Hráči Realu se tak dotáhli na vedoucí Atlético a mohou tak v poklidu sledovat, jak se bude dařit rivalům právě z Madridu a také z Barcelony. Dnes hostující Villareal zůstane i po dnešním zápase na pátém místě.
Domácí fotbalisté i bez distancovaného Cristiana Ronalda zápas proti Villarealu zvládli a po zásluze vyhráli 4:2, když se střelecky zaskvěl především Karim Benzema, který zaznamenal dvě branky. Jednou se trefil také Welšan Gareth Bale a do střelecké listiny se zapsat i Jesé Rodríguez.
90+1
Druhý poločas bude nastavený o dvě minuty.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby, zápas spěje k přesvědčivé výhře domácího celku.
89
Domácí teď vytvořili velký tlak na brankáře Asenja a Baleovi se podařilo vybojovat balon, rychle o něj ale znovu přišel.
88
Centr do vápna od rohového praporku posílal Modrič, po jeho pasu ale Ramos zakončit nedokázal.
88
Z pravé strany chtěl nyní centrovat Bale, jeho pas byl ale obranou zblokovaný na roh.
87
Domácí očividně již nechtějí nic vymýšlet a zápas chtějí pouze dohrát s míčem na kopačkách. To se jim zatím daří.
85
Míč se dostal do vápna k Illarramendimu, ten ale přes dva bránící hráče vystřelit nedokázal.
84
K míči se dostali domácí, kteří pochopitelně již nikam nepospíchají. Hlavním úkolem teď bude neinkasovat.
82
Hráči Villarealu jsou sice nyní znovu u balonu, jejich kombinace ale k ničemu zatím nevedou a míč se pohybuje okolo půlící čáry.
81
Konec zápasu se kvapem blíží a zdá se, že další drama už k vidění nebude.
79
U míče jsou ale nyní hráči Villarealu, kteří by opět rádi svého soupeře zatlačili.
78
Estadio Santiago Bernabéu opět ožil a hraje se znovu před bouřlivým publikem. Domácí fanoušci jsou očividně spokojení.
76
Real právě vstřelil branku!
KARIM BENZEMA svým druhým gólem v zápase zvyšuje na 4:2, když se trefil po přihrávce od Jesého povedenou přízemní ranou k pravé tyči!
75
Z rohu velké vápna zkoušel nyní střílet Bale, jeho rána byla sice hodně razantní, avšak také hodně nepřesná.
74
Modričův centr do vápna chtěl zakončovat Ramos, byl mu ale pískaný útočný faul.
73
Míč proti noze dostal nyní do dobré pozice Arbeloa, jeho povedená rána byla ale zblokovaná na roh.
72
Odvážně ze složité pozice zkusil po vybojování balonu vypálit Jesé, jeho rána se ale mezi tři tyče ani zdaleka nevešla.
71
Jesé podle rozhodčích zahrál při svém útočném snažení rukou a je pískáno. Míč mají hosté.
70
Domácí musí opět zabrat, aby se nedostali do ještě složitější situace.
69
Villarreal právě vstřelil branku!
GIOVANI DOS SANTOS fantasticky zahraným přímým kopem kolem zdi nedal brankáři Lópezovi šanci a vedení domácích se opět ztenčilo na jedinou branku.
68
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Ángel di María, přichází Xabi Alonso.
68
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jonathan Pereira, přichází Jérémy Perbet.
67
Jonathan Pereira byl faulovaný Modričem a je z toho standardka pro hosty.
65
Šance hostů na dobrý výsledek tak opět o něco poklesly. Probudil se i domácí stadion a hraje se před bouřlivou kulisou.
64
Domácí navyšují své vedení, když si Pepe narazil míč s Benzemou, následně kolmým pasem mezi obránce našel rozběhnutého JESÉHO, který elegantním zakončením podél gólmana zvyšuje na 3:1!
63
Tempo opět poněkud povadlo a sledujeme spíše poklidný boj ve středu pole.
63
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Joan Román.
61
Na trávníku se ocitl znovu Modrič a znovu je pískáno v neprospěch hostů.
60
Dos Santos pak na hranici vápna Realu skluzem fauloval Modriče a mohl být rád, že nedostal žlutou kartu.
60
Střílený centr v podání Aquina odvrátil na autové vhazování Arbeloa.
59
Domácí po standardce míč soupeři vyloženě odevzdali a nyní se musí bránit.
58
Mario Gaspar zastavil rozběhnutého Illarramendiho a dostává žlutou kartu.
57
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Edu Ramos, přichází Manu Trigueros.
56
Jesé posílal z levé strany míč do vápna na Benzemu, ten byl ale důrazně pokrytý Doradem a není z toho ani zakončení ani pokutový kop.
