To je z mé strany vše, přeji dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý zápas, který nakonec nabídl čtyři branky. Hostující Elche dvakrát vedlo, ale domácí Alméria vždy zabrala a nakonec vybojovala bod za remízu 2:2. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá. Spokojenější jsou ale určitě hosté, protože domácí celek šel do utkání s cílem vybojovat tři body.
90+3
90+2
Domácí Édgar upadl ve vápně Elche, ale penalta se nepíská, naopak je z toho žlutá karta.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Elche střídalo. Dohrál Rodrigues a zahraje si Cristian Herrera.
88
Po centru z pravé strany dobře zasáhl Herrera, který vyběhl a míč sebral. Hodně tak pomohl svým spoluhráčům.
87
Opět se hraje na polovině domácího celku, který je v posledních minutách pod velkým tlakem.
85
Almería právě vstřelila branku!
Na centrovaný míč si naskočil TOMER HEMED, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti překonal Herreru a vyrovnal na 2:2.
85
Hemed vybojoval rohový kop pro Almérii.
84
Ani další akce domácích k ničemu nevedla, protože Willington si ve vápně Elche pomohl faulem.
83
Elche střídalo. Víctora nahradil Pašalić.
81
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a hosté se brání, ale zatím úspěšně.
79
Aktivní Wellington Silva tentokrát napřáhl z rohu velkého vápna a po jeho povedené střele skončil míč na boční síti!
78
Po centru se k míči na malém vápně dostal Wellington Silva, ale nedokázal ho usměrnit do branky! Obrovská šance domácího celku!
77
Po centru z levé strany následuje rohový kop pro domácí.
77
Alméria střídala. Dos Santose nahradil Corona.
75
Kombinační akce hostů skončila ofsajdem a na tahu je Alméria, které se velmi rychle krátí čas.
74
Elche střídalo. Místo Cora si zahraje González.
72
Po centru se k hlavičce natlačil střídající Hemed, ale v těžké pozici branku neohrozil.
70
Rodrigues tak dlouho protestoval, až také uviděl žlutou kartu.
69
Tak to je velká komplikace pro hosty, protože Jonathas zahrál rukou a uviděl žlutou kartu a protože byla v tomto utkání už druhá, následuje karta červená.
68
Pedro Mosquera zkoušel vysunout Rodriguese, ale ten kulatý nesmysl na hrací ploše nezachytil.
67
Ani z tohoto rohu se ale nic neurodilo a stav zápasu se tedy ani tentokrát nemění.
66
Jonathas čaroval na pravé straně a vybojoval další rohový kop pro Elche.
66
Tentokrát poslal Ángel míč na přední tyč, ale tam se k němu žádný z jeho spoluhráčů nedostal.
65
Další rohový kop pro Elche, kterému podobný průběh určitě vyhovuje.
64
Jenže ani tentokrát Alméria nevymyslela vůbec nic. Nutno dodat, že Elche dnes velmi dobře brání a stále drží těsné vedení.
63
Tentokrát se domácí borci v pohodě ubránili a pospíchají před branku svého soupeře.
62
Po dalším rychlém brejku je tu třetí rohový kop pro Elche.
61
Alméria střídala. Soriana nahradil Hemed.
59
Domácí celek se ve druhém poločase zatím trápí. Opět inkasoval a musí znovu dotahovat, což nebude proti bojovníkům z Elche vůbec lehké.
57
Elche právě vstřelilo branku!
A hosté jdou podruhé v utkání do vedení. Za skákavým míčem se dral JONATHAS, který nic nevymýšlel a napálil ho přesně do levé šibenice. Krásná branka hostujícího útočníka, který vytěžil z minima maximum.
56
Z následného rohu ale nic nebylo a dopředu pospíchají hostující fotbalisté.
55
Na druhé straně to zkusil z rohu velkého vápna Edgar Mendez a Herrera měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop!
54
Elche to zkusilo po levé straně, ale Rodrigues se přes dva bránící hráče nedostal a míč doputoval do zámezí.
52
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a hraje se především uprostřed hrací plochy.
51
Ale ani domácím se nedařilo, protože Damián Suárez si v souboji pomohl faulem.
50
Rychlou akci Elche zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu jsou tedy opět domácí fotbalisté.
46
48
Nakonec ale z toho byla ztráta míče a celou akci Elche musel zastavit za cenu žluté karty Ximo Navarro.
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 23:03.
První poločas je za námi. Do vedení se dostal hostující celek, když se v 6. minutě prosadil Víctor. Domácí ale zabrali a dokázali vyrovnat. Pokutový kop totiž proměnil Verza a srovnal tak na 1:1. Žádná další branka už nepadla a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
45+1
45+1
Další žlutou kartu uviděl hostující Mosquera.
45
Vedení na stranu domácího celku mohl strhnout Soriano, ale neprosadil se a stav zápasu se tedy nemění!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Další žlutá pro hosty. Tentokrát ji uviděl Jonathas.
42
K hlavičce se dostal Fernando Soriano a míč skončil jen těsně nad břevnem hostující branky!
41
Po další akci Almérie je tu rohový kop pro domácí.
40
Tentokrát se ale Elche ubránilo a do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek.
39
Nyní jsou na koni samozřejmě domácí borci, kteří se tlačí dopředu a jdou za vedoucí brankou.
37
A je vyrovnáno. K míči se postavil VERZA, který pokutový kop s přehledem proměnil a začínáme tedy od začátku.
36
A Edu Albacar ještě vyfasoval žlutou kartu.
35
Ale pozor, protože Edu Albacar fauloval a je tu pokutový kop pro domácí!
34
Elche je pod tlakem, ale stále se velmi dobře brání a drží cenné vedení o jednu branku.
33
Domácí to zkusili dlouhým nákopem do vápna Elche, ale tam dominoval zatím výborný Herrera, který si pro míč skvěle došel.
31
Z hranice velkého vápna to zkusil hostující Pedro Mosquera, ale jeho rána byla hodně nepřesná a Rubén nemusel zasahovat.
30
Hosté nikam nepospíchají, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům, kteří to dávají najevo pískotem.
29
Domácí nakonec zahrávali ještě jeden roh, do zakončení se dostal Bifouma, ale branku Elche netrefil.
28
Po rychlé akci je tu druhý rohový kop pro Almérii.
27
Do velké šance se nyní dostal hlavičkující Lombán, ale vše bylo zbytečné, protože hostující zadák byl v ofsajdu.
25
Z centru ale nic nebylo, protože ve vápně Elche kraloval Roco, který míč uklidil do bezpečí.
24
Nakonec domácí celek vybojoval zajímavou standardní situaci z levé strany.
23
Domácí jsou u míče a v klidu kombinují na své polovině. To se nelíbí fanouškům, kteří pískají.
22
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující José Ángel.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a Elche stále vede o jednu branku, kterou vstřelil v šesté minutě Víctor.
19
Domácí se konečně vydali dopředu. Na hranici velkého vápna se uvolnil Édgar, ale zakončení nezvládl a míč poslal vysoko nad branku.
17
Hosté jsou stále aktivnější a nebezpečnější. Domácí celek zatím směrem dopředu nevymyslel vůbec nic.
16
Po další rychlé akci to zkusil hostující obránce Damián Suárez, ale domácí brankář si s jeho přízemním pokusem poradil.
14
Ale ani hostující celek nedokázal tentokrát ohrozit branku domácího mužstva. U míče byl jako první Navarro, který ho poslal do bezpečí.
13
Hosté ale vybojovali míč a vydali se dopředu. Garry Mendes Rodrigues nakonec pro své barvy získal alespoň roh.
11
Domácí přidali a je to znát. Nyní se hraje hlavně na polovině Elche, ale daleko od branky, kterou střeží Herrera.
10
Z úvodního rohu ale domácí borci nevytěžili vůbec nic a stále tak prohrávají o jednu branku.
9
Nyní se ale dopředu vydali domácí a po sražené střele je tu první rohový kop.
8
Hosté jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí dopředu. Elche udeřilo z první akce, což je velká rána pro Elmérii.
6
Ale po další akci jde hostující celek do vedení. Na centr z pravé strany si parádně naběhl VÍCTOR, který přesnou hlavičkou nedal Rubénovi šanci a Elche jde tedy do vedení.
4
K centru se dostal hostující Victor Rodriguez, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
3
Začátek utkání je hodně opatrný a hraje se především uprostřed hrací plochy.
2
Akce hostů skončila útočným faulem a u míče jsou tedy opět domácí fotbalisté.
1
Domácí to hned zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl nepřesný a míč doputoval až k Herrerovi.
1
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání mezi Almerií a Elche začne za malý okamžik.

