To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Rozhodčí odpískal konec a i když to v úvodu vypadalo s Barcelonou všelijak, odváží si hosté body za výhru 2:5. Ve druhé půli vzal na sebe roli střelce Fábregas, nejprve skóroval prudkým volejem zblízka a o pár minut později proměnil penaltu. To už hráli hosté údržbu a v naprostém klidu dovedli zápas do zdárného konce.
90+3
Ještě jeden výpad Barcelony, mává se však ofsajd.
90+1
Moc nescházelo, aby Moyà šel do své sítě pro šestý míč. Roberto vysunul Sáncheze a jeho nepříliš prudký, ale dobře myšlený pokus skončil těsně mimo.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
89
Poslední střídání hostů, pomalým krokem odchází Sergio Busquets a zbývající vteřiny si zahraje Marc Bartra.
88
Ofsajd a v něm Dani Alves.
86
Sergio Busquets nepočkal s rozehrávkou na hvizd rozhodčího a za to dostal žlutou kartu.
86
Další změna v dresu Barcelony. Cesc Fábregas odchází, novým hráčem je Alexandre Song.
85
Ještě jedna žlutá karta za faul. Dostal ji domácí Alexis.
84
Za skluz na Busquetse obdržel žlutou kartu Borja Fernández.
83
Barcelona drží míč na kopačkách a kontroluje hru.
82
Dani Alves se uvolnil na pravé straně, obloučkem vybídl k hlavičce Sáncheze, ten byl ovšem dobře bráněn a k míči se nedostal.
80
A střídají i hosté, dnes třígólový Pedro Rodríguez má splněno a pouští tak do hry Cristiana Tella.
80
Je zde zmíněné střídání domácích, hru opouští Ángel Lafita, nahradil jej Jaime Gavilán.
80
Centr skončil vzdušným soubojem na malém vápně, míč je v zámezí.
79
Pedro León bude rozehrávat další rohový kop.
78
Domácí tým chystá závěrečné střídání.
77
Getafe stále zkouší něco vymýšlet v útočné fázi, jenže centry sbírá pozorná barcelonská obrana.
75
Sarabia se snažil si obhodit soupeře, míč mu však odskočil do autu.
74
Teď už je to ze strany Barcelony docela exhibice...
72
Barcelona právě vstřelila branku!
K penaltě se postavil CESC FÁBREGAS, počkal si na gólmanův pohyb a poté poslal míč do opačného rohu branky.
72
Ještě před penaltou střídání domácích, odchází Diego Castro, novou krví na trávníku je Pablo Sarabia.
71
Penalta pro Barcelonu! Pedro se vřítil do vápna, kde byl nemilosrdné sražen Fernándezem a rozhodčí byl nekompromisní.
70
Lisandro López složil Pedra a ještě mu na cestu přidal kopanec. Žlutá karta je možná mírným trestem.
69
No a hned vzápětí to mohlo výt 2:5, neboť se na Moyu řítil Pedro, jenže jeho lob skončil nad břevnem.
68
Pro hosty už to vypadá velice dobře, neboť po dalším obléhání vápna přišel Pedrův centr z pravé strany a CESC FÁBREGAS z voleje napálil zblízka míč za Moyu.
66
Zápas teď rozhodné nemá to tempo z prvního poločasu, Barcelona se snaží kontrolovat zápas, nemá důvod se někam hnát.
65
Sánchez měl na střelu dostatek času, našteloval si míč na pravačku, jenže při nápřahu podklouzl a poslal svůj pokus nad.
64
I centr Dani Alvese na Fábregase byl příliš prudký, navíc tam byla hra rukou, takže u míče jsou domácí.
62
Pedro se tentokrát ukázal jako přihrávající hráč, svým centrem hledal Fábregase, jenže přihrávka byla příliš prudká a skončila u Moyi.
60
Domácí Ciprián Marica pro dnešní den končí, nahrazuje jej Adrián Colunga.
60
Diego Castro měl na kopačce vyrovnání. Na hranici ofsajdu si dokázal zpracovat, obhodil si soupeře a technickou ránou mířil na vzdálenější tyč. Bohužel pro domácí těsně minul!
59
Barcelona pokračuje ve své pozvolné a trochu uspávací rozehrávce.
58
Fábregas byl posledním článkem kombinace na jeden dotek, jenže si naběhl mezi tři protihráče a to prostě nešlo zvládnout.
56
Pinto s rozehrávkou nikam nespěchá a to se nelíbí domácímu publiku, Rozhodčí je zatím v klidu, rozehra je podle něj v limitu.
56
Další rohový kop pro Getafe, i tento pokus zvládli hosté odvrátit.
54
Žlutou kartu za loket ve výskoku dostal Gerard Piqué.
53
Valera převálcoval Mascherana, i ve druhé půle pokračuje tvrdá hra z obou stran.
53
Pedro v ofsajdovém postavení.
52
Přihrávka mířila za obranu Getafe, Moyà tak neváhal, vyběhl z branky a odkopl až na útočnou polovinu.
50
Oj, moc nescházelo a bylo srovnáno. Lafita z levé strany přihrál na Maricu, jenže ten nedokázal v plné rychlosti zpracovat a vystřelit, takže Pinto mohl míč pokrýt.
49
Centr mířil přesně na střed pokutového území, kde ho odhlavičkoval Piqué.
48
Rohový kop pro Getafe.
47
Střela Diega Castra postrádala jak razanci, tak hlavně přesnost, míč se sotva došoural za brankovou čáru.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Rozhodčí ukončil velice zajímavý první poločas, který se musí líbit. V 15. minutě vedlo Getafe 2:0, když se nejprve tvrdou ranou z úhlu prosadil Escudero a poté po rohu skóroval López. S Barcelonou to vypadalo bledě, jenže tento tým dokáže neuvěřitelné kousky a ukázal to i dnes. Hlavní slovo si vzal Pedro Rodríguez a mezi 34. a 43. minutou nasázel čistý hattrick. Už teď se můžeme těšit na to, co přinese druhá půle.
