To je z dnešního pozdního utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Máme za sebou utkání prvního kola mezi Sevillou a Atléticem Madrid a hostující celek si odváží všechny body za výhru 3:1. Po remízové první půli jsme v té druhé viděli bojovný fotbal s větším množstvím faulu a karet, ale také přišly dvě branky. Po snaze Sevilly o strhnutí vedení na svou stranu, přišla rychlá akce hostů, nedůrazné bránění Fazia a přesná rána Diega Costy. V úplném závěru se ještě trefil Cristian Rodríguez a dal tak výsledku konečnou podobu.
90+2
Atlético právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Třetí branku přidal střídající CRISTIAN RODRÍGUEZ a dává pojistku na tříbodový zápas pro Atlético Madrid.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
88
Ten předvedl slušnou střelu, ale rovnou do Courtoisových rukavic.
87
Dobrou příležitost je skórování mají právě teď, Po Suárezově faulu bude moci Rakitić vyrovnat z přímého kopu.
87
Seville se velice rychle rychle krátí čas na vyrovnání.
86
Vitolo skluzem fauloval Costu a také on dostává žlutou kartu.
85
Naprosto zbytečný faul na půli hřiště předvedl Marko Marin a po zásluze dostal žlutou kartu.
83
Po rozehrání nakrátko centroval z lepšího úhlu Rakitić, našel však pouze Courtoisovy rukavice.
82
Rohový kop pro Sevillu.
81
Poslední střídání Atlética. Koke uvolnil místo Cristianu Rodríguezovi.
79
Studená sprcha pro domácí tým! DIEGO COSTA totiž dostal od Kokeho skvělou přihrávku do běhu, Fazio jej nedůrazně bránil a dovolil tak, aby hostující útoční zakončil přesnou křížnou ranou k tyči!
78
Vitolo chtěl předvést útočný manévr přechodem přes dva protihráče, tato přesila si s ním ale hravě poradila...
75
Další žluté varování, tentokrát pro domácí barvy, viníkem byl Coke.
74
A hned byl Gameiro při dobré šanci Marina. Ten se prokličkoval do vápna a po zemi vyslal nebezpečnou ránu! Courtois musel rychle na zem a zabránit Gameirově dorážce.
73
Poslední změna domácího celku. Carlos Bacca má splněno a může si jít odpočinout, zbytek zápasu tak odehraje Kevin Gameiro.
72
Atlético se teď snažilo o akci zleva, Luisův centr se obraně Sevilly podařil odvrátit.
70
Hosté střídají, z trávníku za pískotu tribun odchází David Villa, kterého nahrazuje Léo Baptistão.
68
Perotti byl tentokrát v roli nahrávače, ovšem tato role mu nesedla. Jeho centr zamířil pouze za brankovou čáru, o několik metrů vedle Courtoisovy branky.
67
Coke perfektně vysunul Perottiho, jeho následná bomba z levé strany se zastavila o nohy bránícího hráče.
66
Trocha chaosu ve středu hřiště, plno nepřesných přihrávek, celou tuto nepovedenou minutu završila hra rukou v podání Olivera Torrese, za kterou obdržel žlutou kartu.
64
Rakitić si všiml na pravé straně si nabíhajícího Baccy, poslal mu přihrávku, kolumbijskému útočníkovi však míč odskočil do autu.
63
Změna je tady, na hřiště se podívá Israel Puerto a za potlesku tribun odchází Vucente Iborra.
62
Domácí tým chystá střídání, uvidíme, koho se bude týkat.
60
Atlético kopalo přímý kop, s prvním centrem si domácí poradili, jenže míč se odrazil k Luisovi a jeho jedovka byla velmi nepříjemná. Domácí by však v případě gólu zachránil praporek asistenta, který mával ofsajd.
59
Hosté střídají, odešel Arda Turan a místo něj nastoupil Oliver Torres.
58
Pěknou ranou se prezentoval Rakitić, jeho bomba musela Courtoise notně štípnout, dokázal ji však vyrazit a následně si poradit i s Marinovou dorážkou.
57
K následnému přímému kopu se postavil Rakitić, hledal Perottiho, ten si však nepřišel na Juanfrana. Hosté mohou vyrazit kupředu.
56
João Miranda je dalším hráčem Atlética, který dostal žlutou kartu.
54
Domácí dostali výhodu, Marin vysunul Vitola, ten měl perfektní pozici pro skórování, chtěl zakončit k tyči, ale rozvlnil pouze boční síť!
53
Pokus domácích o útok po levém křídle končí vytlačením do zámezí, vhazovat budou hráči Atlética.
51
Na trávníku se docela jiskří, doufejme, že to rozhodčí zvládne a my uvidíme více fotbalových okamžiků.
49
Další žlutý trest za faul, tentokrát pro domácího hráče. Za tvrdý faul na Costu byl potrestán Geoffrey Kondogbia.
48
Za zcela zbytečný faul na Rakitiće dostal Gabi žlutou kartu.
47
Domácí zahájili druhý poločas velmi aktivně a okamžitě se snaží o útočné průniky.
46
Domácí udělali do druhé půle jednu změnu. Nicolás Pareja si v závěru první půle poranil rameno a to mu nedovolilo nastoupit do druhé části hry. Vystřídal ho tak Geoffrey Kondogbia.
46
Druhý poločas začne přibližně v 0:03.
