Je tu konec zápasu, ve kterém se hostující Real Madrid doslova protrápil k druhé výhře v letošní sezoně. Real byl sice aktivnější, měl více střel na bránu, avšak vstřelil pouze jeden gól a až do samého závěru se musel obávat o výsledek.
90+4
V závěru ještě ofsajd Ronalda.
90+3
Piti nedokázal propálit hostující zeď, teď už hosté výsledek udrží a zápas dotáhnou do vítězného konce.
90+2
Jedinečná šance pro domácí pokusit se vyrovnat. Přímý kop z dvaceti metrů.
90+2
Parádně se na pravé straně uvolnil Piti, který následně po zemi posílal balon do vápna na Rikiho. Ten byl ale dobře pokrytý.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Pepe při dalším pokusu založit útočnou akci Realu pouze odevzdal balon soupeři.
90
Ronaldo se pokusil prosadit individuálně, jeho rána na přední tyč šla těsně mimo.
89
Po centru Nyoma schoval míč do rukavic Diego López. Ten zůstal na chvilku ležet na trávníku, což se samozřejmě nelíbí domácímu publiku.
88
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Ángel di María, přichází Daniel Carvajal.
87
Benzema po přihrávce od Ronalda trefil Diakhatého a následuje rohový kop.
86
Ronaldo svůj další přímý kop poslal opět pouze do zdi, kde trefil Maínze.
86
Domácí stoper Maínz fauloval Ronalda a dostává žlutou kartu.
85
Brahimi se penalty dožadoval tak vehementně, až dostal žlutou kartu.
84
Do vápna Real vlétl Buonanotte a po souboji s Casemirem se domácí dožadovali penalty. Ta se ale nepíská.
83
Míč do vápna posílal Modrič, Isco jeho úmysl ale nepochopil a míč nedokázal doběhnout.
82
Dost možná nejnebezpečnější střelu směrem na Roberta dnes vyslal Cristiano Ronaldo, opět ze vzájemného souboje vyšel lépe domácí gólman.
81
Hráči Realu jsou nyní u míče více než soupeř, do zakončení se ale moc netlačí.
80
Z následného přímého kopu trefil Ronaldo podobně jako v prvním poločase pouze zeď domácího celku.
79
Manuel Iturra za nepříjemný skluz dostává žlutou kartu. Navíc je tu přímý kop pro Real ze zajímavé pozice.
78
Na druhé straně musel zasahovat také Diego López, který neměl s ranou doprostřed brány sebemenší problémy.
77
Přes bránícího hráče se dostal ke střele Ronaldo, dobře zasáhl gólman Roberto.
76
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Dani Benítez, přichází Diego Buonanotte.
75
Kousek od vápna soupeře padl k zemi po zákroku Nyoma hostující Nacho, následuje standardka pro hosty.
75
Z velké dálky zkusil vystřelit Piti, jeho pokus ale mířil jen doprostřed brány, kde byl připravený Diego López.
74
Dlouhý nákop od Ramose mířil na Ronalda, ten měl ale k balonu hodně daleko a v pohodě zakročil Roberto.
73
Real se již hodně snaží bránit jednobrankový náskok. V ofenzivě se mu dnes nedaří.
71
Hraje se ve středu pole, na nějakou zajímavější šanci čekáme.
69
Realu se nedaří přidat druhou branku, která by pravděpodobně definitivně zlomila odpor domácích.
68
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Hassan Yebda, přichází Fran Rico.
66
Hosté začínají myslet také na defenzivu a nikam se moc neženou.
65
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Casemiro.
63
Hosté měli možnost kopat hned dva rohové kopy, ani po jednom z nich ale bránu soupeře neohrozili.
62
Do šance se dostal Isco, jeho přízemní ránu zastavila tyč!
61
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Nacho Fernández.
60
Realu se v posledních minutách moc nedaří. Granada vycítila svou šanci porvat se o dobrý výsledek.
58
Ani další rohový kop Granady k ničemu nevedl, Diakhaté sice zakončoval, míč ale poslal nad bránu.
57
Domácí roh rozehráli nakrátko a po následném centru do vápna Arbeola odvrátil míč na další roh. Domácí chtěli penaltu za údajnou ruku Arbeoly.
56
Ramos nyní musel odvracet balon na rohový kop.
55
Žlutou kartu nyní dostal domácí Piti. Míč mají hosté.
53
Po rohovém kopu Realu se k hlavičce dostal Ramos, míč poslal na bránu, avšak gólman Roberto dobře zasáhl.
51
Ronaldo chtěl balon přiťuknout Marcelovi, ten ale jeho úmysl nepochopil.
