Je tu konec zápasu, který skončil asi spravedlivou dělbou bodů. Domácí se sice dostali již v 9. minutě do vedení, pak ale byli aktivnější hosté. Dlouho to vypadalo, že se střelecky neprosadí, avšak v 71. minutě se dostal do zakončení Moreno a hned z toho byl gól na 1:1.
90+2
90+2
Hosté měli ještě možnost kopat rohový kop, bránu soupeře ale již ohrozit nedokázali.
90+1
V nastavení dostal žlutou kartu ještě domácí Raúl Albentosa.
90+1
Druhý poločas bude nastavený o dvě minuty.
90
Začala poslední minuta normální hrací doby, míč se drží více na kopačkách hráčů Villarrealu.
88
Nyní se balon pohybuje ve středu pole. Očividně jsou to ale hosté, kteří touží po třech bodech.
87
Arruabarrena podle rozhodčího fauloval a u balonu budou hosté.
86
Domácí se začínají v posledních minutách dostávat pod tlak. Rychle se ale blíží závěr dnešního zápasu.
85
Hostující Moises Gómez nyní zkusil poslat do vápna centr, tam byl ale připravený Irureta.
83
Moises Gómez zastavil rodící se brejk soupeře a dostává žlutou kartu.
81
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Moisés Gómez.
80
Rohový kop zahrával Javier Espinosa, domácí se ale dokázali ubránit.
80
Další zajímavou šanci měl nyní opět Gerard Moreno, jeho ránu z čtrnácti metrů ale dokázal gólman Irureta vyrazit na roh.
79
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Derek Boateng, přichází Jon Errasti.
79
Hodně prostoru ve vápně soupeře měl nyní Gerard Moreno, jeho rána mířící na zadní tyč ale prolétla mimo.
78
Domácí nemají dostatek sil na to, aby vstřelili rozdílový gól a nyní se jen brání.
77
Dnešní utkání sleduje 4.231 diváků.
76
Z levé strany zkoušel centrovat Čeryšev, trefil ale pouze obránce před sebou.
73
Hosté jsou nadále o něco aktivnější a domácí čeká ještě hodně práce, aby udrželi alespoň stav 1:1.
71
Villarreal právě vstřelil branku!
Hosté nebyli nijak výrazně aktivnější, přesto se jim podařilo srovnat, když se prosadil GERARD MORENO.
70
Žlutou kartu dostává Lillo (SD Eibar).
68
Hosté sice dlouze kombinují v okolí půlící čáry, až do zakončení se ale nedostávají.
67
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Ángel Rodríguez, přichází Javi Lara.
65
Rohový kop zahrával znovu Javier Espinosa, opět z toho ale ohrožení brány soupeře nebylo.
65
Z hranice velkého vápna zkusil vystřelit Javier Espinosa, gólman Irureta předvedl parádní zákrok a míč vytěsnil na roh.
64
K zahrávání rohového kopu se dostal Javier Espinosa, domácí se dokázali ubránit.
62
Giovani dos Santos zkoušel kolmým pasem hledat své spoluhráče, nikoho ale nenašel.
60
Hra obou mužstev je nadále plná nepřesností. Sledujeme boj o každý metr hřiště.
58
Hodně nebezpečný centr z levé strany posílal do vápna Saúl, hosté měli ale štěstí, že se nikdo z domácích nedostal k zakončení.
56
K centru do vápna se dostal Capa, nikoho ze spoluhráčů ale v pokutovém území nenašel.
54
Hosté hrají přeci jen o něco aktivněji, jenže proti zformované defenzivě to mají zatím těžké.
52
Oba celky hrají velmi podobně jako v prvním poločase. Bojuje se hlavně ve středu pole.
50
Hostující Čeryšev se dopustil faulu a dostává žlutou kartu.
47
Capa začal hodně agresivně a hned se dopustil faulu.
46
Před začátkem druhého poločasu jsme byli svědky hned tří střídání. Úvod druhého poločasu je zatím opatrný.
46
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Ikechukwu Uche, přichází Luciano Vietto.
46
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Tomás Pina, přichází Bruno Soriano.
46
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Daniel Nieto, přichází Ander Capa Rodríguez.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi domácím Eibarem a hostujícím Villarrealem. Domácí začali velmi dobře a úvodní nápor dokázali přetavit v první branku v 9. minutě hry. Pak se obraz hry částečně změnil a k vidění byl vyrovnaný fotbal ve středu pole. Skóre ale hosté srovnat nedokázali a do kabin se tak odchází za stavu 1:0.
45+1
45+1
Po kolmé přihrávce mezi obránce musel zasahovat brankář Irureta.
45+1
První poločas bude nastavený o jednu minutu.
45
Již se hraje poslední minuta prvního poločasu. Domácí fotbalisté hrají aktivně, ale také hosté se hodně zlepšili a sledujeme spíše vyrovnaný fotbal.
43
Rohový kop zahrával Pina, po centru na přední tyč se domácí ale bez větších problémů ubránili.
43
Hodně důrazně vlétl do vápna soupeře Čeryšev. A vyplatilo se, získal rohový kop pro svůj tým.
41
Roh zahrával Saúl, k ohrožení brány soupeře to ale nevedlo.
41
Po centru do pokutového území bude následovat ještě rohový kop.
40
Hostující Tomas Pina fauloval kousek za půlící čarou a následovat bude přímý kop pro domácí. Je to hodně daleko na střelu, následovat bude centr.
39
Čas rychle plyne a již se blíží konec prvního poločasu. U balonu jsou hosté.
