To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec. Oba týmy se dnes rozchází smírně po remíze 2:2, která je ztrátou hlavně pro Celtu Vigo. Ta vedla po prvním poločase 2:0 a rázně vykročila k vítězství, jenže hosté se ve druhém poločase hodně "zvedli" a i když po vyrovnávací gólu Sáncheze v 53. mnutě měli více ze hry domácí, přišel v 75. minutě další "trest" v podobě vyrovnávacího gólu! Střídající Bifouma se dostal za obranu Celty a zblízka překonal Rodrígueze.
90+3
Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny.
90+2
Hosté rozehrávají rohový kop z levé strany, míč prolétl těsně vedle domácí branky!
90+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!
90
Probíhá devadesátá minuta, stav nerozhodný, rozhodne v samém závěru některý z týmů o zisku všech bodů?
89
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Levy Madinda.
88
Javi López fauluje Krohna-Dehliho a dostává také žlutou kartu, domácí mají volný kop na polovině soupeře.
87
D. Rodríguez ostře "zajel" do Javi Lópeze a dostává žlutou kartu.
86
Hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
84
Rafinha stáhl za dres Bifoumu a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
84
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Charles, přichází Yoel Rodríguez.
81
Ze druhého rohu se již domácí neprosadili, z tribun se ozývá pískot.
80
Rohový kop pro Celtu Vigo, Cabral se dostává k hlavičce, míč vyráží skvělým zákrokem Casilla!
79
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio García, přichází Raúl Rodríguez.
77
To je pro domácí velká nepříjemnost, ztratit dvoubrankový náskok.
75
Espanyol právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! THIEVY BIFOUMA dostává skvělou přihrávku od Lópeze na pravou stranu, obrana Celty "zaspala" a Francouz se dostal sám před Rodrígueze, kterého přesnou přízemní střelou překonává!
75
Hosté kombinují na vlastní polovině.
74
Domácí ztrácí míč, navíc faulují na půli hřiště.
72
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází David López, přichází Abraham González.
71
Dvakrát nyní dokázali domácí zahrozit, příchod Rafinhy hru Celty Vigo hodně "rozhýbal"!
70
Výtečná střela Cabrala zpoza šestnáctky, Casilla skvěle chytá!
69
Cetla Vigo se dokázala vymanit z tlaku soupeře, domácí nyní tlačí Espanyol před jeho branku.
68
Celta kombinuje před pokutovým územím Espanyolu, po přihrávce Cabrala střílí Krohn-Dehli zpoza vápna, přímo do míst, kde je Casilla.
67
Rodríguez má míč ve své moci a rozehrává, ale v posledních minutách se přece jenom více daří hostům.
65
Domácí vhazují z levé strany na polovině soupeře.
64
Bifouma se dostal do šance z pravé strany, ale skvělým zákrokem se blýskl Rodríguez.
63
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Rafinha.
61
Domácí připravují střídání, do hry se chystá zasáhnout Rafinha.
60
Po hodině hry svitla hostům naděje na body z dnešního zápasu, podaří se jim v závěrečné půl hodině vyrovnat?
59
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Thievy Bifouma.
59
Obrana Espanyolu odkopává až na půlící čáru, hosté zůstávají u míče.
57
Simão zbytečně diskutoval s rozhodčím, který odpískal faul soupeře, až si "vysloužil" žlutou kartu!
57
Útočným faulem končí akce Celty u branky soupeře.
56
Kiko Casilla si opět diriguje obranu před další rohem Celty Vigo. Tentokrát Toni rozehrál z pravé strany, ale znovu obrana odvrací.
55
Toni rozehrává rohový kop z levé strany. Obrana Espanyolu odvrací na aut.
53
Pohotová střela VÍCTORA SÁNCHEZE z hranice pokutového území Cetly Vigo, kterému míč "připravil" svým průnikem Sergio García a míč končí v síti! Hosté snižují na 1:2.
52
To nebyl dobře rozehraný volný kop, v podstatě jen hosté odevzdali míč Rodríguezovi.
