A je tu konec. Domácí dnes berou zaslouženě tři body zatímco hosté odjíždějí s prázdnou. Druhá půle již byla o něco vyrovnanější, ale hosté nedokázali odpovědět na ty dva góly z první půle, což je také stálo cenné body. Domácí se tak prozatím posouvají vzhůru tabulkou.
90+4
90+3
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Turan, kterého nahradí Suarez.
90+2
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Torres, kterého nahradí Cani.
90+2
Nastavovat se budou 4 minuty.
90+1
Rohový kop pro domácí!
88
Hosté se pokouší o nějaké rychlé výpady, ale domácí obrana vše kryje.
85
Blíží se závěr utkání a je pravděpodobně již rozhodnuto. Domácí jsou u míče a kombinují ve středu hřiště.
84
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází zraněný Karim Yoda, kterého nahradí Alex Felip.
84
Z opakovaného záběru to vypadá, že si udělal něco s kotníkem. Tak to je velká smůla. Na hřišti je nějakých deset minut a už musí být střídán.
82
Karim Yoda si přivodil pravděpodobně nějaké zranění. Doufejme, že bude v pořádku.
79
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Leon, kterého nahradí Diawara.
78
Fernando Torres se mohl podruhé zapsat na listinu střelců. Tentokrát si naběhl na skvělý centr Turana, ale hlavičkou nedokázal míč poslat mezi tři tyče. Velká škoda pro domácí borce.
76
Koke se ujal rozehrávky trestného kopu, ale míč trefuje pouze dobře stojící obranu soupeře.
76
Domácí dostávájí výhodu přímého kopu z velmi dobré pozice. Podaří se jim skórovat?
74
Gabi zatáhl Sarabiu za dres a vidí žlutou kartu.
73
Koke poslal z rohového kopu do šestnáctky vysoký míč, ale Guaita vyboxoval míč do bezpečí.
73
Gamez se prokličkoval až do šance, ale vše utnul razantním zákrokem Naldo, jenž míč odkopává na roh.
72
Střídání v týmu hostů: ze hřiště odchází Hinestroza, kterého nahradí Yoda.
71
Z následného rohového kopu nebylo nic. Domácí odvrací.
70
Escudero se odvážil ke střele z velké dálky, ale Jan Oblak se právě prezentoval skvělým zákrokem, když dokázal vytěsnit na roh skvělou střelu k levé tyči právě Escudera.
70
Rohový kop však neznamenal žádné ohrožení soupeřovy branky.
70
Rohové kopy: 8:2.
69
Castro poslal do vápna zajímavý centr, jenž se pokusil zakončit Sarabia. Vše končí rohovým kopem.
67
Leon se pokusil zakončit, ale jeho střela nebyla vůbec dobrá a končí mimo tři tyče soupeřovy branky.
64
Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Jimenez, kterého nahradí Griezmann.
63
Pedro Leon se ujal standardní situace, ale míč napálil pouze do dobře postavené zdi soupeře.
62
Tiago držel soupeře a toho si také všiml hlavní sudí, jenž okamžitě uděluje žlutý kartonek.
59
Tiago se dostal do skvělé šance, ale vše končí zdviženým praporkem pomezního rozhodčího. Ofsajd!
57
Diego Castro zatáhl soupeře za dres a vidí žlutou kartu.
56
Leon si narazil se Sarabiou a dostal se až do šestnáctky, zde taky vše skončilo...
54
Hra se nám ale vrací zpět do starých kolejí. Atletico útočí zatímco Getafe se brání.
53
Turan poslal do šestnáctky dobrý centr, ale ten ze vzduchu sebral Guaita.
51
Na centrovaný míč se dostal Gabi, ale jeho hlavička trefuje pouze dobře stojící obranu soupeře.
49
Sabaria se dostal do zakončení, ale jeho střela byla zablokována jedním z obránců soupeře.
48
Hosté začali o něco aktivněji a přihrávkami se snaží prokombinovat až k brance soupeře.
47
Druhá půle začala. Žádný z týmu neudělal ve svém kádru změny.
46
První půle je za námi. Zatím sledujeme zápas Atletica, jenž také dokázalo vsítit dva góly. Domácí se nejprve dostali do vedení již ve třetí minutě kdy se dokázal prosadit Torres, ale i poté tlačili svého soupeře. Hosté se nadechli někdy mezi 20-30 minutou kdy si dokázali vytvořit dvě gólové šance. Oblak vše chytil a tyto dvě neproměněné šance dokázal ve 44. minutě potrestat Tiago Mendes, jenž zvýšil na 2:0. Co nám přinese další půle? ... Určitě skvělý fotbal s mnoha šancemi a třeba i góly.
45+1
44
Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí se přece jenom dočkali druhého gólu. Přímý kop rozehrál Koke, jenž našel hlavičku Jimeneze, který míč skvěle posunul na zadní tyč, kde se pohyboval osamocený TIAGO MENDES, který bez větších problémů skóruje.
42
Další skvělý rohový kop v podání Kokeho. Na jeho centr si naskočil tentokrát Arda Turan jenž hlavičkoval. Jeho pokus byl velmi dobrý, ale jen o pár centimetrů míjí břevno soupeřovy branky.
40
Kolik zbývalo tomu, abychom byli svědky druhého gólu. Na rohový kop si naskočil Gabi, jenž skvěle zamířil, ale z brankové čáry dokázal ještě míč odkopnout jeden z hostujících hráčů znova na roh.