UD Almería: Rubén – Navarro, Dos Santos, Trujillo, Dubarbier – Zongo, Bifouma, F. Soriano, Verza, Édgar – Silva.
Náhradníci: Julián – Michel, Corona, Partey, Hemed, Q. González.

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Lombán, Roco, Albacar – Ángel, G. Rodrigues, Víctor, Coro, Mosquera – Jonathas.
Náhradníci: Tytoń – Cisma, Adrián González, C. Herrera, Pelegrín, Fajr, Pašalić.

Elche CF

Hostující celek si tak dobře jako ten domácí nevede. Elche totiž zatím pouze jednou vyhrálo a jednou remizovalo, hned čtyřikrát prohrálo. Hosté tedy mají na svém kontě pouze čtyři body, skóre 5:14 a nachází se na osmnáctém místě. Hostům se nedaří hlavně v obraně, protože inkasovali už čtrnáct branek, hůře je na tom pouze La Coruňa, která dostala ještě o jednu branku více.

UD Almería

Domácí celek si zatím v nové sezoně špatně nevede. Alméria totiž dvakrát vyhrála, dvakrát remizovala a dvakrát prohrála. Na svém kontě má tedy osm bodů, což zatím stačí na slušné desáté místo. Problémy má ale Alméria hlavně v útočné fázi, protože zatím vstřelila pouze pět branek. O poznání lepší je to ale v obraně, protože zatím domácí inkasovali pouze pět gólů. Uvidíme, jak si Almérie povede dnes.

La Coruňa – Almería 0:1
Almería – Atlético Madrid 0:1
San Sebastian – Almería 1:2
Almería – Cordoba 1:1
Getafe – Almería 1:0
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu sedmé kolo a my budeme sledovat duel, ve kterém přivítá Alméria celek Elche. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.