To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Málaga si nakonec odveze z Almeríe všechny tři body po vítězství 2:1. Rozhodující branku vstřelil v 69. minutě Javi Guerra a hosté si poté celkem v poklidu pohlídali své vítězství. Jedinou velkou šanci domácích měl poté až v nastaveném čase Zongo, který však minul Kameniho bránu. Almeríu tedy po dnešní prohře čeká ještě velmi dramatický boj o udržení.
90+3
90+3
Probíhá poslední minuta nastavení a míč má ve své moci brankář Kameni, který bude odkopávat na polovinu Almeríe.
90+2
Žlutou kartu dostává Recio (Málaga CF).
90+1
Z přímáku ještě nebezpečí nevzešlo, ale následoval rohový kop, který domácí rozehráli po zemi a Zongovi se ve vápně otevřelo spoustu místa pro střelu, ale z dobré pozice napálil míč těsně vedle!
90
Domácí budou mít k dispozici přímý volný kop a dá se očekávat centr do šestnáctky Málagy.
90
Centrovaný míč končí u brankáře Rubéna, který dlouhým odkopem rychle přesouvá hru na polovinu Málagy.
89
Amrabat zdržoval s míčem u rohového praporku a nakonec vybojoval pro Málagu rohový kop.
88
Málaga drží míč na útočné polovině, což jí teď zcela vyhovuje. Almería je od druhé inkasované branky zcela neškodná.
87
Žlutou kartu dostává Sebastián Dubarbier (UD Almería).
86
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází García Sánchez Samuel, přichází Recio.
84
Samuel mohl pojistit vedení Málagy, když v dobré pozici loboval brankáře Rubéna, ale jeho zakončení nakonec skončilo nad břevnem.
81
Zápas dospěl do poslední desetiminutovky a domácím se teď nedaří vytvořit si potřebný tlak. Hosté jsou často na míči a jsou to spíše oni, kdo si vytváří útočné akce.
78
Žlutou kartu dostává García Sánchez Samuel (Málaga CF).
77
Darder teď v rychlém sledu zahrával dva rohové kopy, ale domácí obrana si s nebezpečím poradila.
76
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Verza, přichází Tomer Hemed.
75
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duda, přichází Juanmi.
74
Domácí měli k dispozici rohový kop, ale centrovaný míč odvrátil jeden z obránců Málagy.
73
Kameni si poradil s přímým kope Almeríe, když vyboxoval centrovaný míč do autu.
72
Žlutou kartu dostává Nordin Amrabat (Málaga CF).
69
Málaga právě vstřelila branku!
Hosté jdou opět do vedení! JAVI GUERRA usměrnil ve vápně skluzem míč k bližší tyči po přihrávce od Amrabata. Čisté svědomí teď nemůže mít obránce, který neuhlídal Guerreru, ani domácí brankář, který si nepohlídal bližší tyč.
66
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Javier Espinosa, přichází Jonathan Zongo.
65
Duda rozehrával standardní situaci, ale pro jeho centr si došel Rubén, který míč vyboxoval a po teči od Angeleriho skončil balón v zámezí. Bude se odkopávat od domácí brány.
63
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Weligton, přichází Sergio Sánchez.
62
Po rohovém kopu se míč odrazil k jednomu z domácích hráčů, který zkusil vypálit z voleje, ale střela šla hodně nad bránu.
61
Standardky se ujal Dubarbier, který zkusil přímou střelu a balón mířil dobře pod horní tyč, takže Kameni musel zasahovat a vytěsnit míč na roh.
60
Po Weligtonově faulu budou domácí zahrávat volný přímý kop.
58
Po parádní rychlé akci domácích se ve velké šanci ocitl Espinosa, u něhož však byl rychle Kameni, který mu dost zmenšil střelecký úhel a Espinosa napálil míč jen do kamerunského gólmana.
57
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází José Casado, přichází Antonio Marín Molina.
55
Na centrovaný míč z přímého kopu si naskočil Guerra, který hlavou přizvedl balón jen nad horní tyč Rubénovy brány.
51
Po kontaktu s Angelerim se v šestnáctce ocitl na zemi Theye a domácí se dožadovali penalty, kterou však rozhodčí nenařídil a nechal pokračovat ve hře.
49
Další přímý kop Dudy byl opět zneškodněn domácí obranou, která nepustila soupeře k míči.
48
Rozehrávky se ujal Duda, s jehož centrovaným míčem si domácí obrana poradila.
47
Po Trujillově faulu budou mít hosté výhodu volného přímého kopu.
46
První poločas je minulostí. Domácí začali hodně aktivně a hned v úvodních minutách měli několik dobrých příležitostí k otevření skóre, ale žádnou z nich nevyužili, a tak ve 23. minutě udeřilo na druhé straně, když si Amrabatovu střelu srazil do vlastní brány Casado. Vyrovnání se Almería dočkala o osm minut později, kdy se při standardní situaci prosadil po centru Casada Thomas Teye Partey, který hlavou překonal Kameniho. Další gól už v první půli nepadl, takže o poločase panuje nerozhodný stav 1:1. Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
45
45
Obrana Málagy si poradila i s dalším rohovým kopem a nic dalšího už se v prvním poločase nestane.
