Je tady konec dnešního utkání, které nejspíše zaslouženě končí remízou. Tiago ovšem bude dlouho přemýšlet nad tím, co se mu honilo hlavou, když z metru napálil pouze břevno hostující brány. O to víc ho to bude mrzet, jelikož Mustafi dokázal v 77. minutě srovnat a rozhodl tak o dělbě bodů. Pořádí v tabulce se tedy nezmění a Atletico uhájí třetí pozici. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onalajn přenosu na počtenou!
90+3
90+2
Tak ještě jedna karta pro Maria Suáreze a nastavené tři minuty pomalu budou u konce.
90+1
Pablo Piatti (VAL) odchází ze hřiště a na pár okamžiků ho nahradí Lucas Orban (VAL).
90
No a Javi Fuego už si dnes nezahraje. Pokosil nohy Jimenezovi a míří do sprch.
89
Tak ještě žlutá karta pro Diego Godína a Antonia Barraganu za malou strkanici.
89
88
Javi Fuego nepěkně zastavil Turana a vidí žlutou kartu. Dobrá příležitost pro Atletico.
86
Na druhé straně se k hlavičce dostal Negredo, ale balon poslal vysoko nad bránu Moyi.
85
Turan si postavil balon k rohovému praporku, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
84
Hráči Atletica se snaží opět dostat se do vedení, ale už to není taková lehkost a hlavně zbytečně faulují, jako teď například Mandžukić.
82
Siqueira se prezentoval neúspěšným centrem ze strany. Obrana ale pohotovým zákrokem zastavila tuto nebezpečnou akci.
81
Jako bych to zakřikl. Ani sami domácí fotbalisté tomu nemohou uvěřit a jsou dost frustrovaní. Gabi na střídačce málem utrhl opěradlo od sedačky.
80
Simeone reaguje dalším střídáním. Stahuje Gabiho (ATM), kterého nahradí Raul Jiménez (ATM).
77
Valencia právě vstřelila branku!
Jenže teď to hosté sehráli na výbornou! Brilantní centr do pokutového území vyslal Parejo, jehož projektil pouze orazítkoval břevno, ale SHKODRAN MUSTAFI se následně dokázal prosadit hlavou z dorážky.
76
Hráčům Valencie pomalu ubíhá čas, zbývá přibližně poslední čtvrthodinka.
75
Hosté se snaží, ale zatím jim toho příliš nevychází a to ještě mohou děkovat fotbalovému bohu, že Tiago trefil pouze břevno.
74
Piatti chtěl nacentrovat do pokutového území, ale trefil pouze Suareze. Nebude z toho ani rohový kop, protože míč se ještě otřel o Piattiho.
73
Na druhé straně fauloval Gomes, ale vše se tentokrát obešlo bez žluté barvy.
71
Mario Mandžukić si při výskoku pomohl loktem a vidí žlutou kartu.
70
To je neuvěřitelné, co teď spálil Tiago, ke kterému se po rozehraném rohovém kopu odrazil balon a on z bezprostřední blízkosti napálil balon pouze do břevna!
68
Střídá i Diego Simeone, který do hry posílá Maria Suáreze (ATM) místo Kokeho (ATM).
66
Enzo Pérez (VAL) je dalším borcem, který odchází ze hřiště a nahradí ho André Gomes (VAL).
65
Ovšem vzápětí velice dobrá pozice pro domácí. Koké rozehrál volný přímý kop nakrátko a Gabi se pokoušel vypálit zprvní z hranice pokutového území, ale jeho střela byla zblokována.
64
García to teď zkoušel stylem "alá ninja", ale jeho sympatický pokus, kterým se snažil napodobit Jeta Li, ztroskotal na přesnosti.
63
Držení míče 45% – 55%