50
Po rohu zkusil bez přípravy zakončit Ronaldo, míč mu ale ideálně nesedl a šel mimo.
49
Centr z levé strany v podání Ronalda zblokoval na roh Nyom.
48
Oba hráči opustili hrací plochu po svých, budou pravděpodobně v pořádku.
47
Střídající Riki se při hlavičkovém souboji srazil hlavou s Ramosem a oba hráči zůstali ležet na hrací ploše.
46
První střelecký pokus ve druhém poločase si připsal Marcelo, mířil ale nepřesně.
46
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Riki.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Granadou a Realem Madrid, po kterém je stav zápasu 1:0 ve prospěch hostujícího celku. Hráči Realu jsou sice lepší, avšak také domácí několikrát zahrozili a ve druhém poločase bude určitě o co hrát.
45+1
Po přímém kopu Özila se k hlavičce dostal Pepe, zamířil ale jen doprostřed brány, kde byl připravený Roberto.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Sám Ronaldo vytvořil tlak na brankáře Roberta, který před ním raději odehrál míč na rohový kop.
44
Hosté se natlačili až do vápna soupeře, k zakončení se ale nedostali.
43
Hráči Realu se snaží v závěru držet balon na svých kopačkách a rozhodně se nikam neženou.
42
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu a u míče jsou nyní domácí fotbalisté.
40
Jenže Ronaldo svou střelou trefil pouze zeď domácího týmu.
40
Nyní byl faulovaný pro změnu Ronaldo a následuje přímý kop pro Real. Je to hodně daleko, přesto ale pro Ronalda pozice k přímému zakončení.
38
Další žlutou kartu dostal nyní další hráč Realu Marcelo, který fauloval Brahimiho.
37
Domácím se ale přímý kop v podání Daniho Beníteze vůbec nepovedl, nechybělo mnoho a byl z toho rychlý brejk Realu.
36
Následně Pepe ještě ostřeji na vlastní polovině kousek od vápna poslal k zemi Pitiho a dostává žlutou kartu.
36
Na polovině soupeře fauloval di María a domácí budou rozehrávat.
35
Ronaldo posílal na levou stranu míč na Marcela, ten byl ale v ofsajdu.
33
Real šel následně do útoku tří hráčů proti třem obráncům, Ronaldo ale nepřesně přihrál Benzemovi, který přišel o balon.
32
Domácí také předvedli povedenou útočnou akci, když El Arabi poslal ve vápně balon na Brahimiho, jehož pas podél brankové čáry ale zastavila obrana.
31
Marcelo povedeným pasem hledal na čtyřicet metrů Benzemu, ten ale nedokázal míč ve vápně zpracovat a zakročil Roberto.
31
Nyom po odpískání lehce podkokl balon pod Iscem, což se hostujícím hráčům vůbec nelíbí. Nakonec se ale celá situace vyřešila v klidu.
30
Po následném rohu se k hlavičce dral Ronaldo, přesně ale v tísni nezamířil.
30
Benzema předvedl krásnou narážečku s di Maríou, ten se ale k zakončení nedostal.
29
Pitimu byl pískaný útočný faul na Sergia Ramose. To se nelíbí domácímu publiku, protože Piti stál jen na místě a Ramos si do něj naskočil a upadl.
28
Do vápna soupeře si mezi stopery nabíhal Ronaldo, k zakončení se ale nedostal.
27
Dani Benítez poslal střelu z přímého kopu jen do míst, kde postával López a hostující gólman v pohodě zakročil.
26
Modrič fauloval Pitiho a je tu zajímavá standardka pro domácí.
25
Domácí Granada zatím hraje ze zajištěné obrany. Přestože prohrává, tak se nežene do žádného velkého útočení.
24
Özil zkusil zakombinovat s di Maríou, k šanci to ale nevedlo, protože druhý jmenovaný špatně odcentroval.
23
Dani Benítez skončil s míčem až v zámezí a následovat bude rozehrávka Realu.
22
Do vápna se po přihrávce od Ronalda nabíhal Arbeloa, jeho centr byl ale hned v zárodku zblokovaný.
21
Hráči Realu dvakrát za sebou rozehráli hodně lehkovážně a mohli být rádi, že soupeři nenabídli šanci.
20
Při další útočné akci byl v ofsajdu Ronaldo. Míč budou mít domácí.
19
Po dalším nepříliš povedeném rohu domácích chtěli hosté zkusit další brejk. Jenže Isco nepřesně přihrál a míč se dostal k El Arabimu, který promarnil obrovskou šanci na srovnání. Skvěle ho pravou nohou vychytal Diego López.
