Je tu konec zápasu mezi Realem Valladolid a Realem Madrid. Domácí nebyli ve druhém poločase rozhodně lepším celkem, přesto ale dokázali vyrovnat na 1:1, čímž přiživili svou naději na udržení v Primera Division. Naopak hosté gólem pět minut před koncem s největší pravděpodobností přišli o šanci získat mistrovský titul.
90+4
Poslední centr do vápna, po kterém přišlo poslední zakončení, a to je konec nadějí.
90+4
Žlutou kartu dostává Jaime Jiménez (Real Valladolid).
90+4
S hosty to vypadá již špatně, teď už gól asi nedají a tím přijdou s velkou pravděpodobností o šanci získat titul.
90+2
Nyní je tu ještě autové vhazování pro hosty.
90+1
Další žlutou kartu za faul dostal nyní domácí Baraja.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Po přímém kopu Xabiho Alonsa se do obrovské šance dostal Sergio Ramos, míč ale skončil mimo a patrně byl mávaný i ofsajd.
89
Mitrović nyní loktem trefil Marcela a dostává žlutou kartu.
89
Rychle se blíží konec zápasu, kolik se bude nastavovat?
88
Hostům se ale nedaří dostat se k balonu. Dokonce se musí nyní bránit, aby nedostali druhý gól.
88
Po střele Marcela se domácí dostali k brejku a neuvěřitelným způsobem šli ve třech pouze na Pepeho a Casillase. Hostující stoper ale skvěle zasáhl.
87
Hosté se samozřejmě pokoušejí o zoufalý nápor.
86
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Šok pro hosty! Chvilku před koncem dostávají gól a pokud dnes nevyhrají, tak patrně definitivně přijdou o šanci získat titul. HUMBERTO OSORIO se dostal po rohu k hlavičce a přesně k tyči zakončil.
85
Domácí nyní svého soupeře zatlačili a po centru do vápna musel Coentrão odehrát míč na roh.
84
Po centru do vápna se nikdo z hostů k zakončení nedostal a odkopávat bude Jaime.
84
Po přímém kopu v podání di Maríi musela zasahovat domácí obrana a následuje ještě rohový kop.
83
Zápas pomalu spěje ke svému konci. Hosté zatím bez větších problémů drží balon na polovině soupeře.
81
Pepe dostal nyní za zdržování žlutou kartu.
80
Hosté jsou nyní hodně silní na balonu a dobré tři minuty ho již nepůjčili soupeři.
79
Hosté také trochu změnili rozestavení. Marcelo zatím hraje na levé straně v záloze před Coentrãem.
78
Zajímavý tah Carla Ancelottiho. Odešel střední útočník a nastupuje levý bek.
77
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Marcelo.
77
Xabi Alonso zkoušel dlouhým pasem hledat Benzemu, ten byl ale dobře pokrytý.
76
Počátek rychlého protiútoku domácích zastavil Illarramendi faulem na Osoria a dostává žlutou kartu.
74
Na polovině hřiště byl faulovaný Morata, bude z toho míč pro Real Madrid.
74
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Jeffrén, přichází Humberto Osorio.
73
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Asier Illarramendi.
73
Teď se pokoušel individuálně prosadit Benzema. Chyběl mu jen malý kousek, aby vystřelil, nakonec ho ale odzbrojil obránce.
72
Di María poslal do šance míč na Moratu, ten si ho ale nedokázal zpracovat mezi dvěma obránci.
71
Benzema se pokoušel zakombinovat s di Maríou, zakončení jsme se ale znovu nedočkali.
70
Hosté se pokusili o rychlý brejk. Ten ale skončil po nepovedeném centru Isca.
68
Isco kolmou přihrávkou vyslal do šance Moratu, ten ale přízemní střelou jen lehce protáhl gólmana Jaimeho.
67
Hosté se již poměrně dlouhou dobu nemohou dostat k ohrožení brány soupeře.
66
Obrovskou šanci na srovnání měl nyní po centru z pravé strany a střele přes hlavu Javi Guerra, míč ale poslal těsně mimo. Pokud by šel míč k tyči, Casillas by na něj určitě nedosáhl.
65
Domácí stále zvyšují své nasazení a již několik minut se hraje na polovině Madridu. Nyní byl u míče znovu Peña a jeho přízemní přihrávku Pepe odkopl na roh.
64
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar González, přichází Daniel Larsson.
63
Až do vápna soupeře dostal přihrávku Peña. Byl ale ve velkém úhlu, a přestože se pokoušel střelou překvapit Casillase, míč poslal mimo.
62
Domácí kopali rohový kop, přestože bylo ve vápně Realu Madrid velké horko, zakončení ani zákroku Casillase jsme se nedočkali.
61
Rodící se brejk domácích zastavil faulem na Bergdiche Morata a dostává žlutou kartu.
61
Na hranici vápna se ke střele dostal Morata, jeho zblokovaný pokus ale v pohodě pokryl Jaime.