Střely celkem 4 – 1
61
A střídání proběhne i na druhé straně. Ze hřiště odchází Fernando Torres (ATM) a místo něj vběhne na hřiště další útočník Mario Mandžukić (ATM).
60
Torres bojoval u postranní čáry s Barraganem a balon je nakonec přisouzen hostujícmu obránci.
59
První střídání zápasu. Dnes dohrál Sofiane Feghouli (VAL) a nahradí ho Rodrigo (VAL).
58
Jenže tu za stejný prohřešek vidí na druhé straně žlutou kartu i Guilherme Siqueira.
57
Nicolás Otamendi hlavou srazil k zemi ve výskoku Garcíu a je dnes pátým hráčem Valecie, který vidí žlutou kartu.
56
Fuego zbytečně fauloval a rozehrávat od vlastní brány bude Moya.
55
Hráči Valencie kombinují na polovině soupeře a je vidět, že se budou pokoušet převzít iniciativu.
54
Godín ale centr odhlavičkoval a u balonu opět na chvíli budou hráči Atletica.
53
Madridští budou muset být v pozoru, protože za malou chvíli do vápna přiletí balon od Piattiho.
52
Piatti si málem "udělal" Juanfrana, ten se ale obehrát nenechal.
50
Álvaro Negredo neudržel emoce na uzdě a rozhodčí se s ním vůbec nepáral.
49
Z úvodu poločasu se hraje od podlahy a ani jeden tým si nedaruje ani kousek místa na trávníku.
48
Znovu faulovaný Parejo, tentokrát se o to postaral Gabi.
47
Velká bitva o balon nakonec vyústila ve faul na Pareja a o rozehrávku se tedy postarají hráči Valencie.
46
V prvních čtyřiceti pěti minutách jsme toho příliš neviděli. Jedinou šanci, která byla zároveň i gólová, využil Koké, který vyslal přízemní střelu z hranice vápna a překonal Alvese. Do druhého poločasu budou muset hosté nastoupit v ofenzivnějším stylu hry.

Začátek druhé půle je naplánován cca na 22:01.
45+1
45+1
Nastavená jedna minuta právě vypršela a je tady konec prvního poločasu.
45
Enzo Pérez ve skluzu fauloval Tiaga a je dalším, který vidí žlutou kartu.
44
Vhazování pro Atletico, které šetří čas tím, že se snaží držet balon u postranní čáry a chodí si záměrně pro fauly.
43
Valencie se ještě pokouší do konce poločasu vyrovnat a kombinuje na plovině domácích, kteří jsou sevřeni v těsném bloku.
41
Blíží se pomalu konec prvního poločasu a je možná škoda, že jsme neviděli více gólových příležitostí.
40
Feghouli byl u rohového praporku podražen Garcíou, který si hlasitě říkal o žlutou kartu.
39
Držení míče 48% – 52%

