Je tu konec zápasu, který snesl ta nejpřísnější měřítka. Sledovali jsme krásnou fotbalovou podívanou, která skončila remízou 2:2. Domácí se dostali do vedení a hosté naopak vývoj utkání dvěma nejdražšími fotbalisty světa otočili. Jenže dvacet minut před koncem srovnal na konečných 2:2 Giovani dos Santos.
90+2
Fotbalisté Realu vrhají poslední zbytky sil do útočení, domácí ale už nechtějí udělat chybu v defenzivě.
90+1
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta normální hrací doby, míč mají domácí.
89
Po rychlé akci se do zakončení dostal Uche, také jeho rána ale byla zblokovaná dříve, než se dostala k Lópezovi.
88
Až do zakončení z úhlu se dostal Ronaldo, jeho zakončení přišlo ale z ofsajdu a domácí se lacino opět dostávají k míči.
88
Ángel di María nepřesně přihrál Modrićovi a domácí se tak lacino dostali k balonu.
87
Real je znovu u balonu a opět se tlačí do zakončení.
86
První ránu Ronalda vyrazil Asenjo jen před sebe a následnou dorážku poslal Ronaldo nad bránu.
84
Individuálně se snažil prosadit Mario, jeho rána byla zblokovaná na roh.
83
Pomalu se blíží závěr zápasu. Stále sledujeme naprosto otevřený zápas a vyhrát může kdokoliv.
82
Do ofsajdu se dostal nyní Morata, míč budou mít domácí.
80
Diego López předvedl další skvělý zákrok při střele zpoza vápna. Následuje další roh pro Villarreal.
79
Hráči Realu se natlačili opět před bránu soupeře, z dálky to zkusil nakonec Modrić, jehož rána byla ale nepřesná.
78
Další žlutou kartu, tentokrát za faul na Isca, dostal Pina.
77
Morata poslal nedovoleně k zemi Aquina a dostává žlutou kartu.
76
Pokus o útočný výpad domácího celku skončil ofsajdem.
75
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Giovani dos Santos, přichází Hernán Pérez.
74
K technické střele zpoza vápna se dostal di María, míč prolétl těsně vedle pravé tyče domácí brány.
74
Po faulu na Isca budou rozehrávat hosté.
73
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
73
Dos Santos zahrál při zpracování míče rukou a u balonu budou hosté.
73
Z pravé strany centroval di María, jeho pas do vápna ale Isco na hrací ploše nestihl.
72
Ani domácí ale nehrají pasivně a za stavu 2:2 se tlačí do útoku.
72
Real se určitě nebude chtít spokojit s bodem a ještě se pokusí zabojovat o výhru.
71
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Tomás Pina.
70
Villarreal právě vstřelil branku!
První střelu z hranice vápna sice ještě López vyrazil, jenže k dorážce se dostal GIOVANI DOS SANTOS, jehož rána končí v síti – 2:2.
67
Hosté měli možnost zahrávat rohový kop, gólman Asenjo míč vyrazil jen na aut.
66
Domácí se dostali následně pod tlak a musí se bránit.
65
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jonathan Pereira, přichází Ikechukwu Uche.
64
Real právě vstřelil branku!
Hosté dokonávají obrat v zápase, když ránu Benzemy vyrazil Asenjo jen před sebe, kde se prosadil dorážející CRISTIANO RONALDO.
63
Do vápna Realu si nabíhal dos Santos, dobře ho pokryl Ramos.
62
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Asier Illarramendi, přichází Sami Khedira.
62
Střídání v týmu Real Madrid: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Ángel di María.
61
Na vlastní polovině byl faulovaný Sergio Ramos, míč mají hosté.
60
Máme za sebou hodinu hry a domácí se po několika minutách dostávají pod lehký tlak.
59
Po pravé straně unikal Gareth Bale, stíhán protihráčem dokázal odcentrovat, jenže nikoho ze spoluhráčů nenašel.
