Máme u konce tento zápas, který ve druhé půli žádnou fotbalovou krásu nenabídl. Domácí nevyužili 45 minut dlouhou přesilovou hru, a proto se musí spokojit "jen" s jedním bodem za remízu 1:1. V 35. minutě otevřel skore Babá a o šest minut později vyrovnal Guerra. Za zmínku jistě stojí neproměněná penalta z minuty 44., kdy Marino vychytal Ivanshitze. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou!
90+2
Míč posílá do hry Navarra a nachází mimo vápno stojícího Lellu, ten okamžitě centruje zpět do vápna, kde Nong z první trefuje vnější stranu tyčky!
90+1
V nastavení získává domácí tým rohový kop.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
89
Domácí fanoušci pomalu opouštějí stadion.
88
Za zdržování hry vidí žlutou kartu Javier Baraja.
87
Opět rukavice v akci Mariny, nyní posílají pryč centr v podání Lelly.
86
Opět Ríos rozehrává roh, nyní Marino rukavicemi vyboxovává míč do bezpečí.
85
K míči se staví sám Ríos a posílá ho na kopačku Rukaviny, který ho posílá na další roh.
84
Domácí získávají po úniku Ríose rohový kop.
83
Hosté střídají, Manucho Goncalves nahrazuje Javiho Guerru.
82
Papakoulli Diop vidí za stažení zezadu Rossiho žlutou kartu.
81
Domácí opět kombinují okolo středu hřiště, Navarro poslal míč do vápna.
80
Dlouhý aut Juanfran poslal až na Diopa, který míč přiťukl na Ríose, ten o něj vzápětí přišel.
79
K přímému kopu se postavil Garcia, ale našel pouze hlavu hostujícího Peni, který míč uklidil do bezpečí.
78
Unikajícího Lellu ostře sundal zezadu Valdet Rama a vidí za to žlutou kartu.
77
Výkop Marina našel hlavu domácího Ríose, ale ten poslal míč okamžitě do zámezí.
76
Po blokovaném centru Lella se domácí hráči marně dožadují rohového kopu.
75
Další neúspěšný centr domácího celku, Juanfran míč poslal přímo do rukavic Marina.
74
Pískáno postavení mimo hru, ve kterém stál Nong.
73
Centr Lella našel sice hlavu Nonga, ale ten míč poslal nad branku.
72
Kombinace Diopa s Juanfranem končí centrem druhého jmenovaného, míč dopadá na horní síť branky Marina.
71
Útočným faulem se prezentoval Ríos při výskoku.
70
Z levé strany se pokusil přihrát na střed Lell na střed stojícímu Nongovi, ale hostující obránci byli proti.
69
Domácí naposledy v tomto utkání střídají, trávník opouští střelec branky domácích Babá Diawara a na jeho místo přichází Aloys Nong.
68
Po pravé straně postupuje vpřed Juanfran, ale čistým skluzem ho o míč připravuje Rukavina.
67
Domácí podruhé dnes střídají, Pedro Ríos bude pokoušet své štěstí místo Xumetry.
66
Od postranní čáry na střed převedl hru Diop, po serii kliček zpoza vápna poslal kličku, za kterou Marino pouze ohlídl.
65
Domácí se snaží využít svou převahu, ale zatím si nevytvořili nějakou kloudnou šanci, své pokusy zkouší ze střední vzdálenosti.
64
Nyní se k míči staví kapitán Juanfran, ale jeho pokus míří mimo hřiště.
63
K míči se staví Barral, jeho pokus jde po zemi přímo na kopačku Ruedy, který zakopává na další roh pro domácí.
62
Na brankové čáře je faulován Rubén Rukavinou, domácí budou zahrávat přímý kop.
61
Barral svým pokusem nachází hlavu Pinta, který těsně míjí branku.
60
U rohového praporku bojuje Diop s Rukavinou a získává pro domácí rohový kop.
59
Domácí to zkoušejí z dálky, Xumetra svou technickou střelou zaměstnal Marina.
58
Další střídání pro hosty, Valdet Rama se pokusí s výsledkem něco udělat místo Omara Ramose.
57
U brankové čáry žongluje s míčem Juanfran, ale míč se mu odráží do zámezí.
56
Hosté poprvé střídají, Humberto Osorio přepustí své místo Faustu Rossimu.
55
Zpoza vápna zkusil své štěstí Pinto, avšak bez úspěchu.
54
První střídání zápasu, David Barral nahrazuje neúspěšného eekutora pokutového kopu Andrease Ivanschitze.
53
Osorio poslal pas na Eberta, který prověřil reflexy Navase.
52
Zpětnou přihrávku Babá adresoval Pintovi, který míč přeposlal na Juanfrana, ale ten se pokusil o příliš kliček, a tak míč skončil v zámezí.
51
Zpoza vápna poslal svůj projektil Guerra, míč se po biliardovém způsobu odrazil od domácích obránců až do náruče Navase.
50
K míči se postavil Diop, ten těsně minul branku!
50
Přímý kop pro domácí za faul Sastreho na Diopa.
49
Odražený míč se dostal ke Babámu, ten však nastřelil hráče před sebou.
48
Nedovolený zákrok odpískán na druhé straně, kterého se dopustil Juanfran. .
47
Hned na začátku druhé půle musel sáhnout do kapsičky pro žlutou kartu, kterou udělil Patricku Ebertovi za sestřelení Pinty.
46
Sudí Hernandéz foukl do píšťalky, aby mohl započít druhý poločas.
46
Obě mužstva budou pokračovat beze změn.
Obě mužstva se pomalu trousí na hrací plochu.
