To je z tohoto utkání španělské Primera División vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 53 % : 47 %
Střely celkem: 11:6
Střely na branku: 4:3
Rohy: 13:5
Fauly: 15:15
Utkání končí a Celta de Vigo se raduje ze tří bodů. Byly to ale nervy, neboť ve vzduchu visela remíza. Deportivo ve druhé půle vyrovnalo Cuencou, jenže v 72. minutě strhl vedení opět na stranu Celty de Vigo Larrivey. Domácí kráčeli k výhře, jenže museli překonat těžký okamžik. V 89. minutě kopal Medunjanin penaltu, Álvarez ale jeho úmysl vystihl a vyrazil. Konečný výsledek utkání je tak 2:1.
90+4
90+4
Postiga leží u hranice vápna domácích na trávníku, pokračuje se ale ve hře.
90+3
Přetažený centr Juanfrana domácím vyhovuje, odkopli a navíc ušetřili pár sekund.
90+3
Obrana Deportiva se tak otevírá, nyní toho ale nevyužil Orellana, místo toho se nechal chytit do ofsajdu.
90+2
Hosté už nic nevymýšlí a posílají dlouhé nákopy kupředu.
90
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
90
Poslední střídání Celty de Vigo, trávník opustil Michael Krohn-Dehli, poslední okamžiky si zahraje Sergi Gómez.
89
Sergio Álvarez vystihl směr Medunjaninovy střely a u vyrazil míč na roh!
88
Míč si bere Medunjanin a může vyrovnat. Stojí před velkým okamžikem.
87
Penalta pro hosty! Sidnei se dostal do pokutového území, centroval na střed a zasáhl Cabralovu ruku! Rozhodčí neváhal ani vteřinu a ukázal na penaltový puntík!
85
Střídání Deportiva, Luis Fariña má dnes své odehráno, do hry se zapojuje Toché.
85
Lopo doslova převálcoval Larriveye, ten se jen velice těžce zvedá ze zeleného pažitu.
84
Domácí udělali další změnu, Nolita vystřídal Jonny Castro.
83
Hostům velice rychle utíká čas na případné vyrovnání. A dobré šance nepřichází.
81
Hosté měli rozehranou pěknou akci, zprava hledal Fariña Cavaleira, ten měl plno problémů, aby vůbec udržel míč na hrací ploše.
80
Pojistku na vedení měl na kopačce Larrivey, nebyl v ofsajdu a sám stál před Luxem. Pokusil se o oblouček, hostující gólman jej ale převedl a dokázal vyškrábnout.
79
... u domácích Fabián Orellana.
79
Znovu se žlutí a to na obou stranách. U hostů uviděl žlutý kartónek Sidnei...
78
Hosté podruhé střídají, Sanabria Lauren jde dolů, zbývající čas si zahraje José Rogríguez.
77
Domácí tým pokračuje v sérii standardních situací, tentokrát si Deportivo vše pohlídalo.
76
Další žlutá karta, za sražení Krohn-Dehliho byl potrestán Sanabria Laure.
74
Nyní se Larrivey pokusil o technické přehození jednoho z hráčů soupeře, dal do toho ale hodně síly, míč skončil u plejerů Deportiva.
73
Jelikož si Joaquín Larrivey na oslavu gólu svlékl dres, obdržel žlutou kartu.
72
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácí tým jde opět do vedení, když se po Nolitově centru od Sidneie odpoutal JOAQUÍN LARRIVEY a hlavou překonal pozdě vyběhnutého Luxe!
71
Desátý rohový kop domácího týmu.
70
Vystřídali i hosté, Isaaca Cuencu nahradil Ivan Cavaleiro.
70
Část diváků se už asi radovala z gólu, jenže střela Kronh-Dehliho z levé strany se pouze otřela o boční síť.
69
Rohový kop pro Celtu de Vigo, dnes devátý.
69
Za potažení Orellany dostal žlutou kartu hostující Luisinho.
67
Domácí vystřídali, odešel Álex López, místo něj se divákům představí Augusto Fernández.
66
Obrovská šance hostů na otočení skóre! Mezi dva obránce si naběhl Fariña a už to vypadalo na Álvarezovo ohrožení. Nakonec ale Fontàs zvládl vše napravit a skluzem zastavil hrozící nebezpečí.
65
Ten si vzal na starost Medunjanin, jeho centr odvrátil mimo pokutové území Larrivey.
64
Následuje rohový kop na druhé straně.
62
Jenže z tohoto mráčku nezapršelo, dopředu už může Deportivo.
61
Hostující Medunjanin udělal při rozehrávce chybu, na branku se už hnal Nolito a ze střední vzdálenosti mířil k tyči. Lux předvedl mohutný skok a ránu vytěsnil na roh!
60
Krohn-Dehli dostal přihrávku na osu hřiště, mohl už střílet, jenže se rozhodl pro ještě menší postup kupředu a u druhé kličky přišel o míč.
59
Malý nápor Celty de Vigo končí útočným faulem na Postigu.
58
Juanfran odvrátil Nolitův centr na sedmý rohový kop domácího celku.
58
Nyní následuje Nolitův přímý kop, to vše po Laureho nedovoleném zákroku.
57
Tak bude ještě jeden, vše ale končí u Luxe, ten měl dostatek času i prostoru na pohodlné stažení míče ze vzduchu.
56
Celta de Vigo může zareagovat rohovým kopem.
55
La Coruňa právě vstřelila branku!
A je srovnáno! Hosté potáhli rychlou akci, z pravé strany poslal pod sebe míč Juanfran, ISAAC CUENCA se dvěma rychlými kroky dostal na penaltu a přízemní střelou překonal Álvareze!
54
Ne ne, tohle penalta nebude, gesto rozhodčího je naprosto jasné. Lopo Nolita nefauloval.
52
Utkání sleduje 23 811 diváků.
51
Nenápadná, ale nebezpečná akce hostů. Po centru z pravého křídla zakončoval trochu kostrbatě Postiga, míč mířil pomalu k tyči, kde jen nakonec zachytil Álvarez. Musel se však hodně natáhnout.
50
Nolitův centr skončil u Medunjanina, ten v poklidu dostal míč mimo vápno.
50
Roh pro domácí, mohlo to ale dopadnout o mnoho lépe. López totiž dostal přihrávku do volného prostoru, jenže se mu míč zamotal mezi nohami a byl rád alespoň za standardní situaci.
48
Postiga byl adresátem Sidneiovy přihrávky, míč mu ale těsně před šestnáctkou odskočil a domácí obrana jej odkopla.
47
Domácí zahájili druhý poločas kombinací kolem středového kruhu, snaží se nalákat hosty k vysunutí obrany.