45
Centr byl zablokován, ale Almería zůstala u míče a vzápětí získala další roh.
44
Domácí si na pravé straně vybojovali výhodu v podobě rohového kopu.
43
Duda se pokusil o přímou střelu na bližší tyč, ale jeho rána končí vedle brány.
42
Prvním napomenutým z domácího týmu je Casado, po jehož faulu bude následovat přímý volný kop v podání Málagy.
40
Bokův centr končí v domácím vápně jen na hlavě jednoho z hráčů Almeríe.
38
Jeden z hostujících hráčů se ve vápně dostal k centrovanému míči, ale hlavou usměrnil balón jen přímo na připraveného Rubéna.
36
Casado tentokrát volil přímou střelu, která však prolétla jen vysoko nad hostující bránou.
35
Domácí budou mít po Weligtonově faulu k dispozici standardní situaci.
35
První žlutou kartu zápasu dostává hostující Weligton.
31
Almería právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Domácí měli k dispozici standardku, jíž se ujal Casado, který napravil svou chybu u první inkasované branky a přesným centrem vybídl k zakončení THOMASE PARTEYE, jehož hlavička končí v síti. Kameni se pozdě rozhodl pro vyběhnutí z brány a část viny za obdrženou branku nejspíš padá i na něj. Asistence: José Manuel Casado.
29
Duda nebezpečně centroval do vápna na Guerru, kterému však chyběl krok k tomu, aby na balón dosáhl.
27
Hostům vlila vstřelená branka krev do žil a momentálně jsou aktivnější směrem dopředu.
25
Uvidíme, co první gól provede s obrazem hry. Almería vstoupila do utkání hodně aktivně, ale je to právě ona, kdo teď bude muset dotahovat.
23
Hosté jdou zničehonic do vedení! Centrovaný míč z pravé strany přizvedl ve vápně jeden z hostujících hráčů a k balónu se u vzdálenější tyče dostal Nordin Amrabat, který zblízka a s pomocí teče bránícího hráče dopravil míč do brány. Gól je nakonec přisouzen domácímu JOSÉ MANUELU CASADOVI, který se dotkl balónu jako poslední.
20
Obrana Málagy si nakonec s centrovaným míčem poradila. Balón se po chvíli dostal až na druhou stranu k Rubénovi, který bude odkopávat od své brány.
20
Domácí budou mít k dispozici standardní situace, které se nejspíš ujme kapitán Corona.
19
Tempo zápasu v posledních minutách trochu upadá. Málaga vyrovnala hru.
17
Tissone zkusil vystřelit zpoza šestnáctky, ale jeho nedůrazný přízemní pokus nenadělal Rubénovi potíže.
14
Wellington Silva hledal přihrávkou napříč pokutovým územím Perteye, ale ten se nakonec k míči nedostal.
11
Obrana Almeríe blokuje centrovaný míč a následně přichází nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů.
10
Málaga získala výhodu rohového kopu.
9
Další útočnou snahu domácích teď zastavuje odpískaný ofsajd.
8
Almería je v úvodu aktivnějším mužstvem a vytvořila si již několik gólových šancí, které se jí však zatím nedaří proměňovat.
6
Teye Partey našel ve vápně Silvu, který se otočil s míčem a prošel mezi dvěma obránci, ale poté trestuhodně zahodil jasnou gólovku, když poslal balón jen vedle tyče!
4
Další dobrá šance domácích! Silva ve vápně pěkně přiťukl míč na Parteye, jehož nebezpečnou střelu zblokovala obrana Málagy na rohový kop.
3
Espinosa dostal na levé straně hodně prostoru a dobře přihrál do- středu šestnáctky na Bifoumu, který v gólové pozici špatně trefil míč a minul bránu.
2
Amrabat odcentroval hodně nepřesně a míč končí v zámezí. Odkopávat bude domácí brankář.
1

UD Almería: Rubén – Casado, Navarro, Trujillo, Dubarbier – Verza, Partey – Silva, Corona (C), Espinosa – Bifouma.
Náhradníci: Julián – Mané, Zongo, Hemed, F. Soriano, Marín Molina, Azeez.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton, Boka – Darder, Tissone – Samuel, Duda (C), Amrabat – Guerra.
Náhradníci: Ochoa – Horta, Juanmi, Recio, Sergio Sánchez, Miguel Torres, Castillejo.

Rozhodčí: Eduardo Prieto – Francisco García, David Canales.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Tři kola před koncem španělské Primera División přivítá sestupem ohrožená Almería na svém hřišti Málagu. Domácí jsou součástí dramatických záchranářských bojů a na sestupové pozice mají jen jednobodový náskok, takže dnešní zápas je pro ně velice důležitý. Hosté jsou v první polovině tabulky, ale posledních pět zápasů v řadě nevyhráli a propadli se na deváté místo. Kdo dnes bude slavit výhru?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.