Sudí Hernandéz ukončil první půli, která přinesla velké vzrušení až na jejím konci, ale popořadě. Skore utkání otevřel Babá, když využil odraženého míče v 35. minutě. Vyrovnání přišlo v 41. minutě z kopačky Guerry. V 43. minutě Bergdich fauloval ve vápně Babáa, sudí nařizuje pokutový kop a navíc faulující hráč oslabuje své mužstvo díky červené kartě, kterou dostává. K pokutovému kopu se postavil Ivanschitz, ale Marino jeho pokus vyrazil mimo branku. Druhá půle začne okolo 21:03.
45
Otřesený Ivanschitz rohový kop posílá přes celé vápno do zámezí.
44
K míči se postavil Ivanschitz, avšak Marino vystihl střelu k levé tyči a míč vytlačuje mimo tři tyče na roh!
43
Zakarya Bergdich vidí za svůj zákrok rovnou červenou kartu a míří předčasně do sprch!
43
Z levé strany hřiště posílá centr Juanfran, Bergdich skluzem fauluje Babáa a sudí Hernández nařizuje pokutový kop!
42
Xumetra posílá centr nad branku.
41
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Odražený míč se dostává mimo vápno stojícímu Ebertovi, který okamžitě ho posílá do ohně. V něm nachází JAVI GUERROVI, který střílí k pravé tyči vyrovnávací branku!
40
Hosté z nenápadné šance získávají rohový kop.
39
Před dotírajícím Sastrem uklidil míč k Navasovi Vyntra.
38
Domácí hráči získávají několik autových vhazování na středu hřiště díky špatné práci nohou u hostů.
37
Viditelně otřesený Ivanschitz se zapojuje do hry.
36
Při úprku Juanfrany byl zraněn Ivanschitz, který musí být ošetřen za postranní čarou.
35
Levante právě vstřelilo branku!
Po pravé straně táhl od svého vápna míč Juanfran, jeho následný centr Paňa odrazil přímo na volného BABÁ DIAWARU, který propálil vše co měl před sebou!
34
Nyní byl faulován Ebert, vysokou nohou si na něj počíhal Rubén.
33
Při vzdušném souboji Ebert použil svůj loket na obličej Juanfrana.
32
Opět domácí používají ke své rozehrávce házenkářský způsob přihrávek před středovým kruhem.
31
Až ke svému brankáři zahnala míč špatná přihrávka Rossiho směřovaná na Peňu.
30
Centr na Babáa poslal Lell, ale míč letěl příliš vysoko, aby ho mohl hráč ze Senegalu zasáhnout.
29
U míče domácí obrana, která zkouší pas na Babáa, ale ten je dobře hlídán Rukaviou.
28
Obrovskou chybu udělal Rueda, když špatně zpracoval míč a dal příležitost pro únik Rubéna, který běžel sám na Marina! Ten levou nohou zabraňuje brance!
27
Rossi dobře atakoval Lella, který musel poslat míč Navasovi.
26
Po pravé straně táhne míč Xumetra, jeho pokus o centr nenachází žádného ze svých spoluhráčů.
25
Po přihrávce Pinty se málem dostal do šance Babá, k míči mu chyběl pověstný fous.
24
Postavení mimo hru odpískáno Babámu.
23
Sám faulovaný Ivanschitz se postavil k přímému kopu, jeho centr končí v zámezí.
23
Za podkopnutí Ivanschitze vidí žlutou kartu Javi Guerra.
22
Čistým skluzem Diop připravil o míč Ramose.
21
První žlutou kartu utkání vidí Rubén Garcia za obejmutí Ramose.
20
Míč z kopačky Ivanschitze míří přímo do branky, ale před jistým golem zachránil hosty Ramos.
19
Těsně před vápnem Xumetra nastřelil ruku Bergdicha, domácí budou zahrávat přímý kop.
18
Ze středu na levou stranu hřiště poslal pas Rossi na Peňu, ale jeho následný centr skončil za brankovou čarou.
17
Z pravé strany zkouší svůj centr po nějaké době Sastre, ale nejvyšším mužem na trávníku byl Navas.
16
Chytrou přihrávku poslal Ramos na Guerru, ale Pinto se stihl vrátit a skluzem zažehnal nebezpečí.
15
K míči se bohužel pro domácí dostal Rueda a zahájil hru od své šestnáctky.
15
Levante opět zkouší rozehrát svou akci výkopem od Navase.
14
Pokus o kličku v podání Guerry nevychází, o míč ho připravil hned první protihráč jménem Lell.
13
Dlouhý rozběh si dal Pinto, avšak rána neměla potřebnou razanci a navíc skončila vedle branky.
12
Necelých 30 metrů od branky Baraja poslal k zemi Diopa, přímý kop pro Levante.
11
Po pravé straně hřiště si to šinul Xumetra, avšak jeho následná přihrávka na nabíhajícího spoluhráče skončila o hodný kus za ním.
10
Další centr v podání Sastreho skončil na hlavě Vyntry, který ho poslal co nejdál od své branky.
9
Dlouhou přihrávku posílal Sastre na Ramose, ale ten stál v postavení mimo hru.
8
Dlouhý pas se dostal k Bergdichovi, ale ten však ani nadvakrát míč nezpracoval, ten se poté odkutálel do zámezí.
7
Pokus o dlouhý pas v podáni Peni skončil na kopačce domácího Navarra.
6
Přes Rubéna přešel Guerra, ale jeho střela následně minula branku.
5
K míči se dostat Lell, ale jeho centr do vápna chytil ve vzduchu Marino.
4
Domácí obrana posílá po serii přihrávek mezi sebou míč k Navasovi, který dlouhým výkopem rozehrál hru.
3
U postranní čáry poslal Bergdich k zemi domácího Xumetru.
2
K míči se postavil Rukavina a našel hlavu Rossiho, který trefil dobře stojícího Navase.
2
Přímý kop hosty za faul Diopa na Rossiho.
1
K úvodnímu výkopu se postavil hostující Guerra.
1
Trenérem domácího celku je pan Joaquín Caparrós, hosty má na starost pan Juan Ignacio Martinez.

