Utkání je u konce. Domácí Levante v druhém poločase přidalo na aktivitě, vyplatilo se jim to a po vítězství 2:1 nad městským rivalem, Valencií CF, získávají důležité 3 body! Skóre otevřel v 58. minutě přesnou hlavičkou Casadesús, v 74. minutě sice vyrovnal Parejo, ale ještě ve stejné minutě hry se prosadil krásnou střelou do šibenice Morales. Hosté nedokázali využít žádnou ze svých příležitostí v závěru zápasu a tak zůstávají bez bodů. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji Vám pěkný zbytek večera a zase někdy u onlajnů, nashledanou.
90+3
90+3
Hosté se teď sami připravují o čas útočným faulem.
90+2
Feghouli se dostával do vápna, natlačil se před Juanfrana a po souboji s domácím obráncem se skácel k zemi. Penalta se ale ani teď nepíská.
90+1
Negredo sklepával po centru z levé strany míč pro některého ze svých spoluhráčů, došel si pro něj pouze gólman Mariño.
90
Nastavují se 3 minuty.
89
De Paul se skvěle uvolnil na hranici velkého vápna, jeho rána na vzdálenější tyč končí těsně mimo!
88
Poslední střídání domácích, střelce první branky Casadesúse nahrazuje El Zhar.
86
Negredo dostal skvělý pas za obranu, míč si ale špatně zpracoval, kulatý nesmysl se k němu ovšem odrazil zpátky, jeho následná střela však byla zablokována.
85
Negredo si počínal nedovoleně v souboji se Sissokem, rozehrávat tak budou domácí.
84
Feghouli chtěl prostrčit míč do vápna na Negreda, domácí už ale brání v 11 lidech a pro hosty je velmi těžké dostat se kombinací do šance.
82
Na nádherný centr od de Paula si naběhl Negredo, jeho hlavičku v obrovské šanci chytá Mariño!
80
Poslední střídání hostů, místo Rodriga si zahraje de Paul.
79
Na trávníku zůstává po rohu hostů ležet nový muž na trávníku, Juanfran. Hra je tak přerušena.
78
Druhé střídání domácích, místo Ivanschitze přichází Juanfran.
78
Gayá se snažil dostat do vápna z levé strany, dobře ale zasáhl Sissoko. Roh pro Valencii.
76
Po Feghouliho centru se míč odrazil k Negredovi, jeho rána byla sražena k Parejovi, jehož pokus chytá Mariño.
74
Levante právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Domácí se ještě ve stejné minutě hry vracejí do vedení. JOSÉ MORALES se dostal k míči na pravé straně, natáhl ho na střed a parádní ranou rozvlnil pravou šibenici Alvesovy brány!
74
Valencia právě vstřelila branku!
Feghouliho dlouhý míč odvrátila domácí obrana pouze k DANIELU PAREJOVI, ten si narazil míč s Negredem a s přehledem zakončil.
72
Střídají i domácí, Garcíu nahrazuje Morales.
71
O přímou střelu z přímého kopu se pokusil Parejo, mířil však nad bránu.
70
Diop dojel tvrdým skluzem Gila a vidí zaslouženou žlutou kartu.
68
Domácí už se snaží zejména vycházet ze zabezpečené obrany a nepouštět soupeře do šancí.
67
Barral udržel míč na levé straně, posunul ho Ivanschitzovi, který našel pěknou přihrávkou pod sebe Diopa, jeho rána ale končí uprostřed brány.
66
Nový hráč na trávníku Feghouli se dožadoval rohového kopu, bude se ale kopat od Mariñovy brány.
65
Hosté vybojovali rohový kop, domácí se ale následně bez problémů ubránili.
65
.. A místo Barragána se na hřiště podívá Feghouli.
65
Hosté provádí zmiňovaná střídání, místo Piattiho přichází Parejo..
64
Ivanschitz našel centrem ve vápně Vyntru, jeho hlavička končí nad.
63
Gomes našel ve vápně volného Rodriga, jeho střele ale chyběla razance a Mariño ji nadvakrát zkrotil.
62
Do hry se připravují hostující Parejo a Feghouli.
61
Žlutou kartu za tvrdý zákrok vidí hostující Mustafi.
59
Domácí jsou za svou zvýšenou aktivitu ve druhém poločase odměněni gólem, hosté tak budou muset ještě hodně zabrat.
58
Ivanschitz poslal centr do vápna, na který si naskočil VICTOR CASADESÚS, který překonal Alvese!
57
Domácí po nacvičeném signálu vybojovali roh.
