Je tu konec utkání 3. kola španělské nejvyšší soutěže mezi Realem Valladolid a Getafe. Spokojenější jsou domácí, kteří se radují ze zisku tří bodů za výhru 1:0. Jediný gól zápasu zaznamenal po standardce domácí stoper Valiente.
90+3
Ve vápně Valladolidu se míč odrazil k Sarabiovi, jeho rána šla ale mimo.
90+2
Závěr zápasu je hektický, přesto se dá říci, že domácí zatím dokáží soupeře držet daleko od brány soupeře.
90+1
Následně rodící se brejk domácích zastavil faulem Escudero a také on dostává žlutou.
90+1
Střídající Manucho v hlavičkovém souboji tvrdě loktem trefil Borju a dostává žlutou kartu.
90
Již se hraje poslední minuta a hosté hrají zcela vabank.
89
Domácí se nechtějí dostat pod tlak a snaží se balon odkopávat co nejdále od vlastní brány.
88
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Javi Guerra, přichází Manucho.
86
Peña parádním centrem vyzval ke skórování Óscara, ten svou hlavičku ale poslal přímo do brankáře Moyi.
85
Hosté začínají hrát poslední minuty zápasu na riziko.
84
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Omar, přichází Javier Baraja.
83
Hosté se přeci jen dokázali nyní natlačit až do vápna soupeře, zakončení jsme se ale nedočkali.
81
Po přihrávce od Rukaviny se ke střele dostal Omar, byl ale ve velkém úhlu a míč poslal jen do boční sítě.
80
Hosté mají posledních deset minut utkání na to, aby něco udělali s výsledkem. Uvidíme, zda si dokážou vytvořit závěrečný tlak.
78
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Rafa, přichází Pedro Mosquera.
77
Domácí se snaží balon držet daleko od vlastní brány, a to se jim zatím daří.
76
Borja tvrdě zajel nyní do Óscara a může být rád, že za svůj přestupek nedostal žlutou kartu.
75
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Zakarya Bergdich, přichází Valdet Rama.
74
Óscar nyní vyzval ke skórování Bergdich, toho ale vychytal gólman Moyá.
72
Hosté kopali Pedrem Leónem další rohový kop, po centru do vápna byl blízko ke skórování na zadní tyči Lafita, míč mu ale přilétl na paty, a to se ukázalo jako neřešitelná situace.
71
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Pablo Sarabia.
71
Z levé strany zkoušel centr do vápna posílat Peña, hosté se ubránili.
70
Nyní měl Javi Guerra o poznání větší šanci než před chvilkou, jeho ránu z pravé strany ale skvěle vyrazil Moyà.
69
Kvůli teči ale domácí nakonec rozehrávali roh. Z něj ale bránu soupeře ohrozit nedokázali.
68
Z velkého úhlu zkusil vystřelit Javi Guerra, míč poslal ale jen do boční sítě.
67
Po standardce hostů se do odraženého míče opřel Álvaro, míč ale poslal vysoko nad.
65
Pedro León poslal do vápna soupeře nebezpečný centr, domácí ale přesto dokázali míč odhlavičkovat mimo.
65
Hosté nyní mají šanci v podobě rohového kopu.
64
Domácí Óscar González dokázal poslat míč za záda Moyi, gól ale kvůli ofsajdu neplatí. Nutno ale dodat, že se o ofsajd pravděpodobně nejednalo a branka měla platit.
63
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Adrián Colunga, přichází Álvaro.
62
Javi Guerra nyní přistrkával ve vápně balon na Óscara, ten se ale k zakončení nedostal.
61
Po chybě domácí obrany se do útoku hnal Diego Castro, než stihl zakončit, dohnali ho domácí hráči a ránu zblokovali.
60
Jen o pár vteřin později pak Rafa sestřelil skluzem Javiho Guerru a také on dostává žlutou kartu.
59
Sastre poslal k zemi unikajícího Pedra Leona a dostává žlutou kartu.