Střely celkem 3 – 1
37
Juanfran se pokoušel zaběhnout si za obranu, ale nepohlídal si ofsajdové postavení, ve kterém se ocitl.
36
Favorit utkání se tedy ujal vedení a uvidíme, s čím vyrukují hráči Valencie.
35
Další žlutou kartu vidí za přílišnou snahu Pablo Piatti.
33
Atlético právě vstřelilo branku!
Po faulu na Garciue rozehrávali domácí volný přímý, který do pokutového území vyslal nadýchaný centr, který zřejmě ramenem zpracoval Tiago přímo na KOKÉHO, který přízemí střelou s pomocí teče posílá domácí do vedení.
31
Dalším, který vidí žlutou kartu, je Shkodran Mustafi, který jí obdržel za stažení Garcii k zemi.
30
Gaya sice odchází za postranní čáru, ale vypadá to, že bude v pořádku.
29
Juanfrán přišlápl nepříjemně nohu Gayovi, který byl ve skluzu a hostující obránce je nyní ošetřován.
28
Barragán byl ale faulován při výskoku Gimenézem a odkopávat od vlastní brány bude Alves.
27
Fernando Torres vybojoval další rohový kop, který si na starosti vezme opět Koké.
25
Godin si nepohlídal svoji pozici a ocitl se až za posledním obráncem, což postřehl i pomezní rozhodčí, který píská ofsajd.
24
Ti tentokrát rozehráli na krátko a budou se snažit o proniknutí do obrany postupným útokem.
23
Jenže vzápětí o balon přišli. To je ale nemusí mrzet, jelikož byl faulován Turan a u míče tedy zůstanou hráči Atletica.
22
A domácí budou mít možnost po faulou další rozehrávky z dobré pozice.
21
Zatím vidíme velice vyrovnané utkání, i když se zdá, že aktivnější jsou domácí, tak čísla hovoří mírně ve prospěch Valencie.
20
Sudí ještě usměrňoval Tiaga s Parejem, kteří se pošťuchovali, ale následný centr nic zajímavého nepřinesl.
19
Koké bude rozehrávat další rohový kop.
18
Domácí se ale okamžitě vracejí na útočnou polovinu a snaží se proniknout do dobře postavené obrany Valencie.
17
Fernando Torres při snaze vyskočit tvrdě atakoval loktem Otamedniho, který se skácel na zem a domácí forward vidí žlutou kartu.
15
Fuego vystihl rozehrávku Atletica, ale poté vyslal nepřesnou přihrávku na Negreda, který se hodně zlobí.
14
Centr do pokutového území se ale snesl přímo do rukavic Alvese, který si s rozehrávkou počká.
13
Hlavičkovanou u postranní čáry nakonec vyhráli domácí fotbalisté, kteří dokázali vybojovati rohový kop.
12
García vypálil z dálky, ale nedokázal svůj projektil nasměrovat vůbec do prostoru Alvesovy brány.
11
Juanfran dlouho rozmýšlel, kam balon zahraje, ale nakonec ho před dorážejícím Negredem odehrál na Gimeneze.
10
Máme za sebou prvních deset minut a nevypadá to, že by se chtělo až příliš taktizovat. Zatím se ale hraje velice čistě.
9
Centr na Torrese, který byl v náběhu, neprošel, a tak se znovu k míči dostávají hosté.
8
Turan se hnal po pravé straně, ale byl odzbrojen dvěma obránci Valencie. Rozhodčí usoudil, že se o faul nejednalo, a tak hra pokračuje dále.
7
Nyní ale iniciativu převzali hosté, kteří se snaží házenkářským způsobem ukolébat obranu Atletica.
6
García se pokoušel v pokutovém území o hlavičku, ale byl dobře bráněn Mustafim, který balon odhlavičkoval do bezpečí.
5
Domácí kombinují na útočné polovině a zřejmě dnes budou aktivnějším týmem.
4
V úvodu utkání jsou domácí aktivnější, ale nyní se pokoušel v pokutovém území vystřihnout nůžky Negredo, ale jeho pokus neměl razanci.
2
Torres při pokusu o průnik fauloval Otamendiho a hrát od své brány bude Valencie.
1
O úvodní výkop se postaral Fernando Torres a souboj o třetí pozici může začít.
1

Atlético Madrid: Moyà – Godín, Siqueira, Giménez, Torres Juanfran – Gabi (C), Koke, Mendes, Turan – Raúl García, F. Torres.

Náhradníci: Oblak – Gámez, Cani, Hernández, Mandžukić, M. Suárez, Jiménez.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Gayá, Otamendi, Mustafi – Parejo (C), Fuego, Pérez, Feghouli – Negredo, Alcácer.

Náhradníci: R. Yoel – Augusto, Rodrigo, Gomes, de Paul, Orban, Cancelo.

Rozhodčí: Jaime – Barbero, Carrera.
Minulý vzájemný zápas skončil lépe pro Valencii, která vyhrála 3:1.
Valencia má pouze o bod méně, tedy 53. Skóre je o něco horší, přesto však úctyhodné, 45:21. Minulý zápas Valencia porazila San Sebastian 2:0.
Atlético Madrid je zatím na třetím místě se ziskem 54 bodů a kladným skóre 50:22. V minulém zápase Madrid remizoval 0:0 na půdě Sevilly.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z fotbalové Primera Division. Na programu je 26. kolo, které nám nabídne duel, kde Atlético Madrid na svém stadionu vyzve Valencii. Zápasem Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.