To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím hostů, kteří si tak do tabulky Primera División připisují velmi cenné tři body a drží tak naději na záchranu v soutěži. Domácím zápas nevyšel, hlavně ve druhé půli jako by vůbec nevěděli, co mají hrát.
90+4
Poslední vteřiny dnešního utkání provází pískot nespokojených diváků v hledišti.
90+3
Znovu to hosté rozehráli takticky a díky tomu zůstávají u míče.
90+3
Další rohový kop pro Real Betis, domácí kouč Joaquín Caparrós nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak jeho svěřenci v závěru zápasu zmatkují.
90+2
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, šance domácích na to, že by ještě s výsledkem něco udělali, je téměř nulová. Hosté odehráli velmi dobrou taktickou partii!
90+1
Ale hosté rozehráli takticky, není to centr do vápna, hlavně neztratit míč.
90
Po obranném zákroku Vyntry budou mít hosté výhodu rohového kopu, který rozehrají z levé strany.
90
Je tu poslední minuta normální hrací doby, hosté jsou velmi blízko cenných tří bodů!
87
Z následného rohového kopu se hosté neprosazují, bude to odkop od branky.
86
Navas dokázal vytěsnit střelu Léa Baptistãa mimo branku, to byla gólová šance hostů, skvělý zákrok domácího gólmana!
85
Útočnou akci Realu Betis přerušuje odpískaný ofsajd, přesto se hosté nikam hnát nemusí, mají "nahráno", domácí se nyní musí snažit.
84
Nakonec bude Vyntra vhazovat z pravé strany, na polovině Betisu. Chica však míč odhlavičkovává, domácí zůstávají u míče.
83
Sissoko nachází na pravé straně Vyntru, který rozmýšlí, jak s míčem naložit.
82
Levante se čím dál častěji uchyluje k nakopávaným míčům, což je ale zatím styl hry, kterým se domácím nedaří překonat pozorně bránícího soupeře.
80
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Nono.
80
Levante mohlo snížit z rohového kopu, který domácí zahrávali z pravé strany, ale nepovedlo se, míč má ve své moci Adán, který vykopává.
79
Důležité je, že branka platí, byť tam domácí reklamovali faul na gólmana Navasa, sudí je však jiného názoru.
78
Hosté sice vstřelili gól, ale ve vápně zůstává ležet domácí gólman a hostující Salva Sevilla, který musí být ošetřován.
77
Real Betis právě vstřelil branku!
Střelu Jorge Moliny z pravé strany ještě Navas vyrazil, ale přímo před RUBÉNA CASTRA, který z levé strany pohodlně zakončuje do odkryté branky.
76
Škoda, David Navarro se tam pohyboval v těsné blízkosti branky, míč poskakoval před ním, ale sudí celou situaci přerušil pro ofsajd. Odkop od branky.
75
Ve hře Levante je spousta nepřesností, uvidíme, co nyní Levante předvede z rohového kopu.
74
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází Mohamed Sissoko.
74
Ten rozehráli z pravé strany, obrana Levante odvrací, přesto hosté zůstávají u míče.
73
Hosté opět zahrozili z pravé strany, z pravé strany zpětnou přihrávkou nachází Léo Baptistão Rubéna Castra, kterému pak střela nevyšla dle představ. Přesto hosté získávají rohový kop.
73
Míč končí až u Adána, který s rozehrávkou rozhodně nespěchá. Z hlediště se ozývá pískot nespojených diváků.
72
Pedro López zkouší vysunout Vyntru na pravém křídle, ale to by musela být jeho přihrávka mnohem přesnější.
70
Zcela nebráněn zůstal JORGE MOLINA na pravé straně, uvnitř pokutového území Levante, na místě pokutového kopu se pak málem srazili tři obránci domácího týmu a poté, co se míč dostal na pravou stranu, pohotovou střelou Molina dává vedoucí gól Betisu.
67
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Pedro López.
67
Žlutou kartu dostává Lorenzo Reyes (Real Betis).
66
David Navarro fauluje v pokutovém území Realu Betis, po centru z pravé strany a tím celá akce domácích končí.