39
Přímý kop, jenž zahrával Gabi neznamenal žádné ohrožení soupeřovy branky. Obrana hostů si s jeho centrem poradila a míč odvrací do bezpečí.
38
O pár minut později Naldo doslova odhodil Torrese za autovou čáru a může být rád, že za tohle nevidí druhou žlutou kartu. Tohle byl opravdu nevybíravý faul.
37
Edinaldo Naldo uštědřil Torresovi co pro to, když ho ve výskoku udeřil loktem. Hlavní rozhodčí vše viděl a správně uděluje žlutou kartu.
36
Statistika přesnosti přihrávek: 71% : 69%
35
Hra se nám teď uklidnila. Hraje se převážně ve středu hřiště. Oba dva týmy se střídají u míče.
33
Escurado si pravděpodobně přivodil nějaké zranění v souboji s Gabim a musí být ošetřován. Doufejme, že bude v pořádku.
31
Vazquez teď musel zatáhnout za záchranou brzdu, když poslal Torrese k zemi. Pokud by tak neudělal Torres by se řítil do velké šance. Žlutá karta udělena nebyla.
28
Další skvělá šance hostů. Na cent Diega Castra si naběhl Vazquez, jenž se pokoušel dloubáčkem překonat Jana Oblaka, ten byl z brány včas a následně vytáhl pohotový zákrok, jímž uhlídal domácí od inkasování vyrovnávací branky.
26
Hosté teď mají světlejší chvilky a snaží si vytvořit nějakou šanci. Podaří se jim skórovat?
24
První velká šance hostů. Sarabia přešel přes tři obránce, dostal se až na penaltový puntík, ale poté již nevěděl co s míčem a vše zabrzdil. Následná střela ze stoje trefuje dobře postaveného Gimeneze.
23
Dnes velmi aktivní Torres předvedl krásou individuální akci, dostal se až do šestnáctky a poté vypálil, jeho střela mířila pouze doprostřed branky, a tak neznamenala žádné ohrožení branky hostů.
22
Domácí znovu před šestnáctkou soupeře.
21
Jesus Gamez poslal dobrý centr do šestnáctky, ale soupeřova obrana vše dokázala pokrýt a míč odkopává do bezpečí.
19
Koke se pokusil o zakončení, ale jeho střela z první mířila pouze doprostřed branky, kde stál připravený Guaita.
18
Vše, ale zhatil Carlosuv pokus o uvolnění, kdy mu utekl míč a domácí se tak dostali zpět k dobývání soupeřovy branky.
17
Gabi přišel o míč a hosté se tak konečně dostanou k míči.
16
Atletico drží míč a soupeře k ničemu nepouští.
15
Do skvělé příležitosti se dostal Raul Jimenez, jenž se s míčem dostal až do šestnáctky odkud vypálil. Jeho střela plachtí jen kousek od levé tyčky soupeřovy branky. Velká škoda pro domácí.
14
Koke poslal do šestnáctky nadýchaný centr na něhož si naběhl Tiago, ten si míč skvěle zpracoval a následně vypálil. Jeho střela z velké blízkosti však neměla potřebnou razanci a končí v rukavicích připraveného Guaity.
13
Tentokrát se Juanfranovi odcentrovat povedlo, nabíhající Fernando Torres však osobní souboj s Naldem nevyhrál.
12
Míč do hry uvede golman hostů Guaita.
12
Juanfran centroval z pravého křídla, ale jeho pokus se mu hrubě nepovedl a končí za autovou čárou.
11
Domácí hrají s chutí zatímco hosté ti se jen brání.
10
A mohlo to být už 2:0. Koke se krásně dostal do středu šestnáctky a následně vypálil. Jeho střela orazítkovala pravou tyčku soupeřovy branky, od té se odrazila na záda Guaitei od něhož míč putoval zpět do branky. Opačná rotace zapříčinila, že míč těsně před brankovou čárou zastavil, a golman hostů tak vše stihnul.
9
Následný rohový kop neznamenal žádné ohrožení soupeřovy branky.
9
Turan se proběhl po levém křídle a poslal míč do šestnáctky. Jeho pokus blokuje obrana hostů na roh.
8
Torres je zatím velmi aktivní, tentokrát se zbavil několika protihráčů a dostal se až do šestnáctky. Následný pokus o zakončení blokuje jeden z obránců hostů.
7
Torres hledal svojí přihrávkou Jimeneze, ten ale na míč nedošáhl. Hosté tak budou rozehrávat od brány.
4
Stadion teď skanduje jméno Fernanda Torrese. Je pravda, že po nepříliš dobrých výkonech v Chelsea je tohle uplně jiná káva. Torres chytil zpět svoji formu a znovu se ukazuje v dobrým světle.
3
Koke poslal ze standardní situace ukázkový centr do šestnáctky na něhož si naskočil nejvýše domácí miláček FERNANDO TORRES, jenž pohotovou hlavičkou pod břevno překonává bezmocného Guaitu.
2
Jeden z obránců poslal k zemi Jimeneze, a domácí tak budou rozehrávat standardní situaci.
1
Hned z úvodu hýřil aktivitou Pedro Leon, jenž svým centrem z pravé strany hledal někoho ze svých spoluhráčů v šestnáctce, zde ale úřadoval domácí golman Oblak, jenž míč chytá.
1
První půle začala. Domácí dnes nastupují v klasické kombinaci červeno-bílých barev, hosté ti dnes hájí barvu žlutou.
1

