Z mojí strany to bude pro dnešek vše. Těším se na další "shledání" u sportovních přenosů na webu onlajny.cz.
Barcelona ve druhé půli zabrala, a po hrubě nevydařené první pětačtyřicetiminutovce dokázala obrátit zápas, který jí začal pomalu protékat mezi prsty. Neymar a Alba se však zapříčinili o to, že tři body putují do Katalánska.
90+3
90+3
Naopak Messi ještě mohl z průniku zvýšit vedení hostů!
90+2
Almería se nezvládá udržet v jiné části hřiště, než je ta její. Na změnu už to moc nevypadá.
90+1
Právě započalo nastavení, které má hodnotu tří minut.
90
Hra pokračuje v podobném obrázku; Barcelona si v poklidu kombinuje, zastavena je jen za cenu faulu.
88
Méndezův pokus o centr zablokován. Bartra jej za cenu obdržené rány odvrátil.
86
Obrat je dokonán. Almería ztratila svoji počáteční jiskru. Barcelona nyní v poklidu kontroluje hru kombinací na polovině domácího celku.
85
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází , přichází Wellington Silva.
82
Barcelona právě vstřelila branku!
JORDI ALBA dokázal po krásném centru šikovně vyzrát z bezprostřední blízkosti na Rubéna! Asistence: Luiz Suárez.
81
A následný lob Messiho taktéž končí mimo branku. Tentokrát byl ale hráč Argentiny stejně v ofsajdu.
79
Messi znovu rozezvučil hlavičkou z přibližně hranice velkého vápna břevno!
79
Méndez prosprintoval až do pokutového území, Mascherano jej srazil k zemi. Rozhodčí jasně rozpažil.
77
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Édison Méndez.
76
Suárez míří z bezprostřední blízkosti takových dvacet čísel vedle levé týče Rubéna! Barcelona tak mohla dokonat obrat.
74
A hned je tu odpověď domácích, na jejichž straně se chystá střídání.
73
A je srovnáno! NEYMAR nastavil nohu do přihrávky a míč se štěstím skončil v bráně! Asistence: Luiz Suárez.
72
Nově nastoupivší Hemed se už už rozebíhal k Bravovi, jenže praporek rozhodčího byl proti.
70
Jenže byl pravděpodobně v postavení mimo hru.
70
Neymar hlavičkuje těsně vedle levé tyče Rubéna.
69
Rohový kop. Barcelona následně operuje v brankovišti Almeríe, zatím neúspěšně.
68
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Fernando Soriano, přichází Tomer Hemed.
66
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Xavi.
65
Bravo pohotově chytá načechranou střelu domácího celku. S tou mít problémy rozhodně nebude.
63
Barcelona se snaží prodrat se do šancí, jenže její místy až přehnaná snaha se nesetkává s úspěchem. Tým je evidentně v křeči.
61
Ten pravačkou napálil míč odražený na delší tyč. Rubén byl bez šance.
61
Z rohového kopu se trefuje Suárez pouze do břevna!
60
Zongo se s míčem proběhl až do brankoviště Brava, jenže musel zařadit zpátečku. Ani z této šance se tak střela neurodila.
59
Bifoumův centr zablokován.
58
Almería dobře napadala hráče Barcelony u jejich rohového praporku, kde se teď také pohybuje hra.
57
Luis Suarez zastaven praporkem pomezního rozhodčího – ofsajd.
55
Přihrávka Adriana na Suáreze se nevydařila, dorážet odražený balon zkoušel do brány z pomezí vápna Busquets. Rána skončilo mimo branku.
53
Centry na obou stranách v době těsně po sobě v brankách neskončily. Po Messiho rohovém kopu se míč zase dostává na půli Barcelony.
53
Dnešnímu utkání přihlíží 12606 diváků.
52
Ti v nastoleném trendu pokračují, do výraznější akce se ještě nedostali.
50
Teď jsou to hráči Barcelony, jakožto zástupci mužstva, které je častěji na míči a současně více na půli soupeře.
48
Teď je na zemi pro změnu Soriano. Kapitán domácích tak naskytl svému týmu šanci, aby se propracoval hlouběji do půle Katalánců.
47
Navarro fauloval, a Barcelona může rozehrát akcí z poloviny hřiště.
46
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Luis Suárez.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Munir, přichází Neymar.
46
46
První poločas je tedy za námi. Do vedení se překvapivě dostali domácí, kteří Barceloně byli, oproti předpokladům, většinu času vyrovnaným soupeřem. Největší šanci hostů zahodil ve dvacáté deváté minutě Messi, jenž hlavičkoval do břevna.
45
45
Nevypadá to, že k vyrovnání by mohlo dojít před pauzou.
43
Barcelona se snaží všelijak dostat do gólové šance, Almería si svého soupeře hlídá velice důrazně.
42
Centr z nebezpečné blízkosti ale spoluhráči Brava dokázali odvrátit.
41
Domácím branka vlila krev do žil a opět zatlačují Katalánce do vlastní šestnáctky.
38
Almería právě vstřelila branku!
TIEVY BIFOUMA proměňuje samostatný úprk a posílá domácí do vedení! Asistence: Fernando Soriano.
36
Po centru, k jemuž se nikdo nedostal, se hráči Barcelony vyhnali až zpátky na vlastní půli.
