To je z mé strany vše, hezkou neděli.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec rozhodla jediná branka. Tu vstřelil domácí Míchel a Getafe tedy porazilo Málagu 1:0. Hosté byli aktivnější, ale v útočné fázi se jim nedařilo a dnes tedy nezískali ani bod. Naopak trápící se Getafe vybojovalo hodně cenné vítězství.
90+4
90+4
Domácí zahrávali standardní situaci z hranice velkého vápna, ale nic z toho nebylo.
90+3
Weligton fauloval unikajícího Sammira a vyfasoval žlutou kartu. Už druhou a následuje tedy karta barvy červené.
90+2
Domácí se dostali do přečíslení, ale nevyřešili to dobře a nakonec ani nevystřelili.
90+1
Žlutou kartu uviděl i hostující Weligton.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Žlutou kartu uviděl hostující Roberto Rosales.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Po dobrém centru se na zadní tyči ocitl Juanmi, ale zakončení hlavou nezvládl ideálně a branku netrefil!
87
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží.
86
Málaga vybojovala čtvrtý rohový kop.
85
Hosté se stále tlačí dopředu a střílí ze všech pozic, ale zatím se ani jeden pokus neujal a Getafe stále drží cenné vedení.
83
Po narážečce se do míče opřel Arthur Boka, ale jeho ráně scházela přesnost a kulatý nesmysl skončil vysoko nad brankou Getafe.
81
Po výborném centru se dva domácí hráči drali do zakončení z malého vápna, ale nakonec se jim to nepovedlo a Kameni si poradil.
80
Je před námi posledních deset minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé, protože hosté přidali a je to znát.
79
Nyní zahrozili i domácí. Po dlouhém centru musel zasahovat Kameni, ale v těžké pozici to zvládl a míč vyboxoval.
77
Domácí se už nikam pochopitelně netlačí a hrát musí především Málaga, která stále prohrává o jednu branku.
76
Getafe se ubránilo a poté vystřídalo. Míchela nahradil Rodríguez.
74
Hosté se opět usadili na polovině Getafe a snaží se něco vymyslet, ale domácí zatím velmi dobře brání a stále drží těsné vedení.
73
Málaga naposledy střídala. Alberta nahradil Samuel.
71
Jenže nakonec z toho všeho byl hodně nepovedený centr a Málaga se v pohodě ubránila.
70
Rozhodčí ještě řeší strkanici ve vápně, až poté domácí standardní situaci rozehrají.
69
Domácí vybojovali zajímavou standardní situaci z pravé strany.
68
Karim Yoda je na nohou a zápas může pokračovat. U míče jsou domácí fotbalisté, kteří nikam nepospíchají.
66
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.
65
Žlutou kartu uviděl hostující Sergi Darder.
64
Getafe střídalo. Dohrál zraněný Escudero a zahraje si Lago.
62
Střídající Duda to vyzkoušel z dálky, ale jeho technická rána byla hodně nepřesná.
61
Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky a jak to celé nakonec dopadne. Jasné je, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Domácí se nyní prokombinovali až před velké vápno hostů, ale Yoda nezvládl finální přihrávku a míč ztratil.
57
Ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo a stav zápasu se tedy nemění. Domácí i nadále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
56
Domácí získali míč a vydali se dopředu, nakonec vybojovali svůj třetí roh.
55
Málaga se opět usadila na polovině Getafe a snaží se něco vymyslet.
54
Yoda utekl po pravé straně, dostal se do vápna a přihrál po sebe, ale Míchel tentokrát nezamířil přesně a míč poslal nad břevno!
53
Hosté se stále tlačí dopředu, ale zatím se jim příliš nedaří. Nutno ale dodat, že hráči Getafe dnes velmi dobře brání.
51
Ze svého druhého rohu ale Málaga nic nevytěžila a stále tak prohrává o jednu branku.
47
A střídal také domácí celek. Diawaru nahradil Sammir.
49
Domácí se vydali dopředu, ale Málaga se v pohodě ubránila. Druhý poločas toho zatím příliš nenabídl.
47
Začátek druhého poločasu je zatím opatrný a hraje se především uprostřed hrací plochy.
46
Málaga v poločase dvakrát střídala. Dohrál Amrabat, kterého nahradil Juanmi. Na trávník se nevrátil ani Camacho, místo kterého si zahraje Duda.
46
46
Vše je připraveno a druhé dějství může začít.
Druhý poločas začne přibližně v 13:01.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím nabídlo jednu branku. Tu vstřelil domácí Míchel a Getafe tak vede nad Málagou 1:0. Hosté byli o něco málo aktivnější, ale do šance se nedostali. Domácí vytěžili z minima maximum a k vítězství mají blíže. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Po centru se do zakončení tlačilo hned několik hostujících hráčů, ale ani jeden se k míči nedostal.
42
Hosté se tlačili dopředu, ale ani tentokrát nic nevymysleli a jejich trápení tedy pokračuje.
41
Už se opět hraje. První poločase se blíží ke svému konci a Getafe vede nad Málagou stále o jednu branku.
39
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
38
V posledních minutách je k vidění pouze mnoho nepřesností a tvrdých zákroků. Na další střelecký pokus tedy stále čekáme.
36
Ze svého prvního rohu ale Getafe nic nevytěžilo a stav zápasu se tedy nemění.
35
Domácí celek se vydal dopředu a nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
34
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje, protože vše podstatné se odehrává hlavně okolo středového kruhu, což vyhovuje hlavně domácím.
32
Yoda dostal parádní přihrávku za obranu a mohl postupovat sám na Kameniho, ale na poslední chvíli ho parádním obranným zákrokem zastavil Welington.
31
Po zajímavém centru propadl míč až do branky, ale Kameni byl pozorný a celou situaci skvěle vyřešil.
30
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Ignacio Camacho.
28
A po další akci to zkusil z dálky Luis Alberto, ale jeho ráně scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Guaita.
27
Ale nevymyslela nic, protože domácí borci se v pohodě ubránili.
26
Hosté se snaží odpovědět a usadili se na polovině Getafe, tak uvidíme, co Málaga vymyslí.
25
Getafe právě vstřelilo branku!
Ale pozor, protože hned z protiútoku jde domácí celek do vedení 1:0. Yoda si naběhl za obranu, ještě vymyslel zpětnou přihrávku na hranici penalty, kam si naběhl MÍCHEL a ten se štěstím prostřelil Kameniho.
24
Po rohu zůstal na zadní tyči zcela volný Sergio Sánchez, ale v tutové šanci nemířil přesně a branku netrefil!
24
Hostující celek vybojoval rohový kop.
23
O další střelecký pokus se postaral domácí Diego Castro, ale ani jeho rána neměla gólové parametry a Kameni si s ní v pohodě poradil.
22
Na druhé straně to vzal na sebe Yoda, ale jeho rána zhruba z dvaceti metrů nebyla přesná a Kameni tentokrát neměl žádnou práci.
21
Amrabat se na levé straně hezky uvolnil a odcentroval, ale pro míč si skvěle došel brankář Guaita.
20
Míchel si naběhl na hranici velkého vápna, ale s jeho slabou přízemní střelou si Kameni v pohodě poradil.
19
Až nyní se hosté prokombinovali do vápna Getafe, ale vystřelit nedokázali, protože Escudero dobře zasáhl a míč poslal do bezpečí.
18
Vše podstatné se nyní odehrává uprostřed hrací plochy. Oba celky pozorně brání a směrem dopředu se trápí. Žádná velká fotbalová show to zatím rozhodně není.
16
Další akce Getafe skončila nepřesnou přihrávkou a míč sebral Kameni, který s rozehrávkou vůbec nepospíchá.
15
Za obranu si nabíhal domácí Yoda, ale míč se k němu nakonec nedostal. Dobrou práci odvedl hostující obránce Welington, který celou akci zastavil.
14
Amrabat se prodral ze strany do vápna, ale zpětnou přihrávku nezvládl a ani z této akce se tedy nic neurodilo.
13
Na trávníku se přitvrdilo a k vidění už bylo několik opravdu nevybíravých zákroků. Hlavní rozhodčí musel hráče obou celků uklidňovat.
11
Nyní se už domácí dostali k centru z levé strany, ale žádný hráč se do zakončení nenatlačil a hosté se v pohodě ubránili.
10
Domácí se po delší době vydali dopředu, ale vše skončilo útočným faulem. Diawara byl tak důrazný, že stihl poslat k zemi hned dva hráče Málagy.
8
Ani dlouhý nákop hostů se neujal, protože u míče byl jako první Guaita.
7
Už se opět hraje. Zatím je utkání plné nepřesností a na první střelecký pokus stále čekáme.
5
Po tvrdém zákroku zůstal ležet na trávníku jeden z hostujících hráčů, ale zatím se to obejde bez karty, protože hlavní rozhodčí Míchelovi pouze domluvil.
4
Dopředu se hned vydali domácí, ale zastavil je pomezní rozhodčí, protože Yoda byl v ofsajdu.
3
Jenže domácí o kulatý nesmysl rychle přišli a Alberto dokázal odcentrovat z pravé strany, ale míč sebral pozorný Guaita.
2
Nakonec to Málaga zkusila po pravé straně, ale z dlouhého nákopu nic nebylo a vhazovat budou domácí fotbalisté.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří zatím v klidu kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!

