To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí nerozhodně, což je spravedlivým vyústěním průběhu zápasu, v němž byli v prvním poločase lepší domácí, v tom druhém naopak hosté, kteří vyrovnali v 73. minutě zásluhou Nolita.
90+3
90+3
V posledních vteřinách hry se ještě hosté pokouší o útok, na levém straně však Nolito padá a míč končí mimo hřiště.
90+2
Ještě minuta se bude hrát v nastaveném čase, domácí postupují po levé straně, Toquero přihrává z levé strany, ale nepřesně.
90+1
Volný kop z nějakých dvaceti metrů rozehrál domácí Susaeta, míč "kroutí" k jedné z tyčí, ale tam zasahuje S. Álvarez.
90
Jenže vzápětí je pískáno hraní rukou jednomu z hráčů Celty Vigo, v blízkosti pokutového území, zajímavá standardní situace pro Athletic Bilbao!
89
Susaeta centruje před branku, ale tam Charles odvrací.
89
Domácí budou nyní rozehrávat rohový kop, a to z pravé strany.
88
Žlutou kartu dostává Ander Iturraspe (Athletic Bilbao).
88
A nechybělo mnoho, aby se Nolito mohl radovat z druhého gólu, po dobrém nákopu Hernándeze se dostává do šance, ale přestřeluje!
87
Ofsajd odmáván hostům, míč získávají domácí.
85
Co vymyslí domácí u pokutového území Celty – nic, Planas získává míč.
83
Charles spěchá za míčem, Iraizoz je u něho ale dříve a vyboxovává.
82
Probíhá již poslední desetiminutovka, stav nerozhodný, který z týmů se bude radovat z vedoucího gólu? Zatím to vypadá, že se obě mužstva spokojí s bodem, o něco aktivnější jsou nyní hosté, tak se nechme překvapit.
81
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Mikel Rico, přichází Gaizka Toquero.
81
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Joaquín Larrivey, přichází Borja Fernández.
80
Susaeta směřuje centr před branku, kde ale hosté odkopávají, nijak daleko, hrají opět domácí.
79
Sergi Gómez odvrací centr soupeře na roh, domácí rozehrají z pravé strany.
78
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Andoni Iraola, přichází Beñat Etxebarria.
78
Žlutou kartu dostává Charles (Real Club Celta de Vigo) za podkopnutí Rica.
76
Míč nyní létá ze strany na stranu, jako by oba týmy rezignovaly na kombinaci po zemi.
75
A hosté jsou "při chuti", nyní proniká po pravé straně do vápna Orellana, kterého tam s vypětím všech sil dokázal ubránit Iturraspe.
74
No vida! Na zápletku máme "zaděláno"!
73
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Ano, povedlo se! Hosté vyrovnávají, prosazuje se NOLITO, který si "narazil" na hranici velkého vápna s Orellanou a byť se k němu stahoval obránce, nedokázal mu zabránit ve střele, která končí v síti!
72
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Charles.
70
Je před námi posledních dvacet minut dnešního utkání, hosté stále prohrávají o gól, podaří se jim alespoň vyrovnat?
68
Faul Susaety ve středovém kruhu, hosté rozehrávají.
67
Velká šance Adurize, který nedokázal dopravit míč do branky, po centru z levé strany.
66
Míč směřuje z pravé strany do vápna, kde hlavičkuje Aduriz, ale nepřesně.
65
Žlutou kartu dostává Carles Planas (Real Club Celta de Vigo) za faul na pronikajícího Susaetu.
64
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iker Muniain, přichází Ibai Gómez.
64
Hosté z této šance ale nic nevyužili, volný kop S. Gómeze nebyl přesný a defenziva Athletica v pohodě odvrací míč do bezpečí.
63
Vše se odehrálo v těsné blízkosti pokutového území Athletica, dobrá příležitost pro Celtu Vigo!
62
Žlutou kartu dostává Andoni Iraola (Athletic Bilbao) za faul na pronikajícího Hernándeze.
61
Před Larriveyem odkopává domácí Iraola, hosté se ale vzápětí znovu dostávají k míči.