35
Po faulu Soriana na Rakitiče se na hřišti opět zažlutilo.
34
Pedro se teď hezky prosmýkl mezi domácími obránci, na poslední chvíli byl ale od míče čistě odstaven.
33
Prudký přízemní centr Adriana byl sražen. Rubén odkopává od vlastní brány.
32
Jenže Messiho centr z následného přímého kopu pohodlně skryl do náruče brankář domácího celku.
32
Žlutá karta pro domácího hráče, který přistrčil jednoho z hostů.
30
A na druhé straně to ze střední vzdálenosti zkouší Bifouma. Střela míří nad.
28
Zakončovatelem byl právě Messi. Předchozí slova beru zpět.
28
Břevno! Po skrumáži v brankovišti Rubéna se Barcelona dostala k několika dorážkám, nejnebezpečnější z nich skončila na horní tyči!
27
Messi, který dnes působí – podobně jako jeho spoluhráči – neviditelným dojmem, se zkusil prodrat k brance Rubéna, byl ale zastaven dříve, než se k něčemu dostal.
25
Nedovolený zákrok domácích znamená možnost něco vymyslet pro Barcelonu. Alba ale fauluje a Rubén tak odkopává míč z vlastní poloviny.
24
Centr Adriana se mohl dostat až k Pedrovi, který by byl ve slušné šanci.
23
Z čehož vyplývá, že opět kombinuje na půli soupeře.
22
Ti se teď přece jen zase dostali do lepšího tempa.
21
Ojedinělý útok hostí končí v zámezí.
20
Barcelona má teď co dělat, aby míč vůbec dostala ze svojí šestnáctky.
19
Soriano hezky centroval do vápna hostí, míč však nikdo z jeho spoluhráčů netrefil.
18
Enrique rozhodně nemůže být spokojen z průběhem zápasu a hlavně s předvedenou hrou svého mužstva.
18
Jenže Busquets byl faulován.
17
Almeriá několikrát nebezpečně zahrozila a dostala Barcelonu pod tlak. Další rohový kop.
16
O chvíli později se už píská. Míč z přímého kopu končí mimo tyče.
15
Barcelona teď měla velké problémy ve vlastním vápně. Jen tak tak ubránila Azeezeho, který se dral směrem k Bravovi.
13
Faul Bifouma, kterému musel domluvit hlavní rozhodčí. Ten podobnou hru tolerovat nehodlá.
13
A další rychlý útok předvedla Almería, Bravo se načapat nenechal.
12
Další pokus o centr Barcelony v blízkosti pokutového území byl zablokován.
11
Nedovolený zákrok na Busquetse, ten má na svědomí Bifouma.
9
Messi z protiútoku v první řádné šanci. Rubén jej však vychytal. Kope se rohový kop.
8
Nebezpečný centr domácích odvrácen na rohový kop.
8
Míč je opět mimo hrací plochu. Za osm minut jsme zatím moc fotbalové krásy neviděli.
6
A u míče opět Katalánští. Bartra se pokouší založit útok, ale Almería dobře napadá.
5
Soriano končí na zemi ve vápně, rozhodčí nereaguje.
4
Vhazovalo se na půli hostí, Barcelona však potenciální šanci odvrátila a spěchala do útoku.
4
A další pokus v podobném duchu. Míč končí v autu.
3
Almeria se pokusila o dlouhý nákop na půli soupeře, Bravo se k míči dostal jako první.
2
Výraznější šance zatím nepřišla.
1
Barcelona se hned vrhla do kombinace na půli soupeře.
1
Solidně zaplněný stadion se už chystá na začátek utkání.

UD Almería: Rubén – Navarro, Trujillo, Vélez, Dubarbier – Verza, Azeez – Partey, F. Soriano (C), Zongo – Bifouma.
Náhradníci: Julián – Corona, Dos Santos, Hemed, Méndez, Michel, Silva.

FC Barcelona: Bravo – Adriano, Bartra, Mascherano, Alba – Rakitić, Busquets, Rafinha – Pedro, Messi (C), Munir.
Náhradníci: ter Stegen – Dani Alves, Montoya, Neymar, Piqué, Suárez, Xavi..
Almeria by asi za podobné umístění a problémy dala cokoliv. Mužstvo okupuje aktuálně čtrnácté místo, pouhopouhý bod na sestupovou propastí. Na kontě má dvě vítězství z deseti zápasů, přičemž na domácím hřišti letos ještě nevyhrála. Tým z města se 190 000 obyvateli nemůže uklidnit ani pohled na poslední vzájemný zápas s Barcelonou z března – v něm utrpěla Almeria debakl 1:4.
Barcelona má určitě lepší výchozí pozici, tedy alespoň co se statistik a papírových předpokladů týče. Katalánský celek se nachází sice „až“ na čtvrté příčce, ale se ztrátou pouhých dvou bodů na vedoucí Real Madrid. Právě Bílý balet uštědřil Barceloně v nedávném El Clasicu porážku, kterou ještě podtrhlo zaváhání svěřenců trenéra Enriqueho v následujícím mači s Celtou Vigo. Pokud tedy nepočítáme Ligu Mistrů, budou se hosté snažit o vítězství po dvou porážkách v řadě.
V rámci jedenáctého kola španělské nejvyšší soutěže Primera Division na sebe narazí celky Barcelony a Almerie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.