To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Po závěrečném pískotu si náležitě vychutnal domácí Diop fanoušky Atlética, kterým kopl míč a na skandování reagoval posměšným gestem, což rozlítilo nejen fanoušky, ale i hráče Atlética, kteří se na něho vrhli a hrozila tam inzultace! Každopádně vše se obešlo bez váženějších problémů, nikdo zraněn nebyl, nikdo se nepopral, to je důležité. Atlético prohrává po desetizápasové sérii bez porážky, až v desátém ligovém zápase nevítězí a díky této nečekané porážce nenavýší svůj náskok na čele tabulky před druhou Barcelonou.
90+4
Poslední vteřiny dnešního utkání, domácí si závěr náležitě užívají.
90+3
Ještě se do šance dostal domácí Sérgio da Silva Pinto, který ale střílí pouze vedle branky soupeře.
90+2
A další zákrok dnes skvěle chytajícího Keylora Navase. Mezitím jsme mohli sledovat nespokojeného kouče Atlética, Diega Simeoneho, který nesouhlasí s nastavenými třemi minutami.
90+1
Turan pálí uvnitř pokutového území, Navas na svém místě, vyráží míč.
90
V poslední minutě řádné hrací doby již fanoušky Atlética opustily veškeré, byť malé, naděje alespoň na vyrovnání. Naopak, domácí příznivci slaví neočekávané vítězství!
89
Jsme v samém závěru zápasu, Gabi postupuje s míčem na noze po pravé straně. Přenechává Turanovi, ten z pravé strany nepřesně centruje.
87
Arda Turan nachází na pravé straně Adriána, ten přihrává ještě Tiagovi, který pálí uvnitř vápna, jeho střela "z první" však míří pouze vedle branky.
85
Posledních pět minut řádné hrací doby, čas se hostům povážlivě krátí!
84
Hosté rozehráli z pravé strany, ale ve vápně hlavičkuje nepřesně Arda Turan, je z toho pouze odkop od branky.
84
Kouč Diego Simeone se ještě snaží na dálku udílet pokyny, ale v podání Atlética je to spíše křeč. Co nyní, kdy mají hosté k dispozici rohový kop?
83
Zoufalá snaha hostů o dobytí branky Levante, míče se odráží od bránícího valu domácích.
82
Ángel Rodríguez v první akci, spěchá za nakopnutým míčem, ale dříve u něho bude bránící hráč Atlética.
81
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází David Barral, přichází Ángel Rodríguez.
80
Lavička Levante připravuje střídání, na vstup na hřiště se připravuje Ángel Rodríguez.
79
Atlético kombinuje před pokutovým územím Levante, domácí brání v devíti hráčích a urputně tak hájí svůj náskok.
79
Autové vhazování hostů na polovině Levante, z levé strany.
78
Žlutou kartu dostává Arda Turan (Atlético Madrid) za držení domácího Pedra Lópeze v souboji o míč.
78
Adrián si parádně zpracoval centr jedním dotykem a okamžitě vypálil z levé strany, míč orazítkoval vzdálenější tyč domácí branky!
77
Ve tvářích fanoušků Atlética je patrné rozladění, dnešní utkání mělo vypadat úplně jinak. Zvlášt v situaci, kdy Barcelona překvapivě ztratila dva body na svém hřišti s Getafe a Atlético tak mohlo navýšit svůj náskok na čele tabulky.
76
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid) za faul v hlavičkovém souboji, na vlastní polovině, v blízkosti středového kruhu.
75
Rozjitřené emoce na trávníku, hlavně v podání hostů, jejichž frustrace z vývoje utkání je patrná. Navas odkopává od své branky.
74
Míč má ve své moci Navas, který nespěchá s rozehrávkou.
73
Žlutou kartu dostává Simão (Levante UD), který šel do souboje na polovině hřiště s Diegem kopačkou napřed, jasný šlapák.
72
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Sérgio da Silva Pinto.
