Zápas nakonec přinesl dramatickou podívanou. Domácí fotbalisté dlouho vedli, avšak od 71. minuty bylo po gólu Zonga srovnáno na 1:1. Hráči Levante ale nesložili zbraně a o pět minut později se trochu šťastně po přímém kopu dočkali branky na 2:1. Hosté pak především v nastavení svého soupeře zatlačili, podruhé se jim ale srovnat již nepovedlo.
90+4
90+3
Domácí šetří všemožně čas a kontrolují časomíru.
90+2
Velká šance hostů přeci jen ještě přišla. Hráči Almeríe se dostali k rychlému a po šťastném odrazu se míč dostal na pravou stranu k volnému Wellingtonovi Silvovi, který v gólové pozici poslal míč jen do boční sítě.
90+1
Hemed poslal k zemi Diopa, který určitě po odpískání faulu nebude chvátat na nohy.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Již začala poslední minuta hry, domácí jsou u balonu a všemožně šetří čas.
89
Zápas spěje rychle ke svému konci a hosté mají několik málo desítek vteřin na to, aby s výsledkem něco udělali.
87
Už se zdálo, že se do další šance dostane Casadesús, hosté měli ale tentokrát štěstí a ubránili se.
85
Místo šance se k rychlému protiútoku dostali domácí. Jenže Morales neměl dostatek odvahy na to, aby sám něco vymyslel. Čekal na podporu spoluhráčů a celá akce pak vyzněla do ztracena.
84
Následuje standardka pro hosty ze zajímavé pozice.
83
Soriano dostal hodně naloženo od Karampelase, který dostává žlutou kartu.
82
Do obrovské šance se nyní dostal Barral. Ten se dokázal obmotat kolem posledního obránce, jenže následně v těžké pozici zamířil mimo.
82
Domácí se snaží s vidinou zisku tří bodů šetřit čas. Zatím se jim to daří.
80
Individuálně se snažil prosadit Silva, po jeho faulu budou ale u míče domácí.
79
Nyní jsou tedy opět na tahu hosté, kteří musí znovu dotahovat vedení soupeře.
78
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Rubén García, přichází José Luis Morales.
76
Levante právě vstřelilo branku!
Domácím se podařilo rychle vrátit vedení na svou stranu! Gavilán trefil přímým kopem tyč, avšak míč se odrazil k VÍCTORU CASADESÚSOVI, který dává pohodlně gól na 2:1!
75
Dubarbier fauloval a je z toho standardka pro domácí.
74
Teď to budou mít domácí asi hodně složité. Ve druhém poločase toho do ofenzivy moc nepředvedli a nyní potřebují přidat gól.
72
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Mohamed Sissoko.
71
Almería právě vstřelila branku!
Hostům se podařilo srovnat po rohovém kopu. Na přední tyči míč prodloužil Hemed a na zadní tyči se nejlépe zorientovalo JONATHAN ZONGO, který hlavou dopravil míč do brány – 1:1!
69
Po centru do vápna hlavičkoval Soriano, domácí se přesto dokázali ubránit.
68
Silva se snažil vniknout do vápna a těsně před vápnem ho skluzem fauloval Juanfran. Následuje zajímavá standardka.
66
Hosté byli nyní blízko k vyrovnání. Jenže Navarro poslal míč jen do brankáře a následně pálil střídající Silva, který ale v gólové pozici trefil jen do střely padajícího obránce.
66
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Wellington Silva.
66
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Andreas Ivanschitz, přichází Jaime Gavilán.
65
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Jonathan Zongo, přichází Fernando Soriano.
63
Máme za sebou více než hodinu hry a domácí v pohodě drží své vedení.
61
Diop poslal ostrým skluzem u lajny k zemi Édgara a dostává žlutou kartu.
60
Domácí nyní dobře zakombinovali a odměnou jim je alespoň rohový kop.
59
Na druhé straně zkoušel střílet Verza, jeho rána byla ale zblokovaná domácí defenzivou.
59
Do vápna soupeře se snažil vniknout Barral, padl ale k zemi. Faul se ale nepíská.
57
Střídání v týmu UD Almería: ze hřiště odchází Corona, přichází Tomer Hemed.
55
Po rohovém kopu se hosté přímo k zakončení nedostali a následně se nepovedl centr ani Navarrovi. Přesto se balon rychle vrátil zpět na polovinu Levante.
55
Hostům se nyní přeci jen podařilo vybojovat rohový kop.
54
Čas pomalu plyne a domácí nadále vez větších problémů drží své hubené vedení.
52
Domácí se pokusili standardku rozehrát zajímavým signálem, jenže hostující Corona jejich záměr přečetl a zakončující Ivanschitz trefil právě ze zdi vybíhajícího Coronu.
51
Po faulu na Ivanschitze tady bude zajímavá standardka pro domácí. U míče bude právě Ivanschitz.
51
Domácí hrají ze zajištěné obrany a čekají na chybičku soupeře.
49
Do zakončení se dostal na levé straně osamocený Édgar, mířil ale hodně mimo.
48
Rubén García zkoušel dlouhým nákopem hledat Barrala, ten byl ale dobře pokrytý.
47