65
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Jorge Molina.
65
Z pravé strany letí do pokutového území Betisu centr, míč však končí v náruči Adána, který rozehrává. Ovšem bude se střídat.
64
Domácí to zkouší na polovině soupeře a po dobré práci El Zhara vybojovali rohový kop, již šestý rohový kop.
62
Míč rozehrál Sevilla, ale bránící hráči Levante odehráli míč do bezpečí, přesněji do autu ve středu hřiště.
61
Rohový kop rozehrají hosté z pravé strany.
60
Sevilla odchází na ošetření za postranní čáru, ale bude v pořádku a do zápasu se vrátí. Mezitím hosté kombinují na polovině soupeře.
59
Žlutou kartu dostává Simão (Levante UD) za faul ve středovém kruhu, kde fauloval střelce prvního gólu zápasu, Sevillu bolestivě do úst, je tam vidět i krev, nepříjemné zranění.
58
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Cedrick, přichází Álvaro Vadillo.
57
Nakonec pálí z levé strany Diop, uvnitř pokutového území, zkoušel to technicky, ale netrefil branku. Odkop od branky Betisu.
56
Z dalšího protiútoku však domácí získávají další rohový kop, znovu z levé strany. Přetažený centr letí na vzdálenější tyč.
55
Po vystřídání rozehráli domácí rohový kop, ale hosté se ubránili.
54
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Ángel Rodríguez.
53
Pedro Ríos si naběhl z levé strany blíže na střed a z nějakých dvaadvaceti metrů vypálil, míč musel Adán vytěsnit na roh.
52
Tak snad nyní budou mít domácí více času a prostoru na to, zklidnit hru a podržet míč déle na svých kopačkách. Aha, ale to by musel gólman Navas přesněji vykopnout, nikoliv do autu...
51
Rohový kop pro Real Betis, hosté rozehrají z pravé strany. Míč však domácí odvrací, přesto hosté zůstávají u míče.
50
Domácí získávají po faulu hostů míč ve středu hřiště, ale podržet déle míč na kopačkách, to je pro fotbalisty Levante momentálně těžký úkol.
48
Zatím to vypadá, že do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří jsou aktivnější a mají míč častěji na svých kopačkách.
47
V úvodu druhého poločasu mají hosté výhodu rohového kopu, který rozehrávají z levé strany. Ve vápně nakonec vyboxovává Navas, tím celá akce hostů končí.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 23:03 hodin.
A tím první poločas končí. Oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když skóre utkání otevřel ve 13. minutě Sevilla a Real Betis tak začal naplňovat předzápasové cíle, které si hosté před tímto zápase stanovili. Hosté totiž, vzhledem ke svému postavení v ligové tabulce musí do každého utkání jít s cílem "urvat" tři body! Radost fotbalistům Realu ale nevydržela dlouho. Ve 26. minutě se totiž velmi povedenou střelou prosadil domácí Diop a bylo vyrovnáno! Tento stav nakonec vydržel až do konce prvního poločasu, v němž jsme sledovali velmi dobrý fotbal. Nezbývá, než si do druhého poločasu přát, aby oba týmy předváděly i nadále tak pohlednou hru, jako v poločase prvním.
45
45
I tento rohový kop končí hvizdem rozhodčího, tentokrát pro hraní rukou v podání domácího hráče.
45
V poslední minutě prvního poločasu vybojovali domácí svůj třetí rohový kop v tomto utkání. Rozehrají ho z pravé strany.
44
Léo Baptistão nedostal potřebnou přihrávku a tím celá akce Betisu končí, hosté se musí vracet k vlastnímu pokutovému území.
44
Navas musí pohotově odkopávat, za míčem totiž spěchá Rubén Castro, domácí gólman to jen tak tak zvládl. U míče však znovu hosté.
43
Jordi Figueras odkopává od vlastního pokutového území, ale hostům se nyní nedaří přerušit útočnou akci Levante.
42
Nedorozumění v útoku v podání domácích fotbalistů, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, stav je stále nerozhodný, byť šance jsou k vidění na obou stranách.
39
Z následného volného kopu se hosté nedokázali prosadit.
