Del Moral už si to mašíroval 1 na 1, ale míč mu na poslední chvíli odkopl Trujillo.
41
Rodri sice vstřelil branku, ale už stál v ofsajdu. Předtím však parádně vypálil zpoza 16ky Dubarbier.
40
Soriano neposlal přesnou přihrávku a celou šanci Almeríe pokazil.
39
Lomban se dopustil faulu na Rodriho Riose.
38
Rafita mířil z 20 metrů vedle pravé tyčky brány Herrery.
36
Verza dostal žlutou kartu za nefér zákrok ve středu hrací plochy.
36
Dubarbier nyní mohl odčinit zaváhání z před pár chvil, ale jeho centr do 16ky Elche byl zblokován Snachezem.
35
Rafita se dopustil faulu na Fidela ve středu hřiště.
35
33
Celkem nezáviděníhodná situace pro domácí, kteří celou dobu tlačí a mají více ze hry, pak přijde jedna nepovedená ruka a je tu remíza. I takový je fotbal.
33
EDU ALBACAR proměnuje nařízenou penaltu, Esteban byl na jeho ránu k levé tyčce krátký. 1:1.
31
Dubarbier vidí žlutou kartu za ruku v pokutovém území, za kterou se kope penalta.
31
Byla nařízena penalta pro Elche!
30
Suso a spol nyní zahnali hosty a atakují jejich pokutové území.
29
Elche CF po dlouhé době na půlce soupeře. Už by si i oni měli vytvořit nějaké ty šance.
27
UD Almería hýří pohybem.
27
Domácí rozehráli ale vzápětí míč ztratili, přesto výborně napadají rozehrávku Elche.
26
Ten se pomalu ale jistě zvedá z trávníku.
26
Botía vidí žlutou kartu za faul na Soriana.
25
Fidel nyní na procházce s míčem v pásmu hostů, ale dlouho tam nepobyl.
24
Soriano se dopustil útočného faulu na Tebara. Kartu však nevidí.
23
Zatím jsme tedy viděli jednu branku, tu vstřelil Soriano – kapitán domácích. Ze hry má zatím více domácí celek UD Almería, který je velmi aktivní.
22
Nyní Vidal neposlal přesný centr a posléze se dopustil útočného faulu.
21
Ten ale neposlal přesný centr a pozorná obrana jej zablokovala.
21
Zahrávat bude Suso, který je zde na hostování z Liverpoolu.
21
Rohový kop pro Almeríi.
19
Rafita neposlal svůj centr na hlavu Soriana jako před brankou utkání, ale jen do náruče brankáři Herrerovi.
19
Esteban rozehrál dlouhým výkopem.
18
Soriano je nyní faulován Sanchezem ve středu pole.
17
Domácí se usídlili na půce Elche, tam jim je určitě dobře.
16
Již se zvedá a hra pokračuje.
16
Vidal leží na zemi po střetu s hráčem Elche.
15
Nyní kombinují s míčem hráči hostů, kteří musí najít potřebný klid.
14
Sapunaru se neprosadil přes pravou stranu, bude alespoň vhazovat.
12
Domácí od prvních minut propagují svůj útočný fotbal, zatím velmi pohledná hra.
11
FERNANDO SORIANO si vyskočil do vzduchu pro vedoucí gól svého celku! 1:0 pro domácí.
Asistence: Rafita.
10
Na druhé straně se nyní činil brankář Esteban po ráně Del Morala.
9
Hosté se ubránili nebezpečí ze strany Almeríe.
9
Sorianova střela z dálky nyní vystrašila Herreru, ten míč vyrazil na roh.
6
Susovi nevyšla přihrávka pod sebe na Soriana, hosté pak mohli do brejku, ale vše zhatil ofsajd.
4
Ruben Peréz se dostal ke střele, ale mířil mimo.
2
Rodri byl krátce ošetřován, ale naštěstí to není nic vážného.
1

UD Almería: Esteban – Rafita, Pellerano, Trujillo, Dubarbier – Vidal, Verza, F. Soriano, Tébar, Suso – Rodri

Elche CF: M. Herrera – Sapunaru, Botía, Lombán, Albacar – Gil, Pérez, Coro, C. Sánchez, Fidel – del Moral

Rozhodčí: Álvarez Izquierdo.
V první lize se proti sobě oba týmy utkají poprvé. Vloni však byl úspěšnějším týmem vždy ten domácí. Elche u sebe vyhrálo 1:0, venku už ale podlehlo Almeríi poměrem 2:1.
Elche CF:

Taktéž hosté jsou nováčkem v soutěži zvané Primera Division. Narozdíl od Almeríe ale Elche nemuselo hrát baráž. Celek z Valencie totiž postoupil z prvního místa s 82 body, náskokem 5 bodů před slavným Villarealem! Zároveň měli vizitku nejlepší obrany v lize.
U kormidla týmu tedy pochopitelně zůstal lodivod Fran Escribá(42 let), který je v týmu od léta roku 2012.
Celek se krom svých opor spoléhá také na pár hráčů, kteří zde hostují z větších klubů jako jsou Sevilla nebo Valencia a nebo také z Italského Juventusu zde bude rok hrát Ghanský útočník Boakye.
Do nové sezóny vstoupilo Elche krutou prohrou na hřišti Rayo Vallecano 3:0, v dalším utkání stejně jako jeho dnešní soupeř Almería získal bod, když se za Elche trefil Coro.
A proto kdy jindy než proti konkurentovi o udržení brát tři body než dnes, ambice pro tento duel jsou tedy předem známy.
UD Almería:

Domácí jsou letos ve Španělské lize nováčkem, takže hlavní úkol je všem jasný – zachránit se! Celek se loni prezentoval v druhé lize útočným pojetím hry, kdy jim postup zajistila až vyhraná baráž.
Přes léto však přesto Almería vyměnila trenéra, na lavičku usedl 34-letý Francisco Rodríguez, který doposud působil jako kouč v B-týmu Almeríe a také jako někdejší hráč.
Domácí tým zatím získal z dosavadních dvou zápasů pouhý jeden bod. Do sezóny vstoupil prohrou proti Villarrealu 2:3, když nepomohly ani 2 trefy Rodryho Ríose. Další utkání už ale mančaft bodoval, na půdě Getafe vytěžil po brankách Ríose a Rodriga Soriana bod.
Andalušťané by tak dnes rádi potvrdili svou vzestupnou tendenci a i s pomocí svého kanonýra Ríose zvítězili.
Dobrý večer u sledování onlajnu všem fotbalovým příznivcům. Dnes se odehraje utkání 3. kola nejvyšší Španělské fotbalové ligy mezi domácím celkem UD Almería a Elche CF.
Zápas se odehraje na Estadio de los Juegos Mediterráneos v Almeríi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.