Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký večer.
Atlético Madrid nadále zůstává na prvním místě, když poráží na svém hřiště Villarreal CF 1:0. Jediná branka utkání padla ve 14. minutě po rohovém kopu, kdy se prosadil hlavou Raúl García. Villarreal byl ve druhém poločase aktivnějším týmem a snažil se o vyrovnání, ale obrana Atlética dnes hrála velmi pozorně a Courtois tak dokázal udržet čisté konto.
90+3
Atlético je velmi blízko zisku tří bodů, když kombinuje s míčem na útočné polovině a šetří čas.
90+2
Fotbalisté Villarrealu se sice drží na útočné polovině, ale nedaří se jim dostat do vápna, odkud by se dostal do zakončení.
90+1
Nad rámec dnešního utkání budou nastaveny 3 minuty.
90
Obrana Atlética však dokázala rohový kop odvrátit. U míče ale nadále zůstávají hosté.
90
Villarreal bude zahrávat rohový kop.
89
Ve hře se může pokračovat. Tiago je v pořádku.
88
Na trávníku zůstal ležet Tiago, hra je tedy přerušena.
87
Villarreal se stále drží na útočné polovině, ale nedaří se mu dostat do zakončení.
86
Soriano se pokusil vyslat do šance Pereiru, ale ten nedokázal míč doběhnout na hrací ploše.
85
Tlak Villarrealu sílí, ale obrana Atlética hraje velmi pozorně a hlídá si své jednobrankové vedení.
83
Centr Gómeze od rohového praporku nebyl přesný, když jej obrana Atlética bez problémů odvrátila.
82
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Cani, přichází Moisés Gómez.
81
Villarreal se po volném kopu nedokázal dostat do zakončení, ale vybojoval rohový kop.
80
Suárez obdržel za faul na středu hřiště žlutou kartu. Villarreal bude zahrávat volný kop.
78
Atlético hraje na rychlé protiútoky. Jeden takový zakončoval zpoza pokutového území Tiago, ale branku se mu trefit nepodařilo.
76
Villarreal se stále marně pokouší prosadit na útočné polovině. Nyní se útočného faulu dopustil Jokić.
74
Tentokrát se již Raúl García ke střele dostal, když zpoza velkého vápna prověřil Asenja, který míč bez problémů zastavil.
73
Tiago poslal do vápna hostí velmi dobrý centr, který našel Raúla Garcíu, jemuž ale míč odskočil a nakonec z toho ohrožení branky Asenja nebylo.
72
Atlético hraje chvílemi velmi pasivně a zřejmě se snaží šetřit síly na odvetné utkání s Barcelonou. Villarreal se toho snaží využít a přidává na své aktivitě.
70
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego, přichází José Ernesto Sosa.
69
Žlutou kartu dostává Raúl García (Atlético Madrid).
69
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Jonathan Pereira.
68
Ke střele na branku se dostal z pravé strany pokutového území Perbet, ale míč poslal vedle branky.
67
Koke za faul na středu hřiště obdržel žlutou kartu.
66
Villarreal začíná přidávat na své aktivitě a častěji se drží u míče. Momentálně kombinuje na útočné polovině a snaží se dostat do zakončení.
64
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Joan Román, přichází Javier Aquino.
63
Obraz hry se v posledních minutách vůbec nemění. Domácí kombinují s míčem na středu hřiště, ale nikam se zbytečně netlačí.
61
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází David Villa, přichází Adrián.
60
Villarrealu se na útočné polovině dnes vůbec nedaří, domácí hrají velmi pozorně.
58
Z velké vzdálenosti se do míče opřel Perbet, ale branku trefit nedokázal.
57
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Cristian Rodríguez, přichází Tiago.
56
Obraz hry se v posledních minutách vůbec nemění. Atlético je aktivnějším týmem a snaží se přidat druhou branku.
54
Atlético kombinuje s míčem na středu hřiště, ale do zakončení se mu nedaří dostat.
52
Zpoza velkého vápna se ke střele dostal David Villa, který prověřil pozornost Asenja.
51
Cani se pokoušel obloučkem za obranu uvolnit Perbeta, ale k míči se dostal jako první Courtois.
49
Villarreal hraje na začátku druhého poločasu velmi aktivně a snaží se vyrovnat. Atlético však pozorně brání.
48
Perbet se pokoušel dostat z levé strany do vápna, ale o míč ho připravil Jokić.
46
Villarreal rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Po prvním poločase vede Atlético Madrid nad Villarralem 1:0, když prozatím jedinou branku utkání vstřelil ve 14. minutě Raúl García. Domácí po celý poločas kontrolovali hru a mají dnešní utkání velmi dobře rozehrané. Fotbalisté Villarrealu sice hrají velmi aktivně, ale nedaří se jim prosadit na útočné polovině. Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
45+1
45
V prvním poločase se nastavovat nebude.
44
Koke poslal centr na hranici malého vápna, odkud se podařilo hostující obraně míč odvrátit. U míče však nadále zůstávají domácí.
43
Atlético se snaží před koncem prvního poločasu přidat druhou branku. K dispozici bude mít nyní rohový kop.
42
Žlutou kartu dostává Gabriel Paulista (Villarreal CF).
41
Na druhé straně se dostal do zakončení z hranice velkého vápna Jokić, ale domácí obrana jeho pokus k brance nepropustila.
40
Asenjo se opět ve vápně dokázal dostat k centru z pravé strany, který letěl na Davida Villu.
39
Po volném kopu Atlética se do zakončení hlavou dostal Godín, jenž poslal míč vedle pravé tyče.
37
Tempo hry v posledních minutách mírně opadlo, když Atlético kontroluje hru na útočné polovině.
35
Do zakončení se dostal po přihrávce Perbeta Trigueros, jehož pokus zpoza velkého vápna byl však domácí obranou zablokován.
34
Rychlý protiútok podniklo také Atlético, který zakončil hlavičkou vedle branky David Villa.
33
Rychlá útočná akce Villarrealu brankou neskončila, když se do ofsajdu dostal Perbet a celý útok hostí byl ukončen.
31
Koke se dostal k centru z pravé strany, ale hostující obrana dokázala míč odvrátit.
30
Villarreal je pod tlakem, ale zatím se mu daří úspěšně bránit. Atléticu se nedaří dostat do zakončení.
28
Koke se dopustil útočného faulu a může být rád, že neobdržel žlutou kartu.
27
Villa se dostal ve vápně k míči, ale ten mu nakonec uskočil, takže se ke střele na branku nedostal.
26
Atlético se nadále drží u míče a kombinuje na útočné polovině.
25
K exekuci rohového kopu se postavil Koke, jenž poslal míč před branku, kde se k němu dostal jako první Asenjo a míč vyboxoval daleko od své branky.
24
Po levé straně se dostal do velkého vápna Villa, kterému se podařilo vybojovat rohový kop.
22
Atlético hraje ve velkém klidu, když se zbytečně nikam nežene a kontroluje hru, i když se u míče častěji drží hosté.
20
Villarrealu se dnes na útočné polovině vůbec nedaří, hosté se nemohou dostat do zakončení.
18
Hosté kombinují s míčem na středu hřiště, ale na útočnou polovinu se jim nedaří dostat, protože domácí velmi aktivně napadají.
17
Z levé strany poslal míč před branku Asenja Suárez, ale brankář hostujícího celku se k míči dostal jako první.
16
Atlético se však zvýšeného úsilí svého soupeře nezaleklo a dokázalo se dostat k míči.
15
Villarreal se po inkasované brance usadil na útočné polovině a pokouší se okamžitě vyrovnat.
14
Atlético právě vstřelilo branku!
Atlético se dostává po rohovém kopu do vedení. Koke poslal do vápna dobrý centr, na který si naběhl RAÚL GARCÍA a hlavou poslal míč přímo pod břevno. Asenjo se po míči natahoval, ale dosáhnout na něj nedokázal.
12
Atlético Madrid bude zahrávat rohový kop.
10
Atlético zatím v úvodu utkání trápí časté nepřesnosti v rozehrávkách.
9
Hosté měli k dispozici volný kop. Jeho rozehrávky se ujal Diego, kterému se však nepodařilo najít někoho ze svých spoluhráčů, když domácí obrana míč bez problémů odvrátila.
7
Dlouhá přihrávka Gaspara však skončila v rukavicích Courtoise, který se snaží hru uklidnit.
6
Fotbalisté Villarrealu se drží na středu hřiště u míče a připravují se k útoku.
5
Pina uvolnil přihrávkou mezi obránci Perbeta, který se dostal z levé strany do pokutového území. Jeho následný centr před branku však skončil v rukavicích Courtoise.
4
Po rohovém kopu se dostal míč na hranici pokutového území na kopačky Diega, který pohotově vystřelil a míč poslal nad branku.
3
Domácí kombinují s míčem na útočné polovině.
2
Na druhé straně se pokoušel po levé strany prosadit Rodríguez, ale k centru do vápna se nakonec nedostal.
1
Villarreal rozehrával hned v první minutě rohový kop, ale k ohrožení branky Courtoise se hosté nedostali.
1
Fotbalisté Atlética se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.
1
Fotbalisté obou celku jsou již na hrací ploše. Utkání bude během krátké chvíle zahájeno.

