To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Vallecano přerušuje sérii porážek a přeskakuje svého dnešního hostitele v tabulce Primera Division, naopak, pro Getafe je to po delší době ztráta všech bodů, což bude znamenat i propad ligovou tabulkou.
Je dobojováno. Ze tří bodů se radují hosté, kteří dnes zvládli lépe druhý poločas, v němž se jim podařilo skórovat. Domácí mělo několik šancí, ale ani z jedné nedokázali skórovat.
90+3
90+3
Poslední vteřiny zápasu, hosté jsou velmi blízko vítězství, velmi cennému vítězství na hřišti konkurenta v tabulce!
90+2
Útočným faulem končí snaha Getafe v pokutovém území Vallecana.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí Hernández se rozhodl nastavit tři minuty.
89
Getafe se bude těžko vyrovnávat, musí-li se pouze bránit před vlastním vápnem.
88
Hosté se posouvají blíže k pokutovému území Getafe.
87
Žlutou kartu dostává Roberto Trashorras (Rayo Vallecano) za zdržování.
87
Faul domácích u půlící čáry, hosté budou rozehrávat a spěchat pochopitelně nebudou.
86
Odkop od branky Vallecana, které stále drží těsné vedení, nyní naopak útočí.
84
Žlutou kartu dostává Emiliano Insúa (Rayo Vallecano).
84
Insúa fauluje na své polovině, volný kop pro Getafe.
82
Hraje se nyní převážně ve středu hřiště, po chybě Kakuty mohou domácí zaútočit, ale je z toho "pouze" autové vhazování.
80
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Manucho.
79
Z hlediště se ozývá pískot, diváci nejsou spokojeni s hrou svého týmu.
77
Znovu mají domácí roh, tentokrát z pravé strany. A znovu z toho nic nebude, nepřesností je na straně Getafe více, než dost.
76
Jenže domácí mají nyní problémy alespoň s tím, udržet míč.
75
Autové vhazování domácí, Roberto Lago vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
73
Pedro Léon rozehrál, míč nasměroval před branku, kde hlavičuje Juan Rodríguez, který ale gólmana Vallecana nepřekonal.
73
A nakonec je z toho rohový kop pro Getafe, který domácí rozehrají z levé strany.
72
Ještě před volným kopem ale sudí Hernández rázně domlouvá hráčům v pokutovém území.
71
Volný kop pro Getafe, domácí rozehrají z levé strany, ze střední vzdálenosti.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, hosté s míčem na polovině soupeře, dobrou práci odvádí útočník Baptistão.
68
A Vallecano získává v tomto "malém" madridském derby převahu, nyní opět drží míč na polovině Getafe.
67
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Alberto Bueno, přichází Quini.
66
Žlutou kartu dostává Mehdi Lacen (Getafe CF).
65
Nepříznivý vývoj zápasu z pohledu Getafe, v duelu dvou sousedů v tabulce mají hosté jednobrankový náskok.
64
Vallecano právě vstřelilo branku!
Centr Trashorrase nadělal zmatky v pokutovém území Getafe, obrana nechala hned trojici hráčů soupeře v údajné ofsajdové pasti, která však nesklapla, naopak, z malého vápna zakončuje do odkryté branky RAÚL BAENA.
63
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Álex Moreno, přichází Javier Aquino.
62
Lavička Vallecana připravuje střídání.
61
Kakuta trefuje z pravé strany tyč branky Getafe, štěstí pro domácí, smůla pro Vallecano!
59
Jenže míč na bližší tyči vyboxovává gólman Vallecana, následně bude moci i vykopávat od své branky.
58
Na druhé straně rohový kop pro Getafe, Sarabia rozehraje z levé strany.
57
Následně se hosté snaží zahrozit z brejku, ale je tam Baptistão až zoufale o samotě, nakonec mu přibíhá pomoci Kakuta, který ale nedokázal zastavit přihrávku Baptistãa.
56
Rohový kop Vallecana, míč směřuje z levé strany mimo pokutové území, žádné nebezpečí pro domácí branku.