70
Střelce branky nakonec museli z trávníku odnést záchranáři kvůli křeči v pravé noze.
69
Levante právě vstřelilo branku!
Nedáš – dostaneš! Atlético v posledních minutách bylo jasně lepší, ale pak přišla ojedinělá akce domácích, kdy si na centr Víctora Casadesúse z levé strany naběhl ve vápně DAVID BARRAL, který, ač bráněn Diegem Godínem, dokázal míč usměrnit do branky a Levante vede již 2:0.
67
Rohový kop pro Atlético, hosté rozehrají z levé strany. Defenziva Levante celou situaci zvládla, míč míří z pokutového území.
67
Další skvělý zákrok Navase, který se blýskl proti střele Toby Alderweirelda ze střední vzdálenosti, kdy míč směřoval přímo do šibenice! Parádní zákrok!
66
Míč letí do pokutového území, tam se po něm natahuje Diego Costa, který dokázal míč špičkou kopačky tečovat, ale jen těsně vedle branky!
65
Volný kop Atlética, ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Levante.
63
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Diego.
63
Také hosté při snaze zaútočit faulují, konkrétně Arda Turan v pokutovém území Levante.
62
Publikum sice píská, ale rozhodnutí sudího Gonzáleze bylo správné, faul to opravdu byl, navíc zbytečný v dané situaci.
61
Žlutou kartu dostává David Barral (Levante UD) za zbytečně tvrdý faul na Diega Godína, na polovině soupeře.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále hájí těsné vedení, ale po nadějném úvodu druhé půle se již více do hry dostali hosté. Atlético nyní svírá svého soupeře před jeho brankou.
59
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Mohamed Sissoko, přichází Andreas Ivanschitz.
59
Následuje centr z pravé strany do vápna, kde padá Diego Costa v souboji s bránícím Navarrem, ale ani toto není faul.
58
Hosté však zůstávají na polovině soupeře, Adrián, Koke a Arda Turan kombinují na pravé straně, u postranní čáry.
58
Arda Turan centruje z pravé strany na Kokeho, před nímž ale odhlavičkovává obránce domácího týmu.
57
Juanfran odstavil Ardu Turana od míče, vše se odehrálo v blízkosti pokutového území Levante, sudí González neposoudil tento souboj jako nedovolený, odkop od branky Levante.
56
Na druhé straně centruje z levé strany Papakouli Diop, ale hodně nepřesně a hosté spěchají do protiútoku.
56
Na centr z levé strany si ve vápně naskakuje nikým nehlídaný Arda Turan, který hlavičkuje těsně nad branku Levante!
55
Rohový kop Atlética, hosté jako by zvýšili obrátky.
54
Žlutou kartu dostává Tiago (Atlético Madrid) za faul na polovině soupeře, všemu však předcházela dobrá šance hostů, kterou však fotbalisté Atlética ve vápně doslova překombinovali a střelu Turana zblokoval obránce Levante.
54
Na půlící čáře však získává míč Arda Turan, který zkouší nákopem najít ve vápně Adriána, to se sice daří, ale sudí píská ofsajd.
53
Ale z rohového kopu se hosté nedostávají ke střele, naopak, domácí zkouší rychlý brejk.
53
První šance Atlética, po zblokované střele budou hosté rozehrávat rohový kop.
52
Úvod druhého poločasu zatím lépe vychází domácím, hosté ani po vystřídání dvou hráčů nemohou získat převahu.
51
Simão to z velké dálky zkouší přímo na branku, Courtois však chytá a bude moci vykopávat.
50
Barral padá na polovině Atlética po souboji s Adriánem, domácí získávají volný kop.
49
Míč mají domácí, kteří kombinují ve středu hřiště. Po nepřesné přihrávce ale darují soupeři míč, který vhazuje z pravé strany.
47
Hosté provedli do druhého poločasu dvě změny, domácí pokračují ve stejném složení.