Levante UD: Navas – Lell, D. Navarro, Vyntra, García Juanfran (C) – Xumetra, da Silva Pinto, Ivanschitz, Diop, Rubén García – Babá.
Náhradníci: Javi Jiménez – Rodas, El Adoua, Simão, Ríos, Nong, Barral.

Real Valladolid: Mariño – Rukavina, Rueda, Peña (C), Bergdich – Ebert, Sastre, Osorio, Baraja, Omar – Guerra.
Náhradníci: Jaime Jiménez – Barmettler, Valiente, G. García, Rossi, Rama, Manucho.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Manuel Aboy, Ignacio Rubio.
Royhodčí

Dnešní utkání bude řídit pan Alejandro Hernández, jako své asistenty má pány Manuela Aboye a Ignacia Rubia.
Levante UD

Domácí celek je na tom v tabulce lépe. Osmá příčka je díky 6 bodům, za jednu výhru, tři remízy a pasivní skore 4:10.

V předešlém kole remizoval tým na hřišti Almérie 2:2, o branky se postarali z pokutového kopu v 55. minutě El Zhar a o pět minut později vyrovnal Diop. Čtvrté kolo přineslo na domácí půdě bod za remízu 0:0 s týmem Real Sociedad.

Sobotní pravé poledne nabídne zápas Levante na půdě Osasuny.
Real Valladolid

Hostující tým má na svém kontě po pěti zápasech čtyři body, po jedné výhře a remíze, skore potom má pasivní 3:6.

Ve víkendovém kole hráči na svém hřišti podlehli týmu Atlético Madrid, ten ještě neztratil ani bod, 0:2. Ve 4. kole na hřišti Elche vydolovali bod za remízu 0:0.

Tento pátek vyzve na svém hřišti celek Malágy.
Přeji krásný úterní večer a vítám Vás u vloženého 6. kola španělské Primera Division, ve Valencii Levante UD vyzve hostující tým Real Valladolid. Výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.