Je dobojováno! Ve druhém poločase padla pouze jedna branka, o níž se postarali hosté. Mezi tři tyče zamířil Sergio Canales. Z pohledu gólu již k ničemu nedošlo, ovšem pohled na travnatou plochu byl nadále zajímavý. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, mužstva si střídala lepší a méně povedené pasáže. K vidění byla také celá řada nedovolených zákroků a emocí, nelze však hovořit o žádných zákeřnostech. Diváci se tak dočkali pohledné předehrávky a spravedlivé dělby bodů za remízu 2:2. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:8
90+3
90+3
Édgar ve velkém vápně upadl, ovšem dle hlavního sudího sám fauloval, a tak po penaltě nemůže být reč. Rozehrávat bude Rulli. Utkání míří do svého konce.
90+2
Ani tentokráte k brance nedošlo. Na hrací ploše se nyní vyrojily emoce, které však ke sportu patří. Zatím se žádné karty udělovat nebudou. Nutno podotknout, že dnes jich již bylo dost.
90+1
Kop od rohového praporku žádné výraznější nebezpečí nepřinesl, hosét se ubránili v pohodě. Poté ale došlo k zajímavé situaci, Hemed vracel z levé strany velmi nebezpečně do předbrankového prostoru, kde ale Sociedad odvrátil na další rohový kop.
90
Do centru se vložil Hemed, načež sudí nařizuje rohový kop pro domácí. Tento výrok se hostujícímu celku nezdá, ale opakovaný záběr prokazuje regulérnost. K základní hrací době bude nastavena minuta.
89
Obě mužstva se prezentují poměrně klidnou hrou. Zdá se, že souboj dospěje k dělbě bodů. Ještě předtím ale dojde ke střídání. Ze hřiště míří kvalitní výkon podavší Bifouma, kterého nahradí Partey.
88
Další pokus o útočnou snahu v podání domácího celku zastavje postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. O rozehrávku se tak postará brankář Rulli.
87
Dubarbier poslal z pravé strany centr do pokutového území, ovšem tam vládl Zaldúa. Následoval hostující rohový kop, který ale žádnou škodu nenapáchal, Sociedad se ubránil v naprostém klidu.
86
Momentálně se hraje především v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné nebezpečí nehrozí. Klání graduje, dočkáme se ještě branky?
85
Almería rozehrála svůj volný kop nakrátko. Poté ihned mířila centrem do velkého vápna, kde ale k žádné složité situaci nedošlo, hosté se brání v naprosté pohodě. Zongo (ALM) poté vehementně protestoval proti nařízení vhazování pro Real, za což dostal další žlutou kartu. Utkání začíná být velice vypjaté.
84
Agirretxe chtěl vyzvat svého spoluhráče rychlou zadovkou, což se ale nepodařilo. Následný protiútok museli hosté řešit opět pouze za cenu žluté karty, provinil se Ansotegi (RSC).
83
Minuty plynou, stav je stále nerozhodný. Hosté se nyní pokusili projít po levé straně hrací plochy, což se ale nepovedlo. Následovat bude autové vhazování v podání domácí ekipy.
82
Dochází přesně ke změně, která byla před malou chvílí avizována, hra se znovu přelila ve prospěch hostujíc ekipa. To se ale nyní mírně zbrzdila, žlutouz kartu za protesty dostává Yuri (RSC).
81
Domácí špatně rozehráli, což zavdalo příčinu k protiofenzivě. Ta ale nebyla úspěšná, po sérii přihrávek se balon dostal k Juliánovi, který ihned rozehrává.
80
Na lavičku náhradníků putuje Silva, kteého v poli nahradí Zongo. Do konce základní hrací doby zbývá deset minut, které slibují poměrně atraktivní podívanou.
80
Rohový kop žádné větší nebezpečí nepřinesl, balon pouze procestoval do zámezí. Střídat budou také domácí fotbalisté.
79
Další rohový kop pro hostující celek. To vše ale přijde až po vystřídání. Na hřiště nastoupí Finnbogason, z hrací plochy putuje Castro.
78
Almería stále udává tempo hry, ovšem obrana Sociedadu je zatím neprostupná. Bude tomu tak i nadále? Klání se blíží do svého finiše. Skóre je zatím stále nerozhodné.