60
Bergdich posílal z levé strany nebezpečný centr do vápna na Javiho Guerru, ten si ale střílenou přihrávku nedokázal zpracovat.
59
Po secvičeném signálu hosté dobře zakombinovali a k zakončení se dostal Modrić. Jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.
58
Po dalším faulu na Modriće je tu další standardka pro hosty. Znovu je to jen na polovině hřiště.
57
Domácí se začínají pomalu osmělovat a v určitých pasážích druhého poločasu se hraje i v okolí vápna hostujícího týmu. Na nebezpečné zakončení ale čekáme.
55
Po rychlé akci po pravé straně centroval po zemi do vápna Nacho, útočník Benzema se ale ke střele nedostal.
54
Pérez na polovině hřiště fauloval Modriće, míč budou mít hosté.
53
Ke střele levačkou se dostal Morata, jeho tvrdou ránu gólman Jaime viděl a v pohodě zasáhl.
52
Isco posílal do vápna pas na Moratu, ten se ale k balonu přes obránce nedostal.
50
Až nyní se domácí přiblížili k bráně madridského týmu, centr do vápna byl ale nepovedený a odkopávat bude Casillas.
49
Centr do vápna posílal di María, domácí se sice ubránili, nadále jsou ale pod tlakem.
49
Nyní posílal di María míč na Moratu, před ním obrana odvrátila balon na roh.
48
Z levé strany zkoušel centrovat Morata, jeho pas ale v pohodě lapil do rukavic Jaime.
47
Také do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, hraje se na polovině Valladolidu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Je tu konec prvního poločasu zápasu mezi Realem Valladolid a Realem Madrid. Hosté jsou podle očekávání lepším týmem a po zásluze vedou 1:0, když se povedenou ranou z přímého kopu prosadil v 35. minutě stoper Sergio Ramos.
45+1
45+1
Po trochu krkolomné kombinaci se k zakončení dostal di María, jeho rána bez přípravy se mezi tři tyče nevešla.
45+1
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
45
Po následném centru do vápna v podání Modriće hlavičkoval Ramos, míč z dobré pozice poslal ale těsně mimo.
44
Di María rozehrál nakrátko na Modriće. Ten hezky obešel protihráče, následně ale nedokázal odcentrovat.
44
Domácí lehce zaváhali v defenzivě a bude tady roh pro hosty.
43
Nepříliš povedený centr nebyl nijak nebezpečný a hosté se v pohodě ubránili.
42
Ramos nyní fauloval Bergdiche a bude tady také standardka pro domácí. Určitě to ale není na přímou střelu.
42
Rychle se blíží závěr prvního poločasu, domácí jsou trochu zaskočeni a určitě se jim nedaří tak, jako v úvodu zápasu.
41
Hosté se nadechovali k tradičnímu rychlému brejku, ještě na vlastní polovině byl takticky faulovaný Modrić.
40
Z dálky zkusil zakončit nečekaně Morata, jeho rána byla sice dostatečně razantní, postrádala ale přesnost.
39
Hráči madridského klubu jsou po vstřelené brance lepší a domácí se musí v posledních minutách bránit.
37
Chvilku se zdálo, že Ramos jen tak v nouzi odkopl balon na polovinu soupeře. Míč ale u lajny doběhl rychlík Morata a hned z toho byl náznak další velké šance. Morata se dostal do velkého úhlu, a tak zkoušel přihrávat přibližně na penaltový puntík, tam ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
36
Domácím se tak ještě o něco zkomplikovala cesta za záchranou první ligy. Budou muset proti Realu ještě přidat, aby zabojovali o záchranu.
35
Real právě vstřelil branku!
O fotbalovou parádu se nyní postaral z přímého kopu SERGIO RAMOS, na jehož povedenou ránu přes zeď si sice gólman Jaime sáhl, vytěsnit ji ale nedokázal – 0:1!
34
Po faulu na Isca je tu další zajímavá standardka pro hostující celek.
32
Po zákroku Ramose je opět přerušena hra, hraje se ve středu pole.
31
Oba celky přidaly na důrazu a začínají pomalu planout emoce.
29
Hosté kopali di Maríou přímý kop ze zajímavé pozice. Střela argentinského fotbalisty sice přelétla přes zeď, nevešla se ale mezi tři tyče brankové konstrukce.
28
Zatím sledujeme nadále hodně vyrovnané utkání, ani jedno z mužstev nijak nedominuje.
27
Isco nyní čistě odehrál míč před Javi Guerrou, přesto přes něj ale domácí útočník přepadl a Isco dostává žlutou kartu.
26
Bergdich hodně pozdě přišel do souboje s Alonsem a po faulu dostává žlutou kartu.
26
O chvilku později zkoušel zpoza vápna střílet di María, svou přízemní ránu ale poslal mimo.