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Giménez, Godín, Gámez – Koke, Gabi, Mendes, Turan – Jiménez, F. Torres.
Náhradníci: Maestre – Ansaldi, Cani, Griezmann, Lucas, Siqueira, M. Suárez.

Getafe CF: Guaita – Vigaray, Naldo, Valázques, Escudero – León, Lacen, Sarabia, D. Castro, Hinestroza – Álvaro.
Náhradníci: López – Arroyo, Buendía, Babá, Felip, Yoda, Lago..
Vzájemné zápasy: Atl. Madrid – Getafe

Getafe Atl. Madrid 0:1
Atl. Madrid Getafe 7:0
Getafe Atl. Madrid 0:0
Getafe

Hosté jsou na tom o něco hůře, ti se nachází na třináctém místě s celkovým součtem bodů dvacet devět.  V posledním ligovém utkání Getafe přivítalo na svém hřišti rozjetý Real Sociedad, kdy po vyrovnané bitvě domácí podlehli 0:1. Z aktuální formy a postavení v tabulce je jasně dané kdo je dnes favoritem.
Atletico Madrid

Domácí celek je po 27. kole této prestižní soutěže na čtvrtém místě se ztrátou devíti bodů na vedoucí Barcelonu. To je docela velké zklamání jak pro příznivce klubu, tak i pro samotného Diega Simeoneho. Nepříznivé výsledky v La lize Atletico napravilo postupem do čtvrtfinále nejprestižnější soutěže Ligy Mistrů.  Podaří se domácím dnes urvat tři body?
Dobrý den, vitejte u dnešního 28. kola španělské Primeira Division ve kterém se utkají domácí Atletico Madrid a Getafe. Dnešním utkáním Vás bude doprovázet Jan Franek
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.