77
Nedávno střídavší Édgar kulhá na postranní lajnu, příliš to na pokračování nevypadá. Sitauce ale byla zcela nevinná, domácí borec si zranění způsobil špatným došlapem, a to v době, kdy nebyl nikým obtěžován. I toto se stává.
76
Almería pelášila do rychlého protiútoku, který skončil nepřesným střeleckým pokusem. Na hrací plloše následně zůstal ležet jeden z domácích borců, ke kterému musí být zavolána lékařská pomoc.
75
Po delší době se hra uklidnila, Real kombinuje na vlastní polovině. Pohled na střídačku domácí celku naznačil, že opět dojde ke střídání.
74
Rulli byl pod mírným tlakem, Hemed aktivně napadal. Hostující strážce svatyně ale celou situaci zvládl a míč včas odkopl do klidných vod. Almería opět přidává na tempu. Příliš velkých šancí k vidění není, což ale atraktivitě duelu prakticky vůbec neubírá.
73
A další žlutá karta, nyní již zasloužená. Dos Santos (ALM) velmi nevybíravým způsobem podrazil svého soka. Tentokráte se domácí obránce diví zbytečně, sudí rozhodl zcela správně.
72
Nechybělo mnoho a došlo k opaku. Velmi tvrdou ranou se totiž prezentoval Tomer Hemed. Rulli ale jeho dalekonosnou pumelici k levé tyči dobře vystihl a ještě lépe zlikvidoval. Celou složitou sitauci poté ukončil Ansotegi. Sociedadu však bylo poměrně horko.
71
Mírnou herní převahu získává opět hostující ekipa. Uvidíme, zda se dočkáme branky. Doposud tomu tak při každém přebrání iniciativy bylo.
70
Rychlá akce po levé straně nekončí žádnou nebezpečnou situací, nebezpečnou přihrávku odvrací Dos Santos. Domácí se však znovu nedokázali posunout kupředu, nyní fauloval Verza.
69
O žádné složité situaci však nemůže být řeč. Julián vyskočil a v poklidu lapil nadýchaný centr. Poté ihned rozehrál. Na trávníku se také stále více přiostřuje, Bifouma (ALM) ke svému výbornému výkonu přidává žlutou kartu. Nutno však podotknout, že velice přísnou, takovýchto soubojů dnes byly desítky.
68
Dubarbier zabránil centru z pravé strany, ovšem za cenu rohového kopu. Sociedad tak má poměrně dobrou příležitost, a to již popaté v dnešním utkání.
67
Na hraně velkého vápna před domácí brankou došlo ke značným zmatkům, které ale nikdo z hostí nedokázal využít. Po rychlém protiútoku zůstal ležet na hrací ploše Bifouma, což se nezdá domácímu trenérovi. Sudí Velasco nakonec musí lodivoda Almeríe uklidnit.
66
Bifouma se horlivě dral za přihrávkou, ovšem Zaldúa si celou sitaci s vypětím všech sil pohlídal. Bude se tak kopat od branky Sociedadu.
65
Odpočinout si odchází Soriano, kterého nahradí Édgar. Jak se tato změna projeví na hře domácího celku? To ukáží nadcházející minuty.
64
Soriano se natahoval po centru z pravé strany kolbiště, ovšem pas byl příliš dlouhý. Následovat tak bude odkop od hostující branky. Za postranní lajnou již postává jeden z domácích hráčů, Almería se uchýlí k první výměně.
63
Ze hřiště putuje velmi aktivní Canales, který se netváří příliš optimisticky. Nakonec přece jenom nejspíše půjde o zranění. Na trávník nastupuje Hervías.
63
Táhlá střela ze zhruba třiceti metrů nadělala Juliánovi dost starostí, domácí brankář dělovka nejprve vyboxoval, načež ji až napodruhé eliminoval Hosté budou podruhé v utkání střídat, nyní již nenuceně.
62
Almería kombinuje na vlastní polovině, přičemž se do žádných zběsilých ofenzivních akcí nepouští. Sociedad však nenechává ve své defenzivě žádné skulinky. Také proto se hraje stále ve středu pole.