46
46
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Raúl García, přichází Arda Turan.
46
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází David Villa, přichází Adrián.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02 hodin.
José González nenastavil ani vteřinu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu a ukončil první část hned po vypršení pětačtyřiceti minut. Zatím sledujeme velmi dobrý fotbal, v němž, překvapivě, velký favorit z Madridu prohrává 0:1, když jediný gól si hosté dali sami. Postaral se o něho bránící Filipe, který si nešťastně srazil míč do vlastní branky po rohovém kopu domácích. Pak si sice hosté vytvořili více šancí, než soupeř, ale v koncovce zatím Atléticu chybí více klidu.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, míč mají ve svém držení hosté, ale v uctivé vzdálenosti od branky Levante.
44
Gabi s míčem na pravé straně, u pokutového území soupeře, následuje centr do vápna, kde domácí odvrací.
43
Míč směřuje k brance Levante, kde jde do souboje gólman Navas a útočící Costa, oba hráči padají k zemi, míč Navas vyboxoval do bezpečí, ještě je tam mezi oběma rozmíška, kterou musí řešit sudí González.
42
Hráči často létají vzduchem, podobně jako nyní hostující Tiago na polovině Levante. Hosté rozehrají volný kop.
42
Při pohledu na hrací plochu se rozhodně nedá říci, že by se hrálo "v rukavičkách"... rozhodčí pouští poměrně dost drsných zákroků.
41
David Navarro rozehrává volný kop na vlastní polovině, míč letí k pokutovému území Atlética, tam ve vzduchu úřaduje Koke.
40
Posledních pět minut prvního poločasu před námi, domácí stále drží nadějné vedení díky vlastnímu gólu Filipeho ze sedmé minuty, dokáží hosté do poločasové přestávky ještě vyrovnat?
39
Žádné nebezpečí pro branku Levante, v koncovce to zatím v podání finalisty Ligy Mistrů není žádná sláva!
38
Atlético bude zahrávat rohový kop z pravé strany.
37
Centr z pravé strany letí do vápna Atlética, ale je to přetažený centr, hosté získávají míč.
36
Velkým pomocníkem Navase je obránce Navarro, který také v defenzivě odvádí velmi dobrou práci!
36
Na druhé straně se činí Keylor Navas, který působí velmi jistě v bráně Levante, velmi těžký zákrok mezi dvěma hráči na malém vápně!
35
Juanfran posílá pas na levé křídlo, kde si nabíhá Víctor Casadesús, ten ale v souboji s bránícím Mirandou padá, ale není to faul.
34
Raúl García se ve vápně k míči nedostal, a to ani po centru z pravé strany, kdy míč končí v rukou Navase.
33
Naopak, pouze za cenu faulu musí nyní domácí zastavovat rychlý protiútok hostů, k zemi se poroučel Diego Costa.
33
Pedro Lopéz potáhl akci po pravé straně, ale důrazná defenziva hostů nedovolila domácím ohrozit branku Atlética.
32
Rozehrál Mohamed Sissoko, který obstřelil zeď a poslal střelu přímo na bránu, ovšem do míst, kde byl připraven gólman Courtois.
31
Volný kop pro Levante, domácí rozehrají z velmi dobré pozice, z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Atlética.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí stále vedou, překvapivě, nad ligovým lídrem a suverénem posledních ligových kol, Atléticem Madrid, 1:0, když jediný gól si dali hosté sami.
28
Koke hledá centrem z levé strany svého spoluhráče Costu ve vápně, tam ale úřaduje bránící Navarro.
26
Souboj u pravé postranní čáry, přihrávku domácích do vápna zachytil Miranda, který odkopává. Nakonec domácí faulují a míč definitivně končí na kopačkách hostů.
25
Domácí rozehráli, Juanfran nakopává míč směrem k pokutovému území soupeře, ale defenziva Atlética odvrací. Přesto domácí zůstávají u míče.
