Máme u konce utkání, které nabídlo branku v každém poločase. Nejprve v 42. minutě otevřel skore Piatti, ve druhé půli završil brankový účet utkání v minutě 72. Feghouli. Valencia spravedlivě bere všechny tři body a v tabulce se posune o nějakou tu příčku výše. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou!
90+1
Centr z druhé strany v podání Banegy se k Jonasovi opět nedostává.
90
Opět u míče Feghouli nyní centruje do vápna na Jonase, ale ten u míče není včas.
89
Zajímavou střelu poslal Feghouli, ale Navas byl na svém místě včas.
88
Ever Banega z frustrace fauloval Garcíu a vidí za to žlutou kartu.
87
García obehrál Banegu, ten okamžitě spěchá do útoku.
86
Čistým skluzem Mathieu obehrál Barrala.
85
Autové vhazování pro Valencii, Barragán s rozehrávkou moc nespěchá.
84
Tento rohový kop skončí v propadlišti dějin.
83
Cartabia hned po svém nástupu získal pro svůj celek rohový kop.
82
Další útočný faul v podání Barrala.
81
Poslední střídání tohoto utkání, Hélder Postiga míří na střídačku, opačným směrem přichází Fébé Cartabia.
80
Před vápnem zkoušeli narážečku Guardado s Postigou, ale byli oba dva nepřesní.
79
Hostující El Zhar se snaží protlačit do útoku, míč přenechal ještě Lópezovi, ale jeho pokus mířil nad branku.
78
Opět domácí obrana nikam nespěchá a snaží se tento zápas jen dohrát.
77
Druhé střídání pro domácí, Ever Banega míří na plac místo Dani Pareja.
76
Míč se z výkopo Diega Alvese dostal až k jeho kolegovi Navasovi.
75
Valencia nikam nespěchá a volí házenkářskou taktiku přihrávek.
74
Opakované autové vhazování bude provádět Xumatra.
73
První střídání u domácího celku, střelec první branky Pablo Piatti přenechává své místo José Guardadovi.
72
Valencia právě vstřelila branku!
Jako nůž máslem prošel hostující obranou SOFIANE FEGHOULI a vsítil druhou branku utkání!
71
Poslední střídání pro hostující celek, Simao Mate míří pod sprchy a za něj nastupuje Ferrando Camarasa.
70
Zpoza vápna poslal Diop svůj pokus, ale měl nálepku propagační.
69
Do vápna poslal centr Piatti, Vyntra si špatným zpracováním málem zadělal na velké problémy.
68
Míč přeletěl celé vápno a dostal se na kopačky hostujícího celku.
67
Centr do vápna posílá Barragán a získal alespoň rohový kop pro Valencii.
66
V postavení mimo hru se ocitl Barral.
65
Rukama si pomohl Vyntra, ale sudí píská faul opačně.
64
Rukama při sprintu si pomohl Barral, útočný faul pro hostujícího hráče.
63
Simao Mate stáhl k zemi Postigu, hostující hráč se pustil do diskuze s hlavním arbitrem a viděl za ni žluté napomenutí.
62
Tvrdý skluz na Barrala od Jérémyho Mathieua trestá hlavní sudí žlutou kartou.
61
V pokutovém území padá Jonas po kontaktu s El Adouo, sudí nechává pokračovat ve hře.
60
Rohový kop Levante nezahrálo moc dobře a Valencie míří do útoku.
59
Špatnou malou domů Valencie vystihl Barral, ale Diego Alves dokázal svým tělem zabránit brance!
58
U míče opět Valencie, Xumetra nedokázal řádně přijmout přihrávku od Simaa.
57
Až k Diegu Alvesovi se dostal míč od útočníka Postigy.
56
První dotek Xumetry s míčem znamená autové vhazování pro domácí celek.
55
Feghouli se tvrdým skluzem na Diopa provinil proti pravidlům.
54
První střídání utkání a hned dvojité, Pedro Ríos a Andreas Ivanschitz míří pod sprchy, na jejich místa nastupují Xumetra a Nabil El Zhar.
54
53
Postiga nedokázal správně poslat míč mezi tři tyče od Piattiho.
52
Piatti podkopl nohy Ríosovi, volný kop pro hosty.
51
Feghouli zpoza vápna poslal tvrdou střelu pod břevno! Navas musel ukázal své vynikající reflexi!
50
Zpoza vápna vystřelil Jonas a nastřelil ruku Diopa, ta však byla u těla a pokračuje se ve hře.
49
Na Postigu se snažil poslat míč Feghouli, Navas byl u míče jako první.
48
Až druhý centr se povedl Barragánovi, ale ten mířil nepřesně a žádného spoluhráče nenašel.
47
Costa a Mathieu do útoku moc nespěchají.
46
Oba týmy do druhé půli nastupují beze změn.
46
Druhou půli započali hostující hráči.
46