58
Omar chtěl poslat balon za obranu, moc se mu to ale nepovedlo a nakonec z toho bude jen aut pro domácí.
57
Po faulu na Lacena budou rozehrávat hosté. Je to situace na centr do vápna.
55
Druhý poločas se hraje ve výrazně vyšším tempu než ten první. Hosté se snaží srovnat hru i stav zápasu.
53
Na druhé straně se do velké šance dostal Lafita, cítil na zádech protihráče, a tak vystřelil již z hranice vápna, míč poslal také těsně mimo.
52
Po velkém náporu domácích se míč dostal k Bergdichovi. Ten před střelou lehce podklouzl a následně poslal míč těsně mimo.
51
Brankář Moyà nyní musel vyběhnout mimo vápno, aby míč odvrátil do bezpečí.
50
Hraje se na polovině Getafe, domácí mají zápas pod kontrolou.
49
Domácí fotbalisté rázem ožili a tlačí se více do útoku.
47
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu Omara se míč dostal až k MARCU VALIENTEMU, který hlavou šťastně překonal brankáře Moyu.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Realem Valladolid a Getafe. Sledovali jsme jen průměrné utkání s minimem šancí na obou stranách. Doufejme, že druhá půle přinese zajímavější podívanou.
45+1
Domácí Rukavina byl lapený do ofsajdové pasti, je tu konec poločasu.
45+1
Už už to vypadalo, že se k zakončení dostane Javi Guerra, byl ale ve velkém úhlu a k míči měl blíže gólman Moyà.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Hosté spoléhají na dlouhé nákopy na Colungu, tomu se ale zatím moc nedaří.
44
Do konce poločasu chybí necelé dvě minuty, míč se pohybuje ve středu pole.
43
Domácí fotbalisté se opět nechali zatlačit a po dalším dlouhém autu do vápna měla obrana co dělat, aby pokryla zakončujícího Colungu.
42
Pravý bek Valera měl nyní co dělat, aby zastavil rodící se šanci domácích. Následuje odkop od brány.
40
Do zajímavé pozice se dostával Bergdich, míč mu ale při zakončení sklouzl z nohy a šel mimo.
38
Pomalu se blíží konec prvního poločasu a stav zápasu je stále bezbrankový.
36
Stále sledujeme spíše průměrný fotbal. Ani jedno z mužstev nemá zatím dostatečnou kvalitu k tomu, aby dalo gól.
34
Hra se nyní ale přesunula až na polovinu Valladolidu, po dlouhém autu do vápna se k zakončení znovu dral Lafita, byl ale dobře pokrytý.
32
Máme za sebou více než půl hodinu zápasu a stále jsou to domácí fotbalisté, kteří mají více ze hry.
30
Domácí nyní měli obrovskou šanci! Po přihrávce od Omara se ke gólové střele dostal Javi Guerra, jenže míč ideálně netrefil a poslal ho od obránce, od kterého se odrazil do hostujícího gólmana!
29
K centru se dostal na pravé straně Rukavina, opět z toho nic nebylo.
28
Domácí měli možnost kopat další rohový kop, ani tentokrát bránu soupeře ale neohrozili.
26
Hraje se více na polovině Getafe, oba brankáři si ale zatím důležitý zákrok nepřipsali.
24
Domácí jsou přeci jen o něco aktivnější, stále ale platí, že se do vyložené šance nedostali.
23
O chvilku později se k zakončení dostal také Sestre, z těžké pozice ale poslal míč vysoko nad.
22
Do vápna soupeře se pokoušel prokličkovat Omar, jeho rána byla ale zblokovaná obranou.
20
Následně byl faulovaný Pedro León a rozehrávat budou hosté.
19
Na druhé straně zkoušel z pravé strany do vápna centrovat Rukavina, hostující obrana byla ale pozorná.
18
Po dlouhém autu do vápna se míč dostal k Lafitovi, který z otočky vypálil mimo.