Také úvod druhého poločasu je velmi opatrný. Hraje se ve středu pole.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas zápasu mezi Levante a Almeríi přinesl průměrnou podívanou. Moc šancí jsme neviděli, ale přesto jsme se dočkali gólu, když se ve 26. minutě po akci Diopa prosadil Barral. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45
45
Zongo poslal míč na Bifoumu a vypadalo to, že se hosté dostanou do slibné šance. Domácí se nakonec ale ubránili.
44
Domácí se dostali k rychlému kontru, jenže Rubén García pokazil přihrávku na Barrala a hosté se ubránili.
43
Konec prvního poločasu se rychle blíží. Domácí se snaží mít závěr pod svou kontrolou a víceméně se jim to daří.
42
Po rychlé akci hostujícího týmu vypálil zpoza vápna Corona, jeho přízemní ránu gólman Mariňo chytil.
40
Ivanschitz poslal střílený centr přímo na bránu, kde byl připravený gólman Rubén.
39
Na pravé straně byl nyní faulovaný Rubén García, následovat bude zajímavá standardka pro domácí.
38
Centr do pokutového území dokázal odhlavičkovat Casadesús.
37
První poločas pomalu spěje ke svému konci. Balon mají stále pod kontrolou hosté, kteří vybojovali další roh.
35
Édgar zastavil rukou rodící se brejk domácích a dostává žlutou kartu.
34
Z pravé strany centroval Verza, jeho zblokovaný míč skončil v zámezí a následovat bude roh pro hosty.
33
U míče jsou znovu hosté, kteří se postupným útokem blíží k bráně soupeře.
32
K nebezpečnému centru se nyní dostal Jonathan Zongo, gólman Mariňo byl ale na místě a balon lapil.
30
Hra se opět trochu uklidnila a hraje se více ve středu pole.
28
Domácí fotbalisté rázem ožili a hned se znovu tlačí do útoku.
27
Barral se hned dostal do další šance, tentokrát jeho lehký oblouček pohotově zneškodnil brankář Rubén.
26
Papakouli Diop vybojoval balon a hned ho předložil DAVIDU BARRALOVI, který povedenou ranou překonal brankáře Rubéna – 1:0!
24
Hosté nyní předvedli hezkou kombinaci, na jejímž konci byl Partey, jeho ránu ale lapil Mariňo.
22
Na druhé straně se do ofsajdové pasti chytil útočník Barral. Balon mají opět hosté.
22
Po chybě domácí obrany se hosté dostali k rychlému brejku. Až do palebné pozice se nyní dostal Zongo, trefil ale jen obránce před sebou.
21
Balon doputoval až k brankáři Mariñovi, který hned dlouhým nákopem poslal míč na polovinu soupeře.
21
Diop nyní na polovině hřiště fauloval Coronu a u balonu budou hosté.
19
Míč se nejčastěji pohybuje ve středu pole. Ani jedno z mužstev nemá výraznější převahu.
17
Čas pomalu plyne a jen se potvrzuje, že proti sobě hrají týmy z dolní poloviny tabulky. Především na Levante, které je poslední, se herně zatím trápí.
15
Míč doputoval znovu až k brankáři Rubénovi, ten v pohodě rozehrál na své spoluhráče.
14
Casadesús dobře pustil ve vápně míč na Barrala, ten byl svou šancí ale tak překvapený, že míč pouze nasměroval do míst, kde byl gólman Rubén.
13
Začíná se hrát pěkně od podlahy a hra je plná osobních soubojů. Rozhodčí Prieto zatím hru pouští.
11
Hostující Ximo Navarro se probil až do vápna soupeře, jeho přihrávku z pravé strany zblokovala domácí obrana na roh.
10
Kombinace obou týmů jsou zatím plné nepřesností a na pořádnou šanci stále marně čekáme.
9
Corona zahrál ale přímý kop prachbídně a jeho centr nikým netečovaný skončil v zámezí.
8
Teď ale nepříjemnost pro domácí. Kousek od velkého vápna skoro až u brankové čáry fauloval Navarro a dostává žlutou kartu. Navíc je tu velmi zajímavá standardka pro hosty.
6
Hráči Levante mají v úvodu zápasu více balon na kopačkách, k zajímavějšímu ohrožení brány soupeře se ale zatím nedostali.
4
Domácí se dostali k centru do pokutového území. Po hlavičce Barrala ale v pohodě zakročil gólman Rubén.
3
Po faulu na Diopa budou rozehrávat domácí. Je to hodně daleko od vápna Almeríe.
2
Úvod zápasu je oboustranně hodně opatrný. Ani jedno z mužstec nechce udělat chybu.
1
O výkop se postarali v bíločervených dresech hrající hosté.
1
Hráči jsou již nastoupeni na trávníku stadionu ve Valencii. Zápas za pár chvil začne.

Levante UD: Mariño – Vyntra, D. Navarro, García Juanfran, Karampelas – Camarasa, Diop – Rubén García, Ivanschitz, V. Casadesús – Barral.
Náhradníci: J. Fernández – López, El Zhar, Morales, J. Gavilán, Pérez, Sissoko.

UD Almería: Rubén – Navarro, Trujillo, Dos Santos, Dubarbier – Corona, Verza – Silva, Partey, Zongo – Bifouma.
Náhradníci: Julián – Michel, Vélez, Azeez, F. Soriano, Hemed, Édgar.

Rozhodčí: Prieto – García, Aboy.
Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu 10. kola španělské Primera Division mezi domácím Levante hostující Almeríí. Domácím fotbalistům vstup do sezony nevyšel a na posledním místě tabulky mají na svém kontě pouhých pět bodů. Hosté jsou na tom jen o málo lépe, bodů mají devět a jsou třináctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.