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Alderweireld, Godín, Filipe – C. Rodríguez, M. Suárez (C), Diego, Koke, Raúl García – David Villa.
Náhradníci: Aranzubia – Insúa, Miranda, Tiago, J. Sosa, Adrián, Sáiz.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Paulista, Pantić, Jokić – Román, Pina, B. Soriano (C), Cani – Perbet, Trigueros.
Náhradníci: Juan Carlos – A. Blázquez, Aquino, M. Gómez, Jonathan Pereira, Leiva, Jiménez.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Marco.
Villarreal CF

Villarreal se momentálně nachází na sedmém místě a bojuje o evropské poháry, když na šestou Sevillu a pátý Real Sociedad ztrácí pouhý jeden bod. Dnes Villarreal nic lehkého nečeká, ale určitě se předem nevzdává. V posledním ligovém utkání remizoval Villarreal s Elche 1:1.
Atlético Madrid

Atlético má letošní sezónu rozehranou velmi dobře na všech frontách. V lize se nachází na prvním místě, když má jednobodový náskok před druhou Barcelonou, se kterou také soupeří v Lize mistrů, kde ve čtvrtfinále zvládlo první utkání na Nou Campu na výbornou, když tam remizovalo 1:1, takže v odvetě má velkou šanci svého soka vyřadit. V posledním ligovém utkání porazilo Atlético Madrid na venkovním hřišti Bilbao 1:0.
Přeji krásné odpoledne a vítám Vás u sledování textového přenosu z 32. kola Primera Division, ve kterém se odehraje zápas Atlético Madrid – Villarreal CF. Utkání to bude určitě velmi zajímavé, protože Atlético hraje o titul, zatímco Villarreal bojuje o účast v evropských pohárech.

Začátek utkání je naplánován na 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.