Je tu konec zápasu, který skončil remízou 2:2. Domácí mohou děkovat hlavně Lafitovi, který jednu branku vstřelil a před druhou byl faulovaný v pokutovém území. Getafe toho dneska moc nepředvedlo a může být rádo alespoň za bod za remízu.
90+3
Ještě jednu žlutou kartu dostal v závěru zápasu Borja.
90+2
Ze standardky se domácí neprosadili, následně je jim pískaný ofsajd.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Rafita fauloval Pedra León a je z toho přímý kop ze zajímavé pozice.
89
Závěr zápasu se rychle blíží a vypadá to, že více po výhře touží domácí.
88
Hosté potřetí střídají. Odešel Rodri a nastupuje Oscar Díaz.
86
Útočná akce hostů skončila ofsajdem Susa.
85
Stav zápasu je tedy nerozhodný 2:2. Uvidíme, zda jeden z týmů bude toužit po výhře.
84
Getafe právě vstřelilo branku!
DIEGO CASTRO měl obrovské štěstí. Brankář vystihl směr jeho špatně kopnuté penalty, avšak míč mu podklouzl pod tělem a je z toho gól – 2:2!
83
Castro sice gól vstřelil, ale jeho penalta se bude kvůli technickému prohřešku opakovat.
82
Lafita byl faulovaný ve vápně a následuje penalta!
80
Ke střele se dostal Colunga, jeho pokus byl ale nepřesný.
79
Hosté střídají. Odstupuje Tébar a nastupuje Corona.
78
Hraje se ve středu pole, míč mají momentálně domácí.
76
Z následného protiútoku se k zakončení dostal Vidal, míč poslal těsně mimo.
75
Hraje se od vápna k vápnu. Domácí se dožadovali po pádu Leóna ve vápně pokutového kopu, pokračuje se ale ve hře,
73
K zahrávání přímého kopu se postavil Pedro León, jeho centr do vápna byl ale hodně nepovedený.
72
Nyní je tu pro domácí možnost v podobě přímého kopu.
70
Hráči Almeríe jsou zatažení v defenzivě, a to jim v pohodě stačí k tomu, aby drželi své vedení.
69
Hosté střídají. Odešel Soriano a nastupuje Suaréz.
68
Hráči Getafe nemají stále zápas ve svých rukou. Nic se jim nedaří a přes polovinu hřiště se nedostávají.
66
Čas rychle plyne a domácím se pomalu začíná krátit čas na vyrovnání.
64
Hosté stále drží balon daleko od brány soupeře, zatím to na žádné drama nevypadá.
62
Do míče se hezky opřel Tébar, míč z jeho kopačky musel vyrážet gólman Moyà.
61
Další střídání domácích. Odstupuje Sarabia a nastupuje Miku.
60
Už už to vypadalo, že se domácí dostanou do šance, míč ale odvrátil na aut Rodri.
60
Máme za sebou skoro hodinu hry a stav zápasu je stále 1:2. Hosté v pohodě drží jednobrankový náskok.
59
Na přízemní centr do vápna si nabíhal Colunga, k míči se ale nedostal.
58
Soriano dostal od protihráče kopačkou do obličeje, bude ale v pořádku a nenechá se ani ošetřovat.
57
Domácí měli možnost kopat přímý kop, po centru do vápna se ale hosté v pohodě ubránili.
55
Hosté jsou ale stále ve velké pohodě, nikam nespěchají a drží balon daleko od své brány.
53
Domácí tým střídá. Odešel Lacen a nastupuje Pedro León.
52
Po rohu se hosté neprosadili, míč mají hráče Getafe.
51
Technicky zpoza vápna vystřelil Verza, jeho ránu vyrazil gólman Moyà na rohový kop.
50
Dlouhé vteřiny se hraje u postranní čáry a domácím se nedaří.
49
Hosté zatím ve velké pohodě drží vedení z první půle. Hráči Getafe se prakticky nemohou dostat na polovinu soupeře.
48
Domácí sice vstoupili do druhého poločasu s velkým odhodláním, do šancí se ale zatím nedostávají.
46
Hned v úvodu druhé půle dostal žlutou kartu domácí Rafa.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Je za námi první poločas, po kterém vedou překvapivě hosté 2:1. Domácím se vůbec nedaří a pokud chtějí v dnešním zápase bodovat, musí hodně zabrat.
45+1
Centr do vápna se hostům ale nepovedl a domácí odkopli.
45
Již se hraje poslední minuta prvního poločasu, u balonu jsou hosté, kteří budou rozehrávat přímý kop.
44
Domácí se pokusili natlačit se až k vápnu soupeře, kombinace jim ale vůbec nevyšla a v klidu bude odkopávat gólman Esteban.
43
Na pravé straně byl u balonu Lafita, nic ale vymyslet nedokázal a hosté odvrátili míč na aut.
42
Hosté ve velké pohodě udržují své vedení a soupeře k balonu nepouštějí.
40
Pomalu se blíží konec prvního poločasu a zatím to nevypadá, že by se domácí nadechovali k nějakému obratu.
39
Fernando Soriano se dostal k další střele, tentokrát ale dobře zasáhl domácí brankář.
38
Hráči Getafe jsou zaskočeni a nedaří se jim přiblížit se k bráně soupeře.
37
Almería právě vstřelila branku!
Domácí jsou opět na kolenou, když se parádní ranou prosadil FERNANDO SORIANO!
35
Lafita poslal tvrdě k zemi Dubarbiera, kartu ale nedostává.
33
Hra se po divoké dvouminutovce opět trochu uklidnila. Míč mají více domácí.
32
Domácí bleskově vyrovnávají, když se po centru Sarabii z pravé strany hlavou prosadil ÁNGEL LAFITA – 1:1!
30
Suso parádním pasem vyslal do vápna RODRIHO, který byl sice z úhlu, podél vybíhajícího brankáře ale přesto skóroval – 0:1!
29
Po pravé straně se pokusil do vápna vniknout Lafita, jenže o míč přišel a přestože domácí chtěli penaltu, pokračuje se ve hře.
27
Domácí fotbalisté se již dlouho nedokázali přiblížit k bráně soupeře, zatím se jim nedaří.
25
Hosté měli možnost kopat rohový kop, domácí standardku zvládli dobře a následně soupeře vystavili do ofsajdu.
24
Z dálky zkusil vypálit hostující Suso, mířil těsně mimo.
23
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější, jenže do zajímavých šancí se nedostávají ani oni. Žlutou kartu dostal Suso.
21
Hraje se více středu pole, na další šanci čekáme.
19
Podobně z dálky pálil na druhé straně Videl, také on ale vypálil mimo.
17
Stále sledujeme spíše opatrnější podívanou. Ani jedno z mužstev není výrazně lepší.
16
Z dálky zkusil vypálit Valera, jeho povedená rána prolétla těsně vedle pravé tyče hostující brány.
15
Domácí jsou stále o něco lepší a tlačí se do útoku.
13
Mezi obránce si zkoušel na přihrávku naběhnout domácí útočník Colunga, byl ale lapený do ofsajdu.
12
Další trochu nesmělý útok hostujícího celku v pohodě přerušil gólman Moyà.
11
Hráči Getafe kopali také první rohový kop v zápase, ani oni ale bránu soupeře nedokázali ohrozit.
10
Zatím se hraje spíše mezi vápny, na další šance čekáme.
8
Z rohu fotbalisté Alemeríe bránu soupeře neohrozili.
7
Osmělili se také hosté, po útočné akci vybojovali rohový kop.
5
Domácí jsou v úvodu zápasu jasně lepší a tlačí se do útoku. Další zajímavou střelu vyslal na bránu soupeře Sarabia, gólman Esteban dobře zasáhl.
4
Další střelecký pokus domácího mužstva zaznamenal Lafita, také on ale vystřelil mimo.
2
Na druhé straně se do odraženého míče opřel Lacen, zamířil ale hodně mimo.
2
Aktivněji do zápasu vstoupili hosté, jejich útočné snažení zastavil faul Susa.
1
Hráči jsou již na trávníku, utkání může začít.

