To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
A je konec! Druhý poločas dlouho nic zajímavého nenabídl, ale hosté nakonec dokázali v 83. minutě vyrovnat na konečných 2:2. V 87. minutě navíc přišla červená karta pro domácího Fariñu, ale početní výhoda Granady byla krátká a nijak se neprojevila. Oba týmy tedy získávají jeden bod, což bude zklamání spíše pro Deportivo, které dlouho vedlo a zajisté doma chtělo porazit poslední celek ligy.
90+3
90+3
Juanfran fauloval na polovině hřiště, v době, kdy se nastavený čas chýlí ke konci.
90+2
Domácí zahrávali rohový kop, při němž, podle rozhodčího, fauloval Lopo brankáře, který tedy bude odkopávat od své brány.
90+1
Žlutou kartu vidí za faul na Sidneiho hostující Córdoba.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Centr se snesl pouze do rukou připraveného Fabriho.
89
Rohový kop pro Granadu. Využijí v závěru hosté výhody jednoho hráče navíc?
87
Nejspíš za nějaký slovní komentář, dostává žlutou kartu hostující Rico.
87
Domácí Fariña teď udeřil protihráče a vidí za to rovnou červenou kartu!
83
Granada právě vstřelila branku!
Hosté nakonec díky standardce vyrovnávají! K centrovanému míči se ve vápně nejprve dostali hlavou dva hostující hráči a druhý z nich sklepl míč k ROBERTU IBAÑEZOVI, který pohotovou střelou srovnává stav utkání.
82
Po faulu Bergantiñose, bude mít Granada k dispozici standardní situaci.
80
Juanfran rozehrával rohový kop domácích, ale míč během letu opustil hrací plochu, takže odkopávat bude Olazábal.
78
Domácí drží míč na útočné polovině, což jim za tohoto stavu vyhovuje. Granada se nyní musí bránit.
76
Čas utíká a na hřišti se toho stále moc neděje. Obraz hry teď působí spíš dojmem, jako by stav byl remízový a oba týmy byly spokojeny.
74
Žlutou kartu dostává Juan Pérez Carlos (Granada).
74
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Jhon Córdoba.
73
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází José Rodríguez, přichází Sanabria Laure.
71
Centrovaný míč vypadl brankáři z ruky a dostal se k Tochému, který se ihned snažil zakončit, jenže trefil jen ležícího gólmana Granady, který nakonec odklidil balón do bezpečí.
70
Rohový kop pro domácí tým. Čeká nás poslední dvacetiminutovka utkání.
68
Hostující Rico byl načapán v ofsajdu, takže míč připadá Deportivu.
67
Deportivo hraje vcelku aktivně a Granada zatím nemá ve druhém poločase příležitosti k vyrovnání.
66
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Piti, přichází Rubén Rochina.
65
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Toché.
63
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Lass Bangoura, přichází Juan Pérez Carlos.
62
Domácí to opět střelecky zkusili, ale znova výrazně přestřelili bránu Granady.
60
Luisinho odvrátil hlavou ve vápně přímý kop hostujícího týmu.
59
Riera zkusil vypálit z velké dálky, ale střela mu nesedla a míč prolétl vysoko nad bránou.
57
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Lucas, přichází Luis Fariña.
55
Ve druhém poločase se toho zatím příliš neděje. Deportivo hraje opatrně a hostům se nedaří vytvářet si herní převahu.
55
Žlutou kartu dostává Lucas (Deportivo La Coruňa).
53
Přímý kop Granady, který zahrával Piti, končí přímo v rukavicích domácího brankáře.
48
Centrovaný míč nadělal hostům ve vápně velké potíže, ale rozhodčí si všiml ofsajdového postavení jednoho z útočících hráčů Granady.
47
Po Domínguezově faulu následuje standardní situace pro Granadu.
47
Žlutou kartu dostává Juan Domínguez (Deportivo La Coruňa).
46
První poločas je minulostí. Hosté se ujali už v sedmé minutě vedení a Deportivo pak působilo dlouho neškodně, jenže ve 34. a 39. minutě najednou přišly dvě povedené gólové akce a domácí jsou rázem na koni. O poločase teda platí stav 2:1. Druhá půle začne přibližně ve 13:01.
45
43
José Rodríguez vidí za zbytečný faul na polovině hřiště první žlutou kartu zápasu.
41
Domácí během pěti minut otočili stav zápasu a nyní jsou to hosté, kdo musí dotahovat. Změní se teď výrazně obraz hry?