61
Druhý poločas začal aktivně, leč atraktivita utkání pomalu, ale jistě upadá. Oba celky začínají nejspíše přemýšlet nad defenzivou, neboť by se případná ztráta v dané fázi utkání obtížně doháněla.
60
Hodina čistého času hry je minulostí. Stav klání je stále nerozhodný, což poměrně spravedlivě reflektuje herní projev obou celků. Které z mužstev ještě více zlepší svůj výkon?
59
Agirretxe centroval směrem na branku, kde si čistil prostor Julián. Poměrně nejistým zásahem přidal další důkaz o své dnešní nepohodě. Naštěstí pro domácí se ale nic závažného nestalo, u míče byl jako první Vélez.
58
Domácí málem vykombinovali poměrně pohlednou akci, leč na poslední chvíli je hosté obrali do balon. Poté se vydali do protiofenzivy, avšak i ta měla jepičí život.
57
Hra se momentálně uklidnila, hraje se v dostatečné vzdálenosti od obou branek. Uvidíme, co přinesou následující minuty. Na domácí straně se nejspíše chystá střídání.
56
Corona si na pravé straně zpracoval balon, který obratem poslal na branku. Rána ale domácímu kapitánovi příliš nesedla, Rulli si poradil bez sebemenších obtíží. Následně dlouhým výhozem rozehrál.
55
Castro chtěl proskočit mezi dvěma zadáky Almeríe, což se mu ale nepodařilo, a tak balon doputoval do zámezí. Po dlouhé době se tak postará o výkop brankář Julián.
54
Dubarbier se vydal na útočný výlet, ovšem ve středu pole mu míč utekl. Znovu se bude pouze vhazovat. Na světelné tabuli stále svítí nerozhodný stav.
53
Rohový kop v podání Sociedadu neměl vůbec špatné parametry, avšak Soriano balon odhlavičkoval do bezpečí. Následný protiútok vedl po levé straně Bifouma, který ale následně příliš přetáhl centr na Hemeda. Následovat tak bude autové vhazování hostí.
52
Zaldúa zatáhl Bifoumu za dres, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté. Vše se ale odehraje v dostatečné vzdálenosti od branky Sociedadu, hosté mohou být klidní.
50
A znovu Silva na pravé straně, tentokráte hlad velice prozíravě Soriana. Přihrávka se však k domácímu středopolaři nedostala, hosté se v poklidu ubránili. Taktéž druhý poločas zatím pokračuje ve velkém stylu.
50
Silva to po pravé straně nezkoušel vůbec špatně, ovšem nakonec se setkal s pohotvým bráněním Martíneze. Míč tak doputoval pouze k Rullimu, který jej odkopl do klidných vod. Domácímu celku se ale nedá upřít snaha.
49
Na druhé straně kolbiště byl dlouho u balonu Bifouma, který se ale nedokázal protáhnout do velkého vápna. Almería přesto ještě setrvala na polovině soupeře. Nic kloudného ael nevymyslela.
48
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Hostujícímu celku se ale přece jenom podařilo vyrovnat. SERGIO CANALES dost výtečnou přihrávku do běhu, načež si obhodil Juliána a pohodlně zakončil do odkryté branky. Utkání má opět velký náboj.
47
Canales se rozhodl vypálit, což nebylo vůbec špatné rozhodnutí. Balon byl zakroucen zhruba metr vedle pravé tyče. Nic naplat, následovat bude pouze odkop od branky. Domácí tak stále drží těsné vedení.
46
Hned v úvodu druhého poločasu bude udělana žlutá karta, Prieta těsně před velkým vápnem podrazil Vélez (ALM). Sociedadu se naskýtá příležitost v podobě volného kopu. Jak s ním hosté naloží?
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl pohlednou podívanou. Domácí se hned v úvodu ujali vedení, z pokutového kopu se prosadil Verza. Poté však převzali iniciativu hosét, za které zaslouženě vyrovnal Agirretxe. V závěru poločasu ale opět strhl vedení na stranu Almeríe Hemed. Jak se bude vyvíjet druhá půle? Sledujte s námi i nadále toto napínavé utkání!