45
Pedro Mosquera se doslova vyřádil na Busquetsovi a za přišlápnutí achilovky vyfasoval oprávněnou žlutou kartu.
43
Obrat je dokonán a PEDRO RODRÍGUEZ nastřílel za devět minut čistý hattrick! Opět to bylo po akci po levé straně, kdy se k němu dostal míč na hranici malého vápna a z těchto pozic se hráč jeho kvalit nemýlí.
41
No a je srovnáno... PEDRO RODRÍGUEZ dostal přihrávku na levou stranu, rychle si seběhl na střed a nechytatelnou křížnou ranou vymetl horní růžek!
41
Tento centr byl až příliš dlouhý, Moyà s ním neměl moc problémů a aby neztrácel čas, okamžitě rozehrál.
40
Barcelona rozjíždí svůj tradiční kolotoč s mnoha přihrávkami okolo pokutového území soupeře.
38
Domácí zapomněli na Roberta, ten se utrhl obraně a najednou mohl z pravé strany zakončovat. Střele dal dostatečnou razanci, jenže mířil příliš vysoko.
37
Co udělá jedna branka. Hosté snížili a najednou je jich plný trávník.
36
Moyà opět v zápřahu, nyní si ovšem vše pohlídal a může v klidu rozehrát.
34
Přesto se hosté dočkávají snížení! PEDRO RODRÍGUEZ dostal ideální přihrávku do běhu a přehodil vyběhnutého Moyu. Ten si sice na míč sáhl, snížení ovšem nezabránil.
33
Fábregas vymyslel zleva další dobrý centr na Sánchezovu hlavu, ten však díky těsné obraně nemohl zamířit a jeho hlavička skončila mimo Moyovu bránu.
32
Nakonec z toho byly rohy dva. Ten první mířil přesně pod břevno a Pinto musel odvracet na repete, ten druhý už León přepískl a doslova zahnal své spoluhráče.
31
Následný přímý kop si vzal na starost León, obstřelil zeď, ale po teči skončil míč mimo – roh.
30
Na druhé straně unikal Lafita, Dani Alves musel zatáhnout za záchrannou brzdu a měl to za žlutou kartu.
30
Fábregas nacentroval přesně na hlavu Sáncheze, jenže jeho pokus končí na Moyovi.
29
Domácí šli do brejku dvou na jednoho, vše vzal na sebe Marica, jenže na hranici pokutového území byl dostižen a čistým způsobem obrán o míč.
27
Další nedovolený zákrok v podání domácího týmu.
26
Hostům nepřeje ani štěstí. Po rychlém kontru z pravé strany přišla přihrávka na volného Roberta, jenže tomu míč odskočil od kopačky a místo střely z první musel složitě zpracovávat vysoký míč...
24
Pěkný centr z levého křídla předvedl León, hostující obrana musela vyhlásit stav ohrožení a dostat míč z nebezpečné oblasti.
23
Hraje se opravdu tvrdě a to z obou stran. Hráči nejdou pro skluz daleko...
22
Teď měli domácí notnou porci štěstí, další centr z levé strany totiž propadl na malé vápno a Pedro byl velice blízko snižující brance. Jenže Moyà předvedl velkou odvahu, skočil mu pod nohy a šanci tím zmařil.
20
Vzrušení je zbytečné, gól, který po sólu a blafáku gólmanovi vsítil Pedro neplatí, přebíral totiž přihrávku v ofsajdovém postavení.
19
Tento menší tlak je ukončen Busquetsovým faulem na Castra.
18
Centr od rohového praporku byl přetažený, domácím se podařilo odvrátit, u míče je však stále Barcelona.
18
Alexis opět v centru obranného dění, nyní poslal nebezpečný centr na rohový kop.
16
Iniestův centr z levé strany nevypadal zle, ale v pokutovém území vládl Alexis a dokázal razantně odhlavičkovat mimo pokutové území.
15
Getafe právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné, Getafe vede už 2:0! Po Leónově rohu se nejvýše vyšrouboval LISANDRO LÓPEZ a nechytatelnou hlavičkou navýšil domácí náskok. Pinto stál na brankové čáře jako opařený.
14
Další rohový kop pro Getafe.
13
Hosté jsou náporem Getafe překvapeni a musí volit mnohdy pouhé odkopy do zámezí, tak jako nyní Alba.
12
Getafe je vedoucím gólem povzbuzeno a opět se snaží vymyslet útočnou akci.
10
Domácí tým jde do vedení! Lafita patičkou nádherně vysunul SERGIA ESCUDERA, ten zleva postupoval na Pinta a tvrdou ranou jej prostřelil!
10
Po něm se ovšem pískal útočný faul Castra na Busquetse.
9
Lafita vybojoval pro domácí tým rohový kop.
8
Na druhé straně unikal po pravé straně Marica, poté poslal pod sebe na Fernándeze, jeho centr byl zablokován.
7
Barcelona v ofsajdu, po dlouhém nákopu se v něm objevil Pedro.
5
Hosté zatím splňují roli favorita a tlačí se před Moyu.
4
Další standardka pro hosty, Dani Alves první pokus poslal do zdi, ten druhý vysoko nad!
3
Jeho centr propadl až na malé vápno, kde se k míči dostal Piqué a zblízka napálil domácího gólmana.
2
Sánchez bude rozehrávat přímý kop z pravé strany.
1
Z velké dálky to zkusil domácí Marica a Pinto se překvapivě musel natahovat, aby tuto ránu vyrazil!
1
Výkop měli hráči Barcelony.
1