39
La Coruňa právě vstřelila branku!
Z pravé strany přišla do hostujícího vápna přízemní přihrávka a míče se chopil Sidnei, ten se s balónem otočil a následně ho přenechal LUCASI PÉREZOVI, který se vůbec nerozpakoval a míč pohotově napálil pod břevno hostující brány.
36
Domácí se zdají být povzbuzeni vyrovnávací brankou a už se opět ženou do útoku.
34
A je srovnáno! Bergantiños vyslal parádní kolmici do vápna na nabíhajícího Rieru, který trefil z úhlu jen brankáře, od něhož se však míč odrazil přímo k JOSÉ RODRÍGUEZOVI, a ten pohotově dorazil balón do odkryté brány.
32
Cavaleiro pronikl z levé strany do vápna, kde u něj však bylo hned několik bránících hráčů a jeho střelecký pokus trefil jen jednoho z nich.
30
Domácí opět kombinují ve středu hřiště, ale s balónem jsou zatím v dnešním zápase zcela neškodní.
28
Ibañez (GRN) dostal nebezpečně mnoho prostoru na pravé straně, odkud přihrával po zemi do vápna na nabíhajícího El Arabiho, před nímž skočil po míči brankář Fabri, který teď zachránil domácí tým.
27
Cavaleiro byl nachytán v ofsajdu, takže útočná akce domácích nyní končí.
25
Po Lopově faulu bude z poloviny hřiště rozehrávat hostující Granada. Hra se teď hodně uklidnila.
23
Domácí teď zdlouhavě kombinují a nedaří se jim dostat k hostující šestnáctce. Nyní přišla od poloviny hřiště dokonce zpětná přihrávka až na brankáře Fabriho a celý útok bude muset začít od nuly.
21
Centrovaný míč propadl až k Rierovi, který se ještě snažil anjít lépe postaveného Lopu, ale trefil jen bránícího hráče, od něhož se míč odrazil na rohový kop.
20
Po faulu na Cavaleira přijde na řadu standardní situace ve prospěch domácího týmu.
17
Domácím fanouškům se vůbec nelíbí, že Granada momentálně působí aktivněji, což dávají najevo začínajícím pískotem.
15
El Arabi se dostal ve vápně k míči a chystal se zakončovat, ale Lopo mu na poslední chvíli míč ukopl.
12
Roh se však hostům příliš nepovedlo, jelikož přetaženým balón nenašel nikoho z červeno-bílých.
11
Bangoura vybojoval rohový kop pro Granadu.
9
Cavaleiro (DEP) centroval do vápna, ale tam míč nenašel nikoho z domácích hráčů.
7
Hosté jdou do vedení! Iutrra přihrál před šestnáctku, kde čekal PITI, který si přehodil balón na pravou nohu a z hranice vápna vypálil nechytatelně ke vzdálenější tyči.
4
Cavaleiro (DEP) se dobře uvolnil na levé straně jenže míč mu při centrování sjel z nohy a balón skončil v zámezí.
2
Domácí drží míč a snaží se založit postupný útok.
1

Deportivo La Coruňa: Fabri – Luisinho, Lopo, Sidnei, Moreno Juanfran – Domínguez, Bergantiños – Cavaleiro, Rodríguez, Lucas – Riera.
Náhradníci: Lux – Insua, Fariña, Laure, Cuenca, Toché, Medunjanin.

Granada: Olazábal – Foulquier, Babin, Maínz, Insúa – Iturra, F. Rico – Ibañez, Bangoura, Piti – El Arabi.
Náhradníci: R. Fernández – J. Carlos, J. Márquez, Córdoba, Rochina, Nounkeu, Djalo..
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Španělská Primera División nám nabízí polední menu v podobě zápasu mezi Deportivem La Coruňa a Granadou. Jedná se o souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky. La Coruňa je momentálně se ziskem 17 bodů šestnáctá a Granada má ještě o tři body méně a uzavírá celou ligovou tabulku. Hosté se tedy mohou na svého dnešního soupeře bodově dotáhnout, pokud se jim podaří zvítězit. Proti nim však stojí velmi nelichotivá série ligových zápasů bez výhry, která čítá již patnáct utkání. Granada se totiž radovala z ligové výhry naposledy 20. září, kdy uspěla na půdě Bilbaa. Na vítězství tedy čeká déle než čtyři měsíce. Dočká se dnes na hřišti Deportiva, nebo se série protáhne o další zápas?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.