Střely na branku: 4:5
45+2
45+2
Hosté zahrávali ještě rohový kop, ovšem ten žádné nebezpečí nepřinesl. Následný protiútok zastavil Sociedad pouze za cenu faulu.
45+2
Je tomu skutečně tak. Zraněný středopolař putuje ze hřiště, nahradí jej Prieto.
45+1
Almería první půli již spíše dohrává. Nakonec se zdá, že Zurutuza přece jenom opustí hrací plochu.
45
Hostující záložník ale bude jistě v pořádku. K základní hrací době prvního poločasu budou nastaveny dvě minuty. Přinesou něco zajímavého, nebo se za vedení domácích odejde do kabin?
44
Agirretxe se rval o balon příliš horlivě, a tak bude rozehrávat Julián. První poločas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Na hrací ploše ještě zůstává ležet hostující Zurutuza, který tak musí být ošetřen.
43
Almería bude rozehrávat, ve středu pole se poměrně dosti přitvrdilo. Sudí tak celou situaci ukončil a všem aktérům domluvil. "Takhle teda ne, pánové," jako by znělo z Velascových úst.
42
Dubarbier chtěl vyslat do úniku Hemeda, leč tentokráte se dílo nezdařilo. Poté však Rulli rozehrál velmi ledabyle, čehož ale Almería nevyužila. Hostující muž s rukavicemi může poděkovat Ansotegimu, který se poctivě vrátil.
41
Domácí rázem ožili, najednou jsou všude o krok dříve. Utkání přináší pohlednou podívanou, převaha se přelévá z jedné strany na druhou. Nyní má míč ve své moci Almería.
40
Almería právě vstřelila branku!
Tak to byla vynikající akce v podání domácích. Bifouma se na levé straně uvolnil, protáhl se do velkého vápna, odkud našel nabíhajícího TOMERA HEMEDA. Hrotový útočník poté neváhal a přesně zamířil do levého horního rohu hostující svatyně. Famózní fotbalový moment, především v podání Bifoumy.
39
Další snahu Sociedadu zastavuje postavení mimo hru, a tak bude rozehrávat znovu Julián. Oba celky již byly dvakrát chyceny v ofsajdové pasti, což rozhodně není velké číslo.
38
Almeríi dělá potíže především aktivní napadání hostujícího celku. Několikrát po sobě se domácí museli vrátit až k Juliánovi, který si tak v posledních minutách zahrál skutečně dosyta. Uvidíme, kterak tomu bude nadále.
37
První poločas se pomalu, ale jistě blíží do svého konce. Momentálě má převahu hostující celek, ovšem přetavit ji ve vedoucí branku zatím nedokáže. Po delší době se ale vydali kupředu také domácí, leč jejich pouť záhy skončila.
36
Po centru od rohového praporku se do kulatého nesmyslu opřel Pardo. Julián ale zasahovat nemusel, dělovka zamířila daleko od pravé tyče. Z tribun se začíná ozývat pískot.
35
Již se zdálo, že Castro dlouhý centr na hrací ploše nezachytí, ovšem nakonec došlo k opaku. Hostující záložník chtěl míč vrátit do hry, leč nakonec vyobjoval alespoň rohový kop.
34
Castrovi nyní na pravé straně hrací plochy míč utekl do zámezí, a tak se bude kopat od branky. Julián nepospíchá, naopak svým spoluhráčům dává prostor pro vydechnutí. Poslední minuty byly pro domácí náročné.
33
Souboj v pokutovém území nyní pozbyl významu, co bylo platné, že Canales ukličkoval Dubarbiera. Současně totiž fauloval Zurutuza, a tak sudí Velasco přisuzuje balon domácím. Ti se dostávají do stále větší "šlamastiky."
32
Nepříliš často hosté přecházejí kupředu po pravé straně. Tentokráte ale tak učinili, do velkého vápna centroval Zaldúa. Pas se ale neujal. Po dalším pokusu bude následovat autové vhazování. Hosté čím dál více zlepšují svůj výkon.
31
První poločas se přesunul do své poslední třetiny. Zahájil ji nedovolený zákrok, jímž se u levé postranní lajny provinil Yuri Berchiche. Rozehrávat tak bude Almería.