55
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Karim Yoda a Diego Castro, přichází Pedro León a Juan Rodríguez.
55
53
Spousta faulů, jako nyní ve středovém kruhu, po němž získávají míč hosté.
52
Volný kop Getafe z levé strany, míč směřuje na zadní tyč, kde se ale Alexis nedostal k hlavičce.
51
Kakuta si nyní počínal v rozporu s pravidly, při souboji u vlastní šestnáctky.
50
Hned od úvodních sekund druhé půle je jasné, že hráči obou týmů do toho jdou opravu po hlavě.
49
Domácí se z rohového kopu neprosazují, míč končí v rukavicích Toña.
48
Bolestivé zranění tam nyní utrpěl bránící Varela, který dostal míčem do míst, kam to každého muže bolí nejvíce.
47
Baptistão nyní "protáhl" Guaitu, jeho spoluhráči poté vybojovali rohový kop.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:03.
A to bylo vše, co nám první poločas nabídl. Po pětačtyřiceti minutách je stav nerozhodný 1:1, sledujeme vyrovnaný fotbal, výsledek zatím odpovídá průběhu hry.
45+2
45+2
Obrana Vallecana odvrací, navíc Kakuta padá, je pískán útočný faul Getafe.
45+2
A ještě rohový kop, to vše v posledních vteřinách nastaveného času, domácí Sammir rozehraje z pravé strany.
45+1
Dvě minuty se rozhodl rozhodčí nastavit nad rámec normální hrací doby 1. poločasu.
45
Poslední minuta první půle, hosté ztrácí míč na polovině Getafe.
44
Další akce Vallecana končí odpískaným ofsajdem, nyní však bylo vše v souladu, ofsajd to opravdu byl.
42
Yoda neustál souboj s bránícím Baenou v pokutovém území soupeře a padá, není to faul.
41
Probíhá poslední pětiminutovka, Bueno dostal velmi dobrý pas od Baptistãa, vše bylo v podstatě na hranici ofsajdu, který však, k údivu všech, asistent na pomezí odmával.
39
Gólman Getafe dokázal vyboxovat centr z levé strany, jenže tím se dostal ven z branky, navíc se míč odrazil přímo před JOZABEDA, který vyčkával na hranici pokutového území, ten neváhal a parádní střelou trefuje branku.
38
Diego Castro vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z pravé strany.
37
Sammir ztrácí míč, ten končí v autu, hosté vhazují. Míč se posléze vrací až k brankáři, který rozehrává.
35
A nakonec vůbec ne špatná akce Vallecana, Baptistão znovu centruje ve vápně, míč prolétl pouze vedle branky.
35
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Getafe CF) za hraní rukou, trochu přísná žlutá.
33
Centr z levé strany, míč letí před branku, kde vyboxovává Guaita.
32
Bueno střílí z levé strany na branku, obránce Naldo odvrací alespoň na roh.
31
Moreno znovu potrápil obránce na levém křídle, nakonec míč končí v náruči Guaity.
30
Domácím nyní trochu "pochodovaly" nervy, sudí Hérnandez nechtěl připustit střídání, byť mohl několikrát přerušit hru, až si Sergio Escudero sedl na protest ve vápně a odmítal se zvednout, než sudí připustí změnu v sestavě. Za to vysloužil nejen žlutou kartu, ale dočkal se i střídání.
30
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Roberto Lago.
29
Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Getafe CF).
28
Lavička Getafe připravuje střídání, s největší pravděpodobností kvůli zranění některého z hráčů na ploše.
27
Žlutou kartu dostává Juan Valera (Getafe CF) za zdržování hry při autovém vhazování.
27
Z rychlého protiútoku Getafe registrujeme střelu Sammira, s níž však neměl Toño žádné starosti. Ani na druhé straně Guaita nemusel řešit vážnou situaci po střele Kakuty.
26
Kakuta se nyní odvážil k odvážnému průniku, po pravém křídle se dostal až k vápnu Getafe, kde ale ztroskotal na obráncích.