51
Tentokrát mají výhodu volného kopu hosté, rozehrávat budou z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
50
Rohový kop z levé strany pro Celtu, míč vyboxovává Kiko Casilla.
49
Hosté vhazují na polovině hřiště z pravé strany, ale míč získávají domácí fotbalisté.
48
Teď to již budou mít hosté hodně složité, dotahovat dvoubrankovou ztrátu...
46
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Skvělý vstup domácích do druhého poločasu CHARLES DIAS se krásně "zavěsil" do vzduchu ve vápně Espanyolu a přesný centr Krohna-Dehliho z levé strany usměrnil přesně k tyči!
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:04 hodin.
První poločas je u konce, díky brance Lópeze, který se trefil ve 42. minutě, vedou domácí 1:0, ale vzhledem k průběhu hry ještě není zdaleka nic rozhodnuté, protože hosté nehrají vůbec špatně! Celtě se povedl hlavně závěr poločasu, kdy dokázala Espanyol zatlačit a nakonec z tohoto tlaku i vytěžila vedoucí gól.
45+2
Znovu rozehrává Toni, ovšem hosté odhlavičkovávají. Navíc López fauluje a dostává také žlutou kartu. To vše již ve druhé minutě nastavení.
45+1
Toni rozehrává, ale trefuje pouze "zeď", je to rohový kop z levé strany.
45
Pětačtyřicátá minuta je tady, navíc je tu i žlutá karta pro Rafaela Fuentese, který v těsné blízkosti pokutového území fauluje Charlese, skvělá standardka pro Celtu Vigo!
44
Publikum ožilo, gól "do šatny" může mít zásadní vliv na další průběh zápasu!
42
A převaha Celty v posledních minutách přináší své ovoce! Krásná kombinace na hranici pokutového území Espanyolu, kdy Krohn-Dehli krásným lobem za obranu soupeře vybízí ÁLEXE LÓPEZE, který si míč dokázal zpracovat a střelou z otočky překonat Casillu.
42
Statistika držení míče – 52% : 48%.
41
Domácí se v závěru první půle snaží dostávat více do zakončení.
40
Rozhodčí ale píská faul domácím fotbalistům, odkop od branky Espanyolu.
40
Fernández vybojoval rohový kop, jeho střelu z pravé strany vyráží Kiko Casilla na roh.
39
Simão rozehrává z blízkosti půlící čáry, ale znovu je to nepřesně kopnutá standardka.
38
Cabral se provinil proti pravidlům, když stáhl za dres na vlastní polovině Garcíu, hosté budou rozehrávat.
37
Odkop od branky Celty, ale míč získávají hosté.
35
Míč se dostává postupně až k brance Espanyolu, odkud Kiko Casilla vykopává.
34
Javi López faulován, hosté rozehrávají poblíž středového kruhu.
33
Celta vybojovala míč na polovině soupeře, ale míč končí v zámezí, z toho nic nebude.
32
Augusto Fernández posléze fauluje a dostává za zákrok na Víctora Sáncheze žlutou kartu.
31
Juan Fuentes nepřešel na levém křídle přes bránícího Fernándeze.
30
Po půl hodině hry platí, že se stále hraje bez branek, navíc si ani jeden z týmů nevytvořil čistou gólovou šanci. Mírně aktivnější byli v úvodu zápasu hosté, nyní je již hra vyrovnaná.
29
Zatím sledujeme opatrné utkání, s minimem šancí na obou stranách.
28
Útočný faul domácích v pokutovém území soupeře, ač to původně vypadalo na faul Colotta...
27
Domácí kombinují na vlastní polovině.
26
Kiko Casilla nyní dvěma dobrými zákroky uchránil čisté konto pro Espanyol.
25
Naivní snaha Charlese o odpískání pokutového kopu, což sám Brazilec brzy poznal a okamžitě z trávníku vyskočil.
24
Míč ovšem pouze prolétl pokutovým územím Cetly Vigo, aniž by ho kdokoli tečoval, odkop od branky.