První poločas je minulostí a stav je vyrovnaný 1:1. První minuty byly hodně o soubojích, koukatelný fotbal se začal hrát až později a přinesl i dvě branky. Do vedení se dostali hosté, když zužitkovali rohový kop, po kterém se zblízka prosadil Diego Costa. Jenže toho vedení Atléticu vydrželo pouhé dvě minuty, po nich krásnou ranou vyrovnal Diego Perotti. Doufejme, že druhý poločas přinese další skvělé okamžiky a také další góly.
45+1
Villa chtěl prostrčit míč na Costu, což se mu nepovedlo a navíc při své snaze fauloval.
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44
Diego Perotti obdržel žlutou kartu a to za filmování uvnitř pokutového území.
43
Z dálky to zkusil Iborra, jeho pokus skončil o několik metrů nad Courtoisovou brankou.
42
Po dvou brankách se začal hrát velice slušný fotbal, diváci se určitě nenudí.
40
Standardka zůstala nevyužita, navíc po Costově ruce přišli hosté o míč.
39
Perotti se trochu zapomněl vepředu a hned z toho byla obrovská šance Atlética. Costa zpětnou přihrávkou našel volného a nabíhajícího si Gabiho a jeho technický pokus srazila obrana jen tak tak na další roh.
37
Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí Sevilla odpověděla tím nejlepším možným způsobem – gólem! DIEGO PEROTTI měl na středu hodně volného prostoru, z asi 25 napřáhl a i když si Courtois na míč sáhl, ten skončil v horním rohu branky!
36
Atlético tak využilo vzrůstající tlak, jak odpoví Sevilla?
35
A je z toho gól! Koke od rohového praporku nacentroval na malé vápno, Miranda lehce tečoval, míč se dostal k na zadní tyči zcela volnému DIEGO COSTOVI a jen zblízka uklidil míč za bezmocného Beta. Atlético tak jde do vedení!
34
Koke sice dostal pěknou přihrávku, zakončit ale nedokázal. Je z toho alespoň roh.
33
Atlético opět podnikalo akci po levé straně, jejich nadšení ale zchladil pomezní rozhodčí, neboť odmával ofsajd.
31
Ale ale, tak tohle se nepovedlo. Juanfran sice zvládl vybojovat takřka ztracený míč, poté jej ale poslal do míst, kde nebyl nikdo v dresu Atlética...
29
Na zpětné přiklepnutí si naběhl Gabi, jeho projektil ovšem zamířil na tribunu za Betem.
28
Turan našel ve vápně Costu, jenže tomu při zpracovávání utekl míč za brankovou čáru.
26
Po Juanfranově zpětné přihrávce pálil Costa, trefil však pouze domácího obránce.
25
Z pátého rohového kopu madridských nic nebylo, tyhle standardky zatím hostům moc nejdou.
24
Rychlá kombinační akce Atlética, na konci celé šance byl David Villa, jehož technickou ránu vyškrábl Beto na roh.
23
Domácí si po Baccově průniku žádali penaltu za hru rukou, hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
21
A o pár vteřin později přišla ještě větší šance! Bacca si naskočil na Cokeho centr a prudkou hlavičkou trefil břevno! Courtois jen stál a sledoval, absolutně nestačil reagovat!
21
Velice povedená akce Sevilly, Marin, si naběhl na přihrávku do uličky a nebýt Mirandy, kdoví, jak by to dopadlo.
19
Marin, byť nepříliš vysoký, dokázal i přes obranu dvou protihráčů hlavičkovat. K ohrožení Courtoisovy branky však nedošlo.
17
Beto se nenechal rozhodit a centr opět se stáčející do branky, vyboxoval.
17
Další rohový kop pro Atlético.
16
Atlético kopalo dva rohy, ten první, rozehraný nakrátko, domácí odvrátili pouze na další roh, ten druhý, kopnutý už klasicky do vápna, obrana odhlavičkovala.
15
Hostující Juanfran poslal přihrávku za obranu na Turana, tomu nakonec scházel půlkrok k tomu, aby usměrnil míč za Beta. Takhle si gólman Sevilly připsal zákrok.
14
Sevilla se snaží o rychlé útoky, po tom dalším přišel nadýchaný centr a Courtois musel ven z brány.
13
Dlouhý nakopávaný míč mířil na Marina, byl ale příliš prudký a tohle chytit nešlo. Přesto však autora přihrávky pochválil zdviženým palcem.
12
Teď už zase domácí, jejich snaha o průnik po pravém křídle ovšem ztroskotala na pružné obraně Atlética.
10
Na levé straně unikl Turan, v plném běhu si zpracoval míč, poté se snažil centrovat na Costu, ten ve vápně upadl, penalta se ale pískat nebude.
8
Hosté kopali roh, centr se stáčel přímo do branky a Beto musel tento prudký míč vyboxovat.
6
Bacca se doslova přehnal okolo Costy, už se napřahoval ke střele, když v tom mu skluzem ukopl míč Godín.
5
Šance Sevilly! Marin se prokličkoval až do vápna, hledal si skulinku na střelu, ale trvalo mu to tak dlouho, až k němu přistoupila obrana Atlética a jeho střelu zablokovala.
4
Veškerou hrozbu ukončil Vitolo, míč je tak u středu hřiště.
3
Faul i na druhé straně, provinil se Rakitić, centr tak přiletí i do vápna Sevilly.
2
Do pokutového území se ihned snesl míč, centr byl však příliš prudký a vysoký, Courtois tak mohl být v klidu.
1
Tak to je velice rychlý úvod. Arda Turan hned v první minutě dostává žlutou kartu!
1