57
Gomes fauloval Barrala a hosté budou kopat přímý kop 40 metrů od Alvesovy brány.
55
Rodrigo hledal ve vápně zcela volného Negreda, výborně však zasáhl Vyntra.
55
Barrat při snaze o napadání fauloval Mustafiho.
54
Barragán našel prudkým centrem Negreda, ten ale nedokázal hlavičku dobře usměrnit.
52
Tentokrát Barral míč do sítě dostal, předtím mu byl ale odmáván i odpískán ofsajd.
51
Ivanschitz se dostal k dlouhému míči za obranu, jeho střílený centr tečoval Barral, Diego Alves ale fantasticky zasáhl a míč vykopl na roh.
50
Dlouhý aut domácích propadl až k Casadesúsovi, který z penaltového puntíku trefil jen prostředek brány.
48
Gayá se pokusil založit rychlý útok po levé straně, přihrál ale hodně nepřesně.
47
Gayá zatáhl za dres Navarra, rozhodčí opět nechal situaci bez karty.
46
Diop zasáhl do obličeje Negreda a hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
Dnešní utkání sleduje 22012 diváků.
46
První poločas je u konce, hosté v něm sice byli lepším týmem, v útočné třetině hřiště jim ale scházela kreativita a jejich akce většinou končily neúspěšnými centry ze stran. Velmi aktivní je Alvaro Negredo, který je cílem většiny centrů. Sám Negredo měl několik zajímavých šancí, žádnou ale nedokázal přetavit v gól. Největší šanci domácích měl David Barrel, jeho hlavička ale skončila mimo. Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
45
45
Negredo si naběhl za dlouhý míč za obranu a byl sám před Mariñem, zezadu ho ale srazil Vyntra, penalta se nepíská!
44
Nádherně se na levé straně uvolnil Gomes, jeho centr odvrátil na rohový kop Karabelas.
43
Negredo se pokusil založit rychlý brejk, Rodrigo byl ale u míče později a nakonec fauloval.
41
Tentokrát už to ale za kartu bude, za zcela zbytečný zákrok ji dostává domácí Sissoko.
40
Rozhodčí napomíná hráče obou týmů za vzájemné pošťuchování před rohovým kopem.
39
Po tvrdém zákroku Fuega se na rozhodčího doslova sesypali domácí fotbalisté, opět se ale situace obešla bez karty. Domácí z následné akce vybojovali roh.
38
O střelu z velké vzdálenosti se pokusil Gil, spíše než Mariña ale vylekal diváky na tribuně za bránou.
37
Gayá hledal po rychle vhozeném autu ve vápně Negreda, u míče byl ale jen o chvíli dříve brankář Mariño.
36
Proti Diopovi se faulem provinil Negredo a hrát mohou domácí.
35
Po pěkné akci na levé straně centroval Gayá a opět to byl Negredo, který svou hlavičkou netrefil bránu.
34
Barral tvrdým šlapákem fauloval Gayu a i on může být rád, že sudí Bikandi nevytahoval žlutý kartonek.
33
López se na pravé straně prosadil proti dvěma protihráčům, jeho tečovaný centr dolétl až na hlavu Barrala, který jen těsně minul bránu.
32
Další centr z pravé strany odvrací Vyntra.
31
Rubén García tvrdě fauloval Otamendiho a může být rád, že nedostal kartu.
30
Casadesús se snažil najít ve vápně Barrala, nebyl ale přesný.
29
Negredo s Piattim se dostali z levé strany do vápna, nakonec centroval první jmenovaný, ale zblokovaný míč skončil u Mariña.
28
Ke střele z necelých 20 metrů se dostal Rodrigo, Mariño ale zasáhl dobře.
27
Barral založil rychlý protiútok, na jehož konci zakončoval Ivanschitz, jeho ránu obětavě zastavil Otamendi.
26
Po povedené spolupráci s Rodrigem centroval Barragán, míč propadl až k Gayovi, jeho centr ale domácí odvrátili.
26
Piatti si fantasticky zpracoval dlouhý míč od Gila, jeho průnik do vápna ale čistě zastavil López.
25
Rodrigo to tentokrát vzal na sebe, proti přesile však neuspěl.
23
Proti Barralovu centru dobře zasáhl Gayá a hned založil útok hostů.
23
Sissokův průnik po levé straně zastavil Barragán za cenu autu, domácí se poprvé usadili na delší dobu na polovině Valencie.
22
Ivanschitz poslal míč do vápna, odhlavičkoval ho dobře postavený Gomes.
21
Mustafi tentokrát zasáhl míč rukou a domácí mají k dispozici velice zajímavou standardní situaci.
