Hlavní rozhodčí dnes naposled pískl do píšťalky a tím potvrdil vítězství Villarrealu, který gólem z 84. minuty poráží Valladolid 2:1. Domácí byli v průběhu zápasu lepší a vítězství si dnes zasloužili, do tabulky si tak připíší tři body.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+3
Domácí pochopitelně s rozehrávkou nikam nespěchají, rozehrají nakrátko a budou se snažit udržet míč co nejdéle u rohového praporku.
90+2
Rozhodnutí měl na kopačce Perbet, ale jeho střela z otočky trefila pouze Mariña, který míč vyrazil na roh.
90+2
Uche (VLR) si chtěl vymodlit faul na svou osobu, ale rozhodčí byl jiného názoru.
90+1
V první z nich se hosté ani nedostali k míči, takto se vyrovnání nedočkají.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty!
90
Villarreal velmi dobře brání poslední minuty a snaží se soupeře k ničemu nepustit. Uvidíme, kolik rozhodčí nastaví nad rámec devadesáti minut.
88
Z rychlého brejku mohlo udeřit na druhé straně, ale obranný skluz byl přesně načasovaný.
87
Rubio (RVL) se málem stal hrdinou Valladolidu, jenže jeho střela Asenja nepřekvapila a tak nadále hosté prohrávají o jednu branku.
86
Bergdich (RVL) se snažil až příliš dostat zpět ztracený míč a za faul ve středu hřiště vidí navíc žlutou kartu.
85
Nyní se dá očekávat mohutný nábor Valladolidu, který se bude snažit o co nejrychlejší možné vyrovnání.
84
Villarreal právě vstřelil branku!