38
Žlutou kartu dostává David Navarro (Levante UD), který pouze za cenu ostrého skluzu zastavuje pronikajícího Jana Carlose.
37
Ovšem celá akce končí faulem Mabwatiho v pokutovém území Levante, který v pádu přejel kopačkou nohu Karabelase, to muselo bolet!
37
David Navarro odhlavičkovává nákop soupeře do autu. Chica vhazuje z levé strany a hosté budou chtít ohrozit branku Levante.
36
Jordi Figueras nakopl míč, směřující na polovinu Realu, ale poslal ho pouze do autu, domácí vhazují z pravé strany.
35
Do vápna Betisu směřuje centr z levé strany, před Xumetrou však dokázal odvrátit Chica, který razantně odkopává.
35
Karabelas se dostal ke střele z levé strany, Adán se však z úhlu nenechal zaskočit. Domácí přesto zůstávají u míče na polovině Realu Betis.
34
V pěti nyní útočí hosté, jenže po nepřesném pasu Léa Baptistãa končí míč u gólmana Levante.
33
Junafran nakopává na Karabelase na levou stranu, ale řecký legionář ve službách Levante ztrácí míč, hrát mohou hosté.
32
Útočné akce obou týmů jsou velmi přímočaré, s čímž také souvisí hodně ztrát míčů, hlavně v podání fotbalistů Betisu. Další akce Levante končí odpískaným ofsajdem a útočí hosté.
31
Navarro fauluje na vlastní polovině Juana Carlose a jde se mu omluvit, rozhodčí přerušil hru a hosté budou rozehrávat volný kop.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je nerozhodný, když hosté přišli před pár minutami o své vedení díky povedené střele domácího Diopa. Sledujeme ale velmi pohledné utkání!
29
Domácí mezitím rozehráli volný kop, ale rozhodčí celou akci přerušil pro ofsajd. Adán vykopává a míč letí na polovinu soupeře, kde však míč získávají domácí.
28
Kapitán Betisu, Chica, nyní fauluje v blízkosti půlící čáry, domácí získávají míč.
26
Žlutou kartu dostává Cedrick (Real Betis).
26
Levante právě vstřelilo branku!
Pěkná akce domácích, kteří se ubránili a po rychlém protiútoku, se k míči ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů dostává PAPAKOULI DIOP, jenž se z voleje do něho "opřel" a vyslal neskutečnou dělovku, která končí v brance.
26
Jenže zaútočili domácí, jen škoda nepřesného pasu Rubéna Castra, přesto hosté zůstávají před pokutovým územím soupeře.
25
Adán vykopává od vlastní branky, po souboji ve středu hřiště vybojoval domácí Vyntra vhazování pro svůj tým.
23
Pape Diop posílá z levé strany centr do vápna, tam je souboj na hranici malého vápna, nakonec tam padá jeden z hostujících hráčů a rozhodčí pískají faul hráče Levante.
22
Pedro Rios s Davidem Barralem kombinují před pokutovým územím soupeře. Nakonec je z toho rohový kop pro Levante, který domácí rozehrají z levé strany.
21
Hosté rozehrávali volný kop na polovině Levante, ale byl to hodně nepřesný centr, žádné nebezpečí pro branku domácího týmu. Navas tak může rozehrávat.
20
Juanfran s Karabelasem dobře zakombinovali na levé straně, nakonec letí centr do vápna Realu, kde si na vzdálenější tyči hledá pozici El Zhar, ale před ním zasáhl gólman Adán. Odkop od branky.
19
Tam ale míč končí u gólmana Adána, který "žene" své spoluhráče daleko od své branky a vykopává. Celá akce Betisu končí nepřesnou přihrávkou na Mabwatiho.
18
Žlutou kartu dostává Salva Sevilla (Real Betis).
18
Juan Carlos přebírá pas na levém křídle v ofsajdu, dobře posouzená situace. Míč mají domácí, kteří rozehrávají. Karabelas nakopává míč na polovinu soupeře.
16
Nepřesný pas Mabwatiho na pravé straně, hosté tak přichází o míč hrát mohou domácí. Jenže ti mají trochu problémy s napadáním rozehrávky.