Fauly: 7:10
Je to tak, rozhodčí odpískal konec a poslal hráče do kabin. Lépe se tam jde domácím, kteří od 3. minuty vedou po trefě Nolita. I v následujících minutách byla Celta de Vigo aktivnější a nebezpečnější, další branka už ale nepřišla. Výsledek je tak stále otevřený a my se můžeme těšit na druhou půli.
45+1
45+1
Lauremu se rozehrání nepovedlo a to bude zřejmě konec první půle.
45
Bude se nastavovat jedna minuta.
45
A budou mít k dispozici velice zajímavý přímý kop z od levého rohu pokutového území.
45
Larrivey neuspěl u hranice pokutového území, hosté jdou do protiútoku.
44
Trochu divoký Álvarezův odkop od branky, přesto se jeho spoluhráči dokázali s míčem vymotat.
42
První žlutá karta utkání, za faul na Postigu ji dostal domácí Andreu Fontàs.
41
Ani zde pak z rohu nic nevzniklo...
40
Larrivey posunul doprava na Lópeze, Laure na poslední chvíli skluzem odvrátil na roh.
40
Jenže ze standardky nic nebylo a domácí navíc vyrazili do rychlého kontru.
39
Velice dobrá akce hostů na jeden dotek, Postiga cpal míč z ostrého úhlu na malé vápno, domácí museli uklidit na rohový kop.
37
Převahu teď potvrdil Orellana, který doslova vyšíval kličky před pokutovým územím. Následnou střelu zblokovala obrana La Coruni.
36
Domácí jsou jasně lepším týmem, diváci musí být spokojeni.
34
Álvarez má míč v rukavicích, tento zákrok mu ale dal docela zabrat. O to sladší je však úspěch.
34
Fariña unikl ofsajdové pasti, byl však trochu z úhlu a nakonec se musel spokojit s rohovým kopem.
32
Hezká akce domácích. Nolito skvěle sklepl míč na nabíhajícího Orellanu, ten mířil do horního rohu, nakonec ale o poměrně velký kus přestřelil.
31
Radojovi prosakuje krev přes obvaz, musí tedy na převaz. Celta de Vigo tak hraje v deseti.
30
Hosté se snaží zaútočit po pravé strany, Fariña ale nedokázal projít přes Radoju, je to pouze autové vhazování.
28
Postiga se zlobí, nemá pocit, že by Planase fauloval, opak však byl pravdou. Domácího hráče objal a stáhl k zemi.
27
To se Medunjaninovi moc nepovedlo, jeho centr nejenže nikoho nenašel, on přímo zamířil do zámezí.
26
Přímý kop i na druhé straně, po Orellanově faulu přijde centr z levé strany.
24
K míči se opět postavil Orellana, hezky překonal zeď, jenže míč těsně prolétl nad břevnem.
23
A pozor, Nolito se jako tank probíjel do vápna a až těsně před ním byl stažen Lopem k zemi. Tohle bude velice nebezpečný přímý kop.
22
Jenže Orellana zatočil míč pouze do rukavic gólmana Luxe...
22
Tohle už bylo mnohem lepší a stadionem to jen zahučelo. Hosté sice odvrátili, ale vzápětí faulovali. Celta de Vigo rozehrává přímý kop.
21
Další centr do vápna La Coruni, Laure na poslední chvíli odhlavičkoval do zámezí, takže tu máme opět rohový kop.
20
Centr mířil na bližší tyč, jenže tam byli pouze hráči hostů.
20
Rohový kop pro Celtu de Vigo, vybojoval jej Larrivey.
18
Juanfran se sice dostal přes svého hráče, pak si ale příliš předkopl míč a to domácím stačilo, aby jeho akci zastavili.
17
Dlouhý nákop mířící na Orellanu se stal kořistí hostující obrany, ta odhlavičkovala do relativního bezpečí.
15
Ostrý faul Laureho na Nolita, rozhodčí dává viníkovi kázání, že příště to už bude za kartu.
14
Krohn-Dehli nasadil k dlouhému sólu, před vápnem si chtěl obhodit Lopa, vypadalo to na ruku, jenže rozhodčí byl blízko a dal jasné najevo, že se hostující hráč nedopustil ničeho mimo rámec pravidel. Jenže ruka to byla zcela jasná a rozhodně nebyla u těla!
12
Dokázal sice zpracovat rychlou přihrávku, centr už ale povedený nebyl, Juanfran může vyvézt.
12
Celta de Vigo zatím vládne trávníku, do další akce se už řítí Planas.
10
Teď už zase domácí. Ve vápně se kolem strážce obtočil Nolito, posunul na Lópeze, jeho rána z první šla vysoko nad.
9
Bergantiños na velmi zhuštěném prostoru zabojoval a pro hosty získal míč. Ovšem jen na velmi krátký úsek.
8
Radoja se nám vrací do hry s ovázanou hlavou, doufejme, že jej zranění nebude příliš limitovat.
7
Fontàsovi byl odpískán nedovolený zákrok na Cuencu, viník se omlouvá.
6
Už můžeme opět pokračovat.
5
Nyní nás ale čeká menší pauza na trávníku totiž leží domácí Radoja, který schytal tvrdý úder a drží se za hlavu.
4
Bude velice zajímavé sledovat, jak na vzniklou situaci hosté zareagují.
3
No tak to je rychlý úvod! Hosté hrubě zachybovali, doslova nabídli NOLITOVI spoustu prostoru, ten si pohrál s obráncem a střelou po zemi překonal Luxe. Nutno podotknout, že jeho postavení nebylo optimální, nechal střelci hodně místa na umístění rány.
2
První výpad Celty de Vigo, Nolito ale brzy narazil. Míč je v autu, vhazují hosté.
1
Velice rychle se ale k míči dostali hosté, jmenovitě Juanfran, jenže na pravé straně byl sám a brzy byl obehrán.
1
Výkop měli domácí hráči.
1