18
Zatím sledujeme naprosto vyrovnaný zápas. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
16
Po rychlé akci vnikl do vápna soupeře hostující Colunfa, jeho rána levačkou ale mířila nad bránu.
16
Akce domácího celku sice ještě pokračovala, nakonec byl ale pískaný ofsajd.
15
Po rozehrávce nakrátko se míč dostal do vápna k Sestremu, jeho rána byla ale zblokovaná obranou.
14
Domácí se pokusili opět natlačit před vápno soupeře, nakonec vybojovali "jen" rohový kop.
12
Po krátké mezihře kopali hosté třetí roh a centr do vápna musel vyboxovat mimo vápno Mariño.
12
Roh v podání Pedra Leóna byl nebezpečný, nikdo z jeho spoluhráčů ale nedokázal zakončit.
11
Hned vzápětí Colunga získal pro svůj tým další roh, tentokrát z druhé strany.
10
Na druhé straně mají hosté možnost kopat svůj první roh v zápase.
9
Domácí se nyní dostali až do vápna soupeře, po závaru se k hlavičce dostal Javi Guerra. Jenže byl v těžké pozici a míč poslal mimo.
7
U míče jsou znovu domácí fotbalisté, jenže zatím kombinují v okolí půlící čáry.
5
Na druhé straně si míč osahal již i gólman Mariño. Také on ale více méně jen balon sebral a následně rozehrál.
4
Poprvé v zápase si na balon sáhl Moyà, v pohodě schoval míč do rukavic a rychlým výhozem založil útočnou akci Getafe.
3
Úvod zápasu je oboustranně hodně opatrný. Na zakončení zatím čekáme.
1
Zápas začali s míčem na kopačkách domácí fotbalisté, zatím se pohybují jen ve středu hřiště.
1
Domácí budou mít modrobílé pruhované dresy, hosté jsou celí v červeném.
Hráči jsou již na trávníku a utkání za pár chvil začne.

Real Valladolid: Mariño – Rukavina, Rueda, Valiente, Peña – Omar, Rubio, Ó. González, Sastre, Bergdich – Guerra

Getafe CF: Moyà – Valera, Alexis, Rafa, Escudero – León, B. Fernández, Lafita, Lacen, D. Castro – Colunga

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Ríos.
Ani jeden z dnešních soupeřů nenastoupí do zápasu kompletní. Domácí nemohou spoléhat na zraněné Eberta, Larsson a Víctora Péreze. Problémy s holení na druhé straně nepustí do zápasu ani Gavilána.
Getafe vstoupilo do sezony zápasem na hřišti Realu Sociedad. Před koncem prvního poločasu poslal domácí do vedení Carlos Vela a na konečných 2:0 upravil dvacet minut před koncem Seferović. Ve 2. kole hrálo Getafe doma proti Almeríi. V celém utkání tahali domácí proti nováčkovi soutěže za kratší konec provazu a nakonec byli rádi, že v 85. minutě díky proměněné penaltě v podání Diega Castra srovnali na konečných 2:2.
Dnes domácí Real Valladolid začal sezonu domácím zápasem s Bilbaem. Na úvodní gól Susaety dokázal sice rychle odpovědět Ebert, na další gól v podání Muniaina domácí ale již zareagovat nedokázali a prohráli 1:2. Ve 2. kole pak Valladolid hrál s nováčkem soutěže z Villarrealu. Do zápasu vstoupili hosté dobře, když se hned ve 4. minutě trefil Javi Guerra, jenže domácí dokázali díky brankám dos Santose a Caniho vývoj zápasu otočit a vyhráli 2:1.
Dobrý večer všem fotbalovým příznivcům při sledování utkání 3. kola španělské Primera Division mezi domácím Realem Valladolid a hostujícím Getafe CF. Čeká nás souboj dvou celků, kterým vstup do sezony příliš nevyšel. Hosté v úvodních dvou kolech získali jeden bod, domácí jsou zatím bez bodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.