25
Po dalším rohu di Maríi vracel míč do ohně Morata. Zády k bráně hlavičkující Ramos, ale nedokázal nasměrovat míč do brány.
23
Hosté kopali rohový kop. Ángel di María mohl hned dvakrát centrovat do vápna, ani jeden jeho pas ale nebyl povedený.
22
Z pravé strany zkoušel do vápna soupeře centrovat Nacho, jeho pas byl ale hodně nepovedený a skončil v zámezí.
21
Morata chtěl kolmým pasem hledat Benzemu, míč na poslední chvíli výborně zastavil Valiente.
20
Modrić zkusil vypálit z dálky bez přípravy, jeho pokus byl ale hodně nepovedený.
19
Hosté mají sice míč ve své moci, na dostřel soupeřovy brány se ale zatím nedostávají.
18
Fotbalisté Realu Madrid nejsou v úvodu zápasu rozhodně nijak dominantní. Sledujeme naprosto vyrovnanou podívanou.
16
Nacho se srazil při hlavičkovém souboji hlavou s Javi Guerrou, oba hráči ale budou v pořádku a mohou pokračovat ve hře.
15
Hraje se ve velkém tempu. Je vidět, že oběma celkům jde o hodně.
14
Na trávníku se ocitl di María a hra je přerušena.
13
Do vápna domácího celku se nyní s míčem dostal Morata, vystřelit ani přesně přihrát ale nedokázal.
12
Dlouhý pas do vápna domácího celku posílal Isco, rozběhnutého Benzemu ale nenašel.
11
Real Madrid tak většinu dnešního zápasu odehraje bez svých největších hvězd Cristiana Ronalda a Garetha Balea. Uvidíme, jak se jim bude dařit.
10
Po rohu Modriće měl Ramos ve vápně hodně prostoru. Rozhodl se pro střelu přes hlavu, míč ale poslal mimo.
10
Po centru Modriće odvrátila domácí obrana míč jen na rohový kop.
9
Velká nepříjemnost pro Real. Ronaldo se prakticky nedostal dnes k balonu a musí střídat. Očividně není zcela fit. Místo něj nastupuje Morata.
7
Na hranici vápna domácího celku padl Benzema, pokračuje se ale ve hře.
7
Domácí na nic nečekají. Vědí, že musí dnes hrát na vítězství. Z levé strany centroval nyní Pérez a gólman Casillas musel poprvé zasahovat.
5
První gólovou šanci v zápase měli domácí, když se na levé straně k centru dostal Peña a útočník Javi Guerra zakončoval hlavou mezi stopery Realu, míč ale poslal mimo.
4
Modrić poslal míč na levou stranu na rozběhnutého Coentrãa, ten byl ale rychle odzbrojený.
3
První střelecký pokus si připsali také domácí, střelecký pokus Jeffréna byl ale nepovedený.
2
Po centru Modriće se hosté k zakončení nedostali.
2
Z pravé strany levačkou centroval di María a stoper Valiente nepovedenou hlavičkou zaměstnal svého brankáře, který musel vyškrabávat míč zpod břevna. Následuje roh.
1
Hosté začali dlouhým nákopem Ramose, obrana Valladolidu byla ale pozorná.
1
Hráči jsou již na trávníku zaplněného stadionu ve Valladolidu, zápas za pár chvil začne. Hosté jsou dnes netradičně v oranžovém, domácí jsou modrobílí.

Real Valladolid: Jaime Jiménez – Rukavina, Valiente, Mitrović, Peña – Jeffrén, Rubio, Ó. González, Pérez, Bergdich – Guerra.
Náhradníci: Mariño – Rueda, Baraja, Omar, Sastre, Osorio, D. Larsson.

Real Madrid CF: Casillas – Nacho, Pepe, Ramos, Coentrão – Modrić, Alonso, Isco – di María, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Diego López – Marcelo, Llorente, Khedira, Casemiro, Illarramendi, Morata.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez.
Naopak dnes domácí Real Valladolid v minulém kole také v domácím prostředí vyhrál nad Espanyolem 1:0 a pokud by i dnes porazil madridský velkoklub, posunul by se v tabulce dvě kola před koncem na nesestupovou šestnáctou příčku.
Fotbalisté Realu Madrid měli o víkendu jedinečnou možnost využít zaváhání Barcelony a Atlética a výrazně se přiblížit zisku titulu. V domácím prostředí ale nešťastně remízovali s Valencií 2:2 a šance na zisk trofeje pro vítěze soutěže se tak velmi zmenšila.
Hezký středeční večer všem fotbalovým fanouškům při sledování dohrávky 34. kola španělské Primera Division mezi domácím Realem Valladolid a hostujícím Realem Madrid. Čeká nás souboj třetího celku s devatenáctým. Utkání je pro oba celky nesmírně důležité. Zatímco domácí by potřebovali tři body, aby opustili sestupové příčky, hosté si jen v případě výhry zachovají alespoň malou naději na zisk mistrovského titulu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.