Sevilla FC: Beto – Coke, Fazio, Pareja, Moreno – Marin, Iborra, Vitolo, Rakitić (C), Perotti – Bacca

Atlético Madrid: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe – Koke, Suárez, Gabi (C), Turan – Villa, Costa

Rozhodčí: Clos Gómez – Javier Aguilar, Luis Marco.
Dobrý, velice pozdní nedělní večer u sledování španělské Primera Division. Los prvního kola s sobě svedl celky Sevilla FC a Atlético Madrid. Dá se očekávat kvalitní a dramatický zápas.

Sevilla FC obhajuje devátou příčku, kterou by si ale dokázala představit vylepšenou. Tým se po celou sezónu pohyboval kolem středu tabulky. Nakonec tedy z toho vznikla pozice ve středu tabulky, se ziskem 50 bodů. Celek opustili zejména Álvaro Negredo, kterého zlákal Machester City, nebo Gary Mendel, ten zase zamířil do Cardiffu. Novými tvářemi naopak budou Vicente Iborra, či Kevin Gameiro.

To Atlético Madrid dlouho nastavovalo svá záda městskému rivalovi z Realu, pak se ale projevila síla královského celku a Real tak přeskočil svého městského soka o plných devět bodů. V kádru se udál vcelku velký vítr, největší událostí léta pak byl odchod kanonýra Falcaa do Monaca. Klubu se ale podařilo získat odpovídající náhradu, z Barcelony totiž přišel David Villa, kterému bude pomáhat i další osoba do útoku, Leo Baptistão z Vallecana. Těšme se tedy na Atlético v době bez Falcaa.

Zápas na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán začíná ve 23 hodin a řídit ho bude Clos Gómez, když na pomezí bude mít Javiera Aguilara a Luise Marca. Uakže odložte spánek, udělejte si kávu a pohodlně se usaďte, začíná noční fotbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.