Přece jen se domácí dočkávají a dokonale tak otáčí průběh dnešního zápasu. Z ničeho nic se CANI dostal k volnému míči, potáhl si ho blíže k bráně a z hranice šestnáctky zamířil nechytatelně do šibenice. Míč se dokonce otřel o horní tyč a s tím opravdu nemohl Mariño vůbec nic dělat.
82
Úplně poslední střídání dnešního utkání, ze hřiště jde González a nahrazuje ho Rama.
81
Opět chybělo málo a jeden z domácích hráčů by uháněl sám na Mariña, no přihrávka byla malinko delší než potřeboval.
80
Perbet (VLR) si nabíhal na centrovaný míč na přední tyči, ale byl tam o vteřinku později a tak na něj nedosáhl, i tak se jednalo o dobrou příležitost Villarrealu.
79
Rozhodně více zájmu o vstřelení branky však ukazují domácí, Valladolidu podle všeho bude z tohoto utkání stačit i bod.
78
Domácí opět zkusili přechod středem hrací plochy, no tam stála velmi dobře zformovaná obrana.
77
Hra se stále více kouskuje, ani jeden z týmů není schopen si vytvořit výraznější tlak a míč se většinou pouze přelévá z jedné strany na druhou, ale do nebezpečného prostoru se nedostane.
75
Individuální průnik jednomu z domácích fotbalistů nevyšel a hosté toho ihned využívají ke střídání. Dolů jde autor jediné branky Valladolidu Guerra a místo něj si zahraje Osorio.
73
V ofsajdu se zapomněl jeden z hráčů Realu Valladolid a tím se tak celá akce přerušuje.
72
Proti dvojici soupeřů se dostal Jesús Rueda (RVL) k hlavičce, jenže zakončoval z velké dálky a navíc o kousek vedle pravé tyče.
70
Avizované střídání právě proběhlo, poslední změnou u domácích je příchod Piny, který nahradil Triguerose.
69
Dorado (VLR) však vzápětí vidí žlutou kartu za trošičku zbytečný faul ve středu hřiště. Dorado chtěl zastavit rodící se akci soupeře a to se mu sice podařilo, no žlutá karta jistě zamrzí.
69
Chystá se poslední střídání na domácí straně, ale ještě před tím se do střelecké pozice dostal Cani a tvrdou střelou zkontroloval pozornost Mariña.
68
Z celé akce byl nakonec alespoň rohový kop, ale bránění této situace domácí zvládli na jedničku.
67
Hned tři hráči Valladolidu se ocitli za obranou domácích, no ani jeden z nich netečoval míč a ten tak prosvištěl pouze těsně vedle levé tyče.
66
Ze hřiště odchází Pereira (VLR), kterého nahrazuje Uche.
65
Těsný ofsajd zastavil zajímavou šanci Valladolidu a celá akce neskončila hned po odpískání, ale veškeré debaty utnul hlavní rozhodčí.
64
Mariño si dobře povyšel z brány a v pohodě schoval letící centr do rukavic.
63
Opět vzrušení v pokutovém území a tentokrát to vypadalo, že rukou zahrál obránce Valladolidu, no rozhodčí nic takového nezaznamenal a tak se hraje dál bez přerušení.
61
Perbet (VLR) se pokusil napodobit legendárního Maradonu, ale jeho ruka v pokutovém území byla přečtena rozhodčím a navíc odměněna žlutou kartou.
61
Podle hesla když nevíš co s míčem, tak vystřel se řítil domácí hráč a velmi nepříjemně zavařil Mariñovi, který míč pouze vyrazil na roh.
60
Přesně po hodině hry si faulem pomáhá také Óscar González a míč se tak vrátí na kopačky domácího týmu.
59
Nevypadá to vůbec dobře a osobně bych si tipl, že budeme svědky dalšího střídání.
58
Mario Gaspar (VLR) vidí žlutou kartu a navíc bude muset být hostující hráč po zákroku ošetřen.
57
Dnes poprvé střídá Valladolid, ze hřiště jde právě Garcia, kterého nahradil Omar.
56
Hra se nám výrazně kouskuje nedovolenými zákroky, po jednom takovém zůstává ležet na zeleném pažitu Garcia.
55
Costa (VLR) nechal nohu vedle těla a přesně ta zabránila soupeři v pohybu, výsledkem je žlutá karta pro domácího kapitána.
55
Dnešní utkání sleduje 13 900 diváků.
54
Ofsajd zastavuje také další nadějnou šanci Villarrealu.
53
Standardní situaci zastavuje ofsajdové postavení, které si nepohlídal jeden z domácích fotbalistů.
52
Obrana Valladolidu míč dostala na chvilku do bezpečí, ale za pár vteřin byl Pereira zpět v pokutovém území, ale ani jeho kličky obraně hlavu nezamotaly.
51
Mario (VLR) dělal co mohl a nakonec si vymodlil rohový kop.
50
Villarreal se opět usadil na delší časový úsek na polovině soupeře a nepříjemně zatápí obraně hostů.
49
Míč se po několika odrazech dostal až do pokutového území, ale žádný z domácích hráčů nedokázal zareagovat včas a tak celou situaci hosté v pohodě ubránili.
47
Ve 47. minutě dochází k prvnímu střídání v zápase, ze hřiště odešel autor vyrovnávací branky dos Santos a místo něj nastoupil Perbet.
46
Hned v úvodu druhého poločasu přilétl do pokutového území Villarrealu nebezpečný centr, který však obrana domácích dokázala pokrýt.
46
Ani jednu minutu nenastavil hlavní rozhodčí v prvním poločase a tak máme po polovině zápasu stav 1:1. Domácí byli v průběhu celého poločasu lepším týmem, ale přesto až do 38. minuty prohrávali. Poté však smazal manko z páté minuty gólem z penalty dos Santos a před druhou půlí je tak vše otevřeno.