24
Raúl García bojuje o míč na polovině soupeře, ale tam fauluje Gabi domácího Sissoka, tím celá akce hostů končí.
23
Vše končí nepřesnou střelou Kokeho z hranice pokutového území, kdy míč končí vedle branky. Odkop Navase.
23
Míč končí znovu mimo hřiště, další roh.
22
Po obranném zákroku Sissoka je tu další rohový kop pro Atlético, opět z pravé strany.
21
Ti rozehráli z pravé strany, celá akce končí nákopem k brance Levante, kde míč chytá Navas.
20
Rohový kop pro Atlético, vůbec první roh hostů.
19
Nebezpečné centry hostů dělají nyní defenzivě domácího týmu velké starosti.
18
Gabi byl nakopnut do zad na polovině soupeře, ale sudí José González překvapivě pískl opačně, tedy že fauloval Gabi.
17
Koke rozehrál z levé strany, zkusil to přímo na branku, ale míč končí v náruči pozorného Navase.
16
Volný kop Atlética na polovině soupeře.
15
Diego Costa si nyní "otevřel ústa" na sudího Gonzálese, který mu opáčil stejnou razancí a umlčel ho.
14
Na rychlé brejky Atlética si domácí musí dávat velký pozor.
12
Hosté v pohodě ubránili a naopak, po dobrém nákopu zahrozili, ve vápně si skvěle zpracoval míč Raúl García, jehož střelu Navas skvěle vyrazil!
11
Další rohový kop pro Levante, další nebezpečí pro branku Atlética?
8
Hodně nešťastný vstup favorita do dnešního zápasu, vlastní gól v sedmé minutě...
7
Simão rozehrál rohový kop a ve vápně si sráží míč prsama do vlastní sítě bránící FILIPE.
6
Rohový kop z pravé strany pro Levante.
4
Autové vhazování domácích z pravé strany, na polovině soupeře.
3
David Navarro nakopává na Barrala, který bojuje s bránícím Filipem.
2
Nákop hostů do území "nikoho", hrát mohou domácí.
1
Oba týmy na hřišti, utkání za malý okamžik začne.

Levante UD: Navas – Vyntra, D. Navarro, García Juanfran, P. López – Sissoko, Diop, V. Casadesús, Simão, Rubén García – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Rodas, Karabelas, Xumetra, da Silva Pinto, Ivanschitz, Á. Rodríguez.

Atlético Madrid: Courtois – Alderweireld, Miranda, Godín, Filipe – Gabi, Tiago, Koke, Raúl García – David Villa, D. Costa.
Náhradníci: Aranzubia – Giménez, Insúa, M. Suárez, Turan, Diego, Adrián.

Rozhodčí: José González – José Sánchez, Jesús Zancada.
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí Levante UD přivítá Atlético Madrid. Utkání se odehraje na Estadi Ciutat de València ve Valencii a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní José González a asistenti José Sánchez s Jesúsem Zancadou.
LEVANTE UD
Jedenácté Levante čeká v tomto utkání velmi těžká zkouška! Od svého soupeře ho dělí propastných šestačtyřicet bodů! Levante je aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, v dostatečné (devítibodovém) odstupu od sestupových pozic. Bilance z posledních zápasů však není příznivá a ani v zápase s vedoucím Atléticem se nedá očekávat plný bodový zisk. Dočkáme se překvapení na úkor favorita?
ATLÉTICO MADRID
Čerstvý finalista Ligy Mistrů, který v semifinále vyřadil londýnskou Chelsea, drží v čele Primera División již čtyřbodový náskok před Barcelonou. Navíc pokračuje skvostná bilance z posledních zápasů, kdy již v deseti zápasech v řadě neprohrál, v devíti z nich navíc zvítězil! Připočteme-li k tomu i "jízdu" v Lize Mistrů, je jasné, že Atlético je ve skvostné formě, kterou jistě potvrdí i dnes na hřišti Levante.