Máme u konce první půli, která přinesla jednobrankové vedení domácímu celku. V 41. minutě se o to postaral Piatti, který zpracoval odražený míč a otevřel skore tohoto utkání. Druhá půle je na pořadu od 21.02.
45
45
Na středu hřiště ještě leží hostující Levante, ale sudí ukončuje první půli.
44
Míč si pro sebe uzmul Feghouli, ten poslal míč na Bernata, ale špatný pas dává balon na kopačky hostujících hráčů.
43
Domácí celek nikam nespěchá a snaží se dohrát toto utkání bez inkasované branky.
42
Ihned z první poslal Postiga svůj pokus mimo branku.
41
PABLO PIATTI dokázal dobře zpracovat odražený balon od El Adoua a do protilehlého rohu poslal tvrdou ranou míč!
40
Další faul, Postiga byl na půlící čáře poslán k zemi Diopem.
39
Ricardo Costa na středovém puntíku tvrdě zajel do Barrala a vidí za to žlutou kartu.
38
Čistým zákrokem Barral obehrál Raraja.
37
Přes tři hráče se zničehonic prodral Feghouli, který svým překvapivým kopem minul branku o několik centimetrů!
36
Další roh pro Valencii, Pareja našel hlavu Postigy, ale ten mířil nepřesně.
35
Rohový kop z kopačky Pareja skončil na druhé straně v zámezí.
34
Špatný odkop v podání Karabelase znamená rohový kop pro Valencii.
33
Rychlou rozehrávku předvádí Valencia, ale centr Barragána končí v zámezí.
32
I na druhé straně se píská útočný faul, nyní se ho dopustil hostující Barral.
31
Po zemi poslal Jonas míč na Postigu, který ale při skluzu fauloval Vyntru.
30
Tvrdým bodyčkem Postiga zahrál na malém vápně, sudí mu odpískal útočný faul.
29
Valencie získává druhý rohový kop, ten zahrává Parejo, míč se stáčí na Romea, který nastřeluje prvního protihráče před sebou.
28
Špatný pas z pravé strany předvedl Siamo, našel však jen Diega Alvese.
27
Rakouský záložník se musel přesunout na druhý kraj hřiště ke své rozehrávce, Diego Alves rukavicemi poslal míč do bezpečí.
26
Třetí kop byl nejpřesnější, ale Costa hlavou uklidil míč na další roh, v pořadí čtvrtý za sebou.
25
Tak třetí pokus na rohový kop získá Ivanschitz.
24
Míč mu nesedl, ale díky další teči domácích hráčů bude moci Ivanschitz složit reparát.
23
Levante získalo díky teči rohový kop, bude zahrávat Ivanschitz.
22
Postiga se nedokázal prosadit, takže Navas bude míč odkopávat od své branky.
21
Špatný pas Piatti vyslal na Postigu, který měl k míči hodně daleko.
20
V postavení mimo hru se ocitl hostující kapitán López.
19
Rychlý centr do vápna poslal Piatti, ale Navas si pro něj vyskočil včas.
18
Dobrou hrou tělem nedal Costa šanci Baralovi, aby mohl pro sebe získat míč.
17
Nepřesný pas Bernata na Piattiho dává šanci k protiútoku hostujícímu celku.
16
Z pravé strany Barragán na střed vyslal Jonase, který polocentrem vystrašil hostujícího Navase, když míč jen těsně minul branku.
15
Tvrdý střed u středového kruhu, Simao šlapákem poslal k zemi Romeua.
14
Loktem v obličeji fauloval Diop Jonase, sudí mu dává důrazné varování.
13
Zajímavý kop předvedl rakouský špílmachr Ivanschitz, domácí obrana měla hodně práce, aby tuto situaci ubránila.
12
Nyní Mathieu fauloval ve vzduchu loktem Barrala. Přímý kop pro hostující celek.
11
Čistě se dle sudího na zem dostal Ríos po zákroku Mathieua.
10
Centr do vápna se snažil poslat Jonas, měl na to několik pokusů, avšak své vystoupení u pravé čáry zakončil faulem.
9
Na středu hřiště Paraju fauloval Diop.
8
Na střed poslal míč Romeu, kde našel Jonase, ale ten chtěl kolmicí najít Postigu, ten však nebyl nikde k nalezení.
7
Opět z pravé strany poslal centr do vápna Barragán, ale žádného ze svých spoluhráčů nenašel.
6
Ve vzduchu fauloval Garcíu Romeu.
5
Volný přímý kop zahrával Parejo, ale míč zatočil přímo do náruče Navase.
4
Feghouli připustil míč na Barragána, který z pravé strany hřiště se pokusil ve vápně najít Postigu, míč se však dostal mimo vápno, kde fauloval Diop.
3
Míč si vzal pod svou moc Feghouli, ale z rohového kopu nic nevymyslel.
2
Hned na začátku utkání si Valencia vypracovala rohový kop díky dobrému napadání Postigy.
1
Domácí měli tu čest zahájit toto utkání.
1

