Je tu konec zápasu mezi Villarrealem a Granadou. Sledovali jsme sice opticky celkem vyrovnané utkání, avšak domácí byli na rozdíl od soupeře velice produktivní a po zásluze vyhráli 3:0, když se střelecky prosadili Bruno Soriano, Giovani dos Santos a Pina.
90+2
Zápas se již jen dohrává, dnes už branku neuvidíme.
90+1
Hosté nyní kopali rohový kop, rozehrávkou nakrátko domácí defenzivu nepřekvapili.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
90
Do vápna soupeře vnikl po přihrávce od Caniho dos Santos, mířil ale tvrdou ranou mimo.
89
Domácí nyní absolutně drží balon a soupeř již ani nemá snahu jim ho odebrat.
88
Míč se dostal až k brankáři Fernándezovi, který rozehrál dlouhým nákopem až na polovinu Villarrealu.
88
Domácí ve velké pohodě kontrolují vysoké vedení a nepřipouštějí soupeře ke svému vápnu.
87
Do konce zápasu chybí posledních několik málo minut. Míč mají sice hráči Granady, již ale nehrají s žádným elánem.
85
Hosté již trochu rezignovali a snaží se jen zápas dohrát, aniž by dostali další gól.
84
Nyní zkoušel Cani sám zakončit, jeho rána ale mířila mimo.
83
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Manu Trigueros.
82
Villarreal právě vstřelil branku!
Hosté měli sice zformovanou obranu, ale přesto inkasují třetí gól, když si na centr Caniho naskočil TOMÁS PINA, jehož hlavička končí v bráně!
81
Žlutou kartu dostává Diego Buonanotte (Granada).
79
Míč se ve vápně dostal k Rikimu, který ale z dobré pozice zamířil nad bránu.
78
Nyní budou přímý kop ze zajímavé pozice kopat hosté.
76
Domácí měli možnost kopat rohový kop, bránu soupeře ale nedokázali.
74
Čas stále rychle plyne dál, hraje se na polovině hostů.
72
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Michaël Pereira, přichází Dimitri Foulquier.
71
Hra je nyní hodně kouskovaná, domácím se stále daří držet soupeře hodně daleko.
70
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jonathan Pereira, přichází Jérémy Perbet.
68
Domácí se pokoušeli o další útočný výpad, v ofsajdu se ale ocitl Jonathan Pereira.
66
Do šance se dral Hassan Yebda, míč ale poslal mimo.
65
Hráči Granady sice nyní trochu více drží balon, jenže do šancí se nedostávají.
63
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Javier Aquino, přichází Moisés Gómez.
62
Domácí zatím ve velké pohodě kontrolují dvoubrankové vedení, soupeře do šancí zatím nepouštějí.
61
Centr do vápna mířil na přední tyč, domácí se ale ubránili.
60
Hosté vybojovali rohový kop a ještě před jeho zahráváním se na trávník vrací Aquino.
59
Aquino za pomoci lékařů opustil hrací plochu. Šel po svých, tak bude pravděpodobně v pořádku.
58
Na trávníku zůstal ležet domácí Aquino a bude muset být ošetřovaný.
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Yacine Brahimi, přichází Odion Ighalo.
57
Nyní do vápna domácího celku vnikl Riki, jeho rána z levé strany šla jen do boční sítě.
56
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Riki.
55
Hosté přeci jen zvýšili své úsilí, jenže to je zatím málo. Stále prohrávají o dvě branky.
53
Do vápna domácího celku vnikl Buonanotte, jenže proti přesile bránících hráčů neměl šanci na úspěch.
52
Nyní jsou u míče opět hosté, jenže zatím spíše v okolí půlící čáry.
51
Další brejk po pravé straně táhl Aquino, jenže dvojici protihráčů obelstít nedokázal a hosté se ubránili.
50
Hosté jsou nyní u balonu, jenže na polovinu soupeře se nemohou dostat.
49
Po rychlém brejku po levé straně se k centru dostal Pereira a na jeho povedený pas si naběhl GIOVANI DOS SANTOS, který lehkou tečí před brankářem usměrnil míč do brány.
47
Hosté začali druhý poločas s míčem na kopačkách, zatím se ale bojuje ve středu pole.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Villarrealem a Granadou. Domácí fotbalisté jsou na tom lépe, když po prvních pětačtyřiceti minutách vedou nad soupeřem díky brance Bruna Soriana 1:0. Hosté budou muset ve druhém poločase hodně přidat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Již se hraje poslední minuta prvního poločasu, míč kontrolují opět domácí fotbalisté.
44
Míč do vápna poslal Pereira a po hlavičce dos Santose se pokoušel střílet Aquino, míč ale netrefil ideálně a vystřelil nad bránu.
43
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu. U balonu jsou nyní hosté z Granady.
42
Hostující gólman Fernández nyní vyběhl mimo vápno, aby odhlavičkoval balon mířící na protihráče. Míč poslal přímo na kopačku Bruna, který ale nezakončil z voleje přesně.
40
Hosté kopali další rohový kop, jenže ani tentokrát se k zakončení nedostali.