30
První žlutá karta se bude udělovat také na domácí straně. Corona (ALM) stáhl za dres hostujícího Parda, což hlavní sudí bleskově trestá. Kapitán Almeríe se tak bude muset mít na pozoru.
29
Castrův vysoký pas Juliánovi tentokráte nenadělal příliš potíží, domácí brankář si počínal obratně a míč lapil do své moci. Poté ihned rozehrál mezi své spoluhráče. Utkání má stále poměrně velký náboj.
28
Domácí jsou u míče, nyní hrají především ze zajištěné obrany. Utkání je tak opět otevřené na obě strany, začíná se prakticky odznovu. Nutno vška podotknout, že hosté si branku zlepšeným výkonem zasloužili.
27
Tak toto si Julián jistě za rámeček nedá. Volný kop z poměrně velké vzdálenosti se přeměnil ve vyrovnávací branku. Do nadýchaného pasu trknul hlavou IMANOL AGIRRETXE, čímž značně změnil směr dráhy letu balonu. To zřejmě neočekával domácí brankář, který tak zareagoval velice pozdě a balon nevytěsnil.
26
Fanoušci domácího celku se ozývají. Tribuny vycítily, že jejich miláčci potřebují podporu. Nakonec ale Almería faulovala, zákrok utržil Zurutuza. Sociedad tak bude mít k dispozici volný kop.
25
Canales poslal do velkého vápna pas, který ale přistál přesně na Dos Santosově hlavě. Domácí se tak v poklidu vymanili ze zprvu nebezpečně vyhlížející situace.
24
Castro vyzval ke střeleckému pokusu Agirretxeho, který se pohyboval na hranici pokutového území. Hostující forvard posléze poměrně teatrálně upadl, což sudí Velasco velice dobře viděl. O penaltě tak nemůže býti řeč.
23
Wellington Silva natáhl k dalekonosné střele, a to ze zhruba pětadvaceti metrů. Nesprávně si však seřídil mířidla, balon totiž zamířil mezi diváky. O odkop se tak postará brankář Rulli.
22
Castro v akci, ovšem nyní se s balonem příliš dlouho "nepomazlil." Neposedný míč totiž doputoval k Juliánovi, který s rozehrávkou pochopitelně nepospíchá, vše momentálně hraje pro domácí celek.
21
A Bifouma je opět na zemi, tentokráte těsně před velkým vápnem, kde jej zezadu atakoval Granero. Hostující středopolař se musí mít na pozoru. Opakovaný záběr ukázal, že může být za neodpískání faulu rád.
20
Castro si počínal příliš ostře, když srazil k zemi Bifoumu. Hlavní sudí ihned odpískal nedovolený zákrok. Je za námi pohledná úvodní dvacetiminutovka, která přinesla branku v podání domácích. Jak se bude klání nadále vyvíjet?
19
Domácí kombinují na polovině soupeře, kde hledají skulinu mezi bránícími hráči. Tentokráte ale akce Almeríe nebyla úspěšná, nepřesný pas se dokutálel k připravenému Rullimu, který neotálel a ihned rozehrál.
18
Lodivod Sociedadu David Moyes vypadá za postranní lajnou velice nervózně, čemuž bezpochyby nepřidá ani žlutá karta pro hostoujícího Granera (RSC), který předvedl ošklivý šlapák. Verza se zvedá obtížně, ale jistě bude pokračovat v zápase.
17
Tentokráte kombinuje na polovině soupeře Almería. Michel se pustil do tvrdého souboje, v němž byl dle domácích faulován. Sudí ale tento přečin neshledává a nechává děj plynout. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, ovšem Canalesův centr odvrátil Dos Santos.
16
Po centru z levé strany se natahoval domácí Agirretxe, leč míč byl příliš dlouhý. Julián si tak na balonu smlsnul. Příchozí fanoušci mohou vidět pohledný fotbal. Hraje se nahoru dolů, akce střídá akci.
15
Silva se vynikajícím způsobem proháčkoval až do velkého vápna, kde byl poté zablokován. Nakonec situaci vyřešil výborně, získal pro svůj celek rohový kop, do kterého se položil Hemed. Hlavička však neměla gólové parametry, Rulli ji v poklidu lapil.