Getafe CF: Guaita – Valera, Valázques, Alexis, Escudero – Lacen, Yoda, Sarabia, Míchel, D. Castro – Diawara.
Náhradníci: López – Lago, Naldo, Arroyo, Sammir, J. Rodríguez, Hinestroza.

Málaga CF: Kameni – Rosales, Sergio Sánchez, Weligton, Boka – Horta, Camacho, Alberto, Darder, Amrabat – Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Angeleri, Torres, Recio, Duda, Samuel, Juanmi.

Málaga CF

Ale ani hostujícímu celku se nedaří podle představ. Málaga také pouze jednou vyhrála, když v úvodním kole porazila Bilbao. Poté nestačila na Valencii, ale pak třikrát remizovala. Na svém kontě má šest bodů a v tabulce se nachází na jedenáctém místě. Problémy má Málaga hlavně se střílením branek, protože zatím se prosadila pouze třikrát.

Getafe CF

Domácí celek se zatím v nové sezoně trápí. Z pěti zápasů totiž pouze jednou vyhrál, když ve druhém kole porazil Almerii. Jinak Gefate čtyřikrát prohrálo a v tabulce je na předposledním devatenáctém místě. Getafe zatím vstřelilo pouze dvě branky a hned deset jich inkasovalo, takže dnes musí domácí borci zabrat.

Espanyol – Getafe 2:0
Getafe – Valencia 0:3
Sevilla – Getafe 2:0
Getafe – Almeria 1:0
Celta Vigo – Getafe 3:1
Zdravím všechny příznivce kopané. Španělská Primera Division má na programu další zápasy šestého kola a my budeme sledovat duel mezi Getafe a Málagou, která je mírným favoritem tohoto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.