18
Brahimi nyní dokázal na Marcelovi vybojovat rohový kop.
17
Hosté jsou nadále výrazně aktivnější a více drží balon. Zatím se poměrně snadno dostávají až do vápna soupeře.
16
Hráčům Realu se samozřejmě verdikt rozhodčího nelíbí a protestují. Gól ale platit nebude.
15
Hosté rychle rozehráli přímý kop a po dlouhém nákopu od di Maríi šel Özil sám na brankáře. Dal povedený gól, jenže ten nakonec neplatí.
13
Z rohu domácí nezahrozili a možnost na rychlý brejk nepovedenou rozehrávkou odmítl Isco.
13
Hráči Realu nyní bránili hodně laxně a nabídli Benítezovi vybojovat rohový kop.
12
Na levé straně byl u míče znovu Ronaldo. Byl ale zdvojený a tentokrát se nedokázal prosadit.
11
Hráči Granady musí nyní hodně přidat, zatím jsou hodně pasivní.
10
Real právě vstřelil branku!
Ángel di María poslal míč do vápna na rozběhnutého Ronalda. Ten si chtěl balon zpracovat od sebe, jenže míč mu trochu odskočil a dostal se ke KARIMU BENZEMOVI, který pohodlně absolutně nehlídaný překonal brankáře Roberta – 0:1!
10
Hráči Granady ale o míč rychle přišli a nyní se musí opět bránit.
9
Po následném rohu padl ve vápně Ronaldo, penalta se ale nepískala a míč mají domácí.
9
Ángel di María posílal do vápna střílený centr a chyběl jen malý kousek k tomu, aby se Isco dostal k zakončení.
8
Pepe dostal při hlavičkovém souboji úder do brady, bude ale v pořádku.
7
Zpoza vápna se ke střele odhodlal di María, jeho pokus levačkou byl sice lehce tečovaný, brankáři Robertovi ale problémy nenadělal.
6
Hosté předvedli velice pohlednou kombinaci. Tu ale přerušil nepovedeným pasem do vápna Benzema.
5
První velkou šanci v zápase měl Benzema, sám před brankářem ale poslal míč mimo.
4
Dani Benítez posílal do vápna nebezpečný centr, míč raději vyboxoval Diego López.
3
Také domácí se snaží hrát aktivně a nyní vybojovali dokonce rohový kop.
2
Na levé straně byl u balonu Marcelo, míč mu ale odskočil do autu.
2
Nyom se dostal do rozepře s Ronaldem a rozhodčí musel oba hráče uklidňovat.
1
Na levé straně se zkoušel individuálně prosadit Ronaldo, proti trojnásobné přesile neměl šanci.
1
Výkop měli hostující fotbalisté.
1
Hráči obou mužstev jsou již na trávníku. Real dnes nastoupí trochu netradičně v modrých dresech. Domácí mají červenobílé pruhované dresy a modré trenýrky.

Granada: R. Fernández – Nyom, Diakhaté, Maínz, Angulo – Piti, Iturra, Brahimi, Yebda, Benítez – El Arabi

Real Madrid: Diego López – Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo – di María, Modrić, Özil, Isco, Ronaldo – Benzema

Rozhodčí: Estrada – Sobrino, Martín.
Real a Granada jsou na tom tedy před dnešním zápasem naprosto stejně, přesto je velkým favoritem utkání hostující Real. Uvidíme, zda se papírové předpoklady naplní a nebo zda Granada dokáže využít výhody domácího prostředí..
Granada naopak prožila pohodový vstup do sezony. Na půdě Osasuny se díky El-Arabimu dostala ve 38. minutě do vedení a ve druhé minutě nastavení prvního poločasu navýšil její vedení na 2:0 Yebda. Za domácí Osasunu pak dokázal pouze snížit v 58. minutě Puňal.
Real Madrid se v úvodním zápase sezony hodně trápil. V domácím prostředí přivítal Real Betis (se stejným soupeřem hraje Jablonec předkolo Evropské ligy) a od 14. minuty prohrával, když se trefil Jorge Molina. Ještě v prvním poločase po přihrávce Isca srovnal Benzema a sám Isco ve své soutěžní premiéře v dresu Realu dokonal v 86. minutě obrat v zápase.
Dobrý večer všem fotbalovým příznivcům při sledování dohrávky 2. kola španělské Primera Division mezi Granadou a Realem Madrid. Čeká nás souboj dvou celků, které vstoupily vítězně do nového ročníku nejvyšší španělské soutěže – Real doma otočil zápas s Realem Betis a vyhrál 2:1. Granada si připsala také výhru, když vyhrála na půdě Osasuny také 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.