25
Jenže Baena fauluje a tím celá akce Vallecana končí.
24
Sammir fauluje na polovině Vallecana, hosté útočí.
22
Sarabia nedokázal přesně přihrát z pravé strany do vápna Vallecana.
21
Baptistão hlavičkuje po centru Morena z levé strany, i tentokrát domácí obrana trochu zaváhala ve vlastní šestnáctce, každopádně míč míří pouze nad branku.
20
Centr na bližší tyč, kde je spousta hráčů, míč se odráží mimo pokutové území.
19
Z rychlého protiútoku vybojovali domácí rohový kop, který Sarabia rozehraje z pravé strany.
19
Na druhé straně se dostává ke střele Kakuta, který zakončil z hranice vápna soupeře, Guaita musel zasahovat.
17
Domácí zkouší kombinovat na polovině soupeře, ale je tam málo prostoru, hosté dobře přistupují.
16
Ten centruje před branku Getafe, kde hlavičkuje Bueno, míč však míří pouze nad branku.
15
Trashorras přenáší hru na levou stranu, kde si míč zpracovává Moreno.
13
Hosté však zůstávají u pokutového území soupeře, znovu vhazují z levé strany.
12
Insúa nacentroval z levé strany do vápna, tam ale bránící Baptistão dobře odhlavičkoval.
11
Nepřesný nákop domácích, míč na levé straně končí v autu, Sarabia byl bez šance na něho dosáhnout.
9
Baptistão vypálil z nějakých třiadvaceti metrů, ale nepřidělal starosti Guaitovi, který v pohodě chytá.
8
Tito vybojoval míč u vlastního vápna, ale akce Vallecana končí pouze ztrátou míče.
7
Útočný faul domácích, hosté tak mohou v klidu rozehrát.
5
Daleký nákop hostů, míč však získávají domácí.
4
A znovu se domácí derou do vápna Vallecana, ale tam Jozabed odkopává.
3
Getafe právě vstřelilo branku!
Volný kop Getafe rozehrál EMILIANO VALÁZQUES a trefil se náramně, přímo k tyči, gólman Vallacana neměl šanci na míč dosáhnout.
2
Pablo Sarabia faulován u pokutového území Vallecana, standardní situace z docela dobré pozice.
1
Hned z prvního útoku hostů je centr z levé strany do vápna, obránce Getafe jako první u míče.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Getafe CF: Guaita – Valera, Alexis, Naldo, Escudero – Sarabia, Lacen – Yoda, Sammir, D. Castro – Álvaro.
Náhradníci: Codina – Lago, Valázques, León, J. Rodríguez, Hinestroza, Arroyo.

Rayo Vallecano: Toño – Tito, Ba, Insúa, Jozabed – Baena, Trashorras – G. Kakuta, Bueno, Moreno – Baptistão.
Náhradníci: Álvarez – N. Martínez, Manucho, Aquino, Quini, Licá, Pozuelo.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Carrera.
RAYO VALLECANO
Hosté prožívají hodně nevydařené období, naposledy bodovali 1. prosince, kdy zvítězili 1:0 na hřišti UD Almería 1:0, poté následovala série tří ligových porážek, včetně prohry v ligovém poháru. Vallecano se tak v tabulce Primera Division propadlo až za svého dnešního hostitele, aktuálně mu patří třináctá příčka se stejným počtem bodů (17), jako má právě Getafe.
GETAFE CF
Hosté jsou na tom o něco lépe, z šestnácti ligových kol vybojovali sedmnáct bodů a hlavně se jim vyhýbají neúspěšné série, I proto se Getafe po krůčkách tlačí do klidného středu tabulky. Z posledních tří ligových kol Getafe vytěžilo tři body, naposledy remizovalo 1:1 na hřišti Granady.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmnáctého kola španělské Primera División, v němž domácí GETAFE CF přivítá RAYO VALLECANO. Utkání se odehraje na stadionu Coliseum Alfonso Perez v Getafe a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Alejandro Hernández, na čarách asistenti Teodoro Sobrino a José Carrera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.