To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je konec! Sledovali jsme utkání, které ovládli domácí fotbalisté. Atlético vstřelilo v každém poločase jednu branku a nakonec porazilo La Coruňu 2:0. Nutno dodat, že domácí fotbalisté byli jasně lepší a vyhráli zcela zaslouženě. Hosté bojovali, ale na madridský celek to dnes nestačilo.
90+2
90+1
Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Z rohu ale nic nebylo. Domácí se ubránili a míč poslali na polovině hostů.
88
La Coruňa vybojovala rohový kop.
87
Hosté kombinovali u rohového praporku, ale nic nevymysleli.
85
La Coruňa to zkusila dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebrali domácí zadáci.
84
Hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Žádnou zajímavou pasáž tedy rozhodně nesledujeme.
82
Hostům se vůbec nedaří kombinovat na polovině Atlética, takže závěrečný tlak se asi konat nebude a domácí si v klidu dokráčí pro tři body.
81
Zcela sám na hranici velkého vápna zůstal Cristian Rodríguez, ale po jeho přízemním pokusu skončil míč těsně vedle levé tyče!
79
Akci Atlética zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
78
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Toché.
76
Hostům nelze upřít snahu, ale kvalita je na straně domácího celku, který v pohodě kontroluje konec zápasu a kráčí za vítězstvím.
74
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Alessio Cerci.
72
Hezkou střelou se prezentoval domácí Raúl Jiménez, ale po jeho rána skončil míč těsně vedle levé tyče.
71
A další akci hostů zastavil José Rodríguez, který se provinil útočným faulem.
70
Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda hosté ještě dokáží konec tohoto zápasu zdramatizovat.
68
Hosté se snaží, bojují, ale směrem dopředu je to zatím z jejich strany velké trápení.
67
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl Ñíguez, přichází Cristian Rodríguez.
65
Hosté spoléhají hlavně na dlouhé nákopy, ale většina jich je hodně nepřesných a domácí se v pohodě brání.
64
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Haris Medunjanin, přichází Isaac Cuenca.
62
Nyní se vše odehrává uprostřed hrací plochy, ale k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
61
Hosté to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale ve vápně Atlética kraloval Godín, který míč uklidil do bezpečí.
59
Domácí to nyní vymysleli skvěle, ale místo zakončení ještě Koke kličkoval a o míč zbytečně přišel.
58
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Raúl Jiménez.
56
Madridský celek je opět u míče a kombinuje. Uvidíme, zda hosté zaberou a s nepříznivým výsledkem ještě dokáží něco udělat.
54
Atlético právě vstřelilo branku!
Po rohu se míč odrazil na hranici velkého vápna, kde byl ARDA TURAN, který se do kulatého nesmyslu opřel a s příspěním teče překonal Fabriho. Atlético tedy vede 2:0 a kráčí za vítězstvím.
53
Ke střele se dostal domácí Saúl Ñíguez, ale jeho pokus byl zblokován a rohový kop.
52
Tentokrát ale akce hostů skončila nepřesným centrem a od své branky tak bude rozehrávat Moyá.
51
Hosté jsou zatím ve druhém poločase aktivnější, ale zatím nevymysleli vůbec nic. Nutno dodat, že Atlético velmi dobře brání.
49
Ale ani ze svého druhého rohu hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
48
Hosté se ubránili a vydali se hned dopředu. Nakonec je z toho rohový kop pro La Coruňu.
47
Domácí drží míč a kombinují. Zatím ale na své polovině...
46
Hráči obou celků se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 13:01.
První poločas je za námi. Byl zcela v režii domácího celku, který se nakonec prosadil a vede 1:0. O jedinou branku se postaral SAÚL ÑÍGUEZ a Atlético tedy vede nad La Coruňou nejtěsnějším možným rozdílem a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí se stále tlačí dopředu. Opět se hraje na polovině hostujícího celku.
43
A domácí celek se konečně dočkal a v závěru prvního poločasu jde do vedení 1:0. Po centru z levé strany se k hlavičce dostal SAÚL ÑÍGUEZ, který překonal Fabriho.
41
Žlutou kartu dostává Pablo Insua (Deportivo La Coruňa).
40
A opět v akci Fabri, který si i tentokrát skvěle došel pro centrovaný míč. Hostující brankář zatím předvádí velmi dobrý výkon.
39
Žlutou kartu dostává José Giménez (Atlético Madrid).
37
Na druhé straně musel zasahovat Fabri, ale s centrem z levé strany si v pohodě poradil.
36
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale finální přihrávka byla nepřesná a míč sebral Moyá.
35
Ale ani nyní se domácí k ohrožení hostující svatyně nedostali. La Coruňa zatím velmi dobře brání a drží cennou remízu.
34
Po centru vybojoval domácí celek rohový kop, svůj čtvrtý v tomto utkání.
33
Žlutou kartu dostává Mario Mandžukić (Atlético Madrid).
33
Po faulu na Turana je tu standardní situace pro domácí celek. Dočkáme se úvodní branky?
31
Domácí se stále snaží něco vymyslet, ale zatím směrem dopředu nevymysleli téměř nic.
30
Atlético je u míče a kombinuje, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Fabri.
28
S centrem si poradil Fabri a ani tentokrát se tedy domácí prosadit nedokázali. Na první branku i nadále čekáme.
27
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Tempo hry opadlo a hraje se především uprostřed hrací plochy.
25
La Coruňa spoléhá hlavně na dlouhé nákopy, ale ty jsou většinou nepřesné, tak jako nyní, kde se Postiga k míči neprodral.
23
Ani tentokrát se domácí k ničemu nedostali a rozehrávat bude Fabri, který nikam nepospíchá.
22
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale La Coruňa velmi dobře brání a drží nerozhodný stav.
20
Úvodních dvacet minutek branku nepřineslo. Aktivnější jsou ale domácí borci, ale směrem dopředu se Atlético trápí.
19
Nakonec se domácí dostali na dostřel hostující branky, ale po centru se Koke k míči vůbec nedostal.
18
Hosté museli kvůli zranění střídat. Domácí jsou stále u míče a snaží se něco vymyslet, ale zatím La Coruňa skvěle brání.
16
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Sanabria Laure.
16
Domácí fotbalisté drží míč a v klidu kombinují.
15
Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale branku hostů netrefil a stav zápasu se tedy stále nemění.
14
Atlético vybojovalo další rohový kop.
13
Žlutou kartu dostává Juanfran (Deportivo La Coruňa).
11
Velké zmatky ve vápně hostů! Domácí se dostali k několika střelám, ale vše nakonec ukončil útočný faul na hostujícího brankáře. I tohle tedy La Coruňa přežila.
10
Atlético tlačí a vybojovalo svůj druhý rohový kop.
10
Z následného rohu nic nebylo, protože míč nakonec sebral pozorný Fabri.
9
Po centru z pravé strany hlavičkoval Mario Mandžukić a po jeho pokusu orazítkoval míč levou tyč!
8
Ale hosté zastavili akci domácího celku faulem. Zatím se to obešlo bez karty, rozhodčí vše vyřešil důraznou domluvou.
8
Domácí se ale v pohodě ubránili a pospíchají dopředu...
7
Po sražené přihrávce je tu první rohový kop, který vybojovala hostující La Coruňa.
6
Na druhé straně se neprosadil Mario Mandžukić a od své branky bude rozehrávat Fabri.
5
Z velké dálky to zkusil hostující Wilk, ale jeho rána byla hodně nepřesná s míč skončil vysoko nad brankou.
4
Domácí rozehrávku napadl a nakonec i přerušil Hélder Postiga, ale podle rozhodčího si zpracoval míč rukou.
3
Atlético se dostalo do vápna hostů, ale vše zastavil rozhodčí, který odpískal útočný faul. Zřejmě se provinil Mandžukič, který si v souboji pomohl rukama.
2
Ani další dlouhý nákop se neujal a u kulatého nesmyslu jsou tak poprvé domácí borci, kteří se snaží zklidnit hru.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří okamžitě nakopli míč na polovině Atlética.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči přicházejí na trávník. Duel tedy začne za malý okamžik.

