To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Fanoušci Elche se v hledišti radují ze zisku jednoho bodu, který může být v záchranářském boji velmi důležitý, vzhledem k těžkému losu, který Elche v závěrečných kolech má. Barcelona získává bod a vzhledem k tomu, že i Atlético doma "jen" remizovalo, bude to hostům zatím stačit. O titul si to tak v pikantním souboji v závěrečném kole rozdá na Nou Campu s Atléticem!
90+3
Sudí Fernando Teixeira se rozhodl nastavit tři minuty, do konce zápasu tak zbývají poslední vteřiny a oba týmy jsou blízko bezbrankové remíze.
90+2
Xavi dal přednost Messimu, ten to zkouší přímo na branku, ale Herrera dnes chytá fantasticky, další skvělý zákrok, kterým vyráží míč!
90+1
Carlos Sánchez fauluje Iniestu před vlastním pokutovým územím a v nastaveném čase tak mohou hosté rozhodnout o svém vítězství, pokud tedy vstřelí gól z tohoto volného kopu.
90
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Coro, přichází Fidel.
88
Xavi to zkouší z úhlu přímo na branku, ale to by musel míč ještě více "zatočit", což nebylo a domácí mohou rozehrávat.
87
Damián Suárez lehce zavadil o pronikajícího Telle a sudí píská faul. Velmi dobrá pozice pro FCB, na levé straně, v těsné blízkosti pokutového území Elche!
87
Herrera odkopává míč až daleko na polovinu Barcelony, Xavi dokázal těžký míč zpracovat a rozehrát.
86
Další kombinace hostů před pokutovým územím Elche, ale hra hostů postrádá co, co Barcelonu zdobilo v letech předchozích, rychlé a hlavně přesné přihrávky, kterými vyšachovala defenzivu téměř každého týmu.
85
Dani Alves fauluje Rodriguese na vlastní půli, další cenné vteřiny pro Elche. Volný kop z blízkosti půlící čáry.
84
Parádní střela Adriana z levé strany, z nějakých dvaadvaceti metrů od branky Elche, točená střela končí vedle branky.
83
Richmond Boakye faulován v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a je jasné, že se mu jen tak z trávníku chtít nebude.
82
Iniesta vrací na střed, kde je Xavi, ale ani ten se ke střele neodvážil.
81
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cesc Fábregas, přichází Xavi.
80
Asi největší šance Elche v průběhu utkání, z levé strany se dostává, po výtečné přihrávce Boakyeho, ke střele Garry Mendes Rodrigues, který pálí uvnitř pokutového území Barcelony, ale těsně netrefuje branku!
79
A Barcelona rozehrává rohový kop z levé strany, míč směřuje do vápna, kde však úřaduje defenziva Elche.
79
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Carles Gil, přichází Richmond Boakye.
77
Vzápětí budou mít hosté další rohový kop, ale to až po vystřídání v domácí sestavě.
76
Rohový kop pro Barcelonu. Hosté se ale ani z tohoto rohového kopu neprosazují, míč ve středu hřiště.
75
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Javi Márquez, přichází Alberto Rivera.
73
Pozor, tři hráči Barcelony se ženou na oslabenou obranu Elche, výtečný zákrok jednoho z domácích hráčů, který Fábregasovi odebral míč.
72
Adriano drží míč před pokutovým územím soupeře, ještě hledá na pravé straně Messiho, ten centruje před branku, kde míč ale sbírá Herrera.
70
Hosté rozehráli "na krátko", ale po střele Alexise Sáncheze budou moci domácí rozehrávat od vlastní branky.
69
Souboj o titul se ve španělské Primera División opravdu řádně zamotává! Rohový kop pro Barcelonu, hosté rozehrají z levé strany.
68
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Cristian Tello.
67
Senzační zpráva "přilétla" ze stadionu Vicente Calderón v Madridu, kde vedoucí Atlético překvapivě prohrává 0:1 s Málagou!
65
Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (Elche CF).
64
Dani Alves a Messi se probíjí do pokutového území Elche, tam je ale zřetelná přesila bránících hráčů, kteří získávají míč a odehrávají do bezpečí.
63
Nakonec centruje Fábregas z levé strany, snaží se najít Messiho, ten se ale k hlavičce nedostal.
63
Po ose Messi – Fábregas – Adriano, se míč dostává na levou stranu, kde je Pedro.
62
Žlutou kartu dostává Pedro (FC Barcelona) za zbytečné obtěžování rozehrávajícího Herrery.
61
Domácí hrají velmi sympaticky, nebojí se zaútočit i ve čtyřech hráčích, vědí, že Barcelona je, nejen v tomto zápase, "zranitelná".
60
A další střelecký pokus Carlese Gila, který se zatím, jako jediný z kádru Elche, dokáže dostat do střelecké pozice.
60
Fábregas nepřesně přihrává před vápnem Elche, obránci vystihli jeho úmysl, ale nedokázali odehrát, hosté stále v útoku.