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral (C), Fontàs, Planas – Á. López, Radoja, Krohn-Dehli – Orellana, Larrivey, Nolito.
Náhradníci: Blanco – Castro, S. Gómez, A. Fernández, B. Fernández, Hernández, Charles.

Deportivo La Coruňa: Lux – Laure (C), Lopo, Sidnei, Luisinho – Bergantiños – Moreno Juanfran, Medunjanin, Fariña, Cuenca – Postiga.
Náhradníci: Fabri – Diakité, Canella, Pablo, Rodríguez, Toché, Cavaleiro.

Rozhodčí: Carlos Del Cerro – Juan Yuste, Abraham Álvarez.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání nám za pár okamžiků začne!
Zápas na Estadio de Balaídos začne ve 22 hodin, takže rozhodně nechoďte spát a buďte u tohoto přenosů s námi. Jste k němu srdečně zváni.

Hlavním sudím tohoto duelu bude Carlos Del Cerro, kterému budou na pomezí pomáhat Juan Yuste a Abraham Álvarez.
Poslední vzájemné zápasy

V ligové soutěži se oba týmy střetly naposledy v sezóně 2012/13 a úspěšnější bylo Deportivo. Venku remizovali 1:1 a na domácí půdě se radovalo z výhry 3:1.
Deportivo La Coruňa

Hosté jsou na tom bodově, tabulkově, ale i psychicky hůře. Za to poslední může víkendové utkání na hřišti Realu Madrid, kde Deportivo schytalo debakl 2:8! Hattrickem se v tomto utkání blýskl Ronaldo. Trefy La Coruni obstarali Medunjanin a Toché, ale bylo to jen kosmetické upravení vysoké porážky. Po tomto utkání je Deportivo na 14. místě se ziskem čtyř bodů a rozhodně do Viga nepřijíždí jako favorit.
Real Club Celta de Vigo

Domácí mají po čtyřech odehraných kolech na svém kontě šest bodů a zatím nepoznali hořkost porážky. Po prvním kole, ve kterém Celta de Vigo porazila Getafe 3:1, tým třikrát v řadě remizoval, naposledy v sobotu proti Atléticu Madrid. Celta de Vigo vedla od 19. minuty po gólu Hernándeze, ale Atlético ještě do půle otočilo skóre po trefách Mirandy a Godína. Po pauze padl už jen jeden gól, to když Nolito srovnal na konečných 2:2.
Dobrý večer u španělské Primera División. Ta má na programu vložené kolo, a v jeho rámci se společně podíváme na duel mezi týmy Real Club Celta de Vigo a Deportivo La Coruňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.