39
Centr do pokutového území posílal Buonanotte, jeho pas na přední tyč ale obrana odvrátila.
38
Nyní se hostům podařilo vybojovat alespoň rohový kop.
37
Hráči Villarrealu jsou opět aktivnější a hosté se musí hlavně bránit.
36
Jako nic se nyní do zakončení dostal domácí Pereira, jeho přízemní ránu ale v pohodě lapil gólman Fernández.
35
Hosté se postupným útokem blíží k bráně domácích. Proti zformované obraně to budou mít ale těžké.
33
Aquino se dostal k další střele z pravé strany, tentokrát musel zasahovat gólman Fernández.
32
Opět se více bojuje ve středu hřiště. Domácí jsou ale nyní v pohodě a čekají, s čím přijde soupeř.
30
Cani zpětnou přihrávkou na hranici vápna našel BRUNA SORIANA, který levačkou zamířil přesně k tyči – 1:0!
29
Po dlouhé době zahrozili i hosté, Buonanotte mířil mimo.
27
Po rychlé kombinaci domácích střílel z pravé strany Aquino, míč mu ale nesedl a poslal ho vysoko nad bránu.
26
Hosté zatím tahají za kratší konec provazu. Postupně se začínají dostávat pod mírný tlak.
24
Z pravé strany se k zakončení dostal dos Santos, míč ale poslal mimo.
23
Velkou šanci ke skórování měl nyní Jonathan Pereira, jenže ve skluzu v těžké pozici míč nedostihl a navíc byl v ofsajdu.
22
Míč se nyní dostal až k domácímu brankáři Asenjovi, který nakrátko rozehrál na své stopery.
20
Hra je plná nepřesností, hosté hrají velmi dobře v defenzivě a soupeři toho moc nedovolují.
19
Domácí měli možnost kopat další přímý kop a následně i roh, bránu ale ohrozit nedokázali.
18
Domácí stále častěji drží balon, jenže do zakončení se nemohou dostat.
16
Cani zkoušel zajímavým pasem hledat Pereiru, ten ale jeho přihrávku nepochopil.
15
Nyní se míč dostal až za bránu Granady a gólman Fernández hodně otálí s rozehrávkou.
13
Na druhé straně se ke střele zpoza vápna dostal Brahimi a gólman Asenjo si připsal první ostrý zákrok.
12
Domácí začínají být výrazně aktivnější a tlačí se na polovinu soupeře.
11
Dobrý pas do vápna nyní dostal Jonathan Pereira, než stačil vystřelit, skočil mu do zakončení Diakhaté.
10
Z levé strany posílal přízemní centr do vápna Jokić, nikoho ze spoluhráčů k zakončení ale nevyzval.
9
Po centru do vápna Yebda stáhl ve vápně protihráče, přestože se domácí hodně zlobí, ani tentokrát se penalta nepíská.
8
Na druhé straně střílel Giovani dos Santos, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
7
Už to vypadalo, že domácí stoper Musacchio zahrál ve vápně rukou, penalta se ale napískala.
6
Domácí se sice snaží, k zakončení se ale zatím ani zdaleka nedostali.
4
Zatím se hraje hlavně ve středu pole, ani jedno z mužstev nemá větší územní převahu.
3
Centr z levé strany domácímu brankáři starosti nenadělal. Míč mají nyní hráči Villarrealu.
2
Nyní budou mít hosté možnost kopat přímý kop.
1
Hned v první minutě zápasu se k zakončení dostal Tomas Pina, mířil ale mimo.
1
Hráči obou mužstev jsou již nastoupeni na trávníku stadionu ve Villarrealu, utkání za pár chvil začne.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, Jokić – Aquino, Pina, B. Soriano, Cani – Jonathan Pereira, G. dos Santos.
Náhradníci: Juan Carlos – Pantić, Iñiguez, Trigueros, M. Gómez, Perbet, Uche.

Granada: R. Fernández – Nyom, Diakhaté, Murillo, Angulo – Pereira, Iturra, Brahimi, Yebda, Buonanotte – El Arabi.
Náhradníci: Karnezis – Maínz, Foulquier, F. Rico, Campos, Ighalo, Riki.

Rozhodčí: Hernández – Aboy, Zancada.
Granada naopak skórovala pouze pětkrát a patří společně s Osasunou a Vallecanem k nejméně produktivním celkům soutěže.
Nejlepším střelcem domácích je třígólový dos Santos. Villarreal vstřelil celkově za úvodních sedm duelů dvanáct branek, což je přesně dvakrát méně než vedoucí Barcelona.
Granada naopak vyhrála z úvodních sedmi zápasů jen dvakrát. Naposledy však doma poněkud překvapivě pokořila silné Bilbao 2:0. Sílu tedy hosté rozhodně mají, určitě však budou outsiderem.
Vůbec první porážku v letošní sezoně přichystal Villarrealu přemožitel Jablonce z play-off Evropské ligy Betis Sevilla. Jinak je bilance žlutých ponorek skvělá – 4-2-1.
Krásný den při sledování zápasu Villarrealu s Granadou. Nováček letošní sezony nejvyšší španělské soutěže bude hájit své postavení proti Granadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.