14
Bifouma vedl bleskový protiútok, který měl ale jepičí život. Borec s číslem 9 na zádech si totiž vypomohl v rozporu s regulemi, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra. Míč uvedou do hry hosté.
13
Právě probíhající minuty zcela obracejí obraz hry, fotbalisté v modrobílém se stále častěji prodírají kupředu. I další Canalesův pas ale zamířil pouze do zámezí, po čemž bude rozehrávat Julián.
12
První rohový kop si zahráli také hosté, ránu blokovalo Michel. Real jej rozehrál nakrátko, což se neukázalo jako vůbec špatné řešení. Poté ale hosté předvedli příliš přetažený centr, a tak bude následovat odkop.
11
Přece jenom se Sociedad již uklidnil a v poklidu kombinuje zhruba v půli hřiště. Následně bude zahrávat volný kop, neboť se faulu dopustil Soriano. Vše ale v dostatečné vzdálenosti od branky.
10
Poměrně dlouho hosté kombinovali u levé postranní lajny. Posléze poslal do velkého vápna centr Canales, ale i tato akce se minula účinkem, domácí hrají v pohodě.
9
Úvod utkání patří Almeríi, která je velice aktivní. Momentálně se ale bojuje především v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné nebezpečí nehrozí.
8
Real působí velmi zakřiknutým dojmem, obdržená branka jej evidentně zaskočila. Nakonec se ale hosté přece jenom zkonsolidovali a vydali se na polovinu soupeře. Castrovi ale míč utekl, a tak bude následovat odkop od branky.
7
Bifouma se protáhl až do pokutového území, kde chtěl zakončit. Na poslední chvíli ale zabránil pohromě Martínez, který kulatý nesmysl srazil na další rohový kop. Po sérii přihrávek ale akce končí, Soriano se ocitl v ofsajdu.
6
Domácí nyní navíc vybojovali rohový kop, po němž se ale nic závažného nekonalo, hosté se ihned osvobodili. Posléze ale Almería opět míří do ofenzivy.
5
Domácí jdou do vedení. VERZA se postavil k balonu, načež jej nekompromisně poslal k levé tyči. Rulli sice vystihl směr, avšak zabránit gólu nedokázal. Almería si nemohla přát lepší úvod duelu.
4
Až nyní míří Rulli do branky. Verza se chystá k pokutovému kopu.
3
Hostující brankář je ještě ošetřován, utržil drobný šrám na rtu. Zcela jistě však bude v pořádku a velmi záhay se vrátí mezi tři tyče, kde bude řešit nadmíru složitou situaci.
2
Navíc se tak stalo ve velkém vápně, a tak má domácí ekipa příležitost v podobě pokutového kopu. Ujme se Almería brzkého vedení?
2
Po centru z pravé strany hrací plochy nastal před brankou Sociedadu poměrně velký zmatek, který uhasil až brankář Rulli. Učinil tak pouze za cenu žluté karty.
1
Sociedad kombinuje na vlastní polovině, kupředu se snaží postupovat po malých krůčcích. Almería je ale pozorná a nepřipouští komplikace. Celou sekvenci ukončil po tvrdém střetu ležící Corona, leč domácí kapitán bude schopen pokračovat ve hře.
1
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

UD Almería: Julián – Dubarbier, Dos Santos, Vélez, Michel – Corona (C), Verza – Bifouma, F. Soriano, Silva – Hemed.
Náhradníci: Gómez Ferragut – Navarro, Casado, Édgar, Partey, Zongo, Espinosa.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Zaldúa, Ansotegi (C), I. Martínez, Yuri – Pardo, Granero – Castro, Zurutuza, Canales – Agirretxe.
Náhradníci: Zubikarai – Estrada, de la Bella, Elustondo, Prieto, Hervías, Finnbogason.

Rozhodčí: Velasco – Alonso, Álvarez.
Hezký páteční večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 23. kola Primera Division mezi domácím celkem UD Almería a hostujícím Realem Sociedad San Sebastian. Čeká nás souboj dvou týmů z dolní poloviny tabulky. Domácím patří z dvaadvaceti body šestnáctá příčka, hosté mají o bod více a jsou dvanáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.