59
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Pablo Hernández.
59
Byl to již osmý faul hostů, domácí se provinili proti pravidlům zatím "jen" šestkrát.
58
Útočným faulem končí akce Celty Vigo, v souboji o míč fauluje Carles Planas.
56
Žlutou kartu dostává Iker Muniain (Athletic Bilbao) za zbytečné protesty a nevhodné gesta směrem k sudímu.
56
Radoja ztrácí míč na polovině soupeře a dopředu spěchá Muniain, který, alespoň dle rozhodnutí sudího, fauluje.
54
Míč ale získávají hosté, kteří mohou zaútočit. Nolito faulován ve středu hřiště.
53
Aduriz vybojoval autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře.
51
Planas vrací míč zpět na vlastní polovinu, hosté rozvážně kombinují u půlící čáry.
49
Domácí rozehráli z pravé strany, následuje pas Laporteho, který ale směřoval do ofsajdu, odkop od branky Celty Vigo.
49
Před pronikajícím de Marcosem odehrál bránící Planas na roh.
47
Hned v úvodu druhé půle se domácí Aduriz dostává za obranu soupeře, dokonce dává i gól, který ale neplatí pro signalizovaný ofsajd.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:01 hodin.
Z rohového kopu se domácí neprosazují a to bylo to poslední, co jsme v prvním poločase viděli, hned poté sudí Fernández první půli ukončil. Domácí vedou po pětačtyřiceti minutách 1:0, když se v 6. minutě prosadil z pokutového kopu Aduriz.
45
45
A ještě šestý rohový kop Athletica, domácí rozehrají z pravé strany.
44
Zahrozili ale hosté, Larrivey postupoval k brance Athletica, ale předkopl si míč příliš dopředu, zasáhl vyběhnuvší Iraizoz.
42
Susaeta postupuje s míčem po pravé straně, kde bránící Planas odvrací míč do autu.
41
Hostující Á. López faulován na polovině Athletica, volný kop pro Vigo.
40
A na druhé straně se málem dostal do šance Larrivey, ale těsně před ním odvrátil bránící Balenziaga.
39
Susaeta hledá před pokutovým územím de Marcose, ale k němu se míč nedostal.
38
Ofsajdem končí akce hostů, centr z levé strany na zadní tyč, kde hlavičkoval Nolito, odkop od branky Athletica.
37
Rohový kop pro hosty.
35
Nepřesný nákop hostů, přesto mají domácí problémy s rozehrávkou, vysoko vysunutý presink soupeře.
34
Nolito na levé straně, u pokutového území, zkouší přihrávat do vápna, kde ovšem odehrál dobře postavený Gurpegi.
33
Z volného kopu se domácí neprosazují, hosté urputně brání své pokutové území.
32
Aduriz faulován na polovině Celty Vigo, volný kop pro Athletic.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí hájí těsný náskok, o který nyní mohli přijít, kdyby ovšem Krohn-Dehli lépe přihrával z levé strany na Lerriveyho před branku.
29
Nepřesný pas na Adurize, který sice předvedl skvělý sprint, ale dostihl míč těsně za čárou, odkop od branky Celty.
28
Z rohu se ale neprosazují a znovu hrají domácí.
27
Rohový kop Celty Vigo, hosté rozehrají z pravé strany.
26
Domácí mají zřetelnou převahu a drží se stále na polovině hostů.
24
Z něho se domácí neprosazují, ovšem zůstávají u míče a nakonec i dávají gól, který ovšem není uznán.
23
Míč letí z pravé strany do vápna, kde si naskakuje Aduriz, který hlavičkuje velmi dobře, Álvarez s vypětí všech sil vyráží na další roh!
22
Čtvrtý rohový kop Athletica, domácí rozehrají z pravé strany.
21
Carles Planas si něco bouřlivě vysvětluje s trenérem svého týmu, kterému se zatím výkon svých svěřenců vůbec nezamlouvá.
20
Centr Mikela Rica z pravé strany končí v náruči gólmana Álvareze.