15
A z následného rohového kopu se Levante prosadit nedokázalo, byť to vypadalo, že zasahující gólman Adán tam mohl jednoho z domácích borců faulovat ve vápně. Nepíská se, odkop od branky.
14
A domácí mohli okamžitě odpovědět, ale po jejich útočné akci končí míč na tyči branky Realu Betis!
13
Hosté udeřili z rychlého protiútoku, čtveřice obránců Levante nezabránilo po přihrávce Baptistãa ve střele Rubénu Castrovi, jeho střelu ještě nakonec jeden z bránících hráčů dokázal zablokovat, ale míč se odrazil přímo před volného SALVA SEVILLU, který se trefil přesně a zaznamenal svou třetí letošní branku.
11
Vyntra nezpracoval aut, ale domácí přesto zůstávají u míče na polovině soupeře. Z pravé strany letí do vápna přihrávka, ale před Juanfranem odehrál bránící hráč Betisu.
9
Míč nyní létá od jedné branky ke druhé, nyní má míč ve své moci gólman Realu Betis, který vykopává.
8
David Navarro odhlavičkovává před vlastní brankou centr soupeře a domácí se tak osvobozují.
7
Žlutou kartu dostává Loukas Vyntra (Levante UD) za faul na pronikajícího Juana Carlose, kterým zastavil rychlý protiútok hostů u vlastního pokutového území.
6
To byl pokus o signál, ale obrana Betisu odvrací.
5
Xumetra faulován na polovině soupeře, Levante rozehraje volný kop.
3
Juan Carlos fauluje ve středu hřiště, domácí získávají míč.
1
Po nákopu domácích končí míč u gólmana Betisu, který vykopává.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Levante UD: K. Navas – L. Vyntra, D. Navarro, García Juanfran, N. Karabelas – J. Xumetra, P. Diop, P. Ríos, Simão, N. El Zhar – D. Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – I. El Adoua, P. López, S. da Silva Pinto, M. Sissoko, Á. Rodríguez, Babá.

Real Betis: A. Adán – J. Chica, Paulão, J. Figueras, J. Carlos – Moreno Juanfran, L. Reyes, A. N'Diaye, Cedrick – L. Baptistão, R. Castro.
Náhradníci: G. Sara – Á. Vadillo, Nono, S. Sevilla, J. Molina, Juanma, J. Caro.

Rozhodčí: César Muñiz – Víctor Fernández, Jesús Zancada.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třicátého kola španělské Primera División, v němž domácí Levante UD přivítá Real Betis. Utkání se odehraje na Estadi Ciutat de València ve Valencii a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní César Muñiz a asistenti Víctor Fernández, Jesús Zancada.
LEVANTE UD
Levante se pohybuje po devětadvaceti kolech v klidném středu tabulky, aktuálně přesně v polovině, na desátém místě s bodovým ziskem sedmatřiceti bodů za devět výher a deset remíz. Po dvou porážkách na hřišti Realu Madrid a doma se Celtou Vigou přišlo v posledním kole zlepšení, když Levante vybojovalo bod na hřišti Espanyolu Barcelona za remízu 0:0.
REAL BETIS
Situace Realu Betis je čím dál horší. Po prohře 0:2 v posledním kola s Atléticem Madrid se na postavení Realu nic nemění, naopak, soupeři těsně nad hranicí sestupu v posledních kolech bodovaly a ztráta na sedmnáctou příčku tak zůstává desetibodová. Na devatenáctý Valladolid ztrácí Real osm bodů, ne osmnácté Getafe devět. Real Betis navíc musí bojovat i s rozsáhlou marodkou, která decimuje již tak zdecimovaný tým.
23.02.2014 / 25. kolo / Real Betis – Bilbao 0:2
02.03.2014 / 26. kolo / Villarreal – Real Betis 1:1
08.03.2014 / 27. kolo / Real Betis – Getafe CF 2:0
16.03.2014 / 28. kolo / Elche CF – Real Betis 0:0
23.03.2014 / 29. kolo / Real Betis – Atl. Madrid 0:2
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.