57
Na polovině hřiště fauloval Sergio Ramos a dostává žlutou kartu.
56
Domácí publikum žene své miláčky do útoku. Real je nadále pod tlakem.
54
Další velkou šanci ke skórování měl nyní Jonathan Pereira, po velkém tlaku před Lópezem poslal míč ale mimo.
52
Hráči domácího týmu hrají nadále ve velkém tempu a mají i šance. Realu se zatím moc nedaří.
50
Isco byl u balonu na polovině hřiště, soupeř mu míč ale vypíchl.
49
Také druhý poločas je zatím velice zajímavý a sledujeme otevřený fotbal.
48
Po rohu se domácí do zakončení nedostali. Naopak na druhé straně pálil nebezpečně Bale. Jeho rána šla ale nad.
47
dos Santos napálil ve vápna míč do ruky Nacha, nakonec z toho bude jen roh pro domácí.
47
Na druhé straně Pepe odvrátil míč jen na rohový kop pro Villareal.
46
Hosté se pokusili nečekaný rychlý výpad hned po výkopu, Ronaldo na balon ale nedosáhl.
46
Druhý poločas začne přibližně v 23:02.
Je za námi první poločas zápasu mezi Villarrealem a Realem Madrid. Přestože jsou domácí nováčkem soutěže, hrají s favorizovaným soupeřem naprosto vyrovnanou partii. Po prvním poločase je stav zápasu nerozhodný 1:1 a uvidíme, jak bude vypadat druhá půle.
45+1
Následný centr do vápna odvrátil mimo vápno Diego López.
45
Do vápna Realu centroval Costa a zakončovat se snažil Pereira. Jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.
43
Pomalu se blíží závěr první půle a stále sledujeme otevřený boj o každý metr hřiště. Více jsou u balonu hráči Realu.
41
Isco přiťukl balon Ronaldovi, jeho rána levačkou ale postrádala přesnost.
40
Domácí se pokoušeli o odpověď rychlým protiútokem, v ofsajdu se ale ocitl dos Santos.
38
To je debut jako hrom! Po krásné kombinaci se s míčem do vápna dostal Carvajal a jeho zpětný přízemní pas podél brankové čáry usměrnil skluzem do brány GARETH BALE – 1:1!
37
Na polovině soupeře nyní fauloval pro změnu Nacho a hra je opět přerušena. Hostující obránce dostává navíc žlutou kartu.
36
Po rohu v podání Isca fauloval Illarramendi a rozehrávat budou z hranice vápna domácí.
35
Zpoza vápna zkoušel vystřelit Modrić, jeho rána byla zblokovaná na roh.
35
Aquino fauloval Nacha a dostává žlutou kartu.
34
Real má nyní v posledních minutách značnou územní převahu, domácí ale zatím drží jednobrankové vedení.
33
Za obranu si naběhl Ronaldo, jeho hlavička ale mířila trestuhodně mimo.
32
Na centr Isca si naběhl skvěle Sergio Ramos, gólman Asenjo si připsal také skvělý zákrok.
31
Po šlapáku Modriće budou rozehrávat domácí fotbalisté.
29
Pereira nyní přímo kopl do podrážky Balea, faul se nepíská.
28
Další fantastický zákrok si nyní připsal López, který vychytal ve stoprocentní šanci zakončujícího Aquina. Aquino nedokázal míč dopravit do brány ani z následné dorážky.
27
Ronaldo si chtěl nabíhat na dlouhý pas za obranu, byl ale v ofsajdu.
26
Jenže hosté hodně chybují v rozehrávce a po ztrátě balonu na polovině Villarrealu z toho byl opět rodící se brejk pro domácí.
25
Velká zajímavost. Bale se prohodil s Ronaldem. Ronaldo je tedy nyní napravo a Bale nalevo.
24
Domácí fotbalisté jsou ale stále při chuti. Tentokrát jejich útočné snažení zastavil faul na Pepeho.