21
Barral byl na polovině hřiště faulován Mustafim a domácí si mohou na chvíli oddechnout.
20
A další centr, tentokrát to byl Piatti, kdo poslal míč do vápna, dobře ale zasáhl Karabelas.
20
Barragán našel svým centrem Negreda, jeho pokus zablokovala na poslední chvíli domácí obrana.
19
Sissoko vybojoval míč a po souboji u poloviny hřiště se svalil na zem, rozhodčí faul neodpískal a následně po dalším z centrů do vápna domácích fauloval Negredo.
18
Lópezova rozehrávka nebyla přesná, hosté vhazují.
17
Gil se dostával za obranu po pěkné akci na pravé straně, výborně ale zasáhl Diop.
17
Další pokus o centr Barragána, tentokrát to ale obránce Valencie přehnal s razancí a bude se kopat od brány Mariña.
16
Po rohu se dostal k hlavičce Negredo, mířil však nad bránu.
15
Piatti se dostal z levé strany do vápna, jeho přihrávka byla sražena na další roh.
14
Hosté se snaží hledat centry ze stran zejména Alvara Negreda, pro další z těchto centrů si tentokrát došel Mariño.
13
Aktivní Barragán se snažil poslat do vápna další centr, obrana ale míč zblokovala do zámezí.
12
Rodrigo poslal z levé strany skvělý centr, který proletěl malým vápnem až k Negredovi, který našel u hranice velkého vápna lépe postaveného Gayu, tomu ale rána nesedla a míč skončil vysoko nad.
11
Barragán hledal svým centrem Negreda, proti němu ale zasáhl český rodák Vyntra a hosté budou zahrávat roh.
10
Fuego udělal chybu v rozehrávce které chtěl využít Barral, dopustil se však útočného faulu.
9
Pro centr z pravé strany si bez problémů došel Alves a hned založil útok hostů.
8
Za dlouhým míčem se na levé straně vydal Piatti, s přehledem ho ale ustrážil Iván López.
7
Gomes chtěl dlouhým pasem přenést hru na Barragána, nebyl ale přesný, a tak mohou hrát domácí.
6
Hned od úvodu je vidět, že hráči si v dnešním derby nedají nic zadarmo.
5
Diop se teď hodně zlobí na sudího Bikandiho, který mu odpískal faul na Gila.
4
Gomes výborně zakombinoval s Negredem a chtěl poslat do šance Rodriga, jeho přihrávka ale nebyla přesná.
3
David Navarro vybojoval na vlastní polovině míč a následně byl faulován.
2
Piatti se výborně protáhl po levé straně a našel volného Negreda, ten dával míč pod sebe, nenašel ale nikoho ze svých spoluhráčů.
1
Valencijské derby právě začalo, hned při první akci se dopustil tvrdého zákroku Casadesús, rozehrávat tak budou hosté.
1
-2
Týmy nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli začne.

Levante UD: Mariño – López, D. Navarro (C), Vyntra, Karampelas – Sissoko, Diop – Ivanschitz, V. Casadesús, Rubén García – Barral.
Náhradníci: J. Fernández – Toňo, García Juanfran, El Zhar, Morales, Simão, Camarasa.

Valencia CF: Diego Alves (C) – Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá – Piatti, Fuego, Gomes, Gil – Negredo, Rodrigo.
Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Orban, Feghouli, Zuculini, Parejo, de Paul.

Rozhodčí: Bikandi – Huerga, Villate (všichni Španělsko).
Vzájemná utkání:
Levante – Valencia 2:0 10.05.2014
Valencia – Levante 2:0 04.01.2014
Valencia – Levante 2:2 02.03.2013
Levante – Valencia 1:0 07.10.2012
Valencia – Levante 1:1 01.04.2012
To hostující Valencia je na tom o poznání lépe, po jedenácti odehraných zápasech má na svém kontě 24 bodů za sedm výher a tři remízy a patří jí čtvrtá příčka, zajišťující předkolo Ligy mistrů. V případě výhry se dokonce posune na třetí místo před Atletico Madrid.
Domácí Levante nevstoupilo do letošní sezóny vůbec dobře a po jedenácti odehraných zápasech má pouhých 9 bodů za dvě výhry a tři remízy. Domácí tým je až na devatenácté, sestupové příčce, ale pravdou je, že spodní část tabulky je velmi vyrovnaná a domácí mužstvo je jen dva body od dvanácté příčky.
V dnešním utkání 12. kola La Ligy se střetne domácí Levante UD s hostující Valencií. Textovým přenosem Vás bude provázet Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.