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, R. Costa, Mathieu, Bernat – Feghouli, Parejo, Jonas, Romeu, Piatti – Postiga.
Náhradníci: Guaita – Ruiz, Guardado, Banega, Fuego, Cartabia, Pabón.

Levante UD: Navas – P. López, El Adoua, Vyntra, Karabelas – Ríos, Simão, Rubén García, Diop, Ivanschitz – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Rodas, Gomis, El Zhar, Xumetra, Camarasa Camarasa Ferrando, Á. Rodríguez.

Rozhodčí: César Muñiz – Víctor Fernández, Jesús Zancada.
Trenérem domácího celku je pan Juan Pizzi, hosty má na starosti pan Joaquín Caparrós.

Dnešní utkání bude jako hlavní arbitr řídit pan César Muñiz. U postranních čar mu budou s praporky pomáhat pánové Víctor Fernández a Jesús Zancada.
Valencia CF

Domácí celek je v tabulce o chloupek výše. Okupuje 11. příčku s dvaceti body za šest výher, dvě remízy a skore 23:29.

V minulém roce sehráli hráči své poslední utkání na domácím hřišti, kde se představili proti slavnému Realu Madrid. Bílý balet si vezl domů tři body za výhru 3:2, za Valencii korigovali stav utkání Piatti a Mathieu.

Svůj pohárový zápas sehraje v týdnu před svými fandy proti Atléticu Madrid. 19. kolo přivede Valencii na hřiště týmu Celta Vigo.
Levante UD

Hostující tým je v tabulce na 13. místě s dvaceti body za pět výher, stejný počet remíz a skore 17:25.

Před přestávkou hráči sehráli ligové utkání na hřišti velmi silného týmu Atlético Madrid, po velmi dobrém výkon odjížděli však bez bodu za prohru 2:3, branky vsítili Ivanschitz a Pedro Ríos.

V příštím týdnu tým sehraje pohárové utkání na hřišti týmu Rayo Vallecano. Další ligové kolo přivede celek zpět před domácí fandy, kde vyzvou Malágu.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás po vánoční pauze opět u španělské Primera Division, kdy tento víkend je na programu 18. kolo. Domácí Valencia CF hostí na svém hřišti Levante UD. Začátek utkání je na programu od 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.