59
Na centr z levé strany si nabíhá Messi, který hlavičkuje z hranice pokutového území, ale netrefuje branku, Herrera nemusel zasahovat.
58
Aktivní Carles Gil má míč a zkouší střílet ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč prosvištěl nějaké dva metry nad brankou hostů.
57
Celá akce domácího týmu před pokutovým územím Barcelony končí odpískaným ofsajdem.
56
Žlutou kartu dostává Javier Mascherano (FC Barcelona), který stáhl k zemi pronikajícího Gila, na vlastní polovině.
55
Carles Gil "zlobí" před pokutovým územím soupeře, ale hosté získávají míč.
54
Před Pedrem odkopává do bezpečí bránící David Lombán.
53
Messi sice padá v souboji s obráncem Elche, ale ještě stihl přihrát na Alexise Sáncheze, kterému ale na pravé straně "utíká" míč.
50
Žlutou kartu dostává Alexis Sánchez (FC Barcelona) poté, co Garry Rodrigues nastřelil jeho ruku.
50
Damián Suárez to zkouší takovým "jemným" centrem do pokutového území Barcelony, tam defenziva hostů neměla problém s tímto míčem.
49
Volný kop pro Elche, na polovině Barcelony. Domácí rozehrají z pravé strany.
47
Messi hned v úvodu druhého poločasu v další šanci, ale pod nohy se mu vrhl Herrera, který střelu dokázal vytěsnit mimo branku!
46
Druhý poločas začne přibližně ve 20:01 hodin.
Rozhodčí Fernando Teixeira ukončil první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut, nenastavil ani vteřinu a oba týmy tak odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Všechny šance, které jsme v první půli zaznamenali, patřili fotbalistům Barcelony, kteří se ale gólově prosadit nedokázali. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, resp. jeho řádné hrací doby. Domácí drží míč na polovině Barcelony, po zásahu bránícího Marca Bartry však budou vhazovat hosté.
43
Žlutou kartu dostává Domingo Cisma (Elche CF) za faul zezadu na Dani Alvese, na vlastní polovině.
42
Iniesta vybojoval míč a je z toho šance, Busquets pálí pouze do míst, kde je připraven Herrera, ten chytá.
40
Jak již "dobrým" zvykem, ani z tohoto rohu není žádné nebezpečí pro branku Elche. Hosté ale zůstávají před pokutovým územím soupeře.
39
A další rohový kop pro Barcelonu, znovu z levé strany.
38
Rohový kop pro Barcelonu, z levé strany. Hosté se však zatím z rohů nedokáží více prosadit, kromě jediné velké šance Iniesty, který ve 14. minutě vylekal domácího gólmana.
38
Messi rozehrává, míč nakonec prolétl celým pokutovým územím a skončil těsně vedle vzdálenější tyče!
37
Dani Alves centruje z pravé strany, na polovině soupeře, ale tam zahrál obránce Elche rukou. Volný kop pro Barcelonu.
36
Javi Márquez rozehrává znovu z levé strany, míč letí do vápna Barcelony, kde zasahuje Pinto, který chytá míč a vykopává.
35
Dani Alves opět fauluje, tentokrát blíže k vlastnímu pokutovému území, než v předchozí situaci.
34
Javi Márquez centruje do pokutového území, tam ale jeden z domácích hráčů fauluje v hlavičkovém souboji, sudí píská faul a míč získávají hosté.
33
Dani Alves fauluje na vlastní půli a domácí si tak mohou na chvíli oddechnout a zaměřit se na útočnou fázi. Volný kop z levé strany, z blízkosti půlící čáry.
32
Ani tentokrát se hosté z rohového kopu neprosazují, míč směřuje ven z pokutového území Elche.
31
Po zpětné přihrávce Fábregase se míč dostává k Messimu, ten to zkouší technicky zpoza šestnáctky, ale střelu přizvedl obránce Elche nad branku, rohový kop pro Barcelonu.
30
Druhá šance pro Messiho, který rozehrává rohový kop, míč směřuje do vápna Elche, tam ale úřaduje domácí obrana.
29
Messi skutečně volný kop rozehrál, ovšem obránce Elche odhlavičkovává na roh.
29
Messi si bere míč a zřejmě to bude on, kdo bude rozehrávat volný kop z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky Elche.
28
Žlutou kartu dostává Sergio Pelegrín (Elche CF) za faul na pronikajícího Messiho, v blízkosti vlastní šestnáctky.
27
Žádné nebezpečí pro branku Barcelony, naopak, bleskový protitútok hostů, který však končí ztrátou míče v podání Alexise Sáncheze, který nepřešel přes obránce Elche.
26
Žlutou kartu dostává Adriano (FC Barcelona) za faul na polovině soupeře, kdy zezadu "skolil" stojícího Carlese Gila.
26
Z rohového kopu se pak hosté prosadit nedokázali, míč má ve své moci Herrera, který vykopává.