55
Po rychlé rozehrávce po zemi poslal Bale míč do běhu na Carvajala, který místo přihrávky na spoluhráče zvolil střelu z velkého úhlu, která šla mimo.
54
Costa nyní nedovoleně zastavil rozběhnutého Balea dostává žlutou kartu.
54
Hráči Villarealu nadále cítí šanci na dobrý výsledek a jakmile se domácí dostanou k balonu, jsou okamžitě napadáni.
52
Druhý poločas je tak trochu ospalý. Domácí hráči se nikam neženou a když o balon přijdou, nedaří se ani hostům.
51
Následný rohový kop Realu kopal di María, centr do vápna ale zamířil přímo do rukavic Asenja.
51
Z levé strany zkoušel dvakrát centrovat di María, oba jeho pasy byly ale zblokované.
50
Domácí oproti první půli přeci jen o něco více drží balon, jenže do zakončení se nedostávají.
49
Na pravé straně se snažil prosadit Aquino, s míčem ale opustil trávník a je z toho odkop od domácí brány.
48
Modrič nepřesně rozehrál na křídlo na Carvajala a bude z toho aut pro hosty.
48
Domácí vstoupili i do druhého poločasu dost pasivně a hraje se v okolí půlící čáry.
46
Do druhého poločasu nenastoupil Fabio Coentrão, který přitom nezačínal zápas ani v základní sestavě. Právě on střídal v 17. minutě zraněného Marcela a patrně se i on sám zranil.
46
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Fábio Coentrão, přichází Álvaro Arbeloa.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas zápasu mezi Realem a Villarealem končí za stavu 2:1. Domácí toho do ofenzivy moc nepředvedli, ale byli velice produktivní a využívali své šance. Více balon drželi hráči Villarealu a odměnou jim bylo snížení. Uvidíme, co oba celky předvedou ve druhém poločase.
45+1
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Hosté se tlačí mohutně do útoku, tentokrát jim ale kombinace nevyšla.
44
Hosté ožili a tlačí se do útoku. Druhý poločas slibuje velice zajímavou podívanou.
43
Jako uragán vlétl do vápna MARIO GASPAR a jeho dělovka se zastavila až v síti!
42
Hostující dos Santos chtěl ve vápně narazit balon Jonathanu Pereirovi, ten ale vystřelit nedokázal.
40
Pomalu se blíží konec prvního poločasu. Hraje se stále na polovině Realu, avšak od hranice velkého vápna po půlící čáru.
39
Hráči Realu v pohodě kontrolují své vedení a ač soupeř hodně drží balon, do šancí se nedostává.
37
Bale se snažil obejít Costu, ten ho ale tentokrát dokázal zastavit a míč mají hráči Villarealu.
36
Po centru do vápna nastaly na malou chvilku malé zmatky, zakončující Aquino ale nezamířil přesně.
35
Bojovník Aquino nyní šel do osobního souboje s Jesém, přes jehož kopačky vybojoval alespoň roh.
34
Jesé vnikl do vápna a následně patičkou nahrál di Maríovi. Ten odcentroval vyloženě na efekt, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
32
Na dlouhý pas za obranu si nyní zkoušel naběhnout Benzema. Na vysoký míč ale dosáhnout nedokázal.
32
Jako nůž máslem projel nyní do vápna Villarealu Bale, tentokrát ale vystřelit nedokázal.
31
Hráči Villarealu se ale nadále snaží hrát aktivně a opticky sledujeme vyrovnané utkání.
30
Velkou šanci hostů nyní pokazil dos Santos, který se dvěma spoluhráči hnal do útoku, jenže jeho přihrávka z pravé strany na střed byla totálně nepovedená.
29
Zpoza vápna zkoušel levačkou pálit mexický reprezentant dos Santos, míč ale poslal vysoko nad.
27
Benzema postrčil zpět balon na Balea, který tvrdou ranou z dobrých pětadvaceti metrů vyprášil rukavice gólmana Asenja.
27
Dorado na polovině hřiště doslova přejel Benzemu a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
26
Nyní to budou mít hosté už hodně těžké. Sice hodně drží balon, avšak hráči Realu jsou dnes hodně produktivní.
25
Bale měl na pravé straně hřiště znovu hodně prostoru. Jeho přízemní přihrávka na malé vápno našla špičku kopačky KARIMA BENZEMY, který lehkou tečí poslal míč do brankáře, odkud doputoval až do sítě.
23
Další střelecký pokus si připsal Pereira, jeho rána ale nebyla dostatečně razantní a hlavně přesná a domácí gólman López může odkopávat.