Atlético Madrid: Moyà – Torres Juanfran, Godín, Giménez, Ansaldi – Koke, Mendes (C), Ñíguez, Turan – Griezmann, Mandžukić.
Náhradníci: Oblak – Gámez, M. Suárez, Raúl García, C. Rodríguez, Cerci, Jiménez.

Deportivo La Coruňa: Fabri – Moreno Juanfran, Diakité, Sidnei, Insua (C) – Medunjanin, Wilk – Rodríguez, Cavaleiro, Luisinho – Postiga.
Náhradníci: Lux – Canella, Bergantiños, Cuenca, Laure, Domínguez, Toché.

Atlético – La Coruňa 2:0
Atlético Madrid si ani v této sezoně nevede vůbec špatně. Obhájce titulu má na svém kontě 26 bodů a v tabulce se nachází na třetím místě. Na druhou Barcelonu ztrácí dva body a na první Real Madrid bodů sedm, ale Real má o zápas více. V posledních týdnech má Atlético skvělou formu, protože z posledních pěti zápasů čtyřikrát vyhrálo. Domácí táhne hlavně Mario Mandžukič, který se zatím trefil pětkrát.

Deportivo La Coruňa se zatím v této sezoně trápí. Hosté mají na svém kontě totiž zatím pouze deset bodů a nachází se na sestupovém osmnáctém místě. Z poslední pěti zápasů vyhrála La Coruňa pouze jednou, takže dnes by hosté potřebovali nutně bodovat, protože před poslední Cordobou mají náskok pouze tří bodů.
Zdravím všechny příznivce kopané. Španělská nejvyšší soutěž má na programu 13. kolo a my budeme sledovat duel mezi Atléticem Madrid a La Coruňou. Jasným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.