Druhý poločas začne přesně na hranici nového dne a my budeme samozřejmě u toho.
45
Naopak hrozbu protiútoku uhasil Valiente (RVL) taktickým faulem, za který však vidí žlutou kartu.
44
Hraniční zákrok byl puštěn také na druhé straně, ale hostům to k ničemu nebylo.
43
Hraniční zákrok ve středu hřiště byl puštěn a tak se domácí hnali do rychlého brejku, dos Santos však neudržel nervy na uzdě a rozběhl se do volného prostoru o něco dříve, než bylo potřeba. Nakonec tak ve chvíli přihrávky stál v ofsajdu.
42
Dost Santos se už hnal za volným míčem, ale tentokrát se proti němu obranný skluz vydařil na jedničku.
41
Barmettler (RVL) reklamoval, že byl tahán za dres, ale nikdo si ničeho nevšiml a tak se pokračuje dál bez odpískání.
40
Nepříjemný míč do šestnáctky nedokázal jeden z hráčů Valladolidu lépe zpracovat a tím přišel o výhodnou pozici.
39
Na hráčích domácího týmu byla vidět po vyrovnání velká úleva, ono jsou téměř celý poločas lepším týmem a odcházet do šatny za stavu 0:1 se jim pochopitelně nechtělo.
38

Míč si postavil na značku pokutového kopu GIOVANI DOS SANTOS a brankáře poslal přesně ke druhé tyči a s přehledem tak srovnává stav na 1:1.
37
Garcia (RVL) špatně načasoval skluz a daroval domácím pokutový kop!
36
Ve středu hřiště se povedlo hostům podržet míč, ale poté následovala přihrávka přímo na kopačku kapitána Costu a ten je kapitán domácích.
35
Pereira podržel míč a zbavil se tak i dvou protihráčů, kteří se ho pokusili vyprodukovat k nějaké akci. Celá akce Villarrealu tak pokračovala a Trigueros dostal možnost ji i zakončit střelou, opět však trefil pouze stojícího Mariñu.
33
Trigueros zkusil i z velkého úhlu překvapit Mariña přímou střelou na bránu, ta sice letěla mezi tři tyče, ale přímo do prostoru, kde stál připravený gólman Valladolidu.
33
Cani (VLR) je faulován na hranici pokutového území a ještě se tak po očku podíval po rozhodčím, ale ten jasně ukazuje, že se bude zahrávat pouze přímý kop.
32
V posledních minutách se hosté malinko osmělují a začínají vyrážet i na útočné výpady, jenže to sebou samozřejmě přináší i nebezpečné protiútoky.
31
Jenže z rychlého brejku mohl na druhé straně udeřit Cani, ale až k zakončení se nedostal.
30
Třicet minut hry je za námi a Peňa (RVL) vybojoval svému týmu autové vhazování v blízkosti šestnáctky.
29
Garcia (RVL) spíše tak z nutnosti poslal míč směr domácí brána, ale této střele chyběla jak razance, tak hlavně přesnost.
28
Útok Valladolidu byl zastaven před pokutovým územím a co bylo důležité, tak se jednalo o čistý zákrok.
26
Velké vzrušení po rohu v šestnáctce, podle domácích hráčů bylo hráno rukou, ale rozhodčí to nepostřehl a tak se hraje dál bez přerušení.
26
Pereira posunul míč na dos Santose a ten získal pro Villarreal rohový kop.
25
Cani už uháněl s míčem směr brána, ale zastavuje ho píšťalka rozhodčího, který viděl faul jeho spoluhráče.
24
Po levé straně to v obraně hostům skřípe, opět přes tuto stranu došlo k průniku do vnitřku šestnáctky, ale následný centr již příliš povedený nebyl.
23
Naopak Pereira si našel přihrávku Caniho (VLR) a nechybělo mnoho a dokázal by se protlačit kolem svého strážce.
23
Po delší době se hosté dostali k míči, ale jejich pokus o přechod na útočnou polovinu skončil již na půli hřiště.
21
Velmi dobrý míč za obránce dostal Pereira (VLR), jeho první střelu však zablokoval před ním stojící obránce a následně se už snažil domácí fotbalista najít svého spoluhráče na zadní tyči, k tomu však míč neproskákal.
20
Mariño si pouze počkal u své tyče na míč, který mu přistál přímo v rukavicích.
19
Držení míče jednoznačně musí potvrzovat územní převahu Villarrealu, jenže fotbal se hraje na góly.
18
Domácí si vybojovali rohový kop, ale jeho zahrání nepřineslo žádné výraznější nebezpečí pro obranu Valladolidu.
16
Výlet na útočnou polovinu si udělal Valiente (RVL), ale byl u míče o něco později než potřeboval a ten mu tak utekl do zámezí. Od vlastní brány tak může vykopávat Asenjo.
15
Opět míč pouze dolétl do pokutového území, ale směr brána ho již nikdo neposlal.
14
Rýsovala se velmi dobrá šance Villarrealu, ale nakonec se ani jeden z hráčů ve žlutém nedostal k zakončení.
12
Villarreal se snaží směrem dopředu něco vykouzlit, ale každý útok je zatím tvrdě zastaven téměř v počátku.
11
Následnou akci domácí pokazili sami a kopat se tak bude od brány Mariña.
11
Peňa (RVL) se dobře postavil proti míči a zablokoval centr mířící do pokutového území.
10
Po tvrdém zákroku skončil na trávníku jeden z domácích hráčů a Barmettler může být hodně rád, že neviděl za tento zákrok žlutou kartu.
9
Úvodní branka zápasu dala utkání hodně jiný směr, rázem se Valladolid může ještě více soustředit na svou defenzivní činnost a domácí tak mají úlohu s útočením o to složitější.
7
Domácí drží míč v moci a snaží se vykombinovat do lepší pozice, no zatím se to nedaří.
6
Villarreal se okamžitě snaží o odpověď, ale zatím se domácím nedaří vyzrát na obranný val soupeře.
5
Real Valladolid právě vstřelil branku!