22
Centr na přední tyč nebyl pro domácí defenzivu nebezpečný a Real se rychle ubránil.
21
Střela Moisése byla zblokovaná a následovat bude roh pro hosty.
20
Sergio Ramos fauloval na vlastní polovině, hosté rozehráli na krátko a snaží se obléhat vápno soupeře.
19
Z velké dálky zkusil vypálit hostující Edu Ramos, jeho přízemní skákavá rána přinutila brankáře Diega Lópeze k zákroku.
18
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Fábio Coentrão.
17
Domácí bek nebude moci pokračovat. Drží se za záda.
16
Marcelo bez bolestivých grimas opustil trávník, ale netváří se, že by mohl pokračovat ve hře.
15
Na trávníku zůstal ležet Marcelo a zdá se, že bude muset být ošetřovaný.
14
Stále se hraje spíše ve středu pole. Domácí se musí jen bránit, protože jsou u balonu nadále hráči Villarealu.
12
U míče jsou nyní hosté, jenže přes zformovanou obranu se nemohou dostat.
10
Další pas do vápna posílal z pravé strany Bale, míč se dostal k Benzemovi, který vystřelit nedokázal. Míč se dostal k Modričovi, jehož pokus zastavil Dorado.
9
Na druhé straně měl hodně prostoru na pravém křídle Bale. Levačkou centroval vnějším nártem, míč mířil na Benzemu, ten byl ale pokrytý.
9
Hostující dos Santos poslal po zemi z levé strany míč do vápna a z penaltového puntíku zakončující Jonathan Pereira poslal míč nad bránu! To byla velká šance hostů!
8
Vstřelená branka zápasu určitě pomůže. Pokud hosté chtěli hrát na 0:0, tak nyní již musí útočit.
7
Domácí se dostávají hned v úvodu zápasu do vedení, když obrovskou chybu udělal Dorado. Tomu míč vypíchl GARETH BALE a svůj samostatný postup na bránu zakončil obloučkem přes vybíhajícího Asenja.
6
Domácí se vytlačili sami s míčem až na vlastní polovinu a hledají nyní skulinku v defenzivě soupeře.
5
Domácí Ángel di María se pokoušel posílat míč do vápna, tam ale dobře zasáhl Edu Ramos.
3
Hosté o balon kvůli ofsajdu rychle přišli a nyní se již musí bránit.
2
Po rohu se domácí do zakončení nedostali a nyní již kombinují s balonem hosté.
2
Do vápna Villarealu vnikal Benzema, vybojoval ale jen rohový kop pro domácí cíl.
1
Výkop budou mít hosté.
Hráči obou týmů právě nastoupili na trávník madridského stadionu. Domácí jsou pochopitelně celí v bílém, hosté jsou žlutí.

Real Madrid: Diego López – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Illarramendi, di María – Bale, Benzema, Jesé.
Náhradníci: Casillas – Varane, Coentrão, Arbeloa, Alonso, Isco, Morata.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Aquino, Ramos, B. Soriano, M. Gómez – Jonathan Pereira, G. dos Santos.
Náhradníci: Fernández – Jokić, Pantić, Paulista, Román, Trigueros, Perbet.

Rozhodčí: González – Sánchez, Ríos.
Ani jedno z mužstev do dnešního zápasu nenastoupí v nejsilnějším složení. Na straně Realu nebude hrát Ronaldo, který dostal třízápasový trest za vyloučení a fit není ani Sami Khedira, který dlouhodobě laboruje s kolenem. Za Villareal nenastoupí kvůli karetnímu trestu Pina a zdravotní problémy mají Óliver Torres, Bruno, Cani a Farinós.
Villareal prožil dobrý vstup do nového roku. V posledních pěti zápasech si na konto připsal dvanáct bodů za čtyři výhry a jedinou porážku na hřišti Realu Valladolid. O minulém víkendu si Villareal doma poradil s Osasunou, kterou porazil s přehledem 3:1.
Fotbalisté domácího Realu se v letošní sezoně po dlouhé době v minulém kole bodově dotáhli na Barcelonu. Mohli na tom být ještě lépe, to by ale museli v minulém kole udržet jednobrankové vedení vedení na hřišti Bilbaa. Zápas skončil pro Real špatně. Domácí srovnali na 1:1 a za nesportovní chování byl navíc vyloučený Cristiano Ronaldo, který bude dnes bílému baletu chybět.
Hezký sobotní večer všem příznivcům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 23. kola Primera Division mezi Realem Madrid a Villarrealem. Hosté jako letošní nováček soutěže válí a po dvaadvaceti kolech jsou na skvělém pátém místě se čtyřiceti získanými body. Real má o čtrnáct bodů více a je třetí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.