25
Parádní akce Messiho, který sprintuje s míčem k pokutovému území, kde ho nezastavili ani dva bránící hráči Elche, střílí zpoza vápna, Herrera opět parádně vyráží na roh!
24
Domácí zvládají odebírat míče soupeři pouze za cenu faulu, tedy pouze na pár vteřin, než sudí pískne faul.
22
Fábregas faulován Garry Rodriguesem, ve středu hřiště, hosté rozehrávají.
20
Fabregas vybízí parádním pasem Alexise, ale dobrou práci odvedl bránící Damián Suárez.
19
Defenziva Elche zatím pracuje hodně dobře, nyní dokázal "odzbrojit" ve vápně Pedra. Herrera tak může vykopávat od vlastní branky.
18
Alves hledá ve vápně Fabregase, ale jeho zpětnou přihrávku dokázal zachytit bránící Pérez, který odkopává do bezpečí.
16
Odkop od branky Barcelony, hraje se zatím velmi dobrý fotbal, k čemuž přispívá dobrým výkonem i domácí tým.
14
Iniesta pálí z hranice pokutového území, jeho střela z voleje byla velmi povedená, fantastickým zákrokem zachránil Herrera, který podržel svůj tým. Největší šance dosavadního průběhu!
13
A také hosté mají k dispozici rohový kop, a to z pravé strany.
12
Závar před brankou Barcelony, domácí se dožadují dalšího rohového kopu, rozhodčí Teixeira je jiného názoru a ukazuje, že se bude kopat od branky.
12
Javi Márquez rozehrál z levé strany, ale defenziva Barcelony odvrací na další roh.
11
Následuje nákop na Garry Mendes Rodriguese, který na levé straně vybojoval rohový kop pro domácí tým.
10
Odkop od branky Elche, míč směřuje až k pokutovému území Barcelony.
9
Adriano ztrácí míč ve středu hřiště a hosté se musí vracet na svou polovinu.
7
Adriano nakopává míč na Alexise Sancheze, ale dobře zasáhl Sergio Pelegrín, domácí vhazují.
6
Barceloně se zatím kombinace na polovině Elche nedaří, sledujeme dost ztrát míčů.
4
A z první útočné akce domácích je volný kop z levé strany, domácí rozehrají téměř od rohového praporku.
3
A nyní končí míč u gólmana Herrery, který bude moci vykopávat.
2
Busquets zkouší propasovat míč do pokutového území, marně, obrana Elche odvrací.
1

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Lombán, Pelegrín, Cisma – Gil, R. Pérez, J. Márquez, C. Sánchez, G. Rodrigues – Coro.
Náhradníci: Toño – Albacar, Rivera, Mantecón, Fidel, Boakye, C. Herrera.

FC Barcelona: Pinto – Dani Alves, Bartra, Mascherano, Adriano – Fábregas, Busquets, Iniesta – A. Sánchez, Messi, Pedro.
Náhradníci: Olazábal – Montoya, Xavi, Song, Afellay, Roberto, Tello.

Rozhodčí: Fernando Teixeira – Victoriano Díaz, Manuel Torre.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí ELCHE CF přivítá FC BARCELONU. Utkání se odehraje na Estadio Manuel Martínez Valero v Elche a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Fernando Teixeira, asistenti Victoriano Díaz a Manuel Torre.
Poslední vzájemný zápas v Primera División
05.01.2014 / 18. kolo / Barcelona – Elche 4:0
ELCHE CF
Elche není v záviděníhodné pozici, byť se zatím nachází nad pásmem sestupu. K jistotě záchrany mu totiž chybí dva body a získat je již dnes, v souboji s aktuálně druhou Barcelonou, bude hodně obtížné. V posledním ligovém kole zavítá Elche na hřiště Sevilly, kde se také nedají očekávat bodové hody. Spoléhat se tak Elche musí hlavně na výsledky ostatních týmů, které bojují také o záchranu!
FC BARCELONA
Barcelona dnes musí, v boji o ligový titul, jednoznačně vyhrát. Na druhém místě, v obležení obou klubů z Madridu, totiž na titul ztrácí tři body, ovšem vedoucí Atlético hraje dnes s Málagou na svém hřišti, což se dají očekávat tři body. Pikantní bude závěrečné ligové kolo, kdy na Nou Camp zavítá právě madridské Atlético! Bez šancí na titul není ještě ani Real, který ztrácí na třetím místě čtyři body na titul, na druhou Barcelonu pak bod!
26.03.2014 / 30. kolo / Barcelona – Celta Vigo 3:0
29.03.2014 / 31. kolo / Espanyol – Barcelona 0:1
05.04.2014 / 32. kolo / Barcelona – Real Betis 3:1
12.04.2014 / 33. kolo / Granada CF – Barcelona 1:0
20.04.2014 / 34. kolo / Barcelona – Bilbao 2:1
27.04.2014 / 35. kolo / Villarreal – Barcelona 2:3
03.05.2014 / 36. kolo / Barcelona – Getafe CF 2:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.