37
Z levé strany posílal centr do vápna Čeryšev, nikdo z jeho spoluhráčů se ale ke střele nedostal.
36
Hosté obléhali velké vápno soupeře, jenže až do zakončení se nedostali.
34
Abraham nyní na vlastní polovině zajel ostře do protihráče a také on dostává žlutou kartu.
32
Nikdo nechce udělat zbytečnou chybu, nyní se hraje hodně opatrně.
30
Domácí budou očividně spoléhat na rychlé protiútoky. Poslední minuty se hraje od vápna k vápnu a na další šanci čekáme.
29
Žlutou kartu za řeči dostal hostující Gabriel Paulista.
29
Hra je přerušena. Na polovině soupeře fauloval nyní Dani Nieto a dostává žlutou kartu.
27
Hráči Villarrealu v posledních minutách hodně drží balon a jsou to nyní domácí, kteří se musí bránit.
26
Do vápna soupeře vnikl dobře Uche. Dokázal obelstít jednoho z obránců a už se zdálo, že i zakončí. Na poslední chvíli mu pod nohy ale skočil jiný obránce a Uche poslal míč mimo.
24
Boateng fauloval na polovině hřiště a balon budou mít hosté.
22
Hra se pomalu opticky vyrovnává, hráči Villarrealu stále více drží balon, avšak zatím daleko od brány soupeře.
20
Nadále sledujeme velmi zajímavou podívanou. Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, jenže domácí hrají zatím výborně.
18
Ke střele zpoza vápna se dostal Daniel García, míč ale poslal vysoko nad břevno.
17
Do vápna Eibaru mířil opět balon na Ucheho, ten se ale znovu až k zakončení nedostal.
16
Po rozehrávce nakrátko hosté svého soupeře znovu zatlačili, k zakončení se ale nedostali a navíc se dopustili útočného faulu.
15
Hostující Uche se natlačil až k vápnu soupeře a vybojoval rohový kop.
14
Čeryšev se pokusil překvapit domácího brankáře Iruretu, jeho střílený centr do vápna skončil na horní straně břevna domácí brány!
13
Přímo po rohu se domácí k zakončení již nedostali, přesto ale o chvilku později následovala střela, kterou musel na brankové čáře zastavovat jeden z hostujících obránců.
12
Nepovedený centr a nebo hodně překvapivou střelu vyslal nyní na Asenja Saúl, hostující gólman měl co dělat, aby míč vyrazil na roh.
11
Hosté měli možnost odpovědět dvěma rohovými kopy, jenže bránu soupeře ohrozit nedokázali.
9
Eibar právě vstřelil branku!
Po centru z levé strany vytvořili domácí ve vápně soupeře velký tlak. Dvakrát střílel Ekiza, jenže dvakrát byl míč zblokovaný obranou. Pak se ale přeci jen dostal k MIKELU ARRUABARRENOVI, který poslal míč do sítě!
8
Pina tvrdě atakoval protihráče a dostal od rozhodčího žlutou kartu.
6
Hraje se stále podle not domácího celku. Hosté se musí jen bránit.
5
Hráči Eibaru se snaží hrát nadále hodně aktivně, hosté se ale zatím dobře brání.
3
Po ruce Rukaviny kopali domácí přímý kop, centr do vápna ale nebyl nebezpečný.
2
Domácí Ángel Rodríguez u lajny efektivně zpracoval balon, pomezní rozhodčí ale již viděl míč mimo hrací plochu.
2
Domácí se snaží držet balon, hrají hodně aktivně a hned se snaží zatlačit soupeře.
1
O výkop se postarali v modrých dresech hrající domácí. Hosté jsou celí žlutí.
1
Hráči obou mužstev jsou již na trávníku. Zápas 5. kola Primera Division za pár chvil začne.

SD Eibar: Irureta – Lillo, Albentosa, Ekiza, Abraham – D. García, D. Boateng – D. Nieto, Arruabarrena, Saúl – Á. Rodríguez.
Náhradníci: Jaime Jiménez – Errasti, Lara, Navas, Capa Rodríguez, Vilà, Lekić.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Paulista, Rukavina – Pina, J. dos Santos, Espinosa, Čeryšev – Uche, Moreno.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – Ruiz, Marín, Trigueros, M. Gómez, Vietto, B. Soriano.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Torre.
Hostující Villarreal má na svém kontě dokonce sedm bodů. Loňský nováček soutěže dokázal vybojovat účast v Evropské lize a logicky tak bude po pohárových příčkách pokukovat i letos. V úvodním ligovém zápase sezony tým Villarrealu vyhrál na půdě Levante 2:0. Pak prohrál podle očekávání s Barcelonou, avšak další bodový zisk si připsal v dalších dvou kolech, když nejprve remízoval na hřišti Granady 0:0 a poté v domácím prostředí porazil Rayo Vallecano 4:2.
Oba celky v tabulce dělí jeden bod. Domácí dokázali v úvodních čtyřech zápasech získat šest bodů za dvě výhry a dvě remízy. Nejprve vyhráli v 1. kole nad Realem Sociedad 1:0, pak sice dvakrát prohráli s Atléticem a Deportivem, avšak chuť si spravili o víkendu, když vyhráli na půdě Elche 2:0.
Hezký středeční večer všem příznivcům španělského fotbalu při sledování online reportáže z vloženého 5. kola španělské Primera Division mezi domácím Eibarem a hostujícím Villarrealem. Čeká nás souboj dvou celků, které nepatří k favoritům soutěže. Přesto ale oba týmy vstoupily do sezony velmi dobře a jsou v horní polovině tabulky. Domácí jsou aktuálně devátí a hosté dokonce šestí!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.