Getafe CF: Moyà – Arroyo, Alexis, Rafa, Lago – León (C), B. Fernández, Sarabia, Mosquera, D. Castro – Marica.
Náhradníci: Codina – López, Valera, Lacen, Míchel, Lafita, Colunga.

FC Barcelona: Pinto – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Roberto, Busquets, Iniesta (C) – A. Sánchez, Fábregas, Pedro.
Náhradníci: Olazábal – Bartra, Montoya, Adriano, Song, Dongou, Tello.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Raúl Cabañero.
Zápas má na stadionu Coliseum Alfonso Pérez výkop v 17 hodin, takže všeho zanechte, zasedněte k našemu onlajnu a sledujte, zda se Barceloně podaří návrat do ligového čela.

Jako hlavní rozhodčí bude dnes působit Alberto Undiano, kterému budou asistovat Roberto Díaz a Raúl Cabañero.

FC Barcelona

Hosté jsou naopak od svého soupeře takřka automatem na výhry. Pokud dnes vyhrají, půjdou zpátky na první místo tabulky a odsunou za sebe podobně suverénní Atlético Madrid. A jak si Barcelona vedla minule? Hrála doma proti Villarealu a zaknihovala výhru 2:1. Gólovým hrdinou byl Neymar, dal totiž obě branky.

Getafe – Valencia 0:1
Getafe – Elche 1:1
Atlético Madrid – Getafe 7:0
Getafe – Levante 1:0
Málaga – Getafe 1:0
Getafe CF

Domácí tým je sice na slušném osmém místě tabulky, dnes však není v žádném případě favoritem. Tým navíc trochu hledá formu, z posledních sedmi ligových utkání vyhrál pouze dvakrát. Minulý týden hrálo Getafe na Málaze a prohrálo tam těsně 0:1 – jedinou branku tehdy zaznamenal Santa Cruz. Nyní tedy čeká oříšek z nejtěžších – FC Barcelona.
Dobré odpoledme u Primera División. Nejvyšší španělská soutěž má na svém programu 17. kolo a v něm i utkání mezi Getafe CF a FC Barcelonou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.