Getafe CF: Moyà – Valera, Alexis, Rafa, Lago – Lafita, Lacen, Sarabia, B. Fernández, D. Castro – Colunga

UD Almería: Esteban – Rafita, Pellerano, Trujillo, Dubarbier – Vidal, Tébar, F. Soriano, Verza, Suso – Rodri

Rozhodčí: Hernández – Aboy, Zancada.
Papírovým favoritem je podle sázkových kanceláří dnes domácí celek z Getafe. Uvidíme, zda se předpoklady naplní a nebo zda hosté překvapí a urvou ze hřiště Getafe nějaké body..
Tým UD Almería jako třetí celek loňské sezony druhé nejvyšší soutěže zvládl nástrahy playoff a postoupil po dvou sezonách v Segunda División zpět do nejvyšší soutěže. V premiéře letošní sezony Almería sice dvakrát vedla nad dalším nováčkem Villarrealem, přesto nakonec prohrála 2:3.
Čeká nás souboj dvou týmů, které zatím na první ligové body v letošní sezoně teprve čekají. Domácí Getafe začalo sezonu na hřišti silného Realu Sociedad, kde prohrálo po brankách Carlose Vely a Harise Seferoviče 0:2.
Dobrý večer všem fotbalovým příznivcům při sledování online reportáže ze zápasu 2. kola španělské Primera División mezi domácím Getafe a hostujícím celkem UD Almería.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.