23
Espanyol rozehrává volný kop z pravé strany, na polovině soupeře.
22
Charles se dokázal probojovat mezi přesilou obránců soupeře, ale byl před brankou Espanyolu osamocen.
20
Fernández střílí zpoza šestnáctky soupeře, ale míč letí vysoko nad branku.
18
Nolito se nedostal ke střele uvnitř pokutového území Espanyolu.
17
Sergio García se snaží z pravé strany dostat do zakončení, ale míč mu uzmul gólman Rodríguez.
16
Autové vhazování pro Espanyol z pravé strany, na polovině soupeře.
15
Krohn-Dehli získává míč, ale Álex Lopéz ho zase ztrácí, hrát mohou hosté.
14
Zatím se domácí nedostali k ohrožení branky soupeře.
13
Víctor Sánchez fauluje na půlící čáře unikajícího Lópeze a dostává žlutou kartu.
13
Hosté rozehráli rohový kop, ale nedostali se do zakončení.
12
Míč má na kopačkách Casilla, který plní v této chvíli funkci libera.
11
Hraje se převážně ve středu hřiště.
10
Zatím sledujeme opatrný fotbal, hosté mírně aktivnější.
8
Krohn-Dehli fauluje na polovině soupeře, ale nesouhlasí s verdiktem sudího, ten mu musí domlouvat.
6
Sergio García se probojoval po pravé straně do vápna, snaží se přihrát na střed, ale obrana Celty Vigo odvrací.
4
Stuani se nedostal do zakončení, dobře zasáhl obránce Fontàs.
2
Kiko Casilla rozehrává od vlastní branky, hosté zakládají postupný útok.
1

Real Club Celta de Vigo: Rodríguez – Mallo, Cabral, Fontàs, Toni – Fernández, Oubiña, Krohn-Dehli, López, Nolito – Charles

Espanyol Barcelona: Casilla – López, Colotto, Moreno, Fuentes – Simão, Sánchez, Stuani, López, Pizzi – García

Rozhodčí: Teixeira – García, Torre.
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola španělské Primera División, v němž domácí Celta Vigo přivítá Espanyol Barcelonu. Utkání se odehraje na Estadio de Balaídos ve Vigu a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní José Teixeira a asistenti César García, Manuel Torre.
CELTA VIGO
V ročníku 2012/2013 obsadila Celta Vigo až sedmnácté místo, když v osmatřiceti zápasech nasbírala sedmatřicet bodů za deset výher a sedm remíz. V jedenadvaceti zápasech odešli fotbalisté Viga ze hřiště poraženi a od sestupové osmnácté příčky je tak odděloval pouhý bod! V letní přípravě se utkala Celta mj. i se silným Portem, kterému podlehla 0:1
Poslední ligové zápasy:
3.05.2013 / 34. kolo / Celta Vigo – Bilbao 1:1
08.05.2013 / 36. kolo / Celta Vigo – Atl. Madrid 1:3
12.05.2013 / 35. kolo / Real Betis – Celta Vigo 1:0
26.05.2013 / 37. kolo / Valladolid – Celta Vigo 0:2
ESPANYOL BARCELONA
Hosté skončili v loňské sezóně Primera División na třináctém místě, což rozhodně nejsou příčky, na které jsou příznivci Espanyolu zvyklí. V osmatřiceti zápasech nasbírali barcelonští čtyřiačtyřicet bodů za jedenáct výher a stejný počet remíz. Také Espanyol vyzval v letní přípravě zvučného soupeře, a to v generálce před startem ligy, kdy se střetl s anglickým Tottenhamem a uhrál cennou remízu 1:1.
05.05.2013 / 34. kolo / Sevilla FC – Espanyol 3:0
11.05.2013 / 35. kolo / Espanyol – Real Madrid 1:1
19.05.2013 / 36. kolo / La Coruña – Espanyol 2:0
26.05.2013 / 37. kolo / Espanyol – FC Barcelona 0:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.