18
Domácí Aritz Aduriz se nyní těžce zvedá z trávníku, po úderu od jednoho z protihráčů.
17
Hugo Mallo dobře napadá kombinaci soupeře na vlastní polovině, domácí tak vrací míč raději zpět až k vlastní bráně.
16
S. Gómez "hasí" nebezpečnou situaci před vlastní brankou odkopem míče alespoň na roh.
15
Nolito s míčem na levé straně, na hranici pokutového území, ale tam neuspěl proti Munianiovi.
14
Míč směřoval do pokutového území, ale tam S. Álvarez dokázal vyboxovat.
13
Domácí vybojovali rohový kop, a to z levé strany.
11
Pozor, Óscar de Marcos v pokutovém území, zkouší přes trojici bránících hráčů soupeře odcentrovat z pravé strany, ale nepovedlo se.
10
Orellana se nyní srazil v pokutovém území Athletica s bránícím Gurpegim, ale nebyl to faul.
9
Nákop domácích nepřesný, Radoja odkopává od své šestnáctky.
8
Odkop od branky Athletica, míč míří až na polovinu soupeře.
6
Bilbao právě vstřelilo branku!
ARITZ ADURIZ s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí se ujímají vedení.
5
Byla nařízena penalta ve prospěch domácího týmu, bránící Sergi Gómez zahrál ve vápně rukou.
5
Z rohového kopu se domácí neprosazují, hosté mohou rozehrát.
4
Dobrá šance domácího de Marcose, který zakončuje z levé strany, ale netrefuje branku.
3
Juaquín Larrivey se dostal záhy za obranu Athletica, ale byl v ofsajdu, zakončení již bylo zbytečné.
2
Domácí gólman má míč a vykopává.
1
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu.

Athletic Bilbao: Iraizoz – Iraola, Gurpegi, Laporte, Balenziaga – M. Rico, Iturraspe – Susaeta, de Marcos, Muniain – Aduriz.
Náhradníci: Herrerín – San José, Etxeita, Etxebarria, Toquero, Fernández Hierro, López Cabrera.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, S. Gómez, Planas – Á. López, Radoja, Krohn-Dehli – Orellana, Larrivey, Nolito.
Náhradníci: Blanco – Costas, Castro, B. Fernández, Hernández, Mina, Charles.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmého kola španělské Primera División, v němž domácí ATHLETIC BILBAO přivítá CELTU VIGO. Utkání se odehraje na San Mamés Barria v Bilbau.
Athletic Bilbao
Domácí mají co napravovat v utkání se Celtou Vigo. Po sedmi kolech jsou totiž až na osmnáctém místě se čtyřmi body za jedno vítězství a jednu remízu. Již pět porážek je společně s poslední La Coruňou nejhorší bilancí v celé lize! Pokud se tedy Athletic chce odpoutat ode dna, měl by dnes Celtu bezpodmínečně porazit! Navíc hraje Athletic v základní skupině LM, kde se mu také nedaří a na vítězsví v soutěžním zápase čeká již od 30. srpna!

Real Club Celta de Vigo
Celtě se v novém ligovém ročníku daří, po sedmi ligových kolech se drží na šestém místě s dvanácti body. Teprve v šestém ligovém kole utrpěla Celta první ligovou porážku, o to více bolestnější, že to byla porážka od konkurenta v tabulce, navíc před domácím publikem – Villarrealu Celta podlehla 1:3, navíc po velmi slabém výkonu.

24.08.2014 / 1. kolo / Celta Vigo – Getafe CF 3:1
30.08.2014 / 2. kolo / Córdoba CF – Celta Vigo 1:1
13.09.2014 / 3. kolo / Celta Vigo – R. Sociedad 2:2
20.09.2014 / 4. kolo / Atl. Madrid – Celta Vigo 2:2
23.09.2014 / 5. kolo / Celta Vigo – La Coruna 2:1
26.09.2014 / 6. kolo / Elche CF – Celta Vigo 0:1
05.10.2014 / 7. kolo / Celta Vigo – Villarreal 1:3
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.