22
Nyní musí tedy fotbalisté Realu hodně zabrat, pokud chtějí srovnat skóre zápasu.
21
Jonathan Pereira udělal velký zmatek ve vápně Realu, míč se po několika odrazech dostal až k CANIMU, který dokázal propálit brankáře Lópeze – 1:0!
20
Villarreal zaútočil opět po pravé straně. Znovu byl u míče Mario, hosté se ubránili.
20
Míč se nyní dostal až k domácím stoperům, kteří budou pozvolna rozehrávat.
19
Real je v posledních minutách více u balonu. Zatím se ale nedostává k nebezpečnějšímu zakončení.
18
Bale posílal přetažený centr na Benzemu, ten ale na balon nedosáhl a následovat bude odkop od brány.
17
Ke střele se postavil samozřejmě portugalský šutér, jeho rána ale prolétla nad břevnem.
16
Nyní byl faulovaný Ronaldo a je z toho standardka jako určená pro Ronaldovo zakončení.
15
Real podobně jako v předešlých zápasech není rozhodně tak dominantní, jak by se očekávalo. Hraje se spíše ve středu pole.
13
Domácí si vytvořili první velkou šanci. Po centru z levé strany balon propadl až k Aquinovi, jehož gólové zakončení zneškodnil López.
11
Na druhé straně byl ve vlastním vápně pro změnu faulovaný Pepe.
10
Ronaldo se už už ve vápně dostával k balonu, byl ale hodně tísněn a navíc nohu zvedl příliš vysoko a byl mu pískaný faul.
8
Přes Baleho a Modriće se balon dostal k Ronaldovi, ten ale zakončit nedokázal.
7
Domácí Mario se pokoušel prosadit po pravé straně, jenže také on narazil na pozorného Nacha, který ho do vápna nepustil.
6
Hráči Realu Madrid se snaží o rychlý přechod do útoku, jenže zatím narážejí na zformovanou defenzivu soupeře.
4
Míč mají nyní ve své moci domácí, jenže na polovinu soupeře se dostávají jen velmi složitě.
3
Benzema se snažil na polovině hřiště vybojovat balon, dopustil se ale útočného faulu.
2
Úvod zápasu je opatrný. Více mají balon hosté. Bale nastoupil trochu netradičně na pravém kraji zálohy.
1
Hráči jsou již na trávníku. Za Real dnes poprvé nastoupí nová posila a nejdražší hráč světa Gareth Bale.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Aquino, Trigueros, B. Soriano, Cani – G. dos Santos, Jonathan Pereira.

Real Madrid: Diego López – Carvajal, Pepe, Ramos, N. Fernández – Bale, Modrić, Isco, Illarramendi, Ronaldo – Benzema.
Real Madrid patří tradičně k největším favoritům španělské ligy. V úvodních třech kolech Primera Division sice také všechny zápasy vyhrál, po herní stránce ale zůstal trochu za očekáváním. Především v zápasech s Realem Betis (2:1) a Granadou (1:0) museli hráči Realu o vítězství bojovat až do samého závěru. Těšně před reprezentační pauzou pak Real vyhrál nad Bilbaem 3:1.
Především v případě domácího Villarrealu se jedná o velmi zajímavý počin. Villarreal totiž v loňské sezoně hrál druhou ligu a nedalo se tak očekávat, že bude mít tak vysoké ambice, aby atakoval nejvyšší příčky. V úvodních třech kolech sezony domácí nejprve vyhráli nad Almeríí 3:2, poté zdolali Real Valladolid 2:1 a před reprezentační pauzou vyhráli na půdě Osasuny vysoko 3:0.
Dobrý pozdní večer při sledování online reportáže ze zápasu 4. kola španělské Primera División mezi domácím Villarrealem a hostujícím Realem Madrid. Čeká nás souboj dvou celků, které vstoupily do nového ročníku španělské nejvyšší soutěže výborně – oba kluby mají po třech odehraných kolech na svém kontě maximální počet devíti bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.