Jako blesk z čistého nebe přišla první branka hostů v tomot utkání, míč se po několika odrazech dostal až k volnému JAVI GUERRAOVI a ten sám před Asenjem dokázal dostat kulatý nesmysl až do sítě. Výtečný vstup hostů do zápasu jim přináší brzké vedení.
3
Standardní situace však žádné výraznější nebezpečí pro Villarreal neznamenala.
2
Musacchio (VLR) si pomohl nedovoleným zákrokem na hranici pokutového území a může být rád, že podobný faul nevyrobil o půl metru blíže brány, jinak by z toho byla penalta.
1
Zápas zahájili výkopem domácí a okamžitě se hnali po pravé straně do útočné šance, nakonec si však míč Aquino předkopl více než potřeboval a již ho nedostihl.
1
-4
Trojice rozhodčích právě přivedla základní jedenáctky obou týmů na hrací plochu.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Dorado, J. Costa – Aquino, B. Soriano, Cani – Jonathan Pereira, Trigueros, G. dos Santos

Real Valladolid: Mariño – Rukavina, Valiente, Barmettler, Peña – G. García, Rubio, Ó. González, Rueda, Bergdich – Guerra

Rozhodčí: Gil – Álvarez, Nevado.
Vzájemné zápasy:

Vzhledem k faktu, že Villareal ještě loni hrál druhou nejvyšší španělskou soutěž se poslední vzájemný zápas datuje do sezóny 2009/2010. V nejvyšší španělské soutěži Villareal doma v 11. kole zvítězil 3:1 a poté ve 30. kole výhru zopakoval na půdě Valladolidu, kde slavil vítězství 0:2.
Villarreal CF vs. Real Valladolid:

Vstup do ligové sezóny mají oba týmy dosti odlišný, zatímco nováček nejvyšší španělské soutěže Villarreal dokázal vyhrát na půdě dalšího nováčka z Almerie 2:3, tak Valladolid doma nestačil na Bilbao, se kterým prohrál 1:2.

Oba týmy tak mají dnes o motivaci postaráno, domácí se budou chtít udržet v kontaktu se špičkou ligy od samého začátku a hosté pro změnu potřebují první body do ligové tabulky.
Španělská Primera Division je na samém počátku, všechny týmy mají odehráno po jednom utkání a dnes je tak čeká druhé kolo. V tomto přenosu se budeme věnovat zápasu Villareal CF – Real Valladolid, který uzavře celý dnešní program zápasů ze španělské ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.