To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Domácí nakonec dokázali vyrovnat na konečných 1:1 a za vybojovaný bod tak mohou být rádi. Sledovali jsme spíše průměrné ligové utkání, v němž jako by oběma týmům vůbec o nic nešlo. Chybělo větší nasazení, aktivita, natož nějaké zajímavé šance. Co nechybělo, bylo velké množství zbytečných faulů, což dokladuje množství uložených karetních trestů.
90+4
Dnešní utkání sleduje 42 666 diváků.
90+3
Obrana Valencie ubránila tento roh, ale domácí ten gól vylil krev do žil.
90+2
Rohový kop pro Bilbao!
90
Bilbao právě vstřelilo branku!
Domácí vyrovnávají zásluhou důrazu ARITZE ADURIZE, který se dostal k míči, jenž se předtím odrazil od tyče a doklepl ho do branky soupeře.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále prohrávají o gól!
87
Beñat Etxebarria již rozehrál, zkusil to přímo na branku, ale Diego Alves v pohodě chytá.
86
Hodně vyhrocený závěr zápasu, nyní se stále čeká na to, až domácí rozehrají volný kop.
85
Žlutou kartu dostává Antonio Barragán (Valencia CF).
85
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází João Cancelo.
84
Žlutou kartu dostává Diego Alves (Valencia CF).
84
Žlutou kartu dostává Gorka Iraizoz (Athletic Bilbao).
83
Červenou kartu dostává Nicolás Otamendi (Valencia CF) za "šlapák" v souboji s San Josém.
83
Pozor, emoce nyní po zákroku Otemendiho na San Josého.
82
Iraizoz musí zasahovat, jednou rukou vyrazil míč, mířící do branky, na rohový kop.
81
Domácí se ubránili, ale hosté zůstávají u míče, dokonce budou rozehrávat volný kop z levé strany.
80
Valencie má k dispozici rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
80
Žlutou kartu dostává Carlos Gurpegi (Athletic Bilbao) za zbytečné řeči.
80
Žlutou kartu dostává Beñat Etxebarria (Athletic Bilbao) za shození de Paula k zemi.
79
Beñat Etxebarria si naběhl před branku a snažil se "uklidit" pas z pravé strany do branky, jenže míč minul.
78
Williams místo přihrávky volí individuální akci na hranici pokutového území, ale bez úspěchu.
77
Aduriz zkouší z pravé strany poslat míč před branku, ale Mustafi dobře zasáhl a míč odehrál.
76
Nedaří se, Athletico se s blížícím koncem zápasu dostává do nepříjemného tlaku, dokáží domácí vyrovnat?
74
Domácí vhazují na polovině Valencie, ta zatím ale spolehlivě brání.
72
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Álvaro Negredo.
71
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Markel Susaeta.
70
Rico neuspěl individuálně na levém křídle, proti dvojici bránících hráčů soupeře.
69
Valencia kontroluje průběh hry, nepouští Bilbao na svou polovinu.
68
Iraizoz chytá míč a bleskově rozehrává.
67
Míč mají hosté, kteří kombinují na polovině Athletica.
66
Hostující Gomes v ofsajdu, hrát tak mohou domácí.
64
Orban v souladu s pravidly zastavil pronikajícího Williamse, to vše u pokutového území Valencie.
62
Diváci pískají, ale paradoxně v útoku jsou domácí.
61
Valencia právě vstřelila branku!
A je tu první gól zápasu! střídající RODRIGO DE PAUL dostal od Alcácera přesně načasovanou přihrávku uvnitř vápna a pohotovou střelou k tyči dává vedoucí gól Valencie.
60
Je za námi hodina hry, na gól stále čekáme, hosté útočí.
57
Další centr letí do vápna Valencie, ale tentokrát obrana odvrací.
56
Gólová šance Athletica! Po centru z pravé strany hlavičkuje Aduriz, ale z brankové čáry parádně vykopává bránící Otamendi!
55
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Unai López Cabrera, přichází Beñat Etxebarria.
54
Beñat Etxebarria se připravuje na vstup na trávník.
53
Fuego se dostal k míči, ale to nemělo dlouhého trvání.
52
Razantní odkop pravého obránce Valencie Barragána.
51
Williams neuspěl na prvém křídle v souboji s bránícím Fuegem.
50
Ani úvod druhého poločasu zatím nenaznačuje nějakou výraznou herní změnu oproti nudné první půli.
47
Hned v úvodu druhého poločasu měli domácí k dispozici rohový kop, ale neprosadili se.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas, který nám nenabídl jedinou pohlednou akci, končí celkem pochopitelně bezbrankovou remízou. Oba týmy bojují o míč především ve středu hřiště, směrem dopředu je to zatím hodně velká slabota.
45+2
45+1
Sudí Teixeira se rozhodl nastavit dvě minuty.
45
Poslední minuta prvního poločasu, resp. řádné hrací doby, domácím patří závěr této pětačtyřicetiminutovky.
44
Znovu míč zamířil na zadní tyč, z levé strany, kde se snažil Wiliams usměrnit míč, ale měl to na "dlouhou nohu".
43
A je z toho rohový kop Athletica!
43
A podle toho také celá akce dopadla, byť domácí ještě zůstanou u míče.
42
Volný kop Athletica, z pravé strany, na polovině Valencie, ale ve velké vzdálenosti od branky.
40
Posledních pět minut první půle, Valencia s míčem na polovině Bilbaa.
39
Ten domácí rozehráli z levé strany, míč mířil na zadní tyč, kde vysoko vyskakuje Balenziaga, ale neměl šanci míč zasáhnout.
38
Zajímavý pas Athletica, který bránící Mustafi odvrací alespoň na roh.
37
Celá akce Athletica v pokutovém území Valencie právě končí hvizdem sudího – ofsajd.
36
Žlutou kartu dostává André Gomes (Valencia CF) za faul na Rica, na vlastní polovině.
33
Orban vystavil do ofsajdu Alcácera, míč získávají domácí.
32
Žlutou kartu dostává Aritz Aduriz (Athletic Bilbao) za útočný faul na Barragána v souboji o míč.
31
Ani Valencia zatím nezáří při zahrávání standardních situací.
30
Rohový kop nyní vybojovali hosté, rozehrají z pravé strany.
29
Ibai Gómez rozehrál rohový kop z pravé strany, míč letí na bližší tyč, kde hosté odvrací.
28
Přímočarý Aduriz si to namířil do vápna Valencie, ale byl odstaven bránícím Fuegem.
27
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Rodrigo de Paul.
26
Williams pouštěl před brankou Valencie pas z levé strany, ale nikdo jiný se k míči již nedostal.
25
Pohyb na lavičce Valencie, kde se bleskově převlékl de Paul.
24
Rodrigo se neohroženě vrhl do souboje s Iraizozem, ale k míči se nedostal.
22
Piatti odcentroval z levé strany, míč letí do vápna, kde ale odhlavičkovává bránící de Marcos.
21
Pozor, faul domácího Williamse, u vlastní šestnáctky, hostům se nabízí velmi dobrá pozice pro volný kop!
20
Hosté vhazují z levé strany, u pokutového území Bilbaa.
18
Míč končí v náruči Diego Alvese, mezitím se zřejmě objevilo krvácivé zranění na hlavě Gomese, který je tak opět u postranní čáry ošetřován.
17
Rohový kop rozehrají domácí, a to z levé strany.
16
Na hřišti se objevily i nosítka, ale nemusely být použity.
15
André Gomes nyní musí být ošetřován, po úderu do hlavy v hlavičkovém souboji.
14
Hosté stále na polovině soupeře, Rodrigo se dožaduje rohového kopu, ale sudí je jiného názoru.
12
Útočné akce Valencie jsou čím dál nebezpečnější, nyní letí centr z pravé strany před branku Athletica, ale obrana odvrací.
11
Žádné nebezpečí pro branku Athletica.
10
Volný kop Valencie, z pravé strany, na polovině soupeře.
9
Mikel Rico centruje z pravé strany, ale nepřesně.
8
Paco Alcácer má daleko k míči, dříve je u něho Iraizoz.
6
Valencia drží míč na polovině Athletica.
5
Vzápětí je Feghouli faulován Adurizem na vlastní polovině.
5
Feghouli poslal víceméně pouze symbolickou střelu.
3
Autové vhazování hostů končí neúspěchem, velmi opatrný úvod zápasu.
2
Domácí drží míč na své polovině.
1

Athletic Bilbao: Iraizoz – de Marcos, Gurpegi, Etxeita, Balenziaga – San José, M. Rico – Williams, López Cabrera, I. Gómez – Aduriz.
Náhradníci: Herrerín – Aurtenetxe, Etxebarria, Susaeta, Iraola, Viguera, Fernández Hierro.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Otamendi, Orban – Gomes, Fuego – Feghouli, Rodrigo, Piatti – Alcácer.
Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Vezo, Augusto, Negredo, de Paul, Ruiz Rodríguez.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Torre.
VALENCIA CF
Jestliže domácí bojují o pohárovou Evropu pro příští sezónu, pak hosté usilují o udržení se na pozicích, zajišťujících účast v Lize mistrů. To se jim zatím daří, ze čtvrtého místa by šli alespoň do předkola, ovšem Sevilla má na pátém místě, které znaměná účast v Evropské lize, stejný počet bodů.
ATHLETIC BILBAO
Bilbao se díky skvělým výsledkům z posledních zápasů dostalo "na dostřel" pohárových příček, na které ale Athletic přece jenom stále dost ztrácí. Aktuálně je to jedenáct bodů, což ale není v tříbodovém systému zase až tolik. Ve hře je již pouze jedno místo, a to šesté, na kterém je Villarreal, protože již pátá Sevilla má o dalších deset bodů víc.
09.11.2014 • Valencia CF – Bilbao 0:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání třicáctého kola španělské Primera División, v němž domácí ATHLETIC BILBAO přivítá VALENCII CF. Utkání se odehraje na stadionu San Mamés Barria v Bilbau a provede jím trojice sudích, jako hlavní Fernando Teixeira, na čarách s